Парі Сен-Жермен - Ювентус онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 06 вересня 2022, 22:00 - Парк-де-Пренс . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Тейлор, Энтони
2 - 1
Турин
5' Кіліан Мбаппе 22' Кіліан Мбаппе 25' Bremer 25' Серхiо Рамос 45' Miretti, Fabio
46' Miretti, Fabio Вийшов: McKennie, Weston 53' McKennie, Weston 65' Марко Верратті 68' Аркадіуш Мілік Вийшов: Мануель Локателлі 73' Danilo 74' Хуан Куадрадо Вийшов: Маттіа Де Шильйо 78' Hakimi, Achraf Вийшов: Mukiele, Nordi 78' Vitinha Вийшов: Pereira, Danilo 84' Лiонель Мессi Вийшов: Soler, Carlos 87' Марко Верратті Вийшов: Sanches, Renato 87' Адріен Рабіо Вийшов: Kean, Moise
  • Paris Saint-Germain haven't lost in their last 20 games.
  • Paris Saint-Germain haven't lost in any of their last 12 home matches.
  • Paris Saint-Germain have scored at least one goal for 20 consecutive matches.
  • Paris Saint-Germain wins 1st half in 57% of their matches, Juventus Turin in 47% of their matches.
  • Paris Saint-Germain wins 57% of halftimes, Juventus Turin wins 47%.
  • The winner of their last meeting was Juventus Turin.
  • On their last meeting Juventus Turin won by 1 goals.
  • When Paris Saint-Germain leads 1-0 at home, they win in 90% of their matches.
  • When Juventus Turin leads 0-1 away, they win in 62% of their matches.
  • When Paris Saint-Germain is down 0-1 home, they win 66% of their matches.
  • When Juventus Turin is down 1-0 away, they win 27% of their matches.
  • Paris Saint-Germain's performance of the last 5 matches is better than Juventus Turin's.
  • Paris Saint-Germain scores 2.48 goals when playing at home and Juventus Turin scores 1.38 goals when playing away (on average).
  • Juventus Turin haven't lost in their last 5 games.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Вийшов: Sanches, Renato
87'
87'
Адріен Рабіо
Вийшов: Kean, Moise
Лiонель Мессi
Вийшов: Soler, Carlos
84'
Hakimi, Achraf
Вийшов: Mukiele, Nordi
78'
Vitinha
Вийшов: Pereira, Danilo
78'
74'
Хуан Куадрадо
Вийшов: Маттіа Де Шильйо
73'
Danilo
68'
Аркадіуш Мілік
Вийшов: Мануель Локателлі
65'
53'
McKennie, Weston ГООЛ!
46'
Miretti, Fabio
Вийшов: McKennie, Weston
45'
25'
Bremer
Серхiо Рамос
25'
ГООЛ! Кіліан Мбаппе
22'
5'
1
ПСЖ вирішив зіграти на втримання переваги, здобутої у першому таймі. Ця стратегія себе виправдала, хоча Ювентус був близький до того, шоб зрівняти рахунок.
90+4'
Матч завершено.
90'
Компенсовано 3 хвилини.
89'
Неймар вивів Кіліана Мбаппе на ударну позицію, однак той не скористався своїм шансом. Маттіа Перін прочитав намір француза вдарити черпачком.
87'
Адріан Рабйо поступився місцем на полі Мойзе Кіну.
87'
Ренату Санчеш вийшов на поле замість Марко Верратті.
84'
Карлос Солер замінив Ліонеля Мессі.
81'
Безлад у штрафному майданчику ПСЖ ледь не призвела до пропущеного м'яча! Джанлуїджі Доннаруммі довелося вступати у гру, щоб перехопити простріл Мануеля Локателлі на Душана Влаховича.
80'
78'
Норді Мукіеле та Данілу замінили Ашрафа Хакімі та Вітінью відповідно.
74'
Маттіа Де Шильйо покликаний освіжити гру на правому фланзі. Хуан Куадрадо пішов відпочивати.
73'
Даніло відмахнувся від Кіліана Мбаппе.
68'
Аркадіуш Мілік залишає поле, замість нього у гру ввійде Мануель Локателлі.
65'
Марко Верратті здійснив тактичний фол у центрі поля.
64'
56'
Джанлуїджі Доннарумма добре склався і парирував удар Душана Влаховича впритул! Здається, у подопічних Массіміліано Аллегрі відкрилося друге дихання.
53'
Ювентус скорочує відставання! Свіжий Вестон Маккенні скористався помилкою Джанлуїджі Доннарумми на виході та вразив кут воріт.
51'
Кіліан Мбаппе настільки хотів оформити хет-трик, що проігнорував Неймара, який відкривався на порожні ворота.
48'
Маттіа Перін зреагував на підступний удар Неймара з-під захисника.
47'
Гарна дальня спроба від Філіпа Костича. Тим не менш, Джанлуїджі Доннарумма бачив момент удару та зайняв правильну позицію у воротах.
46'
Другий тайм розпочався.
Неймовірно потужний перший тайм у виконанні команди Крістофа Галтьє. Кіліан Мбаппе і компанія зім'яли оборону Ювентуса, але в італійців буде можливість реабілітуватись у другій половині зустрічі.
45+3'
Перерва.
45+1'
Фабіо Міретті підкотився у ноги Неймару.
45'
Додано 2 хвилини.
42'
Леонардо Бонуччі вчергове змушений страхувати одноклубників. Цього разу капітан Ювентуса перехопив небезпечний простріл Кіліана Мбаппе.
36'
Неймар намагався заробити пенальті, пірнувши у штрафному майданчику. Ентоні Тейлор не повівся на провокацію бразильця.
34'
Вітінья знайшов можливість для удару з лінії штрафного, але не докрутив м'яч у площину воріт.
25'
Серхіо Рамос вступився за партнера, спровокувавши масову штовханину. Арбітр не залишив цей епізод без уваги.
25'
Бремер грубо зустрів Кіліана Мбаппе на прийомі м'яча.
22'
Подвоюють перевагу господарі! Парижани розірвали оборону суперника грою в короткий пас, а завершив атаку ударом злету Кіліан Мбаппе. Як же легко вони це роблять!
19'
Аркадіуш Мілік головою пробивав по воротах суперника після подачі Хуана Куадрадо. Джанлуїджі Доннарумма здорово зреагував на удар з близької відстані.
15'
Після жвавого старту обидві команди дещо заспокоїлись. Відбувається обмін тривалими володіннями.
10'
Простріл Аркадіуша Міліка з лівого флангу призначався Душану Влаховичу, але Джанлуїджі Доннарумма завадив сербу завдати удару по воротах.
7'
Кіліан Мбаппе не вистачило декількох сантиметрів аби оформити дубль. Захисники Ювентуса можуть зітхнути з полегшенням, оскільки нападник Парижу не дотягнувся до м'яча після закидання Маркіньоса з глибини.
5'
ПСЖ відкриває рахунок у дебюті зустрічі! Кіліан Мбаппе бездоганним ударом у дотик пробиває Маттіа Періна. Відзначимо також блискучий гольовий пас від Неймара. Майстри!
2'
Леонардо Бонуччі ліквідує загрозу воротам своєї команди виносом м'яча за межі поля.
1'
Матч розпочався.
Стартовий склад ПСЖ: Доннарумма – Кімпембе, Маркіньос (к), Рамос – Мендеш, Вітінья, Верратті, Хакімі – Неймар, Мбаппе, Мессі.
Стартовий склад Ювентуса: Перін – Даніло, Бонуччі (к), Бремер – Костич, Міретті, Паредес, Рабйо, Куадрадо – Мілік, Влахович.
Найгучніша вивіска ігрового дня. UA-Football представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 1-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів між Парі Сен-Жермен та Ювентусом.