Ліга чемпіонів УЄФА - 05 жовтня 2022, 22:00 - Стэмфорд Бридж
Головний суддя: Данни Маккели
3 - 0
Милан
7' Krunic, Rade 15' Toure, Fode 24' Fofana, Wesley 38' Fofana, Wesley Вийшов: Трево Чалоба 39' Матео Ковачіч 42' Tomori, Fikayo
56' Aubameyang, Pierre-Emerick 62' James, Reece 65' Krunic, Rade Вийшов: Gabbia, Matteo 65' Aubameyang, Pierre-Emerick Вийшов: Gallagher, Conor 65' De Ketelaere, Charles Вийшов: Анте Ребіч 66' Матео Ковачіч Вийшов: Жоржиньйо 71' Тьяго Сілва 72' Leao, Rafael Вийшов: Diaz, Brahim 73' Bennacer, Ismael Вийшов: Pobega, Tommaso 73' Олів'є Жиру Вийшов: Дівок Орігі 74' Мейсон Маунт Вийшов: Havertz, Kai 75' Рахім Стерлінґ Вийшов: Broja, Armando
  • AC Milan have previously won 6 of 8 matches against Chelsea FC.
  • During the last 8 meetings, Chelsea FC have won 5 times, there have been 1 draws while AC Milan have won 2 times.
  • Chelsea FC haven't lost in any of their last 8 home matches.
  • AC Milan have lost none of their last 7 away matches.
  • Chelsea FC have conceded a goal in each of their last 8 matches.
  • AC Milan have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • AC Milan have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Chelsea FC wins 1st half in 38% of their matches, AC Milan in 40% of their matches.
  • Chelsea FC wins 38% of halftimes, AC Milan wins 40%.
  • The winner of their last meeting was Chelsea FC.
  • On their last meeting Chelsea FC won by 2 goals.
  • When Chelsea FC leads 1-0 at home, they win in 63% of their matches.
  • When AC Milan leads 0-1 away, they win in 92% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 0-1 home, they win 33% of their matches.
  • When AC Milan is down 1-0 away, they win 36% of their matches.
  • In UEFA Champions League, AC Milan has better performance than Chelsea FC.
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 5 games against AC Milan (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Chelsea FC won 4, AC Milan won 1, 0 draws.
  • Chelsea FC scores 2.4 goals in a match against AC Milan and AC Milan scores 0.6 goals against Chelsea FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Chelsea FC and AC Milan is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Chelsea FC and AC Milan is 1.6.
  • Chelsea FC scores 1.94 goals when playing at home and AC Milan scores 2 goals when playing away (on average).
Вийшов: Broja, Armando
75'
Мейсон Маунт
Вийшов: Havertz, Kai
74'
73'
Bennacer, Ismael
Вийшов: Pobega, Tommaso
73'
Олів'є Жиру
Вийшов: Дівок Орігі
72'
Leao, Rafael
Вийшов: Diaz, Brahim
Тьяго Сілва
71'
Матео Ковачіч
Вийшов: Жоржиньйо
66'
65'
Krunic, Rade
Вийшов: Gabbia, Matteo
Aubameyang, Pierre-Emerick
Вийшов: Gallagher, Conor
65'
65'
De Ketelaere, Charles
Вийшов: Анте Ребіч
ГООЛ! James, Reece
62'
ГООЛ! Aubameyang, Pierre-Emerick
56'
42'
Tomori, Fikayo
39'
Fofana, Wesley
Вийшов: Трево Чалоба
38'
ГООЛ! Fofana, Wesley
24'
15'
Toure, Fode
7'
1
Челсі провів свою найкращу гру при Гремі Поттері, неочікувано обігравши Мілан. У хлопців Стефано Піолі буде можливість довести, що це випадковість уже в наступному турі Ліги чемпіонів.
90+3'
Матч завершено.
90'
Компенсовано 2 хвилини.
80'
Мілан контролює м'яч, але без просування до воріт суперника. Челсі, схоже, просто дограє матч.
75'
Кай Гаверц і Армандо Броя отримають ігровий час. Мейсон Маунт і Рахім Стерлінг пішли відпочивати.
73'
Браїм Діас, Дівок Орігі та Томмазо Побега покликані освіжити гру россонері в атаці. Рафаель Леау, Олів'є Жиру та Ісмаель Беннасер завершили зустріч.
71'
Тьяго Сілва був змушений фолити після того, як Рафаель Леау прокинув йому м'яч поміж ніг.
70'
Чіпріан Тетерушану перехоплює простріл Ріса Джеймса до воротарського майданчика.
66'
Грем Поттер також проводить подвійну заміну. Конор Галлагер вийшов на поле замість П'єра-Емеріка Обамеянга, Жоржиньо – замість Матео Ковачича.
65'
Стефано Піолі йде на радикальний крок. Маттео Габбія й Анте Ребіч замінили Раде Крунича та Шарля де Кетеларе.
61'
Це вже серйозна заявка на перемогу! Ріс Джеймс доводить рахунок до розгромного. Латераль Челсі з гострого кута прошив Чіпріана Тетрушану.
56'
Челсі подвоює перевагу! Оборона Мілана зовсім розклеїлася. Ріс Джеймс вільно навісив у центр карного майданчика, а П'єр-Емерік Обамеянг без особливих перешкод вколотив м'яч у сітку.
51'
Тревор Чалоба прийшов на стандарт біля воріт суперника і навіть завдав удару. Чіпріан Тетерушану контролював ситуацію.
46'
Другий тайм розпочався.
Челсі весь другий тайм домінував і заслужено повів у рахунку, але перед самою перервою міг втратити свою перевагу. Очікуємо на ще більш конкурентний і захоплюючий футбол у другій половині гри.
45+5'
Перерва.
45+4'
Яку можливість забити втрачають міланці! Рафаель Леау пошив у дурні одразу декількох суперників і викотив на відкритого Шарля де Кетеларе. Бельгієць пробив прямо у голкіпера, але добивання Раде Крунича було ще гіршим – м'яч полетів високо на трибуни.
45+1'
Рахім Стерлінг зіпсував стовідсотковий момент. Нападник Челсі вискочив віч-на-віч з воротарем, але затягнув з ударом і дозволив П'єру Калюлю заволодіти м'ячем.
45'
Додано 4 хвилини.
42'
Чергове попередження. Ісмаель Беннасер руками прихопив Рахіма Стерлінга, що втікав у контратаку.
39'
Матео Ковачич грубо сфолив против Олів'є Жиру.
37'
Автор забитого м'яча Веслі Фофана шкутильгаючи залишає поле. До виходу на заміну готується Тревор Чалоба.
32'
Чудову комбінацію розіграли «пенсіонери», а Мейсон Маунт добре проявив себе у завершенні. От тільки гол не буде зараховано через офсайд.
29'
Мейсон Маунт розчарований. Ріс Джеймс знайшов партнера в ідеальній для удару позиції, але спробу 19-го номера Челсі заблокував П'єр Калюлю.
24'
Челсі нарешті відкриває рахунок! Лондонці просто знищили суперника на стандартах. Веслі Фофана скористався безладом у штрафному майданчику Мілана і відправив м'яч у сітку.
23'
Фікайо Томорі плечем заблокував удар Тьяго Сілви після подачі Матео Ковачича з кутового.
22'
20'
Веслі Фофана виграв верх на кутовому біля чужих воріт, але пробив сильно вище площини.
18'
Фікайо Томорі показав, що є господарем свого штрафного. Захисник Мілана зняв другий поверх і вибив м'яч якомога далі.
14'
Фоде Балло-Туре наступив на ногу Рісу Джеймсу.
9'
Рафаель Леау продавив Веслі Фофана й увійшов до карного лівим флангом, але не зумів зберегти рівновагу. Як результат, захисник Челсі заволодів м'ячем.
8'
Раде Крунич у підкаті зрубав Рубена Лофтус-Чіка. Залужене попередження.
5'
Чіпріан Тетерушану здійснив непоганий сейв. Румунський голкіпер перевів м'яч на кутовий після удару Мейсона Маунта у дальній нижній кут.
1'
Матч розпочався.
Головний арбітр зустрічі – нідерландець Данні Маккелі.
Стартовий склад Челсі: Аррісабалага – Кулібалі, Сілва (к), Фофана – Чілвелл, Ковачич, Лофтус-Чік, Джеймс – Стерлінг, Маунт, Обамеянг.
Запасні:
Стартовий склад Мілана: Тетерушану – Балло-Туре, Томорі, Калюлю, Дест – Тоналі, Беннасер (к), де Кетеларе – Леау, Жиру, Крунич.
Запасні:
Битва грандів на Стемфорд Бридж. До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Челсі – Мілан.