СК Дніпро-1 - Зоря онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 09 жовтня 2022, 13:00 - Авангард
Головний суддя: Kryvushkin, Dmytro
3 - 0
Луганск
29' Артем Довбик
59' Артем Довбик 62' Євген Шахов 64' Cristian Вийшов: Денис Антюх 65' Олег Данченко Вийшов: Smiyan, Maksym 65' Brazhko, Volodymyr Вийшов: В'ячеслав Чурко 70' Олександр Піхальонок Вийшов: Олександр Назаренко 70' Rubchynskyi, Valentyn Вийшов: Артем Громов 75' Артем Довбик 79' Олексій Гуцуляк Вийшов: Володимир Танчик 79' Артем Довбик 80' Kyryukhantsev, Igor Вийшов: Nahnoinyi, Denys 82' Руслан Бабенко Вийшов: Ігор Когут 85' Rusyn, Nazary 90' Володимир Танчик 90' Максим Імереков
  • During the last 5 meetings, SC Dnipro-1 have won 0 times, there have been 1 draws while FC Zorya Lugansk have won 4 times. The goal difference is 13-3 in favour of FC Zorya Lugansk.
  • SC Dnipro-1 have a winning streak of 4 matches in Premier League.
  • Did you know that SC Dnipro-1 scores 36% of their goals between the minutes 31-45?
  • Did you know that FC Zorya Lugansk scores 25% of their goals between the minutes 0-15?
  • SC Dnipro-1 have a winning streak of 3 matches.
  • SC Dnipro-1 haven't won any of their last 4 games against FC Zorya Lugansk.
  • When playing at home, SC Dnipro-1 have not conceded a goal so far this season.
  • FC Zorya Lugansk have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • SC Dnipro-1 wins 1st half in 60% of their matches, FC Zorya Lugansk in 31% of their matches.
  • SC Dnipro-1 wins 60% of halftimes, FC Zorya Lugansk wins 31%.
  • The winner of their last meeting was FC Zorya Lugansk.
  • On their last meeting FC Zorya Lugansk won by 4 goals.
  • When SC Dnipro-1 leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk leads 0-1 away, they win in 80% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, SC Dnipro-1 has better performance than FC Zorya Lugansk.
  • SC Dnipro-1's performance of the last 5 matches is better than FC Zorya Lugansk's.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 0 of their last 5 games against SC Dnipro-1 (in all competitions).
  • In the last 5 meetings SC Dnipro-1 won 0, FC Zorya Lugansk won 4, 1 draws.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 0 of their last 5 Premier League games against SC Dnipro-1.
  • SC Dnipro-1 have won just 0 of their last 5 Premier League games against FC Zorya Lugansk.
  • SC Dnipro-1 scores 0.6 goals in a match against FC Zorya Lugansk and FC Zorya Lugansk scores 2.6 goals against SC Dnipro-1 (on average).
  • Average number of goals in meetings between SC Dnipro-1 and FC Zorya Lugansk is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between SC Dnipro-1 and FC Zorya Lugansk is 0.8.
  • SC Dnipro-1 scores 2.5 goals when playing at home and FC Zorya Lugansk scores 1.5 goals when playing away (on average).
  • FC Zorya Lugansk have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • SC Dnipro-1 haven't lost in their last 4 games.
Володимир Танчик
90'
90'
Максим Імереков
85'
Rusyn, Nazary
Руслан Бабенко
Вийшов: Ігор Когут
82'
80'
Kyryukhantsev, Igor
Вийшов: Nahnoinyi, Denys
Олексій Гуцуляк
Вийшов: Володимир Танчик
79'
Артем Довбик
79'
ГООЛ! Артем Довбик
75'
Олександр Піхальонок
Вийшов: Олександр Назаренко
70'
Rubchynskyi, Valentyn
Вийшов: Артем Громов
70'
65'
Олег Данченко
Вийшов: Smiyan, Maksym
65'
Brazhko, Volodymyr
Вийшов: В'ячеслав Чурко
64'
Cristian
Вийшов: Денис Антюх
62'
Євген Шахов
59'
29'
2
Ну що сказати? За рахунку 3:0 сказати особливо нема чого. Зоря намагалася грати лише у першому таймі, у другому домінував Дніпро-1. Хет-трик Довбика, 100% результат після 6 турів у Дніпра-1
90+4'
Та й усе, фінальний свисток! Дніпро-1 громить Зорю з рахунком 3:0!
90+3'
Амаш зі штрафного пробив - на силу, але прямо в Мацапуру
90+2'
І Імерекову у Зорі жовта. Зачепив ззаду по ногах суперника
90+1'
Танчик зупиняє атаку суперника у центрі поля. Жовта. Чи варто було на неї йти за такого рахунку та такій гри?
90'
3 хвилини компенсовано до другого тайму
89'
Штрафний для Зорі. Метрів 25 до воріт. Булеца непогано пробив, але над поперечиною. Та й Валеф, здається, контролював ситуацію
87'
Балулі в офсайді. Поки що нічим не запам'ятався Фарес
85'
Хлань замість Русіна вийшов у Зорі
84'
Кутовий від Зорі. Непоганий навіс пішов, небезпечний, але дніпряни таки винесли
83'
Когут замість Бабенка вийшов у дніпрян
82'
Власне, гра вже втратила будь-який сенс. Це розуміють обидві команди
79'
Нагнойний замість Кірюханцева у Зорі вийшов на заміну
78'
Танчик замість Гуцуляка, Балулі замість Довбика вийшли у Дніпра-1.
76'
Гооол! Третій! Контра господарів - Назаренко протягнув, вирізав у центр (ще й пощастило з невеликим рикошетом), і Довбику залишалося лише замкнути! 3:0, хет-трик Артема!
72'
А от Назаренко непогано приклався – Мацапура знову у грі. Знову в атаці Дніпро-1 був
70'
Назаренко та Громов замість Піхальонка та Рубчинського вийшли у Дніпра-1
67'
Ох, а ось Кірюханцев з флангу вривався, пробив із гострого кута, але Валеф вийшов і нейтралізував загрозу
64'
І одразу потрійна заміна у Зорі: Антюх замість Крістіана, Сміян замість Данченка та Чурко замість Бражка
62'
Ох, Шахов із замахом ногою дав по голові Адамюку. Жовта
61'
Чекаємо хоч щось від Зорі у другому таймі. Пора прокидатися луганчанам
59'
Гооол! Як так Бражко котив воротарю, а віддав просто на Довбика! Форварду Дніпра-1 такий подарунок – як горішки клацати! Обіграв Мацапуру і котнув у ворота! 2:0!
57'
Ось Бланко сам протягнув, сам пробив – мимо. Хоча можна було і віддати партнеру
56'
Дніпряни контролюють м'яч, при цьому роблять це правильно, вбиваючи час і зусилля Зорі його відібрати
53'
Ось Бланко непогано приклався метрів із 23-х, але Мацапура на місці – переводить на кутовий
51'
Дніпро-1 активно розпочав другий тайм, хоча, здавалося б, більше треба зараз Зорі
48'
А ось зараз гарно – Піхальонок, Довбик та Гуцуляк розіграли, останній пробив, але захисник Зорі встиг заблокувати удар
47'
Кутовий для Дніпра-1. Так цікаво його розіграли дніпряни, що прикотили його до кіпера.
46'
Замін, здається, у нас немає
46'
Другий тайм розпочався!
Ну і нагадаємо, що відбулося жеребкування відбору на євро-2024. Україні в суперники дісталися Англія, Італія, Північна Македонія та Мальта!
Доволі цікавий, як для УПЛ, видали команди. Обидві команди намагалися грати в атаку, моменти були і в тих, і в інших воріт. Але поки що більше пощастило Дніпру-1 – Довбик зі штрафного поклав красеня. 1:0, чекаємо на другий тайм.
Ну і все, свисток на перерву! 1:0 поки що на користь Дніпра-1
45'
Рубчинський з флангу класно проскочив двох захисників, вирішив пробити, але це з гострого кута виявилося не найкращим рішенням.
43'
Дніпряни потягують м'яч та час, хочуть докатати до перерви
41'
Булеца класно протягнув, а ось пас під удар Бражку віддав не дуже зрунчний
39'
Момент! Бражко класно вирізав на Кірюханцева, той з гарної позиції бив, але мимо... А момент непоганий!
37'
Ой ой! Амаш прорвався флангом, викотив під удар, але Мацапура тягне удар Рубчинського метрів із 10-ти! Рятує голкіпер Зорі!
35'
Кутовий для Зорі - розіграли луганчани, але завозилися і в результаті, фол в атаці свиснув суддя
34'
Зоря поки не форсує події, хоча зараз і більше тримає м'яч
31'
Крістіан фоліт на фланзі на Бланко, але при цьому ще й сам невелике ушкодження отримав
29'
Гоол! І Дніпро-1 забиває! Довбик зі штрафного під штангу, на силу, причому у воротарський кут! 1:0!
28'
А ось небезпечний штрафний для Дніпра-1. Метрів 20 дов воріт
27'
Пару фолів у центрі поля, трохи застрягла там гра
24'
Ну а після кутового Валеф у гарному стрибку для фотокорів виніс навіс
23'
Хороша, розмашиста атака Зорі, але Кірюханцев у штрафній заробив лише кутовий удар
20'
Момент у Дніпра-1! Адамюк під кутом вискочив на Мацапуру, але переграти кіпера не зумів! А може, варто було віддати поперек на партнера? Хто знає...
18'
Дещо пожвавилася гра в останні хвилини. Пробують команди відповідати атакою на атаку
15'
Довбик на швидкості класно проскочив двох захисників, але з-під кута бити не став, а вирішив відкотити поперек - пас не дуже вдалим вийшов.
13'
Ох як! Булецу не пішли накривати, той підпрацював і дав метрів з 20-ти! Штанга рятує Дніпро-1!
12'
А ось небезпечна атака Зорі - Булеца хитро закинув на Кирюханцева, той під кутом вивалився на ударну позицію, але вище!
11'
Закид на Довбика, але в офсайді Артем
7'
Спроба атаки Дніпра-1. Але Бланко підштовхнув Данченка, фол в атаці
6'
А ось Піхальонок пробив. Дуже неточно. Тим не менш, перший удар у матчі
5'
Поки що рівна гра, проте темп явно невисокий
3'
Штрафний для Зорі на фланзі. Пішов простріл низом, але захисники Дніпра винесли
1'
Поїхали, матч розпочався!
Виходять команди на поле
Стартовий склад Зорі: Мацапура, Бутко, Імереков, Батагов, Данченко, Бражко, Шахов, Булеца, Кирюханцев, Крістіан, Русін Запасні: Жилкін, Чурко, Антюх, Луньов, Алефіренко, Сміян, Михайленко, Снурніцин, Хлань, Гулько, Нагнойний, Турбаєвський
Стартовий склад Дніпра-1: Валеф, Амаш, Сарапій, Сваток, Адамюк, Мінго, Бабенко, Пыхальонок, Рубчинський, Гуцуляк, Довбик Запасні: Рибак, Юрчук, Танчик, Логінов, Горбунів, Бузанелло, Назаренко, Громов, Балулі, Когут, Гомес, Кононов
Сам матч проходитиме в Ужгороді
Дніпряни поки що в чемпіонаті йдуть без осічок - 4 перемоги у 4 матчах. У Зорі після п'яти матчів 10 очок - також пристойні показники. Так що гра має бути цікавою
Розочнеться матч о 13:00, судитиме Дмитро Кривушкін!
Добрий день усім! УПЛ на марші та матч 6-го туру Дніпро-1 - Зоря як тектовий онлайн на UA-Футбол!