Чемпіонат Іспанії - 08 жовтня 2022, 22:00 - Колисеум Альфонсо Перес
Хетафе
0 - 1
Мадрид
3' Militao, Eder
66' Alena, Carles Вийшов: Порту 66' Борха Майораль Вийшов: Мунiр Ель-Хаддадi 83' Angileri, Fabrizio German Вийшов: Жордан Амаві 83' Algobia, Angel Вийшов: Seoane, Jaime 83' Militao, Eder Вийшов: Nacho 83' Camavinga, Eduardo Вийшов: Asensio, Marco 86' Unal, Enes Вийшов: Latasa, Juan 89' Rodrygo Вийшов: Diaz, Mariano
  • The most common result of matches between Getafe CF and Real Madrid when Getafe CF is playing at home is 0-3. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Getafe CF and Real Madrid is 0-2. 5 matches have ended with this result.
  • During the last 17 meetings with Getafe CF playing at home, Getafe CF have won 5 times, there have been 3 draws while Real Madrid have won 9 times. The goal difference is 29-16 in favour of Real Madrid.
  • During the last 35 meetings, Getafe CF have won 6 times, there have been 4 draws while Real Madrid have won 25 times. The goal difference is 81-28 in favour of Real Madrid.
  • Last season's matches: 1-0 (Getafe CF at home) and 2-0 (Real Madrid at home).
  • Real Madrid have a winning streak of 6 matches in LaLiga.
  • Did you know that Real Madrid scores 28% of their goals between the minutes 61-75?
  • Real Madrid have a winning streak of 10 matches.
  • Real Madrid haven't lost in their last 13 games.
  • Real Madrid have a winning streak of 5 matches away from home.
  • Real Madrid have lost none of their last 6 away matches.
  • Getafe CF have received 3 red cards this season. This is the highest number in LaLiga.
  • Getafe CF haven't scored in 2 of their 4 home matches in LaLiga this season.
  • Real Madrid haven't scored in 0 of their 4 away matches in LaLiga this season.
  • Real Madrid's away record this season: 4-0-0.
  • A year ago, Getafe CF were number 20 in the table with 0 points. Now they are number 14 with 7 points.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 13 consecutive matches.
  • Getafe CF wins 1st half in 17% of their matches, Real Madrid in 43% of their matches.
  • Getafe CF wins 17% of halftimes, Real Madrid wins 43%.
  • The winner of their last meeting was Real Madrid.
  • On their last meeting Real Madrid won by 2 goals.
  • When Getafe CF leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 95% of their matches.
  • When Getafe CF is down 0-1 home, they win 16% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In LaLiga, Real Madrid has better performance than Getafe CF.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than Getafe CF's.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 games against Getafe CF (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Getafe CF won 1, Real Madrid won 3, 1 draws.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 LaLiga games against Getafe CF.
  • Getafe CF have won just 1 of their last 5 LaLiga games against Real Madrid.
  • Getafe CF scores 0.2 goals in a match against Real Madrid and Real Madrid scores 2 goals against Getafe CF (on average).
  • Average number of goals in meetings between Getafe CF and Real Madrid is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Getafe CF and Real Madrid is 1.6.
  • Getafe CF scores 1.19 goals when playing at home and Real Madrid scores 2.14 goals when playing away (on average).
  • Domingos Duarte has assisted the most goals for Getafe CF with 2. David Alaba is Real Madrid's biggest assister (3).
  • Both teams haven't won their last match in LaLiga.
Останні матчі - Реал
89'
Rodrygo
Вийшов: Diaz, Mariano
Unal, Enes
Вийшов: Latasa, Juan
86'
Angileri, Fabrizio German
Вийшов: Жордан Амаві
83'
Algobia, Angel
Вийшов: Seoane, Jaime
83'
83'
Militao, Eder
Вийшов: Nacho
83'
Camavinga, Eduardo
Вийшов: Asensio, Marco
Alena, Carles
Вийшов: Порту
66'
Борха Майораль
Вийшов: Мунiр Ель-Хаддадi
66'
3'
2
Не було швидкостей від обох команд після перерви, і Реал при цьому мав нагоду завершити матч достроково, якби гол Родріго все ж таки зарахували. Однак зрештою Мадрид мав настільки значну перевагу над власним передмістям, що дербі не могло залишитись не за ним. Лунін відстояв "на нуль", чого ми не побажаємо йому посеред наступного тижня.
Удари (у площину): 9 (2) – 19 (4) / Кутові: 4 – 4 / Офсайди: 1 – 2 / Володіння: 34% – 66%.
Усе! Матч завершено! 0:1! Перший "сухий" матч для Луніна в Ла Лізі.
90+4'
Суаресу дали усне попередження за відштовхування Вінісіуса ан правому фланзі захисту.
90+2'
Падіння Дженепо на лівому фланзі чужого штрафного під час зіткнення з Карвахалем до пенальті не призвело.
90'
Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через 4 хв.
90'
Забрав відскок перед чужим штрафним Мілья, проте другим дотиком пробив над правою дев'яткою.
89'
Діас дограватиме за Родріго.
88'
Зі своєї половини з правого флангу вирішив пробити Феде, проте надіслав м'яч повз ліву стійку.
86'
Латаса одразу від правого кута штрафного намагався перекинути Луніна, проте заслабка спрямував м'яч убік воріт.
86'
Унала замінив Латаса.
85'
Асенсіо зачепився перед чужим штрафним за підбирання, відкинув на лівий фланг, а Вінісіус у дотик пробив над воротами.
83'
Камавінгу замінив Асенсіо.
83'
Начо замінив Мілітао.
83'
Сеоане вийшов замість Альгобії.
82'
Ангільєрі замінили на Амаві.
81'
По дві заміни готує кожен із тренерів.
79'
Лунін прочитав простріл із правого флангу на дальню стійку для Муніра.
77'
Соріа залишив перед порожніми воротами дальній постріл Вальверде з центральної зони в лівий нижній кут, проте одразу ж накрив м'яч.
76'
Суарес під тиском на правому фланзі захисту просто вибив м'яч у Модрича, від якого той пішов до ауту.
74'
Подача Алаби зі штрафного на лівому фланзі на дальню стійку була переведена до ауту захисниками.
72'
Мілітао в неігровій ситуації вирішив поштовхатись із суперником. VAR усе бачить, а Лаос контролює.
70'
Вальверде віддавав до лівого флангу штрафного, проте ні Родріго, ні Камавінга, не зачепились за м'яч.
68'
Дальня подача від Чуамені з правого флангу пішла на дальній кут воротарського до рук Сорії.
66'
Мунір вийшов на заміну Борсі.
65'
Порту дограватиме замість Аленьї.
63'
Камавінга дальнім пострілом із правого флангу на виконання запустив м'яч над воротами.
62'
Карвахаль підтиснув суперника на правому фланзі, проте той просто вибив у нього м'яч.
60'
Продовжує перебувати на чужій половині Реал у контролі м'яча.
58'
Був офсайд у Родріго. ГОЛ СКАСОВАНО!
57'
ГОЛ! Вальверде забезпечив відскок до правого флангу штрафного під час виносу Мітровича перед власними володіннями, а Родріго перекинув голкіпера.
56'
Зміщення Родріго з лівого флангу до центральної зони зупинили суперники.
54'
62% контролю м'яча за Реалом.
52'
Подача від Модрича з правого флангу пішла до рук Модрича.
50'
Дуарте з відскоку перед штрафним завершував рикошет від захисника як підсумок пострілу Аленья, проте спрямував м'яч повз ліву стійку.
49'
Лунін потягнув із-під лівої стійки прицільний постріл Аленья з дальньої відстані!
48'
Соріа двічі поспіль врятував власні ворота від пострілів Родріго на завершення прострілу з лівого флангу від Вінісіуса та добивання від Чуамені.
46'
Лунін забрав до рук скидання головою від суперника з центру штрафного, який завершував подачу з лівого флангу.
Чуамені порушив правила у верховій боротьбі на правому фланзі захисту.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри Реалу вдалось забити дуже швидкий гол, після чого гра за всіма показниками проходила під наголосом на перевазі команди Анчелотті. Хетафе кілька разів вдало контратакував, проте навіть Луніна ввімкнути господаря так і не вдалось.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 1 хв.
45'
Фол від Модрича перед чужим штрафним під час спроби зачепитись за м'яч у боротьбі.
43'
Так, Вінісіус відпустив м'яч за бокову.
43'
Лаос чекає на підказку VAR.
42'
Вінісіус випустив м'яч за бокову на лівому фланзі, після чого зайшов до штрафного, де його підкатом збив Мілья.
40'
Майораль з офсайду на правому фланзі штрафного пробив у захисника, після скидання партнера потилицею.
39'
М'яка подача з правого флангу від Вальверде пішла на голову Родріго в центрі штрафного, проте бразилець пробив до рук голкіпера.
37'
Вальверде в дотик запустив м'яч над воротами на завершення передачі Родріго до відтяжки з правого флангу штрафного.
35'
Фол в атаці від Майораля в центрі поля проти Чуамені при спробі відібрати м'яч.
33'
Дальній постріл із лівого флангу від Чуамені вибив із гри Максимовича влучанням у голову.
31'
Перехоплена передача на хід Алабі до лівого флангу атаки.
29'
Карвахаль не наздогнав засильну передачу Вальверде на правий фланг атаки.
27'
Алаба розіграв штрафний на лівому фланзі, а той із меж чужих володінь запустив м'яч над воротами.
26'
Штрафний на лівому фланзі фінтом заробив Вінісіус у боротьбі проти Суареса.
24'
Реал повернувся з контролем м'яча на чужу половину поля.
22'
Майораль не влучив у дальній кут, завершуючи простріл від Ангілері з лівого флангу штрафного перед порожніми воротами за спиною в Луніна.
19'
Рюдігер головою виніс за межі штрафного подачу з лівого флангу віл Ангілері.
17'
Постріл здалеку з лівого флангу штрафного пройшов над воротами.
15'
Гол Мілітао на 2 хвилині та 56 секунді — це найшвидший гол, який Реал Мадрид забивав на виїзді в матчі Ла Ліги з 21/11/2020 — Маріано у Вільяреалі на 105 секунді.
13'
Реал продовжує тримати м'яч у центрі поля.
11'
Модрич м'яч у центрі поля в суперників, прокинув п'ятою пас на партнера, проте в підсумку Реал змарнував випад.
9'
Модрич запустив кудись на трибуни постріл із півкола перед чужим штрафним.
8'
Вальверде від правого кута штрафного виконав простріл на дальню, але Родріго не встиг у центрі.
7'
Карвахаль на дальньому боці штрафного отримав переведення Вінісіуса зовнішньою стороною стопи, і в падінні з гострого кута в дотик пробив над воротами!
5'
Реал чинить тиск суперників на чужій половині, допоки ті не оговтались.
3'
ГОЛ! Мілітао завершив на ближній стійці подачу з кутового на лівому фланзі від Модрича!
2'
Фол від Суареса на правому фланзі захисту проти Вінісіуса.
1'
Реал вимушений захищатись від стартових спроб суперників вантажити м'яч.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Реал із шість перемогами та однією нічиєю йде другим із 19 очками в активі.
Хетафе з двома перемогами, однією нічиєю та чотирма поразками йде 15 із 7 очками в активі.
Запасні: Касілья, Конде, Гастон, Мата, Сеоане, Порту, Амаві, Латаса, Альдерет, Мунір, Іглесіас.
Хетафе: Соріа — Суарес, Джене, Мітрович, Дуарте, Ангілері — Аленья, Альгобіа, Мілья — Майораль, Унал.
Запасні: Лопес, Каньїсарес, Вальєхо, Начо, Азар, Кроос, Асенсіо, Одріосола, Васкес, Менді, Маріано.
Реал: Лунін — Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Алаба — Камавінга, Чуамені, Модрич — Вальверде, Родріго, Вінісіус.
Стали відомі стартові склади:
Антоніо Мігель Матеу Лаос (Валенсія, Іспанія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 8-го туру іспанської Прімери. На полі стадіону Колозеум Альфонсо Перес (Хетафе, Іспанія) зіграють Хетафе та мадридський Реал.