Ліга чемпіонів УЄФА - 11 жовтня 2022, 22:00 - Пепси Арена
Головний суддя: Grinfeeld, Orel
1 - 1
Мадрид
16' Konoplya, Yukhym
46' Олександр Зубков 57' Еден Азар Вийшов: Junior, Vinicius 57' Tchouameni, Aurelien Вийшов: Лука Модрiч 68' Mendy, Ferland Вийшов: Давід Алаба 68' Федеріко Вальверде Вийшов: Camavinga, Eduardo 68' Rodrygo Вийшов: Asensio, Marco 77' Traore, Lassina Franck Вийшов: Sikan, Danylo 81' Sudakov, Georgiy Вийшов: Djurasek, Neven 82' Олександр Зубков Вийшов: Taylor, Lucas 85' Mudryk, Mykhailo Вийшов: Іван Петряк 85' Militao, Eder 88' Bondarenko, Artem 90' Тонi Кроос 90' Антоніо Рюдігер
  • During the last 7 meetings, FC Shakhtar Donetsk have won 2 times, there have been 0 draws while Real Madrid have won 5 times. The goal difference is 19-10 in favour of Real Madrid.
  • Real Madrid haven't lost in their last 14 games.
  • Real Madrid have a winning streak of 6 matches away from home.
  • Real Madrid have lost none of their last 7 away matches.
  • FC Shakhtar Donetsk have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 14 consecutive matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 1st half in 27% of their matches, Real Madrid in 44% of their matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 27% of halftimes, Real Madrid wins 44%.
  • The winner of their last meeting was Real Madrid.
  • On their last meeting Real Madrid won by 1 goals.
  • When FC Shakhtar Donetsk leads 1-0 at home, they win in 75% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 95% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In UEFA Champions League, Real Madrid has better performance than FC Shakhtar Donetsk.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than FC Shakhtar Donetsk's.
  • In the last 5 meetings FC Shakhtar Donetsk won 2, Real Madrid won 3, 0 draws.
  • FC Shakhtar Donetsk scores 1.4 goals in a match against Real Madrid and Real Madrid scores 2.2 goals against FC Shakhtar Donetsk (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Shakhtar Donetsk and Real Madrid is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Shakhtar Donetsk and Real Madrid is 1.8.
  • FC Shakhtar Donetsk scores 2.31 goals when playing at home and Real Madrid scores 2.1 goals when playing away (on average).
  • Real Madrid have a winning streak of 3 matches in UEFA Champions League.
  • FC Shakhtar Donetsk haven't won any of their last 3 games against Real Madrid.
Чемпіонат Іспанії 2023/2024
90'
Тонi Кроос
90'
Антоніо Рюдігер ГООЛ!
Bondarenko, Artem
88'
Mudryk, Mykhailo
Вийшов: Іван Петряк
85'
85'
Militao, Eder
Олександр Зубков
Вийшов: Taylor, Lucas
82'
Sudakov, Georgiy
Вийшов: Djurasek, Neven
81'
Traore, Lassina Franck
Вийшов: Sikan, Danylo
77'
68'
Mendy, Ferland
Вийшов: Давід Алаба
68'
Федеріко Вальверде
Вийшов: Camavinga, Eduardo
68'
Rodrygo
Вийшов: Asensio, Marco
57'
Еден Азар
Вийшов: Junior, Vinicius
57'
Tchouameni, Aurelien
Вийшов: Лука Модрiч
ГООЛ! Олександр Зубков
46'
Konoplya, Yukhym
16'
1
Той рідкісний випадок, коли ми дійсно можемо відповідально заявляти про надзвичайну близкість омріяного успіху. Шахтар до останнього тримав Реал у напрузі, проте не закрив своєчасно цю гру, і зрештою пропустив на останніх хвилинах як у старі-добрі часи.
Удари (у площину): 10 (2) – 17 (5) / Кутові: 6 – 11 / Офсайди: 2 – 2 / Володіння: 45% – 55%.
Усе! Матч завершено! 1:1! Це було близько.
90+9'
Трубін та Рюдігер знову на ногах.
90+7'
Трубін та Рюдігер зламались під час зіткнення.
90+5'
Гол. Трубін не встиг на подачу Крооса здалеку з лівого флангу, а Рюдігер завершив головою з центру штрафного.
90+2'
Навіс від Крооса з лівого флангу Рюдігер головою завершив ударом повз ближню стійку.
90'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 5 хв.
90'
Поштовх у корпус за межі поля від Крооса проти Сікана на лівому фланзі захисту.
88'
За затягування ігрового часу "винагородили" Бондаренка.
87'
Вінісіус головою перевів м'яч над воротами на завершення подачі з правого флангу від Васкеса!
85'
Петряк вийшов замість Мудрика.
84'
Навіс із лівого флангу завершився фолом Бензема проти Степаненка в центрі штрафного.
82'
А Зубкова замінив Тейлор.
81'
Судакова замінили на Джурасека.
80'
Судакова остаточно добив дальній пас із власної половини.
78'
Якісь проблеми м'язового характеру в Судакова.
76'
Сікан вийшов на поле замість Траоре.
75'
Блокування з фолом від Судакова на правому фланзі захисту проти Крооса.
73'
Постріл Крооса з середньої відстані перед штрафним пішов повз ліву стійку.
71'
Низом пустив м'яч Мудрик свій дальній постріл із центральної зони на завершення зміщення з лівого флангу.
68'
Камавінга грає замість Вальверде.
68'
Алаба вийшов замість Менді.
68'
Родріго замінили на Асенсіо.
66'
Дальній постріл Зубкова з правого флангу в протилежний кут Лунін перевів на кутовий.
64'
Запустив м'яч над воротами Траоре з гострого кута на правому фланзі штрафного, до цього обігравши Луніна!
62'
Навіс із правого флангу Бондар потилицею перевів за лицьову на дальньому боці поля.
60'
Над воротами пробив Зубков на завершення зміщення з лівого флангу до кордонів штрафного.
59'
Васкес порушив правила проти Мудрика на правому фланзі захисту.
57'
На заміну Чуамені вийшов Модрич.
57'
Вінісіус гратиме замість Азара.
55'
Чуамені з лівого флангу закинув до рук Трубіна.
53'
Дві спроби від Коноплі подати з правого флангу пішли на суперників.
51'
Віні та Модрич зараз увійдуть до гри.
50'
Бензема зачепився за відскок від подачі Крооса з кутового на лівому фланзі біля дальнього кута воротарського, але з розвороту пробив невдало.
48'
Шахтар починає хитати пресинг Реала на власній половині.
46'
ГОЛ! Зубков виступив із ударом головою на завершення подачі Михаліченка з лівого флангу!
Було розпочато другий тайм!
Шахтар у першій половині не створив реальних нагод забити, проте й не припустився помилок біля власних воріт. У Реала були моменти, але Трубін зіграв надзвичайно надійно, тож, поки що, ситуація на табло є рівною.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+1'
Від Вальверде пішов за лицьову відскок від прострілу із правого флангу.
45'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 1 хв.
45'
Тримає м'яч Шахтар на власній половині на завершення тайму.
43'
Бондаренко мав замикати передачу Мудрика з лівого флангу штрафного назад під удар, проте не пішов на м'яч.
41'
Потужний удар Вальверде з дальньої відстані Трубін перевів над воротами.
39'
Рюдігер хірургічно підкотився під Мудрика на правому фланзі захисту.
37'
Мудрик не зміг набрати хід проти Начо на правому фланзі штрафного.
36'
Простріл Бензема з лівого флангу Трубін перевів на кутовий.
35'
Азар так і не продерся на правому фланзі власної половини проти контрпресингу від двох суперників.
33'
Судаков зіграв у стінку з партнером на лівому фланзі штрафного, але Начо не дав статись удару.
31'
Закидали на Феде до центру штрафного, проте він головою не дістав.
29'
Кроос добряче врізав м'ячем по обличчю Степаненку здалеку з лівого флангу.
28'
Судаков отримав по ногах від Родріго під час отримання передачі до центрального кола.
26'
Начо підправив на кутовий постріл від Зубкова з правого флангу штрафного.
24'
Пошкодження в Лассіни, після спроби отримати передачу з правого флангу від Зубкова.
22'
Чуамені опинився на газоні перед власним штрафним за підсумком фолу Зубкова.
20'
Дальній постріл Вальверде з правого флангу приняв на себе захисник, але потім Феде не випустив до контратаку Мудрика.
18'
Трубін біля ближньої стійки парирував постріл Бензема з лівого флангу штрафного.
17'
Трубін на середньому виході перехопив подачу з лівого флангу від Азара.
16'
Конопля підкотився в ноги Родріго в центрі поля.
14'
Атаки Шахтаря, здебільшого, не перетинають центр поля.
12'
До ауту спрямував м'яч Трубін дальнім пасом на лівий фланг.
11'
Вогонь по трибунах від Крооса здалеку з правого флангу.
10'
Постріл Рюдігера з лівого флангу з дальньої дистанції відправив м'яч повз ліву стійку.
8'
Спостерігаємо за розіграшем від Шахтаря на чужій половині.
6'
Мудрик малював передачу з лівого флангу до штрафного, але Рюдігер прочитав.
5'
У зоні перед штрафним Степаненко прочитав передачу на Родріго з лівого флангу.
3'
Заблоковано спробу Судакова пробити з правого флангу.
2'
Перехоплено передачу Мудрика з лівого флангу за спину захисникам.
1'
Шахтар одразу сів у захист.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Реал виграв в усіх попередніх матчах, тож очолює групу з дев'ятьма балами.
Шахтар іде на другому місці з однією перемогою, нічиєю та поразкою й чотирма очками в активі.
Запасні: Шевченко, Пятов, Л. Тейлор, Кривцов, Сікан, Криськів, Джурасек, Топалов, Швед, Очеретько, Козік, Петряк.
Шахтар: Трубін — Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко — Зубков, Бондаренко, Судаков, Мудрик — Траоре.
У попередній грі Реал виграв із рахунком 2:1.
Запасні: Лопес, Каньїсарес, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Вальєхо, Модрич, Асенсіо, Камавінга, Одріосола, Вінісіус, Діас.
Реал: Лунін — Васкес, Начо, Рюдігер, Менді — Вальверде, Чуамені, Кроос — Родріго, Бензема, Азар.
Стали відомі стартові склади:
Орель Грінфілд (Ізраїль) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА у рамках групи F. На полі стадіону ім. маршала Юзефа Пілсудського (Варшава, Польща) зіграють донецький Шахтар та мадридський Реал.