Ліга Європи УЄФА - 13 жовтня 2022, 19:45 - Стадион имени Юзефа Пилсудского
Головний суддя: Сердар Гозубуюк
Киев
0 - 1
Ренн
24' Bourigeaud, Benjamin 44' Артем Бєсєдін
48' Wooh, Christopher 53' Tymchyk, Oleksandr 66' Terrier, Martin Вийшов: Sulemana, Kamaldeen 66' Артем Бєсєдін Вийшов: Vanat, Vladyslav Andriyovych 66' Денис Гармаш Вийшов: Владислав Кабаєв 66' Владислав Дубінчак Вийшов: Vivcharenko, Kostiantyn 70' Doue, Desire 70' Володимир Шепелєв Вийшов: Олександр Андрієвський 73' Doue, Desire Вийшов: Tait, Flavien 73' Kalimuendo, Arnaud Вийшов: Gouiri, Amine 77' Tymchyk, Oleksandr Вийшов: Олександр Караваєв 84' Bourigeaud, Benjamin Вийшов: Truffert, Adrien 90' Vanat, Vladyslav Andriyovych
Цікаві факти
  • Stade Rennes haven't lost in their last 9 games.
  • Stade Rennes have lost none of their last 4 away matches.
  • Stade Rennes have scored at least one goal for 12 consecutive matches.
  • FC Dynamo Kiev wins 1st half in 39% of their matches, Stade Rennes in 47% of their matches.
  • FC Dynamo Kiev wins 39% of halftimes, Stade Rennes wins 47%.
  • The winner of their last meeting was FC Dynamo Kiev.
  • On their last meeting FC Dynamo Kiev won by 2 goals.
  • When FC Dynamo Kiev leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When Stade Rennes leads 0-1 away, they win in 61% of their matches.
  • When FC Dynamo Kiev is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When Stade Rennes is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • Stade Rennes's performance of the last 5 matches is better than FC Dynamo Kiev's.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Europa League.
  • FC Dynamo Kiev scores 1.2 goals when playing at home and Stade Rennes scores 1.76 goals when playing away (on average).
  • FC Dynamo Kiev have a losing streak of 3 matches in UEFA Europa League.
  • The winner of their last meeting was Stade Rennes.
  • On their last meeting Stade Rennes won by 1 goals.
  • In UEFA Europa League, Stade Rennes has better performance than FC Dynamo Kiev.
  • FC Dynamo Kiev have lost just 1 of their last 3 games against Stade Rennes (in all competitions).
  • In the last 3 meetings FC Dynamo Kiev won 2, Stade Rennes won 1, 0 draws.
  • FC Dynamo Kiev scores 2 goals in a match against Stade Rennes and Stade Rennes scores 1.33 goals against FC Dynamo Kiev (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Dynamo Kiev and Stade Rennes is 3.33.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Dynamo Kiev and Stade Rennes is 1.67.
  • Stade Rennes have a winning streak of 3 matches.
  • Viktor Tsygankov is FC Dynamo Kiev's top scorer with 2 goals. Martin Terrier has scored 2 times for Stade Rennes.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Vanat, Vladyslav Andriyovych
90'
84'
Bourigeaud, Benjamin
Вийшов: Truffert, Adrien
Tymchyk, Oleksandr
Вийшов: Олександр Караваєв
77'
73'
Doue, Desire
Вийшов: Tait, Flavien
73'
Kalimuendo, Arnaud
Вийшов: Gouiri, Amine
70'
Володимир Шепелєв
Вийшов: Олександр Андрієвський
70'
66'
Terrier, Martin
Вийшов: Sulemana, Kamaldeen
Артем Бєсєдін
Вийшов: Vanat, Vladyslav Andriyovych
66'
Денис Гармаш
Вийшов: Владислав Кабаєв
66'
Владислав Дубінчак
Вийшов: Vivcharenko, Kostiantyn
66'
53'
48'
Wooh, Christopher ГООЛ!
44'
24'
Офсайди
Ренн в економному режимі перемагає в Кракові та продовжує боротьбу за 1/8 Ліги Європи. Динамо відбуло номер і повертається додому.
90+8'
Матч завершився.
90+4'
Владислав Ванат від безсилля влетів у ноги супернику.
90'
Компенсовано шість хвилин.
88'
Руслан Нещерет грає на виході та знімає м'яч з ноги Артюра Теате, що готувався відправити ігровий знаряд у сітку.
84'
Адрієн Трюффер вийшов на поле замість Бенжамена Буріжо.
84'
Камалдін Сулемана технічно підкручував у дальню дев'ятку з кута штрафного майданчика. М'яч розминувся зі стійкою.
77'
Олександр Караваєв зайняв позицію Олександра Тимчика на полі.
74'
Флав'єн Те й Амін Гуірі отримають трохи ігрового часу напередодні важливого матчу в чемпіонаті. Дезіре Дуе й Арно Калімуендо пішли відпочивати.
71'
Володимир Шепєлєв поступився місцем на полі Олександру Андрієвському.
70'
Дезіре Дуе грубо зіграв проти Олександра Тимчика.
66'
Бруно Женезіо знімає з гри лідера. Камалдін Сулемана замінив Мартена Тер'є.
66'
65'
Чімуанья Угочукву опинився першим на підборі після розіграшу кутового та, недовго думаючи, пробив по воротах. Вийшло вкрай неточно.
64'
Владислав Дубінчак у самовідданому підкаті блокує простріл Ловро Маєра.
60'
Артюр Теате пробивав по воротах суперника після навісу з кута поля. М'яч пройшов поруч зі стійкою.
59'
Олександр Сирота прийняв на себе удар Ловро Маєра з-за меж карного майданчика.
54'
Ловро Маєр зробив невдалу спробу дального удару.
53'
Олександр Тимчик ударив по ногах Лорееца Асіньйона.
48'
Ренн відкриває рахунок! Крістофер Ву відклеївся від опікуна та заніс м'яч у ворота після подачі Бенжамена Буріжо з кутового. Тільки лінивий у цьому сезоні не забивав Динамо зі стандарту.
46'
Другий тайм розпочався.
У першому таймі небезпечних моментів майже не було. І якщо прагматизм Ренна пояснюється турнірним становищем, то бліду гру Динамо виправдати важко.
45+3'
Перерва.
45+2'
Небезпечний момент
Віктор Циганков продерся правим флангом і прострілив до штрафного. Артем Бєсєдін був зобов'язаний замикати цю передачу, але якимось неймовірним чином пролетів повз м'яч.
45'
Додано три хвилини.
44'
Артем Бєсєдін був покараний арбітром за підкат ззаду.
40'
Арно Калімуендо впав у карному майданчику Динамо після мінімального контакту з Денисом Гармашем. В арбітра не було передумов для призначення пенальті.
38'
Віктор Циганков віддав хороший проникний пас на партнера, але Артема Бєсєдіна випередив Стів Манданда.
35'
М'яч дійшов до Віктора Циганкова після подачі Владислава Дубінчака з протилежного флангу, але завдати акцентованого удару правий вінгер не зміг.
30'
Біргер Мелінг міг забивати. Крайній захисник Ренна протягнув м'яч флангом, вискочив на ударну позицію та спрямовував круглого в дальній кут. Сантиметри відділили норвежця від цілі.
29'
Контратака Динамо виглядала перспективно, але Денис Гармаш вибрав найгірший варіант продовження атаки.
27'
Олександр Тимчик верховою передачею знайшов у карному Дениса Гармаша, але 19-й номер не зумів підлаштуватися під м'яч і запустив ігровий знаряд на трибуни. Стів Манданда поновить гру.
24'
Бенжамен Буріжо виконав брудний підкат проти Віталія Буяльського.
19'
Денис Гармаш дальнім ударом змусив Стіва Манданда попрацювати. Досвідчений голкіпер Ренна кулаками відбив м'яч.
14'
Бенжамен Буріжо небезпечно пробив із дальньої дистанції! М'яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.
11'
Віктор Циганков змістився з флангу в центр і цілив у дальній кут. Удар був заблокований.
8'
Мартен Тер'є непогано подав з кута поля, але Сергій Сидорчук випередив Артюра Теате в боротьбі за м'яч.
7'
Бенжамен Буріжо сильно пробив у ближній кут, Руслан Нещерет перевів м'яч на кутовий.
6'
Олександр Тимчик на швидкості пройшов правим флангом і виконав простріл. Ніхто з партнерів не відгукнувся на передачу 24-го номера Динамо.
5'
Дезіре Дуе перевірив Руслана Нещерета ударом з-за меж штрафного майданчика. Воротар Динамо на місці.
3'
2'
Мартен Тер'є спробував навісити до штрафного, м'яч зрізався у француза з ноги та вийшов за межі поля.
1'
Матч розпочався. Поїхали!
Стартовий склад Динамо: Нещерет – Дубінчак, Сирота, Забарний, Тимчик – Шепєлєв, Сидорчук (к), Буяльський – Гармаш, Бєсєдін, Циганков.
Запасні: Ігнатенко (в), Андрієвський, Бурда, Ванат, Вівчаренко, Діалло, Кабаєв, Караваєв, Кенджора, Кравченко, Перріс, Попов.
Стартовий склад Ренна: Манданда – Мелінг, Теате, Ву, Асіньйон – Маєр, Угочукву, Буріжо (к) – Тер'є, Калімуендо, Дезіре Дуе.
Запасні: Доган (в), Сален (в), Аблін, Белосян, Гела Дуе, Франсуаз, Сулемана, Трюффер, Гуірі, Родон, Те.
Останній шанс киян уклинитися в боротьбу за плей-оф Ліги Європи. До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 4-го туру групового етапу Ліги Європи Динамо Київ – Ренн.