Чемпіонат Іспанії - 19 жовтня 2022, 22:00 - Мартинез Валеро
Головний суддя: Хиль Мансано, Хесус
Эльче
0 - 3
Мадрид
11' Федеріко Вальверде
62' Fernandez Mercau, Nicolas Ezequiel Вийшов: Gumbau, Gerard 62' Milla, Pere Вийшов: Josan 62' Лука Модрiч Вийшов: Tchouameni, Aurelien 71' Gumbau, Gerard 75' Карім Бензема 80' Тонi Кроос Вийшов: Camavinga, Eduardo 80' Junior, Vinicius Вийшов: Asensio, Marco 80' Boye, Lucas Вийшов: Есек'єль Понсе 80' Morente, Tete Вийшов: Quina, Domingos 88' Данiель Карвахаль Вийшов: Лукас Васкес 88' Давід Алаба Вийшов: Odriozola, Alvaro 89' Asensio, Marco 90' Антоніо Рюдігер
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Elche CF and Real Madrid is 1-2. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 5 meetings with Elche CF playing at home, Elche CF have won 0 times, there have been 2 draws while Real Madrid have won 3 times. The goal difference is 7-3 in favour of Real Madrid.
  • During the last 9 meetings, Elche CF have won 0 times, there have been 3 draws while Real Madrid have won 6 times. The goal difference is 19-7 in favour of Real Madrid.
  • Last season's matches: 1-2 (Elche CF at home) and 2-2 (Real Madrid at home).
  • Did you know that Real Madrid scores 26% of their goals between the minutes 61-75?
  • Elche CF haven't won in their last 9 games.
  • Elche CF have played 5 home matches in a row without winning.
  • Real Madrid haven't lost in their last 16 games.
  • Real Madrid have lost none of their last 8 away matches.
  • Elche CF haven't scored in 1 of their 4 home matches in LaLiga this season.
  • Real Madrid haven't scored in 0 of their 5 away matches in LaLiga this season.
  • Elche CF's home record this season: 0-2-2.
  • Real Madrid's away record this season: 5-0-0.
  • Ezequiel Ponce is Elche CF's top scorer with 2 goals. Vinicius Junior has scored 5 times for Real Madrid.
  • Gerard Gumbau has assisted the most goals for Elche CF with 2. David Alaba is Real Madrid's biggest assister (3).
  • A year ago, Elche CF were number 14 in the table with 9 points. Now they are number 20 with 2 points.
  • Elche CF have conceded a goal in each of their last 9 matches.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 16 consecutive matches.
  • Elche CF wins 1st half in 22% of their matches, Real Madrid in 44% of their matches.
  • Elche CF wins 22% of halftimes, Real Madrid wins 44%.
  • Their last meeting was a draw. (2-2)
  • When Elche CF leads 1-0 at home, they win in 44% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 95% of their matches.
  • When Elche CF is down 0-1 home, they win 28% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 33% of their matches.
  • In LaLiga, Real Madrid has better performance than Elche CF.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than Elche CF's.
  • Real Madrid have lost just 0 of their last 5 games against Elche CF (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Elche CF won 0, Real Madrid won 3, 2 draws.
  • Real Madrid have lost just 0 of their last 5 LaLiga games against Elche CF.
  • Elche CF have won just 0 of their last 5 LaLiga games against Real Madrid.
  • Elche CF scores 1.2 goals in a match against Real Madrid and Real Madrid scores 1.8 goals against Elche CF (on average).
  • Average number of goals in meetings between Elche CF and Real Madrid is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Elche CF and Real Madrid is 0.6.
  • Elche CF scores 1.21 goals when playing at home and Real Madrid scores 2.06 goals when playing away (on average).
Чемпіонат Іспанії 2023/2024
90'
Антоніо Рюдігер
89'
Asensio, Marco ГООЛ!
88'
Данiель Карвахаль
Вийшов: Лукас Васкес
88'
Давід Алаба
Вийшов: Odriozola, Alvaro
80'
Тонi Кроос
Вийшов: Camavinga, Eduardo
80'
Junior, Vinicius
Вийшов: Asensio, Marco
Boye, Lucas
Вийшов: Есек'єль Понсе
80'
Morente, Tete
Вийшов: Quina, Domingos
80'
75'
Карім Бензема ГООЛ!
Gumbau, Gerard
71'
Fernandez Mercau, Nicolas Ezequiel
Вийшов: Gumbau, Gerard
62'
Milla, Pere
Вийшов: Josan
62'
62'
Лука Модрiч
Вийшов: Tchouameni, Aurelien
11'
1
Упевнений розгром від мадридців. Якби не скасовані голи, рахунок міг бути зовсім непристойним.
90+5'
Усе! Матч завершився.
90+1'
Компенсовано чотири хвилини.
90'
Марко Асенсіо ставить крапку! Вінгер Реала отримав пас із лівого флангу та в красивому стрибку відправив м'яч у сітку – 0:3.
89'
88'
Небезпечний момент
Есек'єль Понсе вискочив на ударну позицію та з розвороту запустив м'яч над воротами. Андрій Лунін не встигав зреагувати, але, на щастя, украінцю не довелося вступати у гру.
84'
Марко Асенсіо вивів Феде Вальверде віч-на-віч з воротарем, але Едгар Бадія обличчям відбив удар уругвайця впритул.
81'
Едуардо Камавінга та Марко Асенсіо отримають ігровий час. Тоні Кроос і Вінісіус Жуніор завершили зустріч.
80'
Домінгуш Кіна й Есек'єль Понсе на полі. Омар Маскарель і Лукас Боє пішли відпочивати.
79'
Карім Бензема був готовий замикати простріл Дані Карвахаля, але Гонсало Верду в самовідданому підкаті вибив м'яч з-під ніг опонента.
75'
Реал нарешті забиває чистий м'яч! Карім Бензема невимушено обігрався з Родріго та в дотик уразив нижній кут воріт Едгара Бадії. Він це заслужив!
74'
Дані Карвахаль спробував у дотик надіслати м'яч до центру карного, де розташовувались одразу декілька його партнерів, але ігровий знаряд зрізався в іспанця з ноги.
71'
Карлос Клерк покараний за спробу зриву перспективної контратаки.
70'
Карлос Клерк упритул розстрілював ворота суперника, але Андрій Лунін зайняв правильну позицію та захистив свої володіння.
68'
Родріго отримав м'яку верхову передачу від Каріма Бензема, але, незважаючи на вбивчу позицію, не зумів переграти воротаря. Треба працювати над грою на другому поверсі.
63'
Лука Модрич поступився місцем на полі Орельєну Чуамені.
62'
Хосан і Херард Гумбау вийшли на поле замість Ніколаса Меркау та Рауля Гуті.
61'
Це вже не смішно! Третій забитий м'яч Реала скасовано – знову офсайд. Карім Бензема вразив ворота не за правилами.
58'
Ніколас Меркау прострілив до воротарського майданчику, Андрій Лунін заволодів м'ячем.
50'
Едгар Бадія в красивому стрибку парирував удар Каріма Бензема з дальньої дистанції.
47'
Нестандартна ситуація. М'яч влучив у руку Антоніо Рюдігера, яку він ховав за спиною. Арбітр вважає, що цього недостатньо для пенальті.
46'
Лукас Боє, скориставшись скиданням Ніколаса Меркау, розстрілював ворота Реала з близької відстані. М'яч пройшов над поперечиною, Андрієві Луніну навіть не довелося вступати у гру.
46'
Другий тайм розпочався.
Повна домінація. Реал забив тричі, але два голи було скасовано через міліметрові офсайди. Цілком імовірно, що Ельче все одно не вдасться уникнути розгрому.
45+6'
Перерва.
45+4'
Давід Алаба вирізав якісну подачу зі штрафного, але ніхто з партнерів не зрозумів задум австріця.
45'
Додано п'ять хвилин.
40'
Тете Моренте намагався розхитати Антоніо Рюдігера та завдати удару по воротах, але німець зіграв надійно.
39'
Вінісіус Жуніор незадоволений своєю грою. Бразилець пробігся флангом, змістився у центр і мав ідеальний коридор для удару, але запустив м'яч у напрямку кутового прапорця.
29'
Андрій Лунін кінчиками пальців переводить м'яч на кутовий після удару Ніколаса Меркау з середньої дистанції.
26'
Ще один красивий гол мадридців було скасовано у зв'язку з мінімальним офсайдом! Давіда Алабу позбавили забитого м'яча.
22'
Гравці Реала демонструють відмінну взаємодію в атаці. Здавалося, Луці Модричу вже ніхто не завадить уразити ворота, але Елібельтон Паласіос в останній момент вибив м'яч з-під ніг хорвата.
20'
Лукас Боє отримав м'яч у штрафному майданчику суперника після подачі з кутового та, недовго думаючи, пробив по воротах Андрія Луніна. Вийшло неточно.
14'
Родріго на швидкості обіграв декількох суперників і війшов до карного, де його жорстко зустрів Гонсало Верду. Підстави для призначення пенальті в арбітра були, але він вирішив продовжити гру.
11'
«Вершкові» все-таки відкривають рахунок! У ході однієї атаки Реал завдав декілька ударів по воротах Ельче і спроба Феде Вальверде стала результативною. Уругваєць зльоту вистрілив у верхній кут, в Едгара Бадії не було шансів зреагувати.
10'
Непогану контратаку провели господарі, але на дотепний пас Лукаса Боє п'ятою ніхто з партнерів не відгукнувся.
6'
Реал вскрив оборону суперника блискучою комбінацією, яку точним ударом завершив Карім Бензема. От тільки гол зараховано не буде через офсайд у Вінісіуса Жуніора.
5'
Феде Вальверде виконав простріл з правого флангу, але до Каріма Бензема м'яч не дійшов. Едгар Бадія чудово зіграв на перехопленні.
1'
Поїхали! Матч розпочався.
Стартовий склад Ельче: Бадія – Клерк, Бігас, Верду (к), Паласіос, Моренте – Меркау, Гуті, Маскарель, Мілья – Боє.
Запасні: Вернер (в), Гонсалес, Гумбау, Кіна, Кольядо, Лірола, Пасторе, Понсе, Хосан, Роко, Рохер, Фідель.
Стартовий склад Реала: Лунін – Алаба, Рюдігер, Мілітан, Карвахаль – Модрич, Кроос, Вальверде – Вінісіус, Бензема (к), Родріго.
Запасні: Каньїсарес (в), Лопес (в), Азар, Асенсіо, Вальєхо, Камавінга, Лукас, Менді, Начо, Одріосола, Чуамені.
У рамці знову Андрій Лунін. До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 10-го туру Ла Ліги Ельче – Реал Мадрид.