Прем'єр-ліга - 23 жовтня 2022, 13:00 - Авангард
Головний суддя: Дердо, Александр
Ровно
0 - 1
Луганск
14' Vovchenko, Semen 37' Nahnoinyi, Denys
57' Євген Пасіч 65' Buletsa, Sergiy Вийшов: Brazhko, Volodymyr 65' Nahnoinyi, Denys Вийшов: Денис Антюх 71' Gayduchyk, Mykola Вийшов: Михайло Шестаков 71' Dakhnovskyi, Vitaliy Вийшов: Михайло Сергійчук 71' Sharay, Stanislav Вийшов: Олександр Лебеденко 73' Денис Антюх 75' Олег Данченко 77' В'ячеслав Чурко Вийшов: Myshnov, Dmytro 77' Kyryukhantsev, Igor Вийшов: Lunov, Maksym 78' Геннадій Пасіч Вийшов: Sharay, Vladislav 88' Rusyn, Nazary
  • The most common result of matches between Veres Rivne and FC Zorya Lugansk is 0-1. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 6 meetings, Veres Rivne have won 0 times, there have been 1 draws while FC Zorya Lugansk have won 5 times. The goal difference is 9-2 in favour of FC Zorya Lugansk.
  • Did you know that FC Zorya Lugansk scores 25% of their goals between the minutes 0-15?
  • Veres Rivne have played 4 home matches in a row without winning.
  • Veres Rivne haven't won any of their last 4 games against FC Zorya Lugansk.
  • FC Zorya Lugansk haven't scored in 1 of their 4 away matches in Premier League this season.
  • Vitaly Olegovich Dakhnovskyi has more yellow cards (4) than any other player at Veres Rivne. Maksym Imerekov has collected 3 for FC Zorya Lugansk.
  • FC Zorya Lugansk have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • Veres Rivne wins 1st half in 30% of their matches, FC Zorya Lugansk in 36% of their matches.
  • Veres Rivne wins 30% of halftimes, FC Zorya Lugansk wins 36%.
  • The winner of their last meeting was FC Zorya Lugansk.
  • On their last meeting FC Zorya Lugansk won by 3 goals.
  • When Veres Rivne leads 1-0 at home, they win in 40% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk leads 0-1 away, they win in 80% of their matches.
  • When Veres Rivne is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, FC Zorya Lugansk has better performance than Veres Rivne.
  • FC Zorya Lugansk's performance of the last 5 matches is better than Veres Rivne's.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 0 of their last 5 games against Veres Rivne (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Veres Rivne won 0, FC Zorya Lugansk won 4, 1 draws.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 0 of their last 3 Premier League games against Veres Rivne.
  • Veres Rivne have won just 0 of their last 3 Premier League games against FC Zorya Lugansk.
  • Veres Rivne scores 0.4 goals in a match against FC Zorya Lugansk and FC Zorya Lugansk scores 1.6 goals against Veres Rivne (on average).
  • Average number of goals in meetings between Veres Rivne and FC Zorya Lugansk is 2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Veres Rivne and FC Zorya Lugansk is 0.6.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Veres Rivne scores 1.38 goals when playing at home and FC Zorya Lugansk scores 1.67 goals when playing away (on average).
  • Veres Rivne have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • In Premier League, Veres Rivne has better performance than FC Zorya Lugansk.
  • Veres Rivne's performance of the last 5 matches is better than FC Zorya Lugansk's.
  • Did you know that Veres Rivne scores 27% of their goals between the minutes 16-30?
Останні матчі - Зоря
88'
Rusyn, Nazary
Геннадій Пасіч
Вийшов: Sharay, Vladislav
78'
77'
В'ячеслав Чурко
Вийшов: Myshnov, Dmytro
77'
Kyryukhantsev, Igor
Вийшов: Lunov, Maksym
75'
Олег Данченко
73'
Денис Антюх ГООЛ!
Gayduchyk, Mykola
Вийшов: Михайло Шестаков
71'
Dakhnovskyi, Vitaliy
Вийшов: Михайло Сергійчук
71'
Sharay, Stanislav
Вийшов: Олександр Лебеденко
71'
65'
Buletsa, Sergiy
Вийшов: Brazhko, Volodymyr
65'
Nahnoinyi, Denys
Вийшов: Денис Антюх
Євген Пасіч
57'
37'
Vovchenko, Semen
14'
3
Зоря завдяки курйозному голу перемагає Верес у нудному матчі. Луганці піднялися на четвертий рядок, рівняни опустилися на п'ятий.
90+6'
Матч завершено.
90+5'
Дмитро Мацапура парирував потужний постріл Владислава Шарая злету.
90+4'
Фінальний штурм Вереса не працює. Зоря впевнено захищається.
90'
Компенсовано п'ять хвилин.
88'
Максим Хлань замінив Назарія Русина.
81'
Денис Антюх з-за меж штрафного майданчика запустив м'яч на трибуни. Невдалий удар, гравець і сам це розуміє.
78'
Геннадий Пасич уступил место на поле Владиславу Шараю.
78'
Геннадій Пасіч красиво п'ятою відправив м'яч у сітку, але його святкування перервав боковий арбітр. 17-й номер Вереса заліз в офсайд.
77'
Вячеслав Чурко и Игорь Кирюханцев ушли отдыхать. На поле появились Дмитрий Мишнёв и Максим Лунёв.
75'
Олег Данченко відверто тягне час.
73'
Зоря відкриває рахунок! Луганці провели швидку атаку, яку точним ударом завершив свіжий Денис Антюх. Ключову роль в епізоді зіграв рикошет від Семена Вовченка.
71'
Михайло Сергійчук і Орест Лебеденко замінили відповідно Миколу Гайдучика та Станіслава Шарая.
65'
Денис Антюх і Володимир Бражко вийшли на поле замість Дениса Нагнойного та Сергія Булеци.
64'
Геннадій Пасіч міг вискочити на вбивчу позицію, але не обробив м'яч після рикошету від Максима Імерекова.
62'
Віталій Дахновський розвинув атаку своєї команди та дотепно віддав на Валерія Кучерова, що набігав другим темпом. От тільки 29-й номер не встиг за м'ячем і потенційно небезпечний момент було втрачено.
61'
Геннадій Пасіч протягнув м'яч правим флангом, хитнув захисника та пробив у ближній кут. Дмитро Мацапура захистив ворота.
57'
Євген Шахов був готовий замикати простріл Олега Данченка на ближній стійці, але Богдан Когут випередив суперника в боротьбі за м'яч.
56'
Геннадій Пасіч відверто фолив проти В'ячеслава Чурка.
53'
Денис Нагнойний відгукнувся на верхову передачу Назарія Русина з лівого флангу, але завдати акцентованого удару по воротах не зміг.
49'
Удар Сергія Булеци зі штрафного прийняла на себе стінка.
48'
Владислав Чурко заробив для своєї команди штрафний з дуже перспективної позиції.
46'
Другий тайм розпочався.
Заколисуючий перший тайм у виконанні Вереса та Зорі. Сподіваємося, що в другій половині зустрічі команди активізуються.
45+1'
Перерва.
43'
Ігор Кірюханцев з кута карного закручував у дальню дев'ятку, м'яч пройшов повз ворота.
40'
Геннадій Пасіч взяв гру на себе, накрутив декількох суперників і спробував уразити ворота ударом здалеку. На шляху м'яча опинився Євген Шахов.
38'
Назарій Русин пройшов лівим флангом, змістився до центру та пробив по воротах. Схоже, удар прийшовся під м'яч, оскільки ігровий знаряд полетів високо на трибуни.
37'
Денис Нагнойний зумисно штовхнув суперника в спину.
30'
Валерій Кучеров отримав м'яч в оточенні декількох суперників і від безсилля вдарив по воротах. Дмитро Мацапура впевнено забрав круглого до рук.
25'
Атака Вереса розвивалася перспективно, але лайнсмен зафіксував офсайд у Геннадія Пасіча. Повтор показав, що це рішення було помилковим.
20'
Назарій Русин вийшов на ворота під гострим кутом і, не знайшовши інших варіантів продовження атаки, пробив. М'яч пролетів уздовж лицьової лінії.
15'
Богдан Бутко подарував м'яч Віталію Дахновському, але вінгер Вереса не скористався своїм шансом забити. Дмитро Мацапура не дав себе обіграти.
14'
Спроба В'ячеслав Чурка забити прямим ударом зі штрафного не увінчалася успіхом.
14'
Семен Вовченко отримав жовту картку за те, що руками притримав Ігоря Кірюханцева, який ішов у відрив.
11'
Арсеній Батагов непогано закинув на Назарія Русина, але нападник Зорі перебував у положенні поза грою.
10'
Рівняни розіграли стандарт, виконали декілька передач і втратили м'яч.
8'
Дмитро Кльоц подав кутовий, захисники Зорі ліквідували загрозу своїм воротам.
4'
Назарій Русин спробував обіграти суперника один в один, але Василь Курко відібрав м'яч у вінгера Зорі.
1'
Матч розпочався.
Стартовий склад Вереса: Когут (к) – Євген Пасіч, Вовченко, Курко, Гагун – Кучеров, Кльоц, Станіслав Шарай – Геннадій Пасіч, Гайдучик, Дахновський.
Стартовий склад Зорі: Мацапура – Бутко, Батагов, Імереков (к), Данченко – Шахов, Чурко, Булеца – Русин, Нагнойний, Кірюханцев.
Зустріч претендентів на єврокубки. UA-Football представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 9-го раунду УПЛ між Вересом і Зорею.