СК Дніпро-1 - Аполлон онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 27 жовтня 2022, 22:00 - Kosicka futbalova arena
Головний суддя: Антониу Нобре
1 - 0
Лимасол
27' Jovanovic, Vukasin 39' Олександр Піхальонок
67' Spoljaric, Danilo Вийшов: Khammas, Amine 67' Хервін Онгенда Вийшов: Dabo, Bagaliy 67' Joosten, Patrick Вийшов: Antonio Felix, Vladimiro Etson 67' Henty, Ezekiel Вийшов: Diguiny, Nicolas 70' Rubchynskyi, Valentyn Вийшов: Ігор Когут 79' Cabral, Euclides 82' Володимир Танчик 85' Олександр Назаренко Вийшов: Busanello 85' Олександр Піхальонок Вийшов: Сергій Логінов 88' Jradi, Bassel 90' Diguiny, Nicolas
  • SC Dnipro-1 haven't lost in their last 9 games.
  • SC Dnipro-1 have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • SC Dnipro-1 wins 1st half in 56% of their matches, Apollon Limassol in 29% of their matches.
  • SC Dnipro-1 wins 56% of halftimes, Apollon Limassol wins 29%.
  • The winner of their last meeting was SC Dnipro-1.
  • On their last meeting SC Dnipro-1 won by 2 goals.
  • When SC Dnipro-1 leads 1-0 at home, they win in 71% of their matches.
  • When Apollon Limassol leads 0-1 away, they win in 58% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Apollon Limassol is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In UEFA Europa Conference League, SC Dnipro-1 has better performance than Apollon Limassol.
  • SC Dnipro-1's performance of the last 5 matches is better than Apollon Limassol's.
  • SC Dnipro-1 scores 2.55 goals when playing at home and Apollon Limassol scores 1.12 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Аполлон
90'
Diguiny, Nicolas
88'
Jradi, Bassel
Олександр Назаренко
Вийшов: Busanello
85'
Олександр Піхальонок
Вийшов: Сергій Логінов
85'
Володимир Танчик
82'
79'
Cabral, Euclides
Rubchynskyi, Valentyn
Вийшов: Ігор Когут
70'
67'
Spoljaric, Danilo
Вийшов: Khammas, Amine
67'
Хервін Онгенда
Вийшов: Dabo, Bagaliy
67'
Joosten, Patrick
Вийшов: Antonio Felix, Vladimiro Etson
67'
Henty, Ezekiel
Вийшов: Diguiny, Nicolas
ГООЛ! Олександр Піхальонок
39'
27'
3
Тактика Дніпра-1 сьогодні була спочатку атакувальною, а після забитого м'яча перейшла більше до оборонної. Така задумка допомогла дніпрянам здобути три очки та вперше в Лізі конференцій піти з поля без пропущеного гола.
90+6'
А ось і свисток судді! Дніпро-1 перемагає з мінімальним рахунком та забезпечує собі вихід до весняної стадії Ліги конференцій.
90+4'
Гірчичник для Дігіні за суперечки з арбітром.
90+3'
Який шанс у Логінова! Захисник підхопив м'яч після короткого пасу та пробив на силу. Круглий полетів у кількох сантиметрах над поперечкою.
90'
П'ять хвилин додано до основного часу другого тайму.
89'
Червона картка
Заслужена червона картка для Жраді. Захисник грубо пихнув руками в шию Бабенка, коли українець почав його випереджати в боротьбі за м'яч.
86'
Дві заміни в складі українського клубу. Бусанелло та Логінов з'являться замість Назаренка та Пихальонка.
84'
Закарія прийняв передачу неподалік від лінії штрафного Дніпра-1, прицілився та пробив. М'яч був спрямований в центр воріт, але Валеф витягнув.
80'
Остання заміна від коуча Лімасолу. Кабрал тепер зможе відпочити, а Закарія його змінить на полі.
77'
Назаренко отримав передачу в штрафному від Амаша. Його спроба обвідного удару легко заблокована захистом.
75'
Аполлон кілька разів підряд намагався атакувати центром поля, але захист Дніпра-1 досить стійкий, щоб протистояти таким загрозам.
71'
Тепер і в складі дніпрян заміна, але вона вимушена. Рубчинський травмувався - його замінить Когут.
68'
Одразу чотири заміни від коуча Аполлона. Виходять Дігіні, Ва, Хаммас та Дабо. Відпочиватимуть Генті, Онженда, Йостен та Шполярич.
64'
Адамюк віддав розрізну передачу в штрафний майданчик, але зробив це надто сильно. Йованович вийшов з лінії воріт і перехопив м'яч.
60'
Амаш! Який удар! Яніс набрав швидкість на половині поля суперника та пробив на силу з 20 метрів. Воротар витягнув з лівого нижнього кута.
56'
Алесамі замикав головою подачу з флангу в районі 11-метрової позначки. Зовсім невлучний постріл від вінгера Аполлона.
53'
Аполлон тримає ігровий снаряд в центрі поля. Зараз нічого небезпечного не показують кіпріоти, але й дніпрянам не дають грати.
49'
Рубчинський сильно пробив по воротах із середньої відстані. М'яч пролетів у кількох сантиметрах над поперечиною!
46'
Свисток судді сповіщує про початок другої 45-хвилинки нашого матчу.
В першому таймі Дніпро-1 мав багато моментів, але реалізувати вдалося лише один. Аполлон також непогано загрожував воротам Валефа, проте зрівняти рахунок не вдалося. Побачимо, що для нас приготував другий тайм.
45+1'
Суддя дає свисток про завершення першого тайму зустрічі. Дніпро-1 на даний момент перемагає з рахунком 1:0.
43'
І знову Пихальонок б'є з дальньої дистанції! Однак, цього разу вийшло набагато менш вдало - захисник блокує.
39'
А ось і забиває Дніпро-1! Пихальонок отримав м'яч в 25 метрах і замість передачі, яку очікував захист суперника, пробив на силу в дальній кут. Голкіпер не був готовий - круглий в сітці!
36'
Дуже небезпечно! Назаренко підхопив ідеальну передачу в штрафному майданчику, звільнився від опіки та пробив, але м'яч пролетів в сантиметрах над поперечиною.
32'
Олександр Сваток віддав розрізну передачу з глибини. Вона могла призвести до небезпечного моменту, якби її не зупинив захист Аполлона.
28'
Жовта картка для Йовановіча. Гравець гостей дуже грубо зіграв у відборі та отримав заслужене попередження.
25'
Онженда спробував навісити до воріт Валефа, розбігшись на фланзі. Сваток без проблем перериває передачу вінгера Аполлона.
21'
Лімасол демонструє володіння неподалік центральної лінії, а дніпряни поки не надто тиснуть, щоб перехопити.
17'
Тепер Бабенко вже прострілює у воротарський зі свого флангу. Вийшло не зовсім вдало - прямо в ноги захисникові.
13'
Бабенко виборов трохи вільного простору і випробував удачу пострілом з далекої відстані. М'яч рухався в напрямку правого нижнього кута воріт, але голкіпер кіпріотів впорався.
9'
Кабрал здійснив індивідуальний прохід до володінь Валефа центром, але його спробу загострити ситуацію заблокував Сваток.
5'
Танчик обстукався на фланзі з Довбиком, пробіг до воріт та віддав поперечну передачу на Назаренка. Той непогано набігав в центрі, але голкіпер опинився на м'ячі першим.
1'
Лунає свисток арбітра! Наш матч щойно розпочався!
Стали відомі стартові склади команд. Дніпро-1: Валеф, Араужо, Сваток, Амаш, Адамюк, Бабенко, Рубчинський, Пихальонок, Назаренко, Танчик, Довбик. Аполлон: Йовановіч, Алесамі, Йовановіч, Кір'яку, Кабрал, Шполярич, Колль, Онженда, Піттас, Генті, Йостен.
Доброго вечора, шановні читачі! Пропонуємо до вашої уваги текстову трансляцію матчу 5-го туру Ліги конференцій Дніпро-1 - Аполлон.