Ліга чемпіонів УЄФА - 01 листопада 2022, 22:00 - Альянц Арена
Головний суддя: Иван Крузляк
Мюнхен
2 - 0
Милан
32' Бенжамен Павар 38' Sabitzer, Marcel 40' Робін Гозенс
46' Upamecano, Dayot Вийшов: Davies, Alphonso 48' Kimmich, Joshua 60' Martinez, Lautaro Вийшов: Едін Джеко 60' Ніколо Барелла Вийшов: Генріх Мхітарян 60' Gagliardini, Roberto Вийшов: Хакан Чалханоглу 66' Садіо Мане Вийшов: Gnabry, Serge 66' Mazraoui, Noussair Вийшов: Musiala, Jamal 72' Choupo-Moting, Eric Maxim 73' Choupo-Moting, Eric Maxim Вийшов: Tel, Mathys 76' Кінгслі Коман Вийшов: Wanner, Paul 76' De Vrij, Stefan Вийшов: Skriniar, Milan 76' Хоакін Корреа 88' Stanisic, Josip 90' Carboni, Valentin
  • During the last 10 meetings, Bayern Munich have won 5 times, there have been 1 draws while Inter Milano have won 4 times. The goal difference is 13-10 in favour of Bayern Munich.
  • Bayern Munich have a winning streak of 5 matches in UEFA Champions League.
  • Did you know that Bayern Munich scores 31% of their goals between the minutes 0-15? This is the highest percentage in the league.
  • Bayern Munich have a winning streak of 6 matches.
  • Bayern Munich haven't lost in their last 9 games.
  • Bayern Munich have won 5 home matches in a row.
  • Bayern Munich haven't lost in any of their last 17 home matches.
  • Inter Milano haven't lost in their last 7 games.
  • When playing at home, Bayern Munich have not conceded a goal so far this season.
  • Bayern Munich have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Inter Milano have scored at least one goal for 11 consecutive matches.
  • Bayern Munich wins 1st half in 60% of their matches, Inter Milano in 50% of their matches.
  • Bayern Munich wins 60% of halftimes, Inter Milano wins 50%.
  • The winner of their last meeting was Bayern Munich.
  • On their last meeting Bayern Munich won by 2 goals.
  • When Bayern Munich leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When Inter Milano leads 0-1 away, they win in 78% of their matches.
  • When Bayern Munich is down 0-1 home, they win 40% of their matches.
  • When Inter Milano is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In UEFA Champions League, Bayern Munich has better performance than Inter Milano.
  • In the last 5 meetings Bayern Munich won 3, Inter Milano won 2, 0 draws.
  • Bayern Munich scores 1.8 goals in a match against Inter Milano and Inter Milano scores 1.2 goals against Bayern Munich (on average).
  • Average number of goals in meetings between Bayern Munich and Inter Milano is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Bayern Munich and Inter Milano is 2.
  • Bayern Munich scores 2.84 goals when playing at home and Inter Milano scores 1.86 goals when playing away (on average).
  • Inter Milano have a winning streak of 4 matches.
  • Leroy Sane is Bayern Munich's top scorer with 4 goals. Edin Dzeko has scored 3 times for Inter Milano.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • Did you know that Inter Milano scores 30% of their goals between the minutes 31-45?
  • Bayern Munich's performance of the last 5 matches is better than Inter Milano's.
  • Did you know that Bayern Munich scores 6% of their goals between the minutes 61-75? This is the lowest percentage in the league.
Чемпіонат Італії 2023/2024
90'
Carboni, Valentin
Stanisic, Josip
88'
Кінгслі Коман
Вийшов: Wanner, Paul
76'
76'
De Vrij, Stefan
Вийшов: Skriniar, Milan
76'
Хоакін Корреа
Choupo-Moting, Eric Maxim
Вийшов: Tel, Mathys
73'
ГООЛ! Choupo-Moting, Eric Maxim
72'
Садіо Мане
Вийшов: Gnabry, Serge
66'
Mazraoui, Noussair
Вийшов: Musiala, Jamal
66'
60'
Martinez, Lautaro
Вийшов: Едін Джеко
60'
Ніколо Барелла
Вийшов: Генріх Мхітарян
60'
Gagliardini, Roberto
Вийшов: Хакан Чалханоглу
Kimmich, Joshua
48'
Upamecano, Dayot
Вийшов: Davies, Alphonso
46'
40'
Робін Гозенс
Sabitzer, Marcel
38'
ГООЛ! Бенжамен Павар
32'
1
Упевнена перемога Баварії перед рідними трибунами. Інтер міг нав'язати боротьбу, але нерадзуррі підвела реалізація.
90+4'
Матч завершено.
90+1'
Компенсовано три хвилини.
89'
Едін Джеко відгукнувся на подачу Хакана Чалханоглу зі штрафного, але пробив над воротами.
88'
Йосіп Станішич двома руками притримав Едіна Джеко.
88'
Йозуа Кімміх ідеально закинув на Альфонсо Девіса, але замість акцентованого удару канадець махнув головою повз м'яч.
76'
Шістнадцятирічний Пауль Ваннер отримає ігровий час. Кінгслі Коман пішов відпочивати.
76'
Валентін Карбоні та Мілан Шкріньяр вийшли на поле замість Хоакіна Корреа та Стефана де Врея.
74'
Пощастило Інтеру! Альфонсо Девіс не встиг замкнути простріл Сержа Гнабрі з правого флангу.
73'
І одразу ж поступається місцем на полі Матісу Телу автор другого забитого м'яча.
72'
Подвоюють перевагу мюнхенці! Ерік Чупо-Мотінг з дальньої відстані запустив м'яч у самісіньку дев'ятку.
71'
Андре Онана намертво зафіксував м'яч у руках після дальнього удару Раяна Гравенберха.
69'
Джамал Мусіала накрутив у штрафному майданчику декількох суперників і пробив у ближній кут. Андре Онана на місці.
66'
Джамал Мусіала та Серж Гнабрі вийшли на поле відповідно замість Нуссера Мазраві та Садіо Мане.
63'
Ерік Чупо-Мотінг забив ударом через себе, але гол не буде зараховано у зв'язку з офсайдом.
60'
Лідери могли зіграти краще. Хакан Чалханоглу, Генріх Мхітарян і Едін Джеко вийшли на поле замість Роберто Гальярдіні, Ніколо Барелли та Лаутаро Мартінеса.
52'
Роберто Гальярдіні скористався скиданням Хоакіна Корреа та пробив по воротах суперника. Удар прийшовся прямо у Свена Ульрайха.
50'
Небезпечною виглядала дальня спроба Йозуа Кімміха, але, схоже, Андре Онана контролював ситуацію.
48'
Йозуа Кімміх підкотився в ноги Раулю Белланові, щоб зірвати контратаку суперника.
47'
Франческо Ачербі відправив м'яч у ворота суперника, але гол не буде зараховано через положення поза грою.
46'
У перерві Альфонсо Девіс замінив Дайота Упамекано.
46'
Другий тайм розпочався.
Незважаючи на відсутність турнірної мотивації Баварія виглядає дуже зарядженою на перемогу і поки все йде за їхнім планом. Інтер також був у порядку, але італійці не реалізували декілька хороших моментів і теперь мають відігруватись.
45+5'
Перерва.
45+2'
Кінгслі Коман чудово взяв гру на себе і змусив Андре Онана попрацювати. Камерунець упорався з ударом 11-го номера Баварії з-за меж штрафного.
45+1'
Додано чотири хвилини.
40'
Робін Госенс був змушений виправляти власну помилку ціною жовтої картки.
38'
Марсель Забітцер грубо зустрів Маттео Дарміана й отримав жовту картку.
35'
Садіо Мане розхитав Рауля Белланову, змістився до центру та крутив у дальній кут. Андре Онана за рахунок правильного вибору позиції зафіксував м'яч у руках.
32'
Баварія відкриває рахунок! Бенжамен Павар знищив Лаутаро Мартінеса в силовій боротьбі та з відскоком від газону відправив м'яч у дальній кут воріт Андре Онана. Без шансів для голкіпера!
31'
Дуже перспективно розвивалася контратака Баварії, але Маттео Дарміан у підкаті вибив м'яч з-під ніг Садіо Мане.
27'
Лаутаро Мартінес утратив стовідсотковий момент! Робін Госенс викотив м'яч на порожні ворота, але аргентинський форвард запустив ігровий знаряд над поперечиною.
24'
Ерік Чупо-Мотінг дотепно зіграв на Марселя Забітцера, але Андре Онана випередив австрійця у боротьбі за м'яч.
17'
Гра на паузі. Нуссер Мазраві та Робін Госенс зіштовхнулися головами у ході верхової боротьби.
15'
Чергова спроба Йозуа Кімміха не увінчалася успіхом. М'яч після дальнього удару капітана Баварії полетів на трибуни.
12'
Баварія запресингувала суперника неподалік від штрафного майданчика, але скористатися моментом мюнхенці не зуміли. Йозуа Кімміх завершив атаку ударом, аби не віддавати м'яч Інтеру.
10'
Садіо Мане навмисне зіграв рукою у своєму карному, але арбітр вирішив не призначати пенальті. Іван Кружляк розцінив дії сенегальця як захист обличчя від потужного удару Ніколо Барелли.
7'
Ніколо Барелла виграв підбір і влупив по воротах суперника. Свен Ульрайх виконав ефектний стрибок і перевів м'яч на кутовий.
6'
Йосіп Станішич у підкаті зупинив прорив Рауля Белланови правим флангом. Інтер виконає кутовий.
5'
Йозуа Кімміх щільно приклався зі штрафного, Андре Онана впорався з ударом по центру.
1'
Матч розпочався. Поїхали!
Турнірної мотивації у команд сьогодні немає. "Баварія" залишиться на першому місці, а "Інтер" - на другому. Проте, це не завадить нам насолодитися матчем грандів європейського футболу.
Склад "Інтера": Онана - Де Врей, Дарміан, Ачербі, Белланова, Госенс, Гальярдіні, Аслані, Барелла, Корреа, Мартінес
Склад "Баварії": Ульрайх - Мазрауі, Павар, Упамекано, Станішич, Кімміх, Забітцер, Коман, Мане, Гравенберх, Шупо-Мотінг
Грають за престиж. UA-Football представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 6-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів між Баварією та Інтером.