Мілан - Зальцбург онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 02 листопада 2022, 22:00 - Джузеппе Меацца
Головний суддя: Антонио Матеу Лаос
Милан
4 - 0
Зальцбург
14' Олів'є Жиру 43' Okafor, Noah
46' Solet, Oumar Вийшов: Bernardo 46' Krunic, Rade 57' Олів'є Жиру 61' Gourna-Douath, Lucas 62' Adamu, Chukwubuike Вийшов: Sesko, Benjamin 64' Gourna-Douath, Lucas Вийшов: Kameri, Dijon 69' Leao, Rafael Вийшов: Messias, Junior 70' Bennacer, Ismael Вийшов: Pobega, Tommaso 77' Okafor, Noah Вийшов: Koita, Sekou 77' Wober, Maximilian Вийшов: Ulmer, Andreas 77' Krunic, Rade Вийшов: De Ketelaere, Charles 78' Hernandez, Theo Вийшов: Toure, Fode 86' Kalulu, Pierre Вийшов: Gabbia, Matteo 90' Messias, Junior
  • AC Milan have a winning streak of 3 matches.
  • FC Salzburg have lost none of their last 9 away matches.
  • AC Milan wins 1st half in 39% of their matches, FC Salzburg in 38% of their matches.
  • AC Milan wins 39% of halftimes, FC Salzburg wins 38%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When AC Milan leads 1-0 at home, they win in 76% of their matches.
  • When FC Salzburg leads 0-1 away, they win in 92% of their matches.
  • When AC Milan is down 0-1 home, they win 37% of their matches.
  • When FC Salzburg is down 1-0 away, they win 25% of their matches.
  • In UEFA Champions League, AC Milan has better performance than FC Salzburg.
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than FC Salzburg's.
  • AC Milan scores 1.75 goals when playing at home and FC Salzburg scores 2.26 goals when playing away (on average).
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • FC Salzburg's performance of the last 5 matches is better than AC Milan's.
ГООЛ! Messias, Junior
90'
Kalulu, Pierre
Вийшов: Gabbia, Matteo
86'
Hernandez, Theo
Вийшов: Toure, Fode
78'
77'
Okafor, Noah
Вийшов: Koita, Sekou
77'
Wober, Maximilian
Вийшов: Ulmer, Andreas
Krunic, Rade
Вийшов: De Ketelaere, Charles
77'
Bennacer, Ismael
Вийшов: Pobega, Tommaso
70'
Leao, Rafael
Вийшов: Messias, Junior
69'
64'
Gourna-Douath, Lucas
Вийшов: Kameri, Dijon
62'
Adamu, Chukwubuike
Вийшов: Sesko, Benjamin
61'
ГООЛ! Олів'є Жиру
57'
46'
Solet, Oumar
Вийшов: Bernardo
ГООЛ! Krunic, Rade
46'
43'
14'
2
Два голи і два асиста Жиру допомогли "Мілану" вийти в 1/8 Ліги чемпіонів. "Зальцбург" гратиме у Лізі Європи.
Матч завершився - 4:0!
90+1'
Мессіас змістився з флангу в центр і пробив у кут
Арбітр компенсував дві хвилини
87'
Замість Калулу виходить Габбія.
84'
Попри поразку "Зальцбург" посідає третє місце, адже "Челсі" переграє "Динамо" Загреб.
81'
Тетерушану довелося вступати у гру після удару Шешко.
81'
Австрійці намагаються забити гол престижу. Додали в активності гості наприкінці зустрічі.
78'
Також заміни у "Мілана". Замість Ернандеса виходить Балло-Туре, а Крунича змінив де Кетеларе.
77'
Замість Окафора виходить Койта, а Ульмер знінює Вебера.
74'
Дограють у нас матч команди. "мілан" уже починає святкувати вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.
71'
Після перерви у гостей взагалі нічого не виходить в атаці. Гол Круніча зламав австрійців.
69'
Замість Леау виходить Мессіас. Дуже класно сьогодні зіграв Рафаель.
67'
Леау пробивав, але влучив у поперечину.Не щастить нападнику італійського клуба.
65'
Замість Гурна-Дуата виходить Камері.
64'
Реалізація моментів у господарів сьогодні на високому рівні. Жиру сьогодні грає дуже холоднокровно
62'
Замість Адаму виходить Шешко.
61'
Попередження отримав Гурна-Дуат.
60'
Господарі налаштовані забивати ще, а гості з кожною хвилиною розвалюються.
58'
У моменті з голом Леау з одного флангу перебіг на інший і його ніхто не втримав.
57'
Леау змістився з флангу у центр і прострілив на Жиру, який розстріляв ворота. Дубль для француза і шикарний дріблінг Леау.
57'
На початку другого тайму гра йде за сценарієм "Мілана". Здається, що швидкий пропущений м'яч суттєво вплинув на гостей.
55'
Чудова атмосфера на "Сан Сіро". Вболівальники співають і женуть вперед свою команду.
53'
Вебер подавав у штрафну, але Зайвальд не зміг обробити м'яч. Перспективна атака завершилася нічим.
51'
Італійці продовжують атакувати. Помітно, що господарі грають у своє задоволення.
49'
Явно не сподівалися на такий початок тайму гості. Шанси "Зальцбурга" на плей-офф Ліги чемпіонів стають примарними.
Перший гол для Круніча у нинішньому сезоні, але його важливість складно переоцінити.
46'
Неймовірний опчаток тайму. Жиру скинув, а Круніч в дотик головою пробив у кут.
46'
Заміна у "Зальцбурга". Замість Соле виходить Бернардо.
Другий тайм розпочався!
Цікавий перший тайм подарували нам обидва колективи. "мілан" якісно виходив із захисту в атаку, але і у "Зальцбурга" були свої моменти. Блискуча гра Тетерушану завадила гостям відзначитися. Можна не сумніватися, що після перерви австрійці продовжать тиснути на захист італійців.
Команди йдуть на перерву!
45'
Після прострілу з флангу пробивав Окафор, але Тетерушану зіграв надійно. Чергова цікава атака гостей.
43'
Попередження за зрив атаки отримує Окафор.
43'
Кутовий заробили австрійці, але до удару по воротах справа не дійшла.
40'
Леау на швидкості увірвався у штрафну, але в останній момент підкат Павловіча врятував гостей.
39'
Після удару Сучича довелося вступати у гру Тетерушану.
38'
З-за меж штрафної пробивав К'єгор, але м'яч зрізався з ноги і пролетів вище ворті.
"Мілан" 52% володіє м'ячем, а "Зальцбург" - 48.
35'
Австрійці наприкінці тайму грають першим номером, але завдати вирішального акцентованого удару ніяк не можуть.
32'
Штовхнув Дедич у спину Леау. Поки що без попереджень, хоча було зіграно грубо.
29'
Окафор опинився на газоні у штрафній "Мілана", але порушення правил не було. Знову блискуче у підкаті зіграв Томорі.
28'
Дуже якісно сьогодні виходять із захисту в напад господарі. Австрійці не встигають за швидкими переміщеннями гравців "Мілана".
26'
Тео Ернандес пробивав і після невдалої гри голкіпера першим на добиванні опинився Жиру. Француз забив, але він перебував поза грою.
23'
Вдалося італійцям відвести гру від власних воріт. Пісял перадачі Томорі пробивав Жиру, але цього разу м'яч звалився з ноги нападника.
20'
Дуже непросто зараз "Мілану" у захисті. Австрійці суттєво додали в агресивній грі.
17'
Адаму з декількох метрів пробивав, але по центру. Хороша нагода для гостей.
16'
Очікуємо на відповідь від "Зальцбурга", адже тепер гостям треба забивати двічі.
Для француза це вже 21 гол у Лізі чемпіонів.
14'
Після подачі Тоналі з кутового Жиру ударом головою відкриває рахунок.
12'
Удар Сучича у стрибку заблокував Томорі. Могли відкривати рахунок гості.
11'
Австрійці поки що без ударів, але моменти у гостей сьогодні обов'язково будуть. Чи зможуть вони їх реалізувати?
9'
Перехопили ініціативу господарі, але з позиційним футболом поки що проблеми.
8'
Добре налаштувалися команди на гру, ніхто не хоче програвати в боротьбі.
6'
На початку зустрічі італійці віддали ініціативу і чекають свого шансу на контратаках. Одна така можливість у господарів вже була.
4'
Ось і контратака від "Мілана".Тео Ернандес з кута штрафної влучив у стійку.
2'
Агресивно розпочали гру гості. Це і не дивно, адже австрійців влаштує лише перемога.
Матч розпочався!
Команди виходять на поле. Очікуємо на гімн Ліги чемпіонів.
Склад "Мілана": Тетерушану, Калулу, К'єр, Томорі, Ернандес, Тоналі, Беннасер, Ребіч, Круніч, Леау, Жиру
Запасні:Міранте, Юнгдаль, Балло-Турі, Діас, Дест, Месіас, Орігі, Габбіа, Побега, Міранте, де Кетеларе
Стартовий склад Зальцбурга:Кен - Вебер, Павлович, Солет, Дедіч, К'єгор, Гурна-Дуат, Зайвальд, Сучич, Окафор, Адаму
Запасні: Мантль, Бремпт, Петковський, Камери, Ульмер, Койта, Шимич, Діарра, Шешко, Вальке, Бернарду
Стефано Піолі як і раніше не може розраховувати на ключових виконавців Майка Меньяна та Давіде Калабрію. Під питанням участь у матчі лідера атак Зальцбурга Жуніора Адаму.
Для виходу в плей-оф ЛЧ австрійцям сьогодні необхідна перемога. Россонері ж задовольнить і нічия. До слова, у грі першого кола команди як раз поділили очки (1:1).
Лобова зустріч на Сан-Сіро. UA-Football представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 6-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів між Міланом і Зальцбургом.