Ліга Європи УЄФА - 03 листопада 2022, 22:00 - Эмирейтс
Головний суддя: Эрик Ламбрехтс
1 - 0
Цюрих
17' Tierney, Kieran 31' Aliti, Fidan
46' Rohner, Fabian Вийшов: Marchesano, Antonio 49' Katic, Nikola 62' Conde, Cheick Oumar 62' Elneny, Mohamed Вийшов: Partey, Thomas 62' Jesus, Gabriel Вийшов: Saka, Bukayo 73' Vieira, Fabio Вийшов: Odegaard, Martin 73' White, Ben Вийшов: Tomiyasu, Takehiro 77' Selnaes, Ole Вийшов: Hornschuh, Marc 77' Aiyegun, Tosin Вийшов: Bogdan V'Yunnik 82' Conde, Cheick Oumar Вийшов: Krasniqi, Bledian 88' Tomiyasu, Takehiro Вийшов: Soares, Cedric 88' Aliti, Fidan Вийшов: Іван Сантіні 90' Magalhaes, Gabriel
  • Arsenal FC have won 12 home matches in a row.
  • FC Zurich haven't won any of their last 6 away matches.
  • When playing at home, Arsenal FC have not conceded a goal so far this season.
  • Granit Xhaka has more yellow cards (3) than any other player at Arsenal FC. Tosin Aiyegun has collected 2 for FC Zurich.
  • Arsenal FC wins 1st half in 50% of their matches, FC Zurich in 42% of their matches.
  • Arsenal FC wins 50% of halftimes, FC Zurich wins 42%.
  • The winner of their last meeting was Arsenal FC.
  • On their last meeting Arsenal FC won by 1 goals.
  • When Arsenal FC leads 1-0 at home, they win in 95% of their matches.
  • When FC Zurich leads 0-1 away, they win in 76% of their matches.
  • When Arsenal FC is down 0-1 home, they win 40% of their matches.
  • When FC Zurich is down 1-0 away, they win 10% of their matches.
  • In UEFA Europa League, Arsenal FC has better performance than FC Zurich.
  • Arsenal FC's performance of the last 5 matches is better than FC Zurich's.
  • Arsenal FC scores 2.44 goals when playing at home and FC Zurich scores 1.72 goals when playing away (on average).
  • Both teams didn't concede on their last match.
Magalhaes, Gabriel
90'
Tomiyasu, Takehiro
Вийшов: Soares, Cedric
88'
88'
Aliti, Fidan
Вийшов: Іван Сантіні
82'
Conde, Cheick Oumar
Вийшов: Krasniqi, Bledian
77'
Selnaes, Ole
Вийшов: Hornschuh, Marc
77'
Aiyegun, Tosin
Вийшов: Bogdan V'Yunnik
Vieira, Fabio
Вийшов: Odegaard, Martin
73'
White, Ben
Вийшов: Tomiyasu, Takehiro
73'
62'
Elneny, Mohamed
Вийшов: Partey, Thomas
62'
Jesus, Gabriel
Вийшов: Saka, Bukayo
62'
49'
Katic, Nikola
46'
Rohner, Fabian
Вийшов: Marchesano, Antonio
31'
ГООЛ! Tierney, Kieran
17'
3
У другій половині гри Арсенал продовжував утримувати перевагу над суперниками, і зрештою уникнув неприємностей за підсумком кількох цікавих атак із їхнього боку. В'юнник непогано долучився до гри, мав гольові нагоди, проте зрештою так і не забив. Зінченко на полі так і не з'явився, тож українського протистояння не вийшло.
Усе! Матч завершено! 1:0! Арсенал фінішував першим.
90+5'
Габріел отримав картку за фол у повітрі проти Сантіні на лівому фланзі захисту.
90+4'
В'юнник не встиг на ближній у підкаті замкнути простріл із правого флангу.
90+2'
Нкетіа завершив подачу з лівого флангу ударом головою над воротами.
90'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 5 хв.
88'
Аліті замінили на Сантіні.
87'
Томіясу через отримане пошкодження замінили на Седріка.
86'
В'юнник подавав із лівого флангу, але на дальній першим був Тірні.
84'
Рамсдейл перевів над воротами подачу Краснічі з правого флангу, яка до цього вдарилась у Партея.
82'
Краснічі вийшов замість Конде.
80'
В'юннік зачепився за м'яч на правому фланзі, протягнув до центральної зони, але пробив трохи вище воріт здалеку!
78'
Сака прямою ногою влетів у суперника на правому фланзі атаки.
77'
В'юнник замінив Тосіна.
76'
Хорншух замінив Сельнеса.
74'
Узагалі нікуди не квапиться Цюрих.
72'
Вайта замінив Томіясу.
71'
Вієйру замінили на Едегора.
69'
Вайт проштовхнув м'яч повз Геррейро до штрафного з правого флангу, але Сака виштовхнув його за лицьову.
67'
Офсайд був у Геррейро на лівому фланзі штрафного, куди від Рамсдейла відскочив м'яч, після сейву від удару Марчесано з центру штрафного в ближній кут на завершення передачі з лівого флангу.
64'
Вієйра на прийомі м'яча в центрі штрафного прокинув передачу Саки з правого флангу до ближнього кута воротарського, але пробив над воротами.
62'
Сака дограватиме замість Жезуса.
62'
Партей вийшов замість Ельнені.
61'
Накладання від Конде на правому фланзі захисту проти Локонги.
59'
Гості не можуть вийти з-під тиску з власної половини.
57'
Нкетіа зіграв на лівому фланзі в стінку з Локонгою, але випустив м'яч за бокову.
54'
Возить м'яч Арсенал чужою половиною поля.
52'
Тірні розірвав футболку Шевич аж по груди.
50'
Багато товкотнечі в центрі поля.
48'
Жезуса руками штовхнув Катич у центрі поля.
47'
Жезус із правого флангу штрафного виконав удар у ближній, але Брехер перевів м'яч на кутовий.
46'
Марчесано вийшов замість Ронера.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри Арсенал виконував щось незрозуміле на самому початку зустрічі, проте швидко взяв себе до рук, забив м'яч, після чого звичним чином згаяв ще кілька непоганих нагод. Станом на зараз, проблем у лондонців не помітно.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через 2 хв.
44'
Обмінюються перехопленнями в центрі поля команди. Є певна напруга.
42'
Розбили голову Катичу.
40'
Вієйра біля правого кута воротарського завершував передачу з протилежного боку поля, але влучив у захисника.
38'
Катич привіз кутовий на власній ворота невдалим пасом на правому фланзі захисту назад.
36'
Нкетіа на ближній завершував подачу кутового з правого флангу, але голкіпер потягнув удар головою!
35'
Дальній постріл Окіта з лівого флангу перевів у бік від воріт Рамсдейл.
32'
Ельнені відмахнувся від Камбері в центрі чужого штрафного на завершення подачі з правого флангу.
31'
Аліті дістав картку за фол проти Вієйри на лівому фланзі захисту.
30'
У сідниці Жезусу перед воротами пробив із центру штрафного Вієйра на завершення передачі Нкетіа з лівого флангу.
29'
Простріл віл Тірні з лицьової на лівому фланзі на ближній замикав Нельсон, але пробив над воротами в дотик.
27'
Ударом головою від завершився Камбері на ближній стійці завершилась подача кутового з правого флангу, але м'яч пішов над воротами.
25'
Нельсон перерахував зуби супернику на правому фланзі атаки відмашкою.
23'
Невдала передача з правого флангу від Вайта в напрямку чужого штрафного.
21'
Постріл Нкетіа з лівого флангу штрафного захисники перевели на кутовий.
19'
Сповільнились атаки Арсенала, проте м'яч залишається за господарями.
17'
ГОЛ! Тірні потужним пострілом із лівого флангу з-за меж штрафного з відскоку в дальній кут пробив на завершення боротьби за участі Вієйри до цього на центральному вході.
16'
Арсенал поступово оточив чужий штрафний.
14'
Арсенал цікаво розіграв кутовий із правого флангу переведення м'яча на Жезуса через широку дугу на дальній бік штрафного, проте той пробив у захисника.
12'
Вієйра затягнув м'яч до правого флангу штрафного під час контратаки, проте там його й утратив.
11'
Конде з офсайду перед воротарським завершив ударом над воротами скидання від партнера, після подачі зі стандарту.
10'
Кутовий на правому фланзі блокованим прострілом заробив Баранияшевич.
8'
Нарешті зачепився за м'яч Арсенал, проте без просування.
6'
Штрафний заробили фанати Цюриха на правому фланзі атаки.
4'
Зупинили без фолу просування Тосіна правим флангом атаки.
2'
Господарі наразі виглядають вайлувато.
1'
Простріл із лівого флангу атаки від Конде вибили за межі штрафного захисники.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні: Костадинович, Омерович, Омерагич, Краснічі, Сантіні, Маркезано, Хорншух, В'юнник, Ходжа, Метс, Заутер.
Цюрих: Брехер — Баранияшевич, Камбері, Катич, Аліті — Конде, Сельнес, Герреро — Тосін, Окіта, Ронер.
Запасні: Гейн, Гілсон, Партей, Сака, Едегор, Мартінеллі, Саліба, Седрик, Томіясу, Маркіньйос, Зінченко, Сміт.
Арсенал: Рамсдейл — Б. Вайт, Голдінг, Габріель, Тірні — Вієйра, Ельнені, Локонга, Нельсон — Жезус, Нкетіа.
Стали відомі стартові склади:
Зустріч у першому колі завершилась перемогою Арсенала 4:0.
Арсенал повинен вигравати задля перемоги в групі, інакше, якщо ПСВ виграє в гостях у Буде-Глімт, нідерландці гратимуть в 1/8 фіналу.
Цюрих із однією перемогою та чотирма поразками йде останнім.
Арсенал із чотирма перемогами та однією поразкою йде першим.