Фулгем - Манчестер Юнайтед онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 13 листопада 2022, 18:30 - Крейвен Коттедж
Головний суддя: Пол Тирни
Лондон
1 - 2
14' Крістіан Еріксен 33' Reid, Bobby
55' Elanga, Anthony Вийшов: Mctominay, Scott 59' Wilson, Harry Вийшов: James, Daniel 61' James, Daniel 73' Антоні Марсьяль Вийшов: Garnacho, Alejandro 90' Cairney, Tom Вийшов: Джошуа Онома 90' Garnacho, Alejandro 90' Garnacho, Alejandro
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Fulham FC and Manchester United when Fulham FC is playing at home is 1-1. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Fulham FC and Manchester United is 0-3. 5 matches have ended with this result.
  • During the last 16 meetings with Fulham FC playing at home, Fulham FC have won 2 times, there have been 4 draws while Manchester United have won 10 times. The goal difference is 34-17 in favour of Manchester United.
  • During the last 33 meetings, Fulham FC have won 3 times, there have been 6 draws while Manchester United have won 24 times. The goal difference is 78-33 in favour of Manchester United.
  • Fulham FC's last home win against Manchester United was in 2009.
  • Did you know that Fulham FC scores 30% of their goals between the minutes 46-60? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that Manchester United scores 22% of their goals between the minutes 31-45?
  • Fulham FC haven't scored in 1 of their 7 home matches in Premier League this season.
  • Manchester United haven't scored in 1 of their 7 away matches in Premier League this season.
  • Aleksandar Mitrovic is Fulham FC's top scorer with 9 goals. Marcus Rashford has scored 4 times for Manchester United.
  • Andreas Pereira has assisted the most goals for Fulham FC with 4. Christian Eriksen is Manchester United's biggest assister (3).
  • Manchester United have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • Fulham FC wins 1st half in 42% of their matches, Manchester United in 37% of their matches.
  • Fulham FC wins 42% of halftimes, Manchester United wins 37%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When Fulham FC leads 1-0 at home, they win in 84% of their matches.
  • When Manchester United leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When Fulham FC is down 0-1 home, they win 11% of their matches.
  • When Manchester United is down 1-0 away, they win 18% of their matches.
  • Manchester United's performance of the last 5 matches is better than Fulham FC's.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 games against Fulham FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Fulham FC won 0, Manchester United won 3, 2 draws.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Fulham FC.
  • Fulham FC have won just 0 of their last 5 Premier League games against Manchester United.
  • Fulham FC scores 1 goals in a match against Manchester United and Manchester United scores 2.4 goals against Fulham FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Fulham FC and Manchester United is 3.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Fulham FC and Manchester United is 1.8.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams lost their last match.
  • Fulham FC scores 2.21 goals when playing at home and Manchester United scores 1.43 goals when playing away (on average).
Вийшов: Джошуа Онома
90'
90'
Garnacho, Alejandro ГООЛ!
90'
Garnacho, Alejandro
73'
Антоні Марсьяль
Вийшов: Garnacho, Alejandro
ГООЛ! James, Daniel
61'
Wilson, Harry
Вийшов: James, Daniel
59'
55'
Elanga, Anthony
Вийшов: Mctominay, Scott
Reid, Bobby
33'
14'
3
У другій половині матчу Фулгем грав у відкритий футбол, і зрештою навіть добився голу у відповідь. Однак стримати Юнайтед під завершення матчу було доволі складно, тому господарі зрештою провалились у найбільш відповідальний момент.
Усе! Матч завершено! 1:2! АПЛ готується до мундіалю.
90+3'
ГОЛ! Гарначо зміщувався лівим флангом контратаки, зіграв у довгу стінку з Еріксеном, після чого завершив зворотній пас ударом у дальній кут із меж штрафного!
90+1'
За Керні дограватиме Онома.
90'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 3 хв.
90'
Рашфорду в плече врізався щелепою Перерйра на чужій половині.
87'
Лінделеф у підкаті зняв м'яч із ноги Вінісіуса на ближній, який мчав завершувати простріл Джеймса з правого флангу.
85'
У підкаті Пальїнья перед власним штрафним легко забрав м'яч у Рашфорда перед власним штрафним.
82'
Небезпечний момент
Подача від Шоу з лівого флангу припала на голову Мактомінею перед воротарським, але партнер пробив над воротами.
81'
Подачу з правого флангу Фернандеш спрямував за лицьову.
78'
Лінделеф не пропустив до штрафного простріл від Джеймса з правого флангу.
75'
Команди помітно сповільнились перед фінальним ривком.
72'
Гарначо гратиме замість Марсьяля.
71'
Пальїнья спробував пробити через себе на завершення подачі з правого флангу, проте де Хеа парирував на лінії воріт!
69'
Перейра заблокував спробу Марсьяля закинути до лівого флангу штрафного на Рашфорда.
65'
Декордова на чужій половині доборовся до фолу проти Рашфорда.
62'
Геть не відсиджується в захисті Фулгем після забитого голу.
61'
ГОЛ! Вілліан зачекав на підключення лівим флангом контратаки від Керні, зіграв на партнера, а той прострелив до меж воротарського для Джеймса!
59'
Замість Вілсона дограватиме Джеймс.
57'
Перейра з правого флангу подавав на дальню на Вілліана, проте того випередив на м'ячі Маласія.
55'
Замість Еланги дограватиме Мактоміней.
53'
Де Хеа з-під поперечини дістав завершення головою від Ріма подачі з лівого флангу.
52'
Вінісіус завершив передачу з правого флангу штрафного від Вілсона ударом із розворотом, але де Хеа парирував у стійки.
50'
Марсьяль низом пустив удар зі входу до лівого флангу штрафного, проте Лено мав змогу побачити всю ситуацію.
48'
Лено з-під себе дістав постріл із лівого флангу штрафного від Еланги, після чого ще й відбив спробу добити від Рашфорда!
46'
Лінделеф блокував на кутовий простріл із лівого флангу від Вілліана.
Було розпочато другий тайм!
Юнайтед виграли першу половину зустрічі, хоча на самому початку навряд чи мали для цього вагомі підстави. Однак контратаки в команди тен Гага помітно більш гострі за випади суперників, і якщо гості самі собі не привозять, то доволі спокійно відбиваються.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+1'
Еріксен примудрився пробити повз ворота на завершення передачі Бруну з правого флангу до центру штрафного.
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 1 хв.
42'
Рашфорд виконував подачу з лівого флангу, проте Рім зняв м'яч над штрафним.
39'
Марсьяль вилетів у центрі штрафного на завершення подачі Шоу з лівого флангу, проте пробив над поперечиною.
36'
Кутовий
Не влучив по м'ячу як слід Вілліан, коли в дальній стороні штрафного завершував подачу з лівого кутового.
34'
Маласія перевів на кутовий простріл від Джонсона з лівого флангу штрафного.
32'
Картку отримав Декордова-Рід за затримку Рашфорда ще на чужій половині на правому фланзі.
29'
Марсьял бив під Лено з лівого флангу штрафного, але м'яч так і не докотився до лінії воріт через реакцію голкіпера.
27'
Вілсон вийшов із дриблінгу біля входу до правого флангу штрафного з підкрученим ударом, проте де Хеа зіграв кулаками.
25'
Ногами не дозволив де Хеа завершити простріл Перейри з правого флангу штрафного Вілсону, хоча суперник і без того перебував у офсайді.
23'
Перейра раптово схопився за поперек.
21'
Лено забрав до рук у штрафному закидання в напрямку Еланги.
18'
Кутовий на лівому фланзі заробив Вілліан прострілом із меж штрафного в ноги Еріксена.
16'
Намагається підступитись до чужого штрафного Фулгем.
14'
ГОЛ! Каземіро відібрав м'яч у центральному колі, розігнав Марсьяля, а той перевів до лівого флангу штрафного на Бруну, який прострілив у дотик на дальню для Еріксена!
10'
Фернандеш в офсайді перед чужим штрафним, після дальнього пасу Мартінеса.
8'
Марсьяль намагався пробити з лівого флангу штрафного в ближній кут, проте за нього це зробив Діоп, однак Лено зреагував.
7'
Де Хеа біля правого кута власного воротарського перехопив закидання від Пальїньї.
5'
Де Хеа вдалось парирувати удар низом із лівого флангу штрафного від Вінісіуса в ближній кут.
3'
Вілліана на правому фланзі захисту без фолу зустрів Маласія на прийомі м'яча.
1'
Юнайтед намагається тримати контроль на чужій половині.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Фулгем іде дев'ятим із п'ятьма перемогами, чотирма нічиїми та п'ятьма поразками — 19 очок.
Манчестер Юнайтед іде п'ятим із 7 перемогами, 2 нічиїми та чотирма поразками — 23 очки.
Запасні: Бішоп, Дубравка, Магвайр, Фред, ван де Беек, Мактоміней, Гарначо, Ікбал.
Манчестер Юнайтед: де Хеа — Маласія, Лінделеф, Мартінес, Шоу — Каземіро, Еріксен — Еланга, Фернандеш, Рашфорд — Марсьяль.
Запасні: Родак, Адарабіойо, Даффі, Мбабу, Чалоба, Джеймс, Онома, Гарріс, Шекуларац.
Фулгем: Лено — Декордова-Рід, Діоп, Рім, Робінсон — Керні, Пальїнья — Вілсон, Перейра, Вілліан — Вінісіус.