15'
Андрій Зінь (Нива)
1'
Матч розпочався!
Нива (старт): Механів - Слива - Зінь, Демчук, Хруставка - Козак, Волохатий - Гатала, Різник, Дорошенко - Соколов.
Карпати (старт): Льопка - Лень, Дуць, Приймак - М.Когут, Рябов, Ткачук, Галенков - Чачуа - Тарануха, І.Когут.

Анонс матчу Карпати - Нива 22.10.2022, Перша ліга України

між командою Карпати (Львов) та командою Нива (Тернополь) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 22.10.2022
Час початку матчу: 15:00

Історія протистоянь Карпати (Львов) та командою Нива (Тернополь):

між командами закінчився перемогою на користь Карпати, тоді як команда Нива залишилася з поразкою . Зіткнення Карпати та Нива у попередньому футбольному матчі 24.11.2023 закінчилось : 3:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Карпати - Нива можна подивитися 22.10.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Карпати - Нива, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Карпати (Львов)
Рік заснування Карпати (Львов): 2021

команди Карпати був зіграний проти Інгулець - 19.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Інгулець.

Назва: Нива (Тернополь)
Рік заснування Нива (Тернополь): 2016
Тренер: Сергей Задорожный

команди Нива був зіграний проти ФК Чернігів - 13.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Карпати - Нива онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.