"Полтава": 71 Вічний Ян, 70 Копитов Дмитро, 94 Томенко Олександр, 17 Таранушич Вадим, 19 Бужин Микола, Коваленко Єгор, 14 Каретник Сергій, 23 Антоній Даніель, 9 Щербак Дмитро, 26 Костенко Ян, 10 Стрельцов Євген. Запасні: 30 Петриченко Богдан, 12 Савенков Андрій, 33 Куімов Дмитро, 4 Курелєх Валерій, 22 Яременко Антон, 8 Гайван Валерій, 21 Пастухов Павло, 55 Ось Олександр, 69 Руденко Денис
"Гірник-Спорт": 1 Коваленко Максим, 14 Шинкаренко Дмитро, 24 Цвіренко Максим, 10 Сологуб Вадим, 19 Малакі Олексій, 6 Бодня Роман, 8 Сейтхалілов Сулейман, 9 Посєвкін Радіон, 20 Сеницкий Юрій, 22 Підручний Денис, 7 Сьомка Артем. Запасні: 16 Шептіцький Максим, 17 Горбаченко Владислав, 18 Подрезан Олександр, 23 Емере.

Анонс матчу СК Полтава - Гірник-Спорт 02.11.2022, Перша ліга України

між командою СК Полтава (Полтава) та командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 02.11.2022
Час початку матчу: 12:00

Історія протистоянь СК Полтава (Полтава) та командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни):

між командами закінчився перемогою на користь СК Полтава, тоді як команда Гірник-Спорт залишилася з поразкою . Зіткнення СК Полтава та Гірник-Спорт у попередньому футбольному матчі 12.11.2023 закінчилось : 4:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу СК Полтава - Гірник-Спорт можна подивитися 02.11.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу СК Полтава - Гірник-Спорт, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: СК Полтава (Полтава)
Рік заснування СК Полтава (Полтава): 2011

команди СК Полтава був зіграний проти Прикарпаття - 19.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Прикарпаття.

Назва: Гірник-Спорт (Горишние Плавни)
Рік заснування Горняк-Спорт (Горишние Плавни): 1989
Тренер: Сергей Дирявка

команди Гірник-Спорт був зіграний проти Буковина - 13.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу СК Полтава - Гірник-Спорт онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.