ГОЛ!!! Дворовенко Владислав («Металург»)
Матч розпочато!
Склад команди "Кремінь": 69 Єрмолов Даніїл, 72 Агапов Максим, 33 Сидоренко Данило, 91 Аркуша Данило, 16 Азізов Давронбек, 14 Матвєєв Кирило, 8 Панчишин Орест, 11 Галоян Сімон, 21 Фальковський Данило, 20 Галата Денис, 88 Вівдич Олександр Запасні: 1 Музичка Іван, 4 Пилипенко Віктор, 35 Товкач Артем, 29 Бондар Владислав, 13 Сидоренко Данило, 99 Лісняк Радіон, 19 Молько Владислав, 9 П'ятибрат Артем, 10 Савіцький Андрій, 46 Кальчук Олександр, 17 Жданович Олексій
Склад команди "Металург": 12 Назар Байда, 29 Палюх Сергій, 87 Басов Сергій, 21 Дворовенко Владислав, 3 Сокол Богдан, 4 Піддубний Дмитро, 15 Воробєй Максим, 6 Шалфєєв Єгор, 96 Сніжко Олександр, 19 Могильний Богдан, 9 Сидоров Олексій Запасні: 91 Левченко Ігор, 71 Лавута Кирило, 14 Польовий Володимир, 44 Векляк Богдан, 22 Борисенко Владислав, 10 Білоцерковець Володимир, 90 Кіча Антон, 16 Лапко Микита, 69 Страдс Максим, 60 Хуссін Тимофій, 55 Кузьмович Валентин

Анонс матчу Кремінь - Металург 16.11.2022, Перша ліга України

Матч між командою Кремінь (Кременчуг) та командою Металург (Запорожье) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 16.11.2022
Час початку матчу: 12:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между Кремінь (Кременчуг) та командою Металург (Запорожье):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Металург, тоді як команда Кремінь залишилася з поразкою . Зіткнення Кремінь та Металург у попередньому футбольному матчі 01.10.2023 закінчилось с такими результатами: 1:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Кремінь - Металург можна подивитися 16.11.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Кремінь - Металург, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Кремінь (Кременчуг)
Рік заснування Кремінь (Кременчуг): 1959
Країна: Украина
Тренер: Роман Локтионов

Прошедший поединок команди Кремінь був зіграний проти Нива - 21.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Металург (Запорожье)
Рік заснування Металлург (Запорожье): 2017
Тренер: Владимир Микитин

Прошедший матч команди Металург був зіграний проти Буковина - 20.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Буковина.

Слідкуйте за результатами матчу Кремінь - Металург онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.