Челсі - Крістал Пелес онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 15 січня 2023, 16:00 - Стэмфорд Бридж
Головний суддя: Петер Банкс
Лондон
1 - 0
26' Doucoure, Cheick Oumar 38' Andersen, Joachim Вийшов: Tomkins, James 42' Clyne, Nathaniel
49' Жоржиньйо 52' Eze, Eberechi 63' Chukwuemeka, Carney Вийшов: Aubameyang, Pierre-Emerick 64' Havertz, Kai 69' Джордан Айю Вийшов: Жан-Филипп Матета 69' Schlupp, Jeffrey Вийшов: Hughes, Will 70' Eze, Eberechi Вийшов: Edouard, Odsonne 78' Hall, Lewis Вийшов: Koulibaly, Kalidou 83' Hughes, Will 84' Gallagher, Conor 87' Guehi, Marc 89' Хакім Зієш Вийшов: Матео Ковачіч 89' Havertz, Kai Вийшов: Сезар Аспiлiкуета
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Chelsea FC and Crystal Palace is 1-0. 6 matches have ended with this result.
  • During the last 12 meetings with Chelsea FC playing at home, Chelsea FC have won 9 times, there have been 1 draws while Crystal Palace have won 2 times. The goal difference is 29-10 in favour of Chelsea FC.
  • During the last 27 meetings, Chelsea FC have won 22 times, there have been 1 draws while Crystal Palace have won 4 times. The goal difference is 56-18 in favour of Chelsea FC.
  • Crystal Palace's last away win against Chelsea FC was in 2017.
  • Last season Chelsea FC won both games against Crystal Palace (3-0 at home and 1-0 away).
  • Did you know that Chelsea FC scores 30% of their goals between the minutes 76-90? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that Crystal Palace scores 24% of their goals between the minutes 31-45?
  • Crystal Palace haven't won any of their last 11 games against Chelsea FC.
  • When playing at home, Chelsea FC have not lost to Crystal Palace in their last 5 encounters.
  • Chelsea FC haven't scored in 2 of their 8 home matches in Premier League this season.
  • Crystal Palace haven't scored in 4 of their 8 away matches in Premier League this season.
  • Chelsea FC wins 1st half in 35% of their matches, Crystal Palace in 30% of their matches.
  • Chelsea FC wins 35% of halftimes, Crystal Palace wins 30%.
  • The winner of their last meeting was Chelsea FC.
  • On their last meeting Chelsea FC won by 1 goals.
  • When Chelsea FC leads 1-0 at home, they win in 64% of their matches.
  • When Crystal Palace leads 0-1 away, they win in 55% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 0-1 home, they win 33% of their matches.
  • When Crystal Palace is down 1-0 away, they win 15% of their matches.
  • In Premier League, Crystal Palace has better performance than Chelsea FC.
  • Crystal Palace's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC have lost just 0 of their last 5 games against Crystal Palace (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Chelsea FC won 5, Crystal Palace won 0, 0 draws.
  • Chelsea FC have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Crystal Palace.
  • Crystal Palace have won just 0 of their last 5 Premier League games against Chelsea FC.
  • Chelsea FC scores 2.4 goals in a match against Crystal Palace and Crystal Palace scores 0.4 goals against Chelsea FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Chelsea FC and Crystal Palace is 2.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Chelsea FC and Crystal Palace is 1.4.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams lost their last match.
  • Chelsea FC scores 1.5 goals when playing at home and Crystal Palace scores 1.16 goals when playing away (on average).
  • Chelsea FC has streak of 2 matches with 0 scored goals.
  • Chelsea FC have lost 3 matches in a row.
  • Chelsea FC haven't won in their last 4 games.
  • Did you know that Chelsea FC scores 29% of their goals between the minutes 76-90?
  • Chelsea FC have received 3 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
Вийшов: Матео Ковачіч
89'
Havertz, Kai
Вийшов: Сезар Аспiлiкуета
89'
87'
Guehi, Marc
Gallagher, Conor
84'
83'
Hughes, Will
Hall, Lewis
Вийшов: Koulibaly, Kalidou
78'
70'
Eze, Eberechi
Вийшов: Edouard, Odsonne
69'
Джордан Айю
Вийшов: Жан-Филипп Матета
69'
Schlupp, Jeffrey
Вийшов: Hughes, Will
ГООЛ! Havertz, Kai
64'
Chukwuemeka, Carney
Вийшов: Aubameyang, Pierre-Emerick
63'
52'
Жоржиньйо
49'
42'
Clyne, Nathaniel
38'
Andersen, Joachim
Вийшов: Tomkins, James
26'
3
Челсі в другому таймі використав стандартне положення для забитого м'яча, після чого був змушений відбиватись від намагань суперників відповісти власним голом. Важкі останні хвилини провела команда Поттера, проте підопічні Вієйра акцентів у власній атаці так і не розставили.
Усе! Матч завершено! 1:0! Мудрик ще не грав, але Челсі після його трансферу переміг.
90+8'
Вантажить м'яч до штрафного Пелес, але жодних ударів при цьому не завдає.
90+6'
Бадьяшиль на кутовий перевів подачу від Олісе з правого флангу.
90+4'
Намагається вгамувати гру під завершення матчу Челсі.
90+2'
Г'юз виконав подачу зі штрафного з лівого флангу значно вище воріт.
90+1'
Жоржиньйо зупинив фолом Мітчелла на правому фланзі захисту.
90'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 7 хв.
89'
Гаверца поміняли на Ковачича.
89'
Аспілікуета вийшов замість Зієша.
88'
Гуехі попереджений за неспортивну поведінку.
87'
Галлагера, який лежав на траві, виштовхують за межі поля суперники.
86'
Небезпечний момент
Шалений постріл від Дукуре зі зони перед чужим штрафним під поперечину дивом потягнув Кепа.
84'
Галлагер також пропустить наступний матч.
84'
Галлагер на лівому фланзі атаки сфолив проти Олісе.
82'
Жорсткий фол від Г'юза біля центрального гола проти Гаверца.
80'
Гаверц перед порожніми воротами в центрі воротарського не влучив головою по подачі Маунта з правого флангу!
80'
Вієйра попереджений за розмови з арбітрами.
79'
Зієша на лівому фланзі захисту збив Мітчелл.
77'
Голла замінили на Кулібалі.
77'
Маунт виконав невдалу спробу удару з відскоку перед штрафним.
75'
Заблокована спроба пробити від Обаменяга з лівого флангу штрафного на завершення передачі Голла.
73'
Фол від Гаверца на правій межі штрафного проти Г'юза.
71'
Дійшла передача на лівий фланг штрафного від Жоржиньйо повз захисників на Обамеянга, але удар від того одразу накрив собою Гуайта.
70'
Едуард дограватиме за Езе.
70'
Аю замінив Матета.
69'
Г'юз вийшов на поле замість Шлуппа.
68'
Заха так і не вибров м'яч на лівому фланзі атаки в Галлагера.
66'
Пелес намагається встановити контроль на чужій половині.
64'
ГОЛ! Гаверц головою біля ближнього кута воротарського завершив подачу Зієша з глибини лівого флангу!
64'
Подачу від Маунта з лівого флангу захисники перевели на кутовий.
62'
Чуквуемеку замінили на Обамеянга.
60'
Галлагер розвертався на правому фланзі чужого штрафного, упав, але без фолу Шлуппа.
57'
Галлагер зіграв до лівого флангу штрафного на Гаверца, а той із гострого кута пробив під ближню, де й перебував Гуайта.
57'
Пелес удалось перетягнути гру до центру поля.
55'
Заха від правого кута штрафного потужно пробив верхом під ближню стійку, але Кепа парирував назад у поле.
53'
Езе в центральному колі влетів у ноги Тіаго.
51'
Заха виконав невдалу подачу з лівого флангу в напрямку Аю.
49'
Жоржиньйо отримав картку за фол проти Олісе на лівому фланзі чужої половини.
48'
Шлупп на чужій половині зіграв у накладання проти Галлагера.
46'
Відмашка від Чалоби на лівому фланзі атаки у виконанні Аю.
Було розпочато другий тайм!
Мудрик вийшов на поле Стемфорд Бридж під час перерви та привітався з уболівальниками.
Челсі офіційно оголосив про перехід українського нападника Михайла Мудрика з донецького Шахтаря! Контракт на 8,5(!) років, загальна вартість трансферу — 100 млн євро (70 + 30).
У першій половині гри Челсі дивом не відкрив рахунок, хоча мав кілька непоганих нагод для цього. Суперники тим часом чекали на можливості в контратаках та під час стандартів, але тоді, коли отримали нагоди забити, зі своїм завданням не впорались.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Гуайта кволо кулаком вибив м'яч із воротарського з боротьби проти Гаверца, після чого Зієш із правого флангу штрафного виконав удар верхом, але голкіпер із ним упорався!
45+1'
Кепа на лінії воріт потягнув із-під поперечини удар головою від Гуехі на завершення подачі з кутового на лівому фланзі на ближній кут воротарського!
45'
Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через 2 хв.
44'
На утримання м'яча грає Пелес цими хвилинами.
42'
Грубий фол Клайна зі спини на правому фланзі захисту проти Маунта.
41'
Передачу Галлагера з правого флангу штрафного вздовж воротарського на дальній замикав Голл, але пробив повз дальню стійку поміж ніг голкіперу.
40'
Заха сфолив на правому фланзі атаки в боротьбі проти Бадьяшиля.
39'
Простріл від Голла з лівого флангу в аут блокував Клайн.
38'
Томкінса випустили замість Андерсена.
37'
Захисник Пелес гру не продовжить.
35'
Пошкодження в Андерсена в центрі власного штрафного.
34'
Мітчеллу м'яч у руку влучив, але арбітри момент заграли.
33'
Кутовий заробив Зієш прострілом із правого флангу штрафного.
32'
Подачу з правого флангу вирізав Зієш до центру штрафного на Гаверца, але той головою пробив вище порожніх воріт, які полишив Гуайта.
30'
Кутовий заробив Клайн подачею в суперника з правого флангу.
28'
Простріл Маунта з правого флангу до воротарського забрав до рук Гуайта.
27'
Галлагер із правого флангу штрафного від лицьової виконав простріл у захисника. Кутовий.
26'
Дукуре пропустить наступний матч.
25'
Накладання від Дукуре в центрі поля проти Галлагера.
25'
Виявилось, що десь Гаверц устиг влізти до офсайду.
24'
Кутовий
Подача кутового з правого флангу завершилась серією відскоків у штрафному зі залученням Сілви, і зрештою він із третьої спроби потужно пробив у правий кут, але голкіпер потягнув.
22'
Гаверц спробував із дальньої відстані перекинути Гуайта, але у ворота не влучив.
20'
Олісе зі входу до правого флангу штрафного потужно вистрілив другим дотиком у ближній верхній кут, але Кепа парирував м'яч на кутовий.
17'
Кепа наварив під час спроби перехопити подачу з правого флангу штрафного, але в підсумку заблокував удар зльоту від Езе.
15'
Аю різав передачу до центру штрафного з глибини, але Кепа зіграв на виході в центрі штрафного.
13'
Ефектно обіграв на правому фланзі атаки Зієш суперників, але простріл до штрафного перехопили.
12'
Перехопив пас із правого флангу на хід Гаверцу до центру штрафного від Маунта з правого флангу.
10'
В офсайді Езе під час передачі до лівого флангу атаки.
9'
Аю не зміг на правому фланзі штрафного нав'язати боротьбу Бадьяшилю.
7'
Не дістався м'яч Езе на правому фланзі атаки, після передачі від Шлуппа.
5'
Вієйра намагається вигнати свою команду з власної половини.
4'
Челсі потужно тисне на чужій половині поля.
3'
Простріл із правого флангу від Маунта на кутовий блокував Гуехі.
2'
Простріл Голла з лівого флангу штрафного перед порожніми воротами вибив Андерсен.