Манчестер Юнайтед - Ньюкасл онлайн трансляція матчу

Кубок англійської ліги - 26 лютого 2023, 18:30
Головний суддя: Дэвид Кут
2 - 0
Ньюкасл
9' Dalot, Diogo 33' Карлос Каземiро 37' Fred 39' Rashford, Marcus 45' Joelinton
46' Dalot, Diogo Вийшов: Wan-Bissaka, Aaron 46' Longstaff, Sean Вийшов: Александер Ісак 67' Botman, Sven 69' Fred Вийшов: Sabitzer, Marcel 70' Weghorst, Wout Вийшов: Mctominay, Scott 78' Saint-Maximin, Allan Вийшов: Murphy, Jacob 79' Guimaraes, Bruno Вийшов: Willock, Joseph 83' Santos, Antony Вийшов: Sancho, Jadon 84' De Gea, David 87' Карлос Каземiро 88' Rashford, Marcus Вийшов: Харрі Магуайр 90' Schar, Fabian 90' Martinez, Lisandro 90' Shaw, Luke 90' Wilson, Callum Вийшов: Метт Рітчі 90' Almiron, Miguel Вийшов: Anderson, Elliot
  • The most common result of matches between Manchester United and Newcastle United is 1-1. 8 matches have ended with this result.
  • During the last 29 meetings with Manchester United playing at home, Manchester United have won 19 times, there have been 9 draws while Newcastle United have won 1 times. The goal difference is 65-22 in favour of Manchester United.
  • During the last 57 meetings, Manchester United have won 34 times, there have been 16 draws while Newcastle United have won 7 times. The goal difference is 119-57 in favour of Manchester United.
  • Newcastle United's last away win against Manchester United was in 2013.
  • Manchester United haven't lost in their last 9 games.
  • Manchester United have scored at least one goal for 18 consecutive matches.
  • Manchester United wins 1st half in 40% of their matches, Newcastle United in 36% of their matches.
  • Manchester United wins 40% of halftimes, Newcastle United wins 36%.
  • Their last meeting was a draw. (0-0)
  • When Manchester United leads 1-0 at home, they win in 95% of their matches.
  • When Newcastle United leads 0-1 away, they win in 81% of their matches.
  • When Manchester United is down 0-1 home, they win 30% of their matches.
  • When Newcastle United is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • Manchester United's performance of the last 5 matches is better than Newcastle United's.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 games against Newcastle United (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester United won 3, Newcastle United won 0, 2 draws.
  • Manchester United scores 2.4 goals in a match against Newcastle United and Newcastle United scores 0.8 goals against Manchester United (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester United and Newcastle United is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester United and Newcastle United is 1.2.
  • Manchester United scores 2.06 goals when playing at home and Newcastle United scores 1.52 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Ньюкасл
90'
Schar, Fabian
Martinez, Lisandro
90'
Shaw, Luke
90'
90'
Wilson, Callum
Вийшов: Метт Рітчі
90'
Almiron, Miguel
Вийшов: Anderson, Elliot
Rashford, Marcus
Вийшов: Харрі Магуайр
88'
Карлос Каземiро
87'
De Gea, David
84'
Santos, Antony
Вийшов: Sancho, Jadon
83'
79'
Guimaraes, Bruno
Вийшов: Willock, Joseph
78'
Saint-Maximin, Allan
Вийшов: Murphy, Jacob
Weghorst, Wout
Вийшов: Mctominay, Scott
70'
Fred
Вийшов: Sabitzer, Marcel
69'
67'
Botman, Sven
Dalot, Diogo
Вийшов: Wan-Bissaka, Aaron
46'
46'
Longstaff, Sean
Вийшов: Александер Ісак
45'
Joelinton
ГООЛ! Rashford, Marcus
39'
Fred
37'
ГООЛ! Карлос Каземiро
33'
9'
1
Радіють гравці Манчестер Юнайтед - повністю заслужили на це. Для Ньюкасла фінал - це досягнення, однак поки вони не готові обіграти таку команду, як МЮ.
Фінальний свисток! Манчестер Юнайтед здобуває свій перший трофей за шість років та 69-й в історії!
90+6'
Завершився матч сутичкою. Арбітр дав жовту Мартінесу і Шеру.
90+3'
А тут Каріус рятує! Фернандеш виборов собі розстрільну позицію, але німця переграти не зміг!
90+2'
Рятує де Хеа Манчестер! Перевів на кутовий удар гравця Ньюкасла у праву дев'ятку.
90+2'
Ще жовта для Шоу.
90+1'
Ньюкасл провів ще дві заміни: Рітчі і Андерсон вийшли, Вілсон і Альмірон пішли.
90'
Ще п'ять хвилин зіграють команди.
88'
Магвайр замінив Рашфорда.
88'
Який підступний удар від Мерфі! Закрутився м'яч після дальнього пострілу і полетів в сантиметрах від правої стійки.
88'
Ньюкасл до цього моменту пробив у площину менше разів, ніж МЮ забив: один проти двох.
87'
Каземіро грубо зіграв проти Жоелінтона і отримав жовту. Також титр показав жовту для де Хеа.
86'
Тріпп'єр з кутового навісив у ворота - де Хеа вибив м'яч.
84'
Мерфі довго не думав і відразу після отримання м'яча пробив вище воріт.
Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт на трибунах. Вибирає тих, хто 26 березня будуть грати проти України. Санчо, до речі, серед кандидатів.
82'
Антоні розігнався правим флангом, програв боротьбу супернику і сфолив в атаці. Відразу ж після цього його замінив Санчо.
79'
Вибігли в контратаку "червоні дияволи", однак пас Фернандеша на хід Рашфорду забрав до рук Каріус.
78'
Дві заміни від Ньюкасла: Мерфі і Віллок вийшли замість Сен-Максімена і Гімараеша.
76'
Дальній удар Забітцера полетів надто високо.
74'
Каріус рятує Ньюкасл! Німець потягнув удар Рашфорда у кут воріт.
69'
Мактоміней і Забітцер вийшли замість Вегхорста і Фреда. Укріплює центр поля тен Хаг.
69'
Двічі били номінальні господарі, однак в обох випадках "манкуніанці" заблокували постріли.
67'
Ботман отримав жовту за надлишкові нерви.
66'
Тріп'єр прокинув м'яч між ніг Мартінесу, наткнувся на аргентинця і зупинився - вимагав зафіксувати фол. Гру було продовжено.
63'
Сен-Максімен прорвався лівим флангом, але віддав неточну передачу в центр. Далі Ісак видряпав м'яч, однак опинився в оточенні відразу п'ятьох опонентів і втратив круглого.
59'
Лідер Ньюкасла Гімараеш отримав важкий удар по нозі, однак медики почаклували і бразилець повернувся на поле. Ризикує півзахисник не дограти гру.
54'
Метрів з 30-ти пробив Фернандеш і зміг заробити кутовий.
51'
Перша спроба у другому таймі атакувати від Ньюкасла завершилася фейлом. Сен-Максімен правою зачепив м'яч, коли намагався прострілити лівою. Від воріт.
49'
Ван-Біссака у прекрасному підкаті відібрав м'яч на чужій частині поля, МЮ вибіг в атаку п'ять в чотири, але Вегхорст з Аароном зажували круглого і втратили його.
47'
Антоні слабо пробив з лінії штрафного - голкіпер номінальних гостей без проблем забрав м'яч до рук.
46'
А Ньюкасл буде грати у двох нападників: Ісак замінив півзахисника Лонгстаффа.
46'
Ван-Біссака замінив Далота, в якого жовта.
Другий тайм розпочався!
Ньюкасл більш активно розпочав матч, але Манчестер Юнайтед дочекався на свої моменти. "Сороки" трохи перегоріли з часом - цим скористалися номінальні господарі і забили двічі. Але градус матчу потрохи підвищується.
Перший тайм завершено!
45+6'
Жоелінтон просто потягнув Каземіро на газон. Перед тим ще й заїхав у Антоні. Треба гравцю Ньюкасла заспокоїтися - арбітр це зробив жовтою.
45+4'
Вегхорст несподівано пробив з межі штрафного під поперечку, але Каріус перевів м'яч на кутовий.
45+3'
Фернандеш намагалися з Фредом зіграти в стіночку поблизу чужого штрафного, але пас бразильця перехопили.
45'
П'ять хвилин додав арбітр до першого тайму.
45'
Намагається Каземіро завести і вболівальників, і партнерів по команді.
43'
Берн головою пробив повз ліву стійку. Дотягувався до м'яча захисник.
42'
Ботман закинув м'яч у штрафну прямо в руки де Хеа.
39'
ГОООООООЛ! 2:0 на табло! Побігли в контратаку "манкуніанці": Вегхорст віддав у розріз на Рашфорда, той вбіг і пробив. М'яч рикошетом від Ботмана полетів над головою Каріуса. Можуть і переписати на автогол.
38'
Спробували цікаво розіграти стандарт "сороки", однак спочатку удар був заблокований, а потім Альмірон пробив вище.
37'
Вже не вперше фолить Фред, і за сукупність отримав жовту.
Перевіряли арбітри VAR на предмет офсайду у бразильця під час подачі, але Каземіро витримав лінію.
33'
ГОООООООООООЛ! Рахунок відкрито! Шоу навісив зі стандарту з лівого флангу, а Каземіро головою пробив повз голкіпера!
32'
Ось і перша небезпека. Сен-Максімен фантастично обіграв Далота у штрафному, але пробив у де Хеа. Прекрасно вибрав позицію іспанець.
29'
У Мартінеса була кров, у Шера сильний удар. Лише тепер команди продовжили гру.
26'
Тріпп'єр подав з правого флангу, внаслідок чого Шер і Мартінес зіткнулися головами. Знову лікарі на полі.
23'
Бруно Гімараеш завалився на поле, отримав допомогу медиків і повернувся до гри. Тьохнуло серце у вболівальників Ньюкасла.
18'
Каземіро класно зіграв у відборі на чужій половині поля, але далі його передачу на хід партнеру перехопили.
16'
Рашфорд отримав на вістрі атаки передачу від де Хеа, але зажував м'яч. Атаку другим темпом вдалося завершити ударом. Антоні з-за меж штрафного пробив в зону Каріуса - німець у руки взяв круглого.
15'
Далот прострілив у центр штрафного, але Вегхорст не встиг до м'яча.
13'
Вегхорст виборов м'яч на вістрі у боротьбі з кількома захисниками і зміг пробити. Круглий пострибав у руки Каріусу.
9'
Поки Ньюкасл більше контролює м'яч і краще вибігає в атаки. Далот в одному із наступів "сорок" збив Сен-Максімена і отримав жовту.
7'
Знову Сен-Максімен просувався лівим флангом, але Далот у підкаті вибив м'яч.
6'
Сен-Максімен з Альміроном намагалися на лівому фланзі атаки щось створити, однак номінальні господарі відібрали м'яч. Фред зробив це ціною ушкодження, але до гри повернутися вже готовий.
2'
Рашфорд прорвався лівим флангом, віддавав у центр на партнерів, однак Ботман виніс м'яч.
Матч розпочався!
Головним арбітром уього поєдинку призначений Девід Кут.
Запасні гостей: Гіллеспі, Рітчі, Таргетт, Мерфі, Манкільйо, Андерсон, Віллок, Ісак, Ласселс.
Ньюкасл: Каріус - Тріпп'єр, Шер, Ботман, Берн - Лонгстафф, Жоелінтон, Гімараеш - Альмірон, Вілсон, Сен-Максімен.
Запасні господарів: Хітон, Ван-Біссака, Лінделеф, Магвайр, Маласія, Мактоміней, Забітцер, Санчо, Гарначо.
Манчестер Юнайтед: де Хеа - Далот, Варан, Мартінес, Шоу - Фред, Каземіро - Антоні, Фернандеш, Рашфорд - Вегхорст.
Стали відомі склади команд:
Для "сорок" це буде перший фінальний матч Кубка ліги за 47 років. "Манкуніанці" грали у вирішальному поєдинку за цей трофей шість років тому.
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляціяю матчу фіналу Кубка англійської футбольної ліги, у якому зіграють два "Юнайтеди": Манчестер проти Ньюкасла.