Челсі - Боруссія онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 07 березня 2023, 22:10 - Стэмфорд Бридж . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Данни Маккели
2 - 0
Дортмунд
5' Юліан Брандт Вийшов: Reyna, Giovanni 41' Ніклас Зюле 43' Рахім Стерлінґ
53' Havertz, Kai 64' Ozcan, Salih Вийшов: Bynoe Gittens, Jamie 65' Кепа Аррiзабалага 67' Felix, Joao Вийшов: Gallagher, Conor 77' Haller, Sebastian Вийшов: Malen, Donyell 77' Fernandez, Enzo 83' Матео Ковачіч Вийшов: Крістіан Пулішич 83' Рахім Стерлінґ Вийшов: Рубен Лофтус-Чік 87' Fernandez, Enzo Вийшов: Деніс Закарія 90' Chilwell, Ben 90' Wolf, Marius 90' Cucurella, Marc 90' Bellingham, Jude
  • Chelsea FC have lost 3 matches in a row.
  • Chelsea FC haven't won in their last 6 games.
  • Borussia Dortmund have a winning streak of 12 matches.
  • Borussia Dortmund have a winning streak of 5 matches away from home.
  • The result of the first leg: Borussia Dortmund - Chelsea FC 1-0.
  • Chelsea FC have not managed to score in their last 3 matches.
  • Borussia Dortmund have scored at least one goal for 16 consecutive matches.
  • Chelsea FC wins 1st half in 31% of their matches, Borussia Dortmund in 50% of their matches.
  • Chelsea FC wins 31% of halftimes, Borussia Dortmund wins 50%.
  • The winner of their last meeting was Borussia Dortmund.
  • On their last meeting Borussia Dortmund won by 1 goals.
  • When Chelsea FC leads 1-0 at home, they win in 62% of their matches.
  • When Borussia Dortmund leads 0-1 away, they win in 78% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When Borussia Dortmund is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In UEFA Champions League, Chelsea FC has better performance than Borussia Dortmund.
  • Borussia Dortmund's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • Chelsea FC scores 1.32 goals when playing at home and Borussia Dortmund scores 2.07 goals when playing away (on average).
Chilwell, Ben
90'
90'
Wolf, Marius
Cucurella, Marc
90'
90'
Bellingham, Jude
Fernandez, Enzo
Вийшов: Деніс Закарія
87'
Матео Ковачіч
Вийшов: Крістіан Пулішич
83'
Рахім Стерлінґ
Вийшов: Рубен Лофтус-Чік
83'
77'
Haller, Sebastian
Вийшов: Malen, Donyell
77'
Felix, Joao
Вийшов: Gallagher, Conor
67'
Кепа Аррiзабалага
65'
64'
Ozcan, Salih
Вийшов: Bynoe Gittens, Jamie
ГООЛ! Havertz, Kai
53'
ГООЛ! Рахім Стерлінґ
43'
41'
Ніклас Зюле
5'
В ефірі
Потужний старт другого тайму у виконанні Челсі в підсумку вирішив долю всього матчу. Команда Поттера забила свій гол, після чого не закрилась у захисті, і суперники в підсумку не отримали власних гольових моментів. Але все це відбувалось без участі Мудрика. На жаль.
Усе! Матч завершено! 2:0! Челсі гратиме в чвертьфіналі.
90+7'
Беллінгем дав під коліно Джеймсу в боротьбі за м'яч.
90+6'
Картку десь отримав Кукурелья.
90+5'
Чілвелл прокинув м'яч повз Вольфа на лівому фланзі атаки, і той його збив.
90+4'
Пулішич на правому фланзі атаки легко втратив м'яч у боротьбі проти Джана.
90+2'
Як і Вольф.
90+2'
Чілвелл попереджений.
90+1'
Чілвелл затримав Вольфа на лівому фланзі атаки, після чого обидва почали битись.
90'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 6 хв.
88'
Беллінгем у центрі штрафного завершував подачу з правого флангу, але головою пробив над воротами.
87'
Закарію випустили замість Енцо.
84'
Фол від Галлагера проти Рейни на правому фланзі захисту.
83'
Замість Стерлінга дограє Лофтус-Чік.
82'
Ковачича замінили на Пушлішича.
79'
Отримав коліном в сідничний м'яч Галлегер від суперника під час боротьби.
78'
Енцо зрубав перед власним штрафним підкатом Джана.
77'
Замість Алле дограватиме Мален.
75'
Знову запустили Стерлінга передачею з глибини на хід, але він був в офсайді ще біля центрального кола.
73'
Кутовий на лівому фланзі влучанням у захисника під час прострілу з лівого флангу штрафного заробив Стерлінг.
71'
Від Шлоттербека пішов м'яч на кутовий під час прострілу Галлагера з правого флангу штрафного.
69'
Фол проти Алле на лівому фланзі захисту від Кукурельї.
67'
Галлагера випустили замість Феліша.
65'
Спроба затягнути ігровий час від Кепи.
64'
Кепа зумів під собою виловити потужний удар із правого флангу штрафного від Вольфа!
63'
Байно-Гіттенс вийшов замість Езкана.
61'
Накладання від Рейни на правому фланзі атаки проти Феліша.
59'
Джан із лівого флангу виконав невдале закидання до чужого штрафного.
57'
Гаверц штовхнув м'яч до правого флангу атаки, але Стерлінг не зміг обробити м'яч.
55'
Челсі затримує м'яч на чужій половині.
53'
ГОЛ! Гаверц із пенальті пробив знову в правий нижній кут, але влучив.
51'
Двоє футболістів Боруссії були за лінією до удару.
51'
БУДУТЬ ПЕРЕБИВАТИ!
50'
Незабитий пенальті
У ПРАВУ СТІЙКУ ВЛУЧИВ ГАВЕРЦ ІЗ ПЕНАЛЬТІ!
49'
Пенальті! Вольф зіграв рукою.
47'
Будуть дивитись!
46'
Простріл від Чілвелла з лівого флангу штрафного поцілив у руку Вольфу.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри Челсі мав певну перевагу на м'ячі й зумів уникнути проблем біля власного штрафного майданчика. Однак при цьому команда Поттера зуміла забити, із чим у неї останнім часом дуже великі проблеми. Є перевага за рахунком — час випускати Мудрика та добивати.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+3'
Беллінгем зіграв до центру штрафного на Геррейру, але той у падінні пробити не зміг.
45+2'
Дортмунд у позиційній атаці на чужій половині.
45'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 3 хв.
44'
ГОЛ! Гаверц п'ятою зіграв на хід до лівого флангу на Чілвелла, який потім прострілив у центр штрафного під удар Стерлінгу, і той із другої спроби зупинив м'яч, та переграв голкіпера.
43'
Пас до лівого флангу штрафного завершився невдалим ударом Чілвелла в дотик.
42'
Зюле спробував затримати час під час виконання штрафного в центрі поля.
41'
Подачу штрафного з лівого флангу від Чілвелла перед порожніми воротами не заніс за лінію Кулібалі, після чого з добивання Феліш влучив у захисника.
40'
Чілвелла на лівому фланзі атаки збив Вольф.
38'
Стерлінга запустили від центрального кола передачею на хід до офсайду, після чого він не переграв голкіпера, а Гаверц із добивання пробив із рикошетом від поперечини.
37'
Вольфа зупинили фолом на правому фланзі захисту Боруссії.
35'
Феліш здалеку пробив із правого флангу, але захисник перевів на протилежний кутовий.
32'
Ковачич у пів колі перед штрафним піймав відскок від подачі з лівого флангу, але зльоту пробив над воротами.
30'
Гаверц руками розвернув Джана в центрі поля, коли суперник отримав верховий м'яч.
28'
Штанга! Подача з правого флангу була вибита на центральний вхід до штрафного, але Гаверц у дотик пробив у ближню стійку!
26'
Важке падіння на плече від Джана з боротьби проти Гаверца в центрі поля.
24'
Кулібалі штовхнув перед чужим штрафним Ройс у боротьбі за м'яч.
23'
Енцо прямою ногою пішов проти Беллінгема в центральному колі.
21'
Феліш прискорився з лівого флангу власної половини, але в центральній зоні його збив Джан.
20'
Енцо передачею в дотик із правого флангу до штрафного пішла до голкіпера.
19'
Челсі намагається вгамувати гру.
17'
Удар зі штрафного від Ройса в лівий кут парирував на кутовий Кепа!
15'
Фофана двічі намагався фолити проти Рейни перед власним штрафним, і зрештою збив суперника.
14'
Швидко розіграли штрафний на правому фланзі атаки гості, але Ройс подав на голову супернику.
12'
Обережний контроль м'яча на власній половині.
10'
Кукурелья на лівому фланзі атаки зіграв у накладання проти Беллінгема.
9'
Пошкодження в Фелікса на рівному місці, під час ривку лівим флангом атаки.
8'
Удар від Гаверца з правого флангу штрафного прийшовся у сітку зі зовнішнього боку біля ближньої стійки.
7'
Подача кутового з лівого флангу пішла до центру штрафного, але удар головою від Кулібалі пішов повз дальню стійку.
6'
Феліш на фінті зайшов до лівого флангу штрафного, але з гострого кута пробив у воротаря.
5'
Замість Брандта гратиме Рейна.
4'
Замотують ліву ногу Брандту безпосередньо на полі.
3'
Рукою перехопив передачу суперників на лівому фланзі захисту Геррейру.
2'
Гаверц виштовхнув м'яч до лівого флангу атаки на Стерлінга, але той забув про удар у ситуації віч-на-віч із голкіпером.
2'
Не було удару на завершення подачі Брандта зі стандарту.
1'
А ось і кутовий не забарився.
1'
І вже заробила аут на правому фланзі атаки Боруссія.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Фанати Челсі спробували затримати автобус із гравцями команди-суперниці.
Початок матчу відкладено на 10 хвилин — о 22:10.
Запасні: Кобель, Унбегаун, Рейна, Дауд, Гуммельс, Модест, Мален, Меньє, Пасслак, Адеємі, Біно-Гіттенс, С. Кулібалі.
Боруссія Д: Меєр — Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейру — Джан, Езкан — Брандт, Беллінгем, Ройс — Алле.
Запасні: Беттінеллі, Бергстрем, Пулішич, Лофтус-Чік, Чалоба, Мудрик, Закарія, Зієш, Галлагер, Чуквуемека, Голл.
Челсі: Аррісабалага — Р. Джеймс, В. Фофана, Кулібалі, Чілвелл — Ковачич, Фернандес — Стерлінг, Феліш, Кукурелья — Гаверц.
Стали відомі стартові склади:
Перша гра в Дортмунді завершилась перемогою Боруссії з рахунком 1:0.
Данні Маккелі (Віллемстад, Кюрасао/Нідерланди) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. На полі стадіону Стемфорд Бридж (Лондон, Англія) зіграють лондонський Челсі та дортмундська Боруссія.