Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2020/2021
Останні матчі - Динамо
Останні матчі - Шкендія
Ліга конференцій 2022/2023
Беззмістовним вийшов другий тайм. Луческу перевірив чергову групу футболістів, а суперники двічі перевірили Нещерета, той вистояв, після чого заспокоїлись.
Усе! Матч завершено! 1:0! Третя поспіль перемога.
89'
Удар із лівого флангу штрафного від Рамадані пішов у захисника.
85'
Підкрутка зі штрафного від Хасані в підсумку пішла до рук Нещерета.
84'
Хасані готує штрафний на середній відстані в центральній зоні.
82'
Царенко під час швидкої атаки грав до правого флангу штрафного на Беніто, але суперники прочитали.
79'
У ноги Царенку стрибнув підкатом на лівому фланзі атаки Хасані. Сидорчук провів із ним виховну бесіду.
76'
Штрафний заробив Волошин просуванням правим флангом атаки.
74'
Гусев гратиме на правому фланзі захисту.
72'
Беніто жорстко влетів головою в Діту на правому фланзі атаки.
71'
Беніто з правого флангу зіграв на Волошина до меж штрафного, але той уже пробіг потрібну точку.
69'
Царенко спробував на плечах провезти двох суперників під час просування лівим флангом, але втратив м'яч.
66'
Дубінчак не втримав у межах поля переведення до лівого флангу атаки.
63'
Дубінчак примудрився скинути подачу з лівого флангу на ногу Хасані в центрі штрафного, але Нещерет потягнув постріл у дотик під поперечину!
60'
Сидорчуку дали картку за накладання проти Хасані на правому фланзі захисту.
58'
Беніто біля технічної зони збив суперника.
56'
Дотепний сейв від Нещерета ногою під час удару з центру штрафного від Хасані, після несподіваного відскоку.
54'
Утримує м'яч Динамо біля центральної лінії.
52'
Подача з правого флангу пішла до рук Нещерета до воротарського.
50'
Бейтуллай жорстко зіграв проти Горбача біля власного штрафного, але без фолу.
48'
Динамо Київ (2 тайм): Нещерет — Малиш, Бурда, Попов, Дубінчак — Царенко, Сидорчук, Василець — Беніто, Горбач, Волошин.
47'
У Дубінчака пошкодження на лівому фланзі атаки.
46'
Є достатньо замін у Динамо.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри Динамо помітно не вистачало швидкості, але суперники примудрились самі собі привезти проблеми, тож у підсумку кияни забили єдиний гол. Біля воріт Нещерета все було спокійно.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
ГОЛ! Із нічого вдалось забити Динамо, коли Гармаш перед чужим штрафним перехопив передачу голкіпера, покотив на Лонвейка, а той здалеку пробив у лівий вільний кут!
41'
Чінарі біля входу до правого флангу штрафного завалився на м'яч, після чого почав гримати на арбітра.
38'
Утримує м'яч Шкендія біля центральної лінії без просування.
35'
Дубінчак пробував постукатись із Лонвейком на лівому фланзі атаки, але той віддав невдалий зворотний пас.
33'
Динамо так само не вдається налагодити позиційні атаки.
31'
Бейтуллай отримав пошкодження голови в центральному колі за підсумком боротьби проти Пономаренка.
30'
Штанга! Кутовий із правого флангу до центру штрафного завершився ударом Рамадані в дальню стійку!
27'
Чінарі зіткненням на правому фланзі атаки завдав пошкодження Дубінчаку.
25'
Гармаш дістав удар по ногах у центрі поля.
22'
Передачі Динамо до штрафного суперників стабільно перехоплюються.
20'
Кулаками зіграв Нещерет на виході під подачу зі штрафного з лівого флангу до центру власних володінь.
18'
Шала на лівому фланзі власної половини втікав від Андрієвського, тому той збив суперника.
15'
Максимов закрив від Гармаша закидання до лівого флангу атаки з глибини.
12'
Голкіпер за межами штрафного перехопив передачу Пашко з власної половини на хід Пономаренку.
10'
Чінарі розігнали передачею до правого флангу атаки, Дубінчак не встигав, а тому просто смикнув суперника.
8'
Шкендія спокійно тримає м'яч на власній половині.
6'
Передача з правого флангу до чужої половини піймала в офсайді Гармаша.
4'
На Діту викотили м'яч із правого флангу під дальній удар у протилежний кут, але він не перехитрив Нещерета.
3'
Подача зі стандарту з лівого флангу від Андрієвського пішла до центру штрафного, де Гармаш у дотик пробив у голкіпера.
1'
І одразу штрафний для Динамо на лівому фланзі атаки.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні: Ф. Рамадані, Талеські, Рамані, Кейк, Кукулі, Елезі, Авдулі, Мураті, Муженович, Якупі, Кака, Хамза, Нунья.
Шкендія: Захов — Максимов, Хасані, Бейтуллай, Велия — Тотре, Р. Рамадані, Діта — Шала, Мілєв, Чінарі.
Динамо Київ: Нещерет — Караваев, Дячук, Боль, Дубинчак — Лонвейк, Гармаш, Андриевский — Кабаєв, Пономаренко, Пашко.
Стали відомі стартові склади:
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію товариського матчу. На полі стадіону Mardan Stadium (Анталья, Туреччина) зіграють Динамо Київ та північномакедонська Шкендія.