Фулгем - Арсенал онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 12 березня 2023, 16:00 - Крейвен Коттедж
Головний суддя: Дэвид Кут
0 - 3
21' Magalhaes, Gabriel 26' Martinelli, Gabriel 45' Odegaard, Martin
71' Saka, Bukayo Вийшов: Nelson, Reiss 72' Олександр Зінченко Вийшов: Tierney, Kieran 74' Odegaard, Martin 76' Андреас Перейра Вийшов: Wilson, Harry 76' Solomon, Manor Вийшов: James, Daniel 77' Trossard, Leandro Вийшов: Jesus, Gabriel 77' Martinelli, Gabriel Вийшов: Vieira, Fabio 80' White, Ben Вийшов: Tomiyasu, Takehiro
  • The most common result of matches between Fulham FC and Arsenal FC when Fulham FC is playing at home is 0-1. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 15 meetings with Fulham FC playing at home, Fulham FC have won 3 times, there have been 1 draws while Arsenal FC have won 11 times. The goal difference is 32-10 in favour of Arsenal FC.
  • During the last 31 meetings, Fulham FC have won 3 times, there have been 6 draws while Arsenal FC have won 22 times. The goal difference is 68-23 in favour of Arsenal FC.
  • Fulham FC's last home win against Arsenal FC was in 2012.
  • Arsenal FC have a winning streak of 4 matches in Premier League.
  • Did you know that Fulham FC scores 26% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Arsenal FC scores 24% of their goals between the minutes 46-60?
  • Fulham FC haven't lost in their last 7 games.
  • Arsenal FC have a winning streak of 4 matches.
  • Fulham FC haven't scored in 2 of their 13 home matches in Premier League this season.
  • Arsenal FC haven't scored in 1 of their 13 away matches in Premier League this season.
  • Aleksandar Mitrovic is Fulham FC's top scorer with 11 goals. Gabriel Martinelli has scored 11 times for Arsenal FC.
  • Andreas Pereira has assisted the most goals for Fulham FC with 6. Bukayo Saka is Arsenal FC's biggest assister (9).
  • Joao Palhinha has more yellow cards (10) than any other player at Fulham FC. Bukayo Saka has collected 5 for Arsenal FC.
  • Fulham FC have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Arsenal FC have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • Fulham FC wins 1st half in 39% of their matches, Arsenal FC in 43% of their matches.
  • Fulham FC wins 39% of halftimes, Arsenal FC wins 43%.
  • The winner of their last meeting was Arsenal FC.
  • On their last meeting Arsenal FC won by 1 goals.
  • When Fulham FC leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When Arsenal FC leads 0-1 away, they win in 88% of their matches.
  • When Fulham FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Arsenal FC is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • In Premier League, Arsenal FC has better performance than Fulham FC.
  • Fulham FC's performance of the last 5 matches is better than Arsenal FC's.
  • Arsenal FC have lost just 0 of their last 5 games against Fulham FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Fulham FC won 0, Arsenal FC won 4, 1 draws.
  • Arsenal FC have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Fulham FC.
  • Fulham FC have won just 0 of their last 5 Premier League games against Arsenal FC.
  • Fulham FC scores 0.8 goals in a match against Arsenal FC and Arsenal FC scores 3 goals against Fulham FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Fulham FC and Arsenal FC is 3.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Fulham FC and Arsenal FC is 0.8.
  • Fulham FC scores 1.77 goals when playing at home and Arsenal FC scores 1.71 goals when playing away (on average).
  • Arsenal FC's performance of the last 5 matches is better than Fulham FC's.
  • Arsenal FC haven't lost in their last 5 games.
Останні матчі - Арсенал
80'
White, Ben
Вийшов: Tomiyasu, Takehiro
77'
Trossard, Leandro
Вийшов: Jesus, Gabriel
77'
Martinelli, Gabriel
Вийшов: Vieira, Fabio
Андреас Перейра
Вийшов: Wilson, Harry
76'
Solomon, Manor
Вийшов: James, Daniel
76'
74'
Odegaard, Martin
72'
Олександр Зінченко
Вийшов: Tierney, Kieran
71'
Saka, Bukayo
Вийшов: Nelson, Reiss
45'
Odegaard, Martin ГООЛ!
26'
Martinelli, Gabriel ГООЛ!
21'
1
На другий тайм гості вийшли з ціллю довести матч до перемоги, і вони її досягли. Навіть дали трохи пограти супернику. Однак Фулгем сам не хотів цього робити.
Завершився матч стандартом Арсеналу. Фінальний свисток!
90'
Три хвилини додав арбітр до другого тайму.
88'
Едегор з дуже хорошої позиції зарядив вище воріт. А міг робити рахунок 0:4.
87'
Вілсон пробив вище воріт.
85'
Після проходу Вієйри і пасу на Жезуса бразилець пробив у площину, але Лено потягнув!
80'
Продовжує збивати темп Артета. Томіясу замінив Вайта.
Перший матч Габріеля Жезуса а АПЛ з 12 листопада минулого року. Повернувся після травми нападник.
77'
Жезус і Вієйра замінили Троссарда і Мартінеллі.
76'
Джеймс і Вілсон поміняли Соломона і Перейру.
75'
Тете пробив з далекої відстані, але Рамсдейл потягнув.
74'
Едегор отримав жовту карточку. Зірвав атаку.
72'
Подвійна заміна від гостей. Тірні і Нелсон замінили Зінченко і Сака.
69'
Після подачі з кутового Адарабіойо пробив головою і влучив у поперечку.
69'
Ремсдейл тягне потужний удар Боббі Ріда з меж штрафного! Помилився Габріель в обороні.
66'
Швидку атаку розіграли гості, вона навіть завершилася ударом Мартінеллі, але вчасно кинувся під м'яч Тете.
63'
Перейра з середньої відстані пробив значно вище воріт.
62'
Сака впав у чужому штрафному на газон після єдиноборства з Робінсоном, але навіть не вимагав призначення пенальті.
59'
Сака прострілив з кутового низом на Мартінеллі, а той низом пробив у суперників.
57'
Мітрович спробував пробити з-за меж штрафного. М'яч після рикошету полетів у напрямку голкіпера.
54'
Мітрович не надто сильно пробив з меж штрафного - Рамсдейл забрав м'яч до рук.
50'
Саліба і Ремсдейл по черзі отримали ушкодження. Футболістиуже в грі у зможуть продовжити матч.
46'
Після прострілу з правого флангу Перейра в дотик пробив повз ліву стійку. Був невеликий рикошет.
Другий тайм розпочався!
Повна перевага Арсеналу на полі. Важко сказати, за рахунок чого Фулгем зможе забити бодай один гол. Поки господарі здатні лише пропускати: в обороні грають жахливо.
Перший тайм завершено!
45+2'
ГОООООЛ! Знову Троссард асистує. Бельгієць з лівої бровки віддав пас на Едегора, тому дали вагон часу і норвежець не схибив - розстріляв голкіпера.
45'
Дві хвилини додано до першого тайму.
44'
Лено рятує господарів! Вайт з правого флангу віддав прекрасний пас на дальню стійку на Мартінеллі, той в дотик пробив, але рука німецького голкіпера стала на шляху м'яча.
42'
Ледь не привіз Рамсдейл. Віддав англієць пас на суперника, Перейра отримав м'яч і з гострого кута відразу ж пробив по воротах верхом. Круглий полетів повз ціль.
38'
Троссард отримав пас у штрафному, класно його обробив, але ударом лівою не влучив у площину. На виконання пробивав бельгієць.
36'
Джака не вирішив, що має робити. Півзахисник зіграв у стіночку з Троссардом, котрий вивів швейцарця сам на сам з голкіпером. Граніт просто відпустив м'яч і втратив гольову нагоду.
33'
Соломон чи то пробив, чи то навісив у штрафну, але підсумок один: м'яч покинув меж поля.
30'
Троссард намагався віддати пас Мартінеллі у штрафний майданчик, але господарі перехопили передачу.
12-й гол Мартінеллі у цьому сезоні. Він увійшов до п'ятірки найкращих бомбардирів АПЛ.
26'
ГООООЛ! Троссард накрутив суперника, подав у воротарський майданчик і Мартінеллі головою пробив у ворота. Дуже погана гра в обороні від господарів.
25'
Саліба високо піднявся до чужого штрафного і вирішив пробити. М'яч полетів вище воріт.
Третій гол Габріеля у цьому чемпіонаті, у в усіх випадках він забивав у ворота лондонських команд (двічі "Фулгем", одного разу "Челсі").
21'
ГООООООЛ! Недовго треба було чекати до легального голу Арсеналу. Троссард навісив з кутового, а Габріель головою пробив повз голкіпера.
18'
Після перегляду VAR арбітри зафіксували офсайд у Мартінеллі! Скасований автогол гравця Фулгема.
16'
Джака віддав чудовий пас на забігання Мартінеллі, той увійшов у штрафну і пробив у площину. Лено відбив, однак м'яч полетів у ногу Робінсону, а від того у ворота.
14'
Перейра віддав пас на Мітровича у штрафну, але серб допоміг собі руками у боротьбі за м'яч. Штовхнув опонента.
12'
Арсенал розіграв комбінацію поблизу чужого штрафного. У її завершенні Мартінеллі віддав на хід Джаці, а той у підкаті ледь уже не з лицьової лінії прострілив у руки голкіперу.
9'
Мартінеллі навісив зі стандарту у штрафний майданчик, але м'яч покинув межі поля.
7'
Соломон грубо пішов в суперника, арбітр зафіксував фол.
3'
Сака відібрав м'яч на правому фланзі, протягнув м'яч і прострілив на Троссарда - той до м'яча не дістався.
Матч розпочався!
Перед цим матчем Арсенал лідирує в АПЛ, а Фулгем іде на восьмому місці.
Головний арбітр: Девід Кут.
Арсенал: Ремсдейл - Вайт, Саліба, Габріель, Зінченко - Едегор, Партей, Джака - Сака, Троссард, Мартінеллі.
Фулгем: Лено - Тете, Адарабіойо, Рім, Робінсон - Рід, Лукич - Рід, Перейра, Соломон - Мітрович.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол провед для вас текстову онлайн трансляцію матчу 27-го туру АПЛ, у якому Фулгем зіграє проти Арсеналу.