Челсі - Брайтон енд Хоув Альбіон онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 15 квітня 2023, 17:00 - Стэмфорд Бридж
Головний суддя: Роберт Джонс
1 - 2
Брайтон энд Хоув
4' Veltman, Joel 13' Gallagher, Conor 28' Veltman, Joel Вийшов: Enciso, Julio 39' Ferguson, Evan Вийшов: Welbeck, Danny 42' Welbeck, Danny 45' Gallagher, Conor
51' Трево Чалоба 57' Крістіан Пулішич Вийшов: Хакім Зієш 57' Fernandez, Enzo Вийшов: Матео Ковачіч 57' Fofana, Wesley Вийшов: James, Reece 57' Рахім Стерлінґ Вийшов: Felix, Joao 69' Enciso, Julio 74' Деніс Закарія Вийшов: Мейсон Маунт 77' Sanchez, Robert 86' Webster, Adam Вийшов: Van Hecke, Jan Paul
  • The most common result of matches between Chelsea FC and Brighton & Hove Albion is 1-1. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 5 meetings with Chelsea FC playing at home, Chelsea FC have won 3 times, there have been 2 draws while Brighton & Hove Albion have won 0 times. The goal difference is 8-1 in favour of Chelsea FC.
  • During the last 13 meetings, Chelsea FC have won 6 times, there have been 5 draws while Brighton & Hove Albion have won 2 times. The goal difference is 22-13 in favour of Chelsea FC.
  • Last season's matches: 1-1 (Chelsea FC at home) and 1-1 (Brighton & Hove Albion at home).
  • Did you know that Chelsea FC scores 28% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Brighton & Hove Albion scores 21% of their goals between the minutes 76-90?
  • When playing at home, Chelsea FC have not lost to Brighton & Hove Albion in their last 5 encounters.
  • Chelsea FC haven't scored in 6 of their 15 home matches in Premier League this season.
  • Brighton & Hove Albion haven't scored in 1 of their 14 away matches in Premier League this season.
  • Kai Havertz is Chelsea FC's top scorer with 7 goals. Alexis Mac Allister has scored 8 times for Brighton & Hove Albion.
  • Mateo Kovacic has more yellow cards (7) than any other player at Chelsea FC. Moises Caicedo has collected 8 for Brighton & Hove Albion.
  • Brighton & Hove Albion have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • Chelsea FC wins 1st half in 28% of their matches, Brighton & Hove Albion in 41% of their matches.
  • Chelsea FC wins 28% of halftimes, Brighton & Hove Albion wins 41%.
  • The winner of their last meeting was Brighton & Hove Albion.
  • On their last meeting Brighton & Hove Albion won by 3 goals.
  • When Chelsea FC leads 1-0 at home, they win in 62% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion leads 0-1 away, they win in 72% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, Brighton & Hove Albion has better performance than Chelsea FC.
  • Brighton & Hove Albion's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC has streak of 4 matches with 0 scored goals.
  • In the last 5 meetings Chelsea FC won 1, Brighton & Hove Albion won 1, 3 draws.
  • Chelsea FC scores 1.2 goals in a match against Brighton & Hove Albion and Brighton & Hove Albion scores 1.4 goals against Chelsea FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Chelsea FC and Brighton & Hove Albion is 2.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Chelsea FC and Brighton & Hove Albion is 1.2.
  • Chelsea FC scores 1.31 goals when playing at home and Brighton & Hove Albion scores 2 goals when playing away (on average).
  • Chelsea FC haven't won in their last 5 games.
  • A year ago, Chelsea FC were number 3 in the table with 60 points. Now they are number 11 with 39 points.
  • Chelsea FC have not managed to score in their last 4 matches.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
Ліга Європи УЄФА 2023/2024
86'
Webster, Adam
Вийшов: Van Hecke, Jan Paul
77'
Sanchez, Robert
Деніс Закарія
Вийшов: Мейсон Маунт
74'
69'
Enciso, Julio ГООЛ!
Крістіан Пулішич
Вийшов: Хакім Зієш
57'
Fernandez, Enzo
Вийшов: Матео Ковачіч
57'
Fofana, Wesley
Вийшов: James, Reece
57'
Рахім Стерлінґ
Вийшов: Felix, Joao
57'
Трево Чалоба
51'
Gallagher, Conor
45'
42'
Welbeck, Danny ГООЛ!
39'
Ferguson, Evan
Вийшов: Welbeck, Danny
28'
Veltman, Joel
Вийшов: Enciso, Julio
ГООЛ! Gallagher, Conor
13'
4'
1
Упевнена перемога для Брайтона. Підопічні де Дзербі домінували на полі, а після другого забитого м'яча закрилися та довели справу до кінця.
90+7'
Матч завершився.
90+4'
Мудрику дали простір і він пробив з дальньої дистанції. Санчес не очікував такого удару і ледь не пустив за комірець.
90+3'
Тепер Енкісо вирішив полежати на газоні.
90+1'
Кайседо впав на газон і зображував біль, але після зауваження від Роберта Джонса встав і побіг відпрацьовувати на стандарті.
90+1'
Компенсовано шість хвилин.
86'
Ще одна, вже третя для Брайтона вимушена заміна. Замість Вебстера вийде ван Геке.
81'
Шикарну комбінацію розіграли «сині», Галлагеру зовсім трошки не вистачило, щоб прибрати останнього захисника та пробити.
79'
Мудрик дав гарний ривок флангом, але коли справа дійшла до прострілу віддав не в темп.
77'
Санчес довго вводив м'яч у гру.
77'
Мудрик запхав Маунту таку передачу, яку неможливо було прийняти.
74'
Закарія поступився місцем на полі Маунту.
73'
Гра на паузі, Велбеку надають медичну допомогу.
70'
Брайтон нарешті виходить уперед! Енкісо оформив шедевральний дальній удар. Такий м'яч не зміг потягнути навіть Кепа, котрий сьогодні в повному порядку.
66'
Ковачич запресингував суперника, але не встиг пробити по воротах. Данк, який і помилився, встиг повернутися в епізод.
65'
Мудрик прибіг на правий фланг і знайшов свій момент. Міг забивати, якби не реакція Санчеса.
63'
Просто возять «чайки» захисників Челсі, важко дивитись на таку гру в обороні.
60'
Енкісо обікрав Чалобу та Джеймса і з гострого кута зарядив у штангу. Велбек міг добивати, але зіграв незграбно.
59'
Еступіньян побачив вільний коридор і вирішив пробити. Поруч зі штангою пройшов м'яч.
56'
Лампард випускає одразу чотирьох свіжих гравців. Фофана, Фернандес, Пулішич і Стерлінг пішли, Джеймс, Ковачич, Зієш і Фелікс вийшли.
53'
Енкісо класно відкрився під пас із глибини та знайшов можливість для удару. Кепа закрив ближній кут.
51'
Чалоба не встиг зіграти у м'яч і за інерцією влетів у ноги Кайседо.
48'
Ще один потужний постріл з-за меж карного парирував Кепа, цього разу від Велбека.
48'
Енкісо наважився на удар з дальньої дистанції, виконати не вийшло. Кепа впорався з ударом по центру.
46'
Другий тайм розпочався.
Брайтон виглядає значно більш організованою командою, що, в приницпі, так і є. Але в Челсі також було декілька моментів, з яких вони витиснули максимум.
45+6'
Перерва.
45+4'
Санчес не відстає від свого колеги Кепи! Іспанець витягнув м'яч з-під самої штанги після удару Пулішича головою.
45+1'
Додано чотири хвилини.
45'
Галлагер на рівному місці заробив попередження. Ударив Кайседо по ногах, коли ситуація цього зовсім не потребувала.
42'
Зрівнює рахунок Брайтон! Цей гол давно назрів. Свіженький Велбек головою відправив м'яч у ворота, скориставшись подачею Гросса. Фофана та Чалоба вдвох не змогли завадити ветерану.
39'
Ні, все ж таки Велбек замінив травмованого Фергюсона.
36'
Проблеми зі здоров'ям у Фергюсона. Сподіваємось, обійдеться без другой вимушеної заміни.
33'
Кепа ще раз рятує свою команду від пропущеного м'яча! Фергюсон з лінії воротарського пробивав під поперечку, але голкіпер Челсі зреагував.
30'
Гості продовжують завдавати ударів по воротах суперника. Спроба Макаллістера була вже восьмою, але і вона не увінчалася успіхом.
29'
Красиво в один дотик комбінували «чайки», але останнього пасу від Мітоми не вистачило.
28'
Велтман не зможе продовжити зустріч через травму. Енкісо вийде на поле замість нього.
26'
Блискучий сейв від Кепи! Мітома самотужки знищив захист «аристократів», але переграти голкіпера йому не вдалося.
25'
Марчу дали достатньо часу, щоб підготувати удар. Поруч із хрестовиною пройшов м'яч.
24'
Пулішич на дриблінгу пройшов кількох опонентів, але забув підняти голову, перед тим як робити навіс.
21'
Кепа продовжує бездоганно діяти на виходах. Мабуть, капітанська пов'язка надає іспанцю впевненості.
18'
Серію кутових виконав Брайтон, Кепа все підчистив на виході.
16'
Важко Чалобі протистояти Мітомі, японець уже декілька разів загрожував воротам суперника.
13'
Челсі відкриває рахунок! Мудрик протягнув м'яч на декілька десятків метрів і віддав на Галлагера, який і відзначився у воротах Санчеса. Не без допомоги рикошету, слід визнати.
9'
Фергюсон ледь не шокував Кепу дальнім ударом! Кіпера Челсі врятував каркас воріт.
8'
Мітома знищив Чалобу на фланзі і віддав під удар Фергюсону. Ірландець цілив у дальній кут, але безуспішно.
8'
Взяв гру на себе Мудрик і пробив з-за меж карного. Непоганий удар, але точності все ж не вистачило.
7'
Мудрик чудово віддавав у центр карного на Стерлінга, Вебстер в останній момент вибив м'яч.
4'
3'
Макаллістер міг забивати з прострілу Еступіньяна! Кепа не встигав зреагувати, але аргентинець не влучив у площину.
2'
Брайтон активно розпочав. Високо зустрічають суперника та намагаються відправити м'яч до карного якомога швидше.
1'
Матч розпочався.
Головний арбітр — Роберт Джонс.
Запасні: Менді (в), Аспілікуета, Джеймс, Фелікс, Зієш, Ковачич, Кукурелья, Маунт, Обамеянг.
Стартовий склад Челсі (4-3-3): Аррісабалага (к) — Чілвелл, Бадьяшиль, Фофана, Чалоба — Закарія, Фернандес, Галлагер — Мудрик, Стерлінг, Пулішич. Головний тренер — Френк Лампард.
Запасні:
Стартовий склад Брайтона (4-2-3-1): Санчес — Еступіньян, Вебстер, Данк (к), Велтман — Кайседо, Гросс — Мітома, Макаллістер — Фергюсон. Головний тренер — Роберто де Дзербі.
Востаннє лондонці перемагали свого сьогоднішнього суперника ще у 2020-му році. З того часу було зафіксовано три нічиїх і одна розгромна перемога Брайтона.
Челсі посідає одинадцяту позицію в турнірній таблиці. Брайтон же йде сьомим з двома матчами в запасі.
«Пенсіонери» спробують перервати свою серію без перемог. UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 31-го раунду АПЛ між Челсі та Брайтоном.