Матч розпочато!
Склад команди "Скорук": 1 Варцаба Ігор, 2 Малиш Станіслав-Нурі, 4 Заєць Сергій, 13 Мігунов Олександр, 27 Клименко Владислав, 44 Плахтир Дмитро, 11 Перебора Артем, 18 Коцюмака Ігор, 22 Цуркан Ілля, 15 Здирко Володимир, 77 Гарнага Владислав Запасні: 23 Осадчук Антон, 20 Бейер Ерік, 21 Боженар Даниїл, 18 Коцюмака Ігор, 17 Сліпухін Андрій, 99 Сухар Тимофій, 3 Ходуля Ілля, 7 Шаповал Владислав, 16 Шаповалов Святослав, 19 Приземлін Володимир
Склад команди "ФСК Маріуполь": 1 Кравцов Павло, 2 Харжевський Петро, 5 Скиба Євгеній, 38 Шушко Павло, 27 Чушенко Владислав, 35 Тепляков Нікіта, 41 Чернецький Олександр, 42 Доброхотов Ярослав, 6 Мочевінський Іван, 21 Літовченко Данило, 28 Літюк Гліб Запасні: 23 Караващенко Ілля, 90 Мамросенко Іван, 45 Мельниченко Іван, 14 Петров Єгор, 15 Пентелейчук Дмитро, 70 Гора Богдан, 11 Биковський Ігор

Анонс матчу Скорук - ФСК Маріуполь 23.04.2023, Перша ліга України

Матч між командою Скорук (Томаковка) та командою ФСК Маріуполь (Мариуполь) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 23.04.2023
Час початку матчу: 13:00

Історія протистоянь между клубами Скорук (Томаковка) та командою ФСК Маріуполь (Мариуполь):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь команди Скорук, тоді як команда ФСК Маріуполь залишилася з поразкою . Зіткнення ФСК Маріуполь та Скорук у попередньому футбольному матчі 20.05.2023 закінчилось со следующими результатом: 0:3 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Скорук - ФСК Маріуполь можна подивитися 23.04.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Скорук - ФСК Маріуполь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Скорук (Томаковка)
Рік заснування Скорук (Томаковка): 2000

Предыдущий матч команди Скорук був зіграний проти Буковина - 26.05.2023, у рамках турнира Перша ліга України 2022/2023 та закінчився нічиєю.

Назва: ФСК Маріуполь (Мариуполь)
Рік заснування ФСК Мариуполь (Мариуполь): 2007
Тренер: Олег Краснопёров

Предыдущий поединок команди ФСК Маріуполь був зіграний проти Кудрівка-Нива - 12.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2025 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Скорук - ФСК Маріуполь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.