Манчестер Юнайтед - Астон Вілла онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 30 квітня 2023, 16:00 - Олд Траффорд . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Жарред Жилле
1 - 0
Бирмингем
39' Fernandes, Bruno
64' Young, Ashley Вийшов: Chambers, Calum 64' Леандер Дендонкер Вийшов: Traore, Bertrand 75' Moreno, Alex Вийшов: Люка Дінь 76' Buendia, Emiliano Вийшов: Duran Palacio, Jhon Jader 76' Крістіан Еріксен Вийшов: Fred 76' Sancho, Jadon Вийшов: Santos, Antony 86' Sabitzer, Marcel Вийшов: Харрі Магуайр 86' Rashford, Marcus Вийшов: Антоні Марсьяль 87' Fred 90' Malacia, Tyrell
  • The most common result of matches between Manchester United and Aston Villa when Manchester United is playing at home is 1-0. 6 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Manchester United and Aston Villa is 1-0. 12 matches have ended with this result.
  • During the last 29 meetings with Manchester United playing at home, Manchester United have won 23 times, there have been 4 draws while Aston Villa have won 2 times. The goal difference is 61-18 in favour of Manchester United.
  • During the last 61 meetings, Manchester United have won 43 times, there have been 13 draws while Aston Villa have won 5 times. The goal difference is 114-43 in favour of Manchester United.
  • Last season's matches: 0-1 (Manchester United at home) and 2-2 (Aston Villa at home).
  • Manchester United have a winning streak of 3 matches in Premier League.
  • Did you know that Manchester United scores 25% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Aston Villa scores 24% of their goals between the minutes 0-15?
  • Manchester United haven't lost in any of their last 25 home matches.
  • Aston Villa haven't lost in their last 10 games.
  • Aston Villa have lost none of their last 5 away matches.
  • Manchester United haven't scored in 2 of their 15 home matches in Premier League this season.
  • Aston Villa haven't scored in 4 of their 16 away matches in Premier League this season.
  • Manchester United's home record this season: 11-3-1.
  • Marcus Rashford is Manchester United's top scorer with 16 goals. Ollie Watkins has scored 14 times for Aston Villa.
  • A year ago, Aston Villa were number 15 in the table with 37 points. Now they are number 6 with 54 points.
  • Aston Villa have scored at least one goal for 19 consecutive matches.
  • Manchester United wins 1st half in 43% of their matches, Aston Villa in 33% of their matches.
  • Manchester United wins 43% of halftimes, Aston Villa wins 33%.
  • The winner of their last meeting was Manchester United.
  • On their last meeting Manchester United won by 2 goals.
  • When Manchester United leads 1-0 at home, they win in 91% of their matches.
  • When Aston Villa leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When Manchester United is down 0-1 home, they win 55% of their matches.
  • When Aston Villa is down 1-0 away, they win 27% of their matches.
  • In Premier League, Aston Villa has better performance than Manchester United.
  • Aston Villa's performance of the last 5 matches is better than Manchester United's.
  • Manchester United have lost just 1 of their last 5 games against Aston Villa (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester United won 2, Aston Villa won 1, 2 draws.
  • Manchester United scores 2 goals in a match against Aston Villa and Aston Villa scores 1.8 goals against Manchester United (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester United and Aston Villa is 3.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester United and Aston Villa is 1.4.
  • Manchester United scores 2.14 goals when playing at home and Aston Villa scores 1.5 goals when playing away (on average).
  • Scott McTominay has more yellow cards (7) than any other player at Manchester United. Emiliano Martinez has collected 6 for Aston Villa.
  • Bruno Fernandes has assisted the most goals for Manchester United with 8. Ollie Watkins is Aston Villa's biggest assister (6).
Malacia, Tyrell
90'
Fred
87'
Sabitzer, Marcel
Вийшов: Харрі Магуайр
86'
Rashford, Marcus
Вийшов: Антоні Марсьяль
86'
76'
Buendia, Emiliano
Вийшов: Duran Palacio, Jhon Jader
Крістіан Еріксен
Вийшов: Fred
76'
Sancho, Jadon
Вийшов: Santos, Antony
76'
75'
Moreno, Alex
Вийшов: Люка Дінь
64'
Young, Ashley
Вийшов: Chambers, Calum
64'
Леандер Дендонкер
Вийшов: Traore, Bertrand
ГООЛ! Fernandes, Bruno
39'
2
Трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Астон Вілла"
В ефірі
У другому таймі, як це личить МЮ в останніх матчах, господарі підсіли. Однак Вілла не вражала своєю грою попереду. Гості змогли створити один вбивчий момент, але не реалізували його.
Матч завершено!
90+5'
Ще Маласія отримав жовту за зрив атаки.
90+3'
Антоні отримав м'яч у чужому штрафному, переклав його під праву і завдав несильного удару. Без проблем для Мартінеса.
90'
Чотири хвилини ще зіграють команди.
87'
Перша жовта у цьому матчі іде до Фреда. Бразилець зірвав атаку гостей.
86'
Марсьяль і Магвайр вийшли замість Рашфорда і Забітцера.
84'
Міг Конса і краще зіграти у цьому моменті. Після подачі з кутового захисник лише бедром підправив м'яч у напрямку воріт. Далі круглий був винесений.
84'
Після подачі Дугласа Луїса зі стандарту Лінделоф виніс на кутовий.
81'
Найкращий момент Астон Вілли у матчі! Місля метушні у штрафному м'яч відскочив до Дугласа Луїса, але його перший удар заблокувли суперники. Круглий знову опинився у ногах бразильця, він пробив у ліву дев'ятку - Лінделеф головою виніс м'яч зі стрічки воріт!
80'
Тепер лівим флангом атакували господарі. Фред віддавав у центр, але Конса вдало зіграв в обороні.
79'
Мартінес рукою перехопив простріл від Фернандеша з правого флангу.
76'
Еріксен і Санчо пішли з поля, Фред та Антоні вийшли.
75'
Дінь поміняв Морено, а Дуран - Буендію.
73'
Несподівано Каземіро пробив лівою з-за меж штрафного. М'яч ледь не облизав ліву стійку.
70'
Манчестер Юнайтед намагається заспокоїти гру. Уже менше активно атакують господарі..
68'
Дальній удар Макгінна полетів дуже далеко від цілі.
67'
Каземіро з-за меж штрафного пробив - м'яч після рикошету полетів у руки Мартінесу.
65'
Дві заміни від Емері. Чемберс і Траоре поміняли Янга і Дендонкера.
64'
Три в один вибігали господарі в контратаку, але Еріксен віддав неточну передачу поблизу чужого штрафного.
60'
Лінделоф у підкаті заблокував удар Ремзі з меж штрафного. М'яч полетів вище воріт.
58'
Ефектно Рашфорд прокинув двох опонентів поблизу чужого штрафного, але занадто далеко відпустив м'яч - Мартінес забрав його до рук.
54'
Після прострілу Маласії з лівого флангу Мінгс у власному штрафному не влучив належним чином по м'ячу. Пощастило гостям, що круглий відлетів у напрямку голкіпера, а не Рашфорда.
53'
Еріксен зі стандарту закинув м'яч у штрафну, а звідти пробив Лінденлоф. Удар зовсім не вдався.
50'
Розіграли гості стандарт поблизу чужої штрафної. Після прострілу на Дугласа Луїза бразилець пробив, але Шоу встиг заблокувати.
47'
Морено не зміг обіграти один в один Далота. Португалець м'яч відібрав.
Другий тайм розпочався!
Яскрава перша половина зустрічі на "Олд Траффорд". В першу чергу - через те, що гості грають високою лінією оборони. Завдяки цьому МЮ створив набагато більше моментів, також через це господарі забили.
Перший тайм завершено!
45+2'
Фернандеш з лівої пробив з-за меж штрафного - Мартінес намертво забрав у руки. Вийшов "парашутик" від португальця.
45'
Ще дві хвилини зіграють команди у першому таймі.
43'
Конса у підкаті досягнув до прострілу Санчо з лівого флангу.
40'
Перевіряли момент на предмет офсайду. Однак у Рашфорда все чисто. Гол зарахований.
38'
ГОООООЛ! Відкривають рахунок господарі. Знову висока лінія оборони дала збій. Рашфорда вивели на оперативний простір, він втік і пробив у площину. Мартінес не надто вдало парирував удар, а першим на добиванні був Фернандеш. Рикошет трохи допоміг португальцю
37'
Воткінс з меж штрафного пробив у падінні через себе. М'яч полетів вище воріт.
33'
Після передачі Забітцера у штрафну здалося, що Янг зіграв рукою. Після допомоги відеоасистента матч продовжили - м'яч влучив у грудну клітку.
30'
Пресинг від МЮ дуже потужний. Астон Вілла попереду мало на що здатна.
28'
Каземіро влучив у поперечку після передачі Санчо. Мартінес уже нічим не міг допомогти.
25'
Однак ця висока лінія оборони і дає свої плоди. П'ятий офсайд в господарів. Цього разу знову Санчо.
21'
Висока оборона Вілли дає про себе знати. Мартінес знову страхує захисників, вийшовши в воріт: вибив головою м'яч в аут.
19'
Астон Вілла відповідає своїм моментом. Морено з метрів семи пробив з підбирання - влучив у де Хеа.
17'
Фернандеш ледь не закинув з флангу за комірець Мартінесу. Ще й послизнувся голкіпер.
16'
Двічі поспіль мав шанс відзначитися Забітцер. Спочатку після помилки голкіпера намагався здалеку влучити у ворота однак не вийшло це зробити. Згодом Марсель приблизно з лінії штрафної після передачі Рашфорда пробив вище поперечки.
13'
А ось тут Рашфорд вже увірвався у штрафну без офсайду. Однак Мартінес вчасно вийшов з воріт і скоротив дистанцію. Маркус пробив у голкіпера.
10'
МЮ більше володіє м'ячем. Гостям поки комфортно грати на контратаках.
8'
Не реалізував Рашфорд вихід сам на сам - просто не влучив у ворота. Однак все одно арбітри зафіксували офсайд.
7'
Санчо знову в центрі гри. Джейдон намагався на фланзі обіграти Янга, але той відібрав м'яч, поставив корпус і змусив сфолити на собі.
4'
Санчо заліз в офсайд.
2'
Каземіро високо побіг у пресинг і забрав м'яч у Морено.
Матч розпочався!
Перед поєдинком МЮ іде на четвертому місці в АПЛ, а Вілла посідає шосту позицію. Між командами розрив у шість очок.
Головним арбітром матчу буде Джарред Джилетт із Австралії.
Астон Вілла: Мартінес - Янг, Конса, Мінгс, Морено - Дендонкер, Дуглас Луїз - Макгінн, Буендіа, Ремзі - Воткінс.
Манчестер Юнайтед: де Хеа - Далот, Лінделоф, Шоу, Маласія - Каземіро, Еріксен, Санчо, Забітцер, Фернандеш - Рашфорд.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу 34-го туру АПЛ, у якому Манчестер Юнайтед зіграє проти Астон Вілли.