Брайтон енд Хоув Альбіон - Евертон онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 08 травня 2023, 19:30 - Фолмер Amex Стэдиум . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Саймон Хупер
Брайтон энд Хоув
1 - 5
Ливерпуль
1' Абдулайе Дукуре 18' Єррі Міна 21' Dunk, Lewis 25' Gueye, Idrissa 29' Абдулайе Дукуре 35' Steele, Jason 45' Calvert-Lewin, Dominic
46' Buonanotte, Facundo Valentin Вийшов: March, Solly 46' Undav, Deniz Вийшов: Enciso, Julio 46' Welbeck, Danny Вийшов: Ferguson, Evan 46' Webster, Adam Вийшов: Colwill, Levi 56' Абдулайе Дукуре 76' McNeil, Dwight 78' March, Solly Вийшов: Gilmour, Billy 79' Mac Allister, Alexis 80' Onana, Amadou 87' Calvert-Lewin, Dominic Вийшов: Maupay, Neal 87' Gueye, Idrissa Вийшов: Onana, Amadou 90' McNeil, Dwight
  • During the last 5 meetings with Brighton & Hove Albion playing at home, Brighton & Hove Albion have won 2 times, there have been 2 draws while Everton FC have won 1 times.
  • During the last 11 meetings, Brighton & Hove Albion have won 4 times, there have been 2 draws while Everton FC have won 5 times.
  • Last season's matches: 0-2 (Brighton & Hove Albion at home) and 2-3 (Everton FC at home).
  • Did you know that Brighton & Hove Albion scores 20% of their goals between the minutes 0-15?
  • Did you know that Everton FC scores 26% of their goals between the minutes 76-90?
  • Everton FC haven't won in their last 7 games.
  • Everton FC haven't won any of their last 15 away matches.
  • Brighton & Hove Albion haven't scored in 4 of their 16 home matches in Premier League this season.
  • Everton FC haven't scored in 9 of their 17 away matches in Premier League this season.
  • Everton FC's away record this season: 1-8-8.
  • Solly March has assisted the most goals for Brighton & Hove Albion with 7. Alex Iwobi is Everton FC's biggest assister (6).
  • Moises Caicedo has more yellow cards (9) than any other player at Brighton & Hove Albion. Amadou Onana has collected 8 for Everton FC.
  • Brighton & Hove Albion wins 1st half in 37% of their matches, Everton FC in 23% of their matches.
  • Brighton & Hove Albion wins 37% of halftimes, Everton FC wins 23%.
  • The winner of their last meeting was Brighton & Hove Albion.
  • On their last meeting Brighton & Hove Albion won by 3 goals.
  • When Brighton & Hove Albion leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When Everton FC leads 0-1 away, they win in 42% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion is down 0-1 home, they win 37% of their matches.
  • When Everton FC is down 1-0 away, they win 6% of their matches.
  • In Premier League, Brighton & Hove Albion has better performance than Everton FC.
  • Brighton & Hove Albion's performance of the last 5 matches is better than Everton FC's.
  • In the last 5 meetings Brighton & Hove Albion won 2, Everton FC won 2, 1 draws.
  • Brighton & Hove Albion scores 1.8 goals in a match against Everton FC and Everton FC scores 1.8 goals against Brighton & Hove Albion (on average).
  • Average number of goals in meetings between Brighton & Hove Albion and Everton FC is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Brighton & Hove Albion and Everton FC is 1.4.
  • Brighton & Hove Albion scores 2.04 goals when playing at home and Everton FC scores 0.96 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Евертон
90'
McNeil, Dwight ГООЛ!
87'
Calvert-Lewin, Dominic
Вийшов: Maupay, Neal
87'
Gueye, Idrissa
Вийшов: Onana, Amadou
80'
Onana, Amadou
ГООЛ! Mac Allister, Alexis
79'
March, Solly
Вийшов: Gilmour, Billy
78'
76'
56'
Абдулайе Дукуре
Buonanotte, Facundo Valentin
Вийшов: March, Solly
46'
Undav, Deniz
Вийшов: Enciso, Julio
46'
Welbeck, Danny
Вийшов: Ferguson, Evan
46'
Webster, Adam
Вийшов: Colwill, Levi
46'
45'
35'
Steele, Jason ГООЛ!
29'
Абдулайе Дукуре ГООЛ!
25'
Dunk, Lewis
21'
18'
Єррі Міна
1'
В ефірі
Оце, що ми зараз побачили, навряд чи ще колись побачимо в цьому сезоні. Команда Дайча була феноменально вбивчою в атаці, і в підсумку навіть не найбільш удалий матч Миколенка особливо нікого не має хвилювати. Де Дзербі в шоці, а Евертон — на межі від виходу із зони вильоту.
Усе! Матч завершено! 1:5! Найгірший напад ліги кажете?
90+6'
ГОЛ! Передачу до лівого флангу контратаки від Дукуре власної половини Макніл завершив потужним ударом у ближню дев'ятку з меж штрафного!
90+5'
Закидання на лівий фланг штрафного на Фергюсона забрав до рук Пікфорд.
90+2'
Навіс із кутового з правого флангу Мітома в центрі штрафного переводив у дальній кут, але не влучив у площину.
90'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 6 хв.
89'
Пікфорд травмувався, коли грав на виході під подачу з лівого флангу атаки суперників.
87'
Мопе гратиме замість Калверт-Льюїна.
87'
Гує поміняли на Онана.
85'
Закидання до лівого флангу штрафного Гілмор не зміг дістати в межах поля.
83'
Кутовий із правого флангу пішов на дальній кут воротарського, де Мітома бив зльоту під праву стійку, але Колвілл невдало підставив голову перед самою лінією воріт!
82'
Кутовий заробив Кайседо ударом у захисника з центральної зони перед штрафним.
81'
Брайтон утримує м'яч перед чужим штрафним.
79'
ГОЛ! Високу подачу від Гросса з правого кута штрафного на дальню стійку Мітома в падінні завершив ударом у каркас воріт, відскок від якого влучив у плече Мак Аллістера та спрямував м'яч у ворота!
78'
Травма Марча передувала початку контратаки Брайтона, тож його замінили на Гілмора.
76'
ГОЛ! Івобі завершив контратаку через лівий фланг передачею до штрафного на Макніла, який фінтом обіграв воротаря за захисника, після чого побіг у порожні ворота з м'ячем!
75'
Пікфорд здійснив грандіозний сейв у відповідь на удар головою з центру штрафного від Мак Аллістера, який завершував подачу з правого флангу від Кайседо!
73'
Наважився на дальній удар із лівого флангу Тарковські, але м'яч для воротаря Брайтона проблемним не став.
71'
Пас на правий фланг атаки для Гросса був занадто сильним.
68'
Еступіньян із лівого флангу штрафного пробивав, але рикошетом від захисника м'яч вийшов на дальній кутовий.
66'
Поперечина! Мак Аллістер на ближній завершував на ближній подачу з правого флангу від кутового, але головою поцілив у верхній каркас.
66'
Поперечина! Удар Фергюсона з лівого флангу штрафного примусив м'яч облизати верхній каркас.
65'
87:13 володіння м'ячем у другому таймі.
63'
У голову Міні поцілив Марч закрученим ударом із правого флангу штрафного.
61'
Спільними зусиллями Миколенко та Дукуре не дали Енсісо розвернутись із дриблінгом на правому фланзі атаки.
59'
Подачу з правого кута штрафного від Гросса Фергюсон у центрі штрафного завершував ударом головою в дальній кут, проте дивовижний сейв Пікфорда врятував ворота.
58'
Миколенко на ближній забезпечив відскок на кутовий подачі з правого флангу від Гросса.
56'
Мак Аллістер отримав підкат у ноги від Дукуре на правому фланзі атаки.
55'
Гросс пробивав із правого флангу штрафного, але влучив у ноги Тарковські.
53'
Фергюсон у боротьбі біля правого кута воротарського вдарив ліктем у потилицю Миколенка.
51'
Кутовий на правому фланзі Брайтон розіграв, після чого Гросс виконав подачу до меж воротарського, але там ніхто не замкнув.
49'
На відбій почав грати Евертон. Чи не зарано?
47'
Марч на виконання бив із правого флангу штрафного під поперечину, але Пікфорд парирував!
46'
Ундава поміняв Енсісо.
46'
Фергюсон грає замість Велбека.
46'
Буонанотте замінили на Марча.
46'
Колвілл вийшов замість Вебстера.
Було розпочато другий тайм!
Це взагалі якийсь шок. Евертон забив Брайтону. На виїзді. Тричі. У першому таймі. За великим рахунком, перерва потрібна тільки для того, аби цей факт перетравити. А тим часом команда Дайча нічого не дає створювати суперникам, а сама непогано відбивається.
Ідемо на перерву. 0:3 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+3'
Гарнер на ближній виходив під передачу Макніла з лівого флангу штрафного, але влучив у воротаря фактично впритул.
45+3'
Накладання від Льюїна на правому фланзі атаки проти Мак Аллістера.
45+2'
Відверта гра в ноги Миколенку в підкаті від Буонанотте на правому фланзі атаки.
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 3 хв.
45'
Свій пас на лівий фланг штрафного на хід Макінлу Миколенко спрямував за лицьвоу.
43'
Закидання на лівий фланг штрафного на адресу Мітоми перехопив Паттерсон. Кутовий.
41'
12:19 за доторками в чужому штрафному.
39'
Мітома запускав високу подачу з лівого флангу на дальню стійку, але вон а пішла за лицьову.
37'
Макніл продерся через центр поля до контратаки, але перед штрафним зіграв у поганий пас праворуч на Льюїна.
35'
АВТОГОЛ! Контратака через правий фланг від Евертона, здавалося б, була зіпсована передачею Івобі на Дукуре абикуди, проте партнер м'яч наздогнав на дальньому боці штрафного, відіграв на Макніла, той прострілив, після чого Стіл недбало зрізав м'яч у власні ворота.
33'
Фол від Дукуре проти Мак Аллістера біля центральної лінії.
31'
У позиційній атаці продовжує перебувати Брайтон, проте помітно пригнічений.
29'
ГОЛ! Блискавичний випад на лівий фланг штрафного з власної половини від Макінла завершився подачею на дальній бік чужих володінь на Дукуре, а той зльоту пробив у ближній кут!
27'
Затримав за футболку Макніла на правому фланзі атаки Гросс.
26'
Івобі відігравав у другий темп із правого флангу штрафного на Макніла, який прибрав суперника, але пробив у захисника перед воротами.
25'
Заблокували постріл Гує зі входу до правого флангу штрафного, Мітома зачепився за відскок, після чого побіг до чужої половини, але був збитий Ганою.
23'
Макніл завершував швидку контратаку через лівий фланг ударом із меж штрафного, але поцілив у захисника.
21'
Льюїн розвернувся біля центрального кола, під час чого був збитий Данком.
20'
Миколенко збив суперника в перехідній фазі в центрі власної половини.
18'
Міна вже встиг наговорити на попередження.
16'
Простріл із правого флангу штрафного від Паттерсона блокували захисники, але Льюїн зачепився за відскок, після чого пробив із пів кола повз ліву стійку.
15'
Миколенко пропустив під ногою передачу на лівий фланг захисту.
14'
Стіл у воротарському забрав простріл Миколенка з лівого флангу.
13'
Із лівого флангу пролетів повз Паттерсона Мітома, але з його передачі партнер пробив у блок.
11'
Міна тримав за корпус Ундава в боротьбі на чужій половині.
10'
Закинули м'яч до лівого флангу атаки на Еступіньяна, але він не наздогнав його в межах поля.
8'
Фол від Буонанотте в підкаті на правому фланзі атаки.
7'
Максимально низький захист від Евертона цими хвилинами.
5'
Навіс від Мітоми з лівого флангу до центру штрафного Велбек завершував головою, але поцілив повз дальню стійку.
2'
Брайтон намагається більш обережно розігрувати м'яч на власній половині.
1'
ГОЛ! Івобі на правому фланзі захисту відібрав м'яч у Мітоми, зіграв до атаки на Льюїна, той розвернувся повз Данка, після чого прострілив у штрафному на Дукуре, а тому залишалось влучити в площину.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
У першому колі Брайтон виграв із рахунком 4:1.
Евертон іде передостаннім із 6 перемогами, 11 нічиїми та 17 поразками — 29 очок.
Брайтон іде сьомим із 16 перемогами, 7 нічиїми та 9 поразками — 55 очок.
Запасні: Бегович, Голгейт, Кін, Коуді, Онана, Девіс, Грей, Мопе, Сіммс.
Евертон: Пікфорд — Паттерсон, Міна, Тарковські, Миколенко — Гарнер, Гує — Івобі, Дукуре, Макніл — Калверт-Льюїн.
Запасні: Санчес, Колвілл, ван Геке, Марч, Аярі, Гілмор, Моран, Енсісо, Фергюсон.
Брайтон: Стіл — Кайседо, Вебстер, Данк, Еступіньян — Гросс, Мак Аллістер — Буонанотте, Ундав, Мітома — Велбек.