Херманн виграла гонку переслідування, Джима - 33-я ᐉ UA-Футбол
субота
20:10
Херманн виграла гонку переслідування, Джима - 33-я
Читайте на русском: Херманн выиграла гонку преследования, Джима – 33-я

В суботу, 16 лютого, відбулась гонка переслідування на 10 кілометрів серед жінок в рамках восьмого етапу Кубка світу, що проходить в американському Солт-Лейк-Сіті.

Переможницею стала німкеня Денізе Херманн, яка пробігла дистанцію за 28 хвилин та три секунди, припустившись лише двох промахів. Франциска Хільдебранд не закрила лише одну ціль, але відстала на чотири секунди. Третьою фінішувала фінка Кайса Мякярайнен, в якої три промахи та 16 з половиною секунд відставання від лідерки.

Юлія Джима, яка стартувала десятою, з чотирма промахами фінішувала 33-ю, час українки гірший від часу Херманн на 2 хвилини 46 секунд. Яна Бондар не закрила шість цілей і прийшла 48-ю в гонці.