Юрай Санітра: Потрібно подякувати Підручному за те, що він зробив. Коментарі


Тренер та біатлоніст поділились враженнями

Юрай Санітра: Потрібно подякувати Підручному за те, що він зробив. Коментарі


Наставник чоловічої збірної України Юрай Санітра та чемпіон світу в гонці переслідування Дмитро Підручний поділились враженнями від останньої гонки на чемпіонаті світу.

Юрай Санітра: Спасибі Дімону, що так пробіг! Сьогодні умови в Остерсунді були біатлонні. Думаю, він дуже добре впорався зі стрільбою лежачи - два нуля, потім і перша "стійка" була дуже хороша, а на останньому вогневому не пощастило - потрапив в сильний порив вітру. Тим, хто прийшов на рубіж трохи пізніше було легше - навіть в нулі стріляли. В цілому, можу сказати, Діма зробив сьогодні все, що міг, але в кінці не вистачило сил. З таким важким сезоном за спиною.. потрібно подякувати йому за те, що він зробив для всього українського біатлону на цьому Чемпіонаті світу - у всіх стартах він був в 10-ці і був одним з найсильніших на Чемпіонаті.

Звичайно, Діма поїде на останній етап Кубку світу. Йому потрібно трохи відпочити фізично і емоційно, і будемо готуватися.

Дмитро Підручний: Не знаю, можливо, потрібно було трохи пізніше прийти на останню стрільбу (сміється). Бачив, що за мною вже всі спортсмени як не з одним, так в нуль стріляли, але ж не вгадаєш, коли треба підійти. Думаю, в таку погоду три помилки - це непогано. Нормально відпрацював на "лежці", але "стійка" сьогодні була дуже важка. На трасі було дуже важко і воно сказується на стрільбі. Перші два вогневих запас сил ще трошки був, а на "стійку" приходив вже на межі можливостей, тому на п'ятий круг в мене не вистачило сил поборотися з тими, хто мене обходив.

Всі гонки крім єстафети я фінішував в десятці, тому так, думаю, цей Чемпіонат можна занести в актив (сміється). Радий, що нарешті до головного старту сезону я підійшов у формі та дійсно вийшов на пік.

Ще є 4 повних дні до наступного етапу. Думаю, що відновлюся і в Осло ще поборюся за високі місця. Хочеться провести хорошу гонку та просто отримати задоволення від стартів. Сезон добігає кінця і хочеться закінчити його з хорошим настроєм.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Biathlon.com.ua
Опублікував: UA-Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус