ЧС-2019. Збірна Росії розгромила чинного чемпіона

Росіяни жодного разу не програли в групі B

Збірна Росії перемогла Швецію, яка є чинним чемпіоном, в заключному матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею, зустріч завершилася з рахунком 7:4. Росіяни виграли групу В, не програвши жодного разу.

Рахунок був відкритий на восьмій хвилині, автором закинутої шайби став шведський нападник Габріель Ландеског. На старті другого періоду підопічні Воробйова швидко відігралися і вийшли вперед. Спочатку гол забив Артем Анісімов, незабаром вдало підставив ключку Євген Дадонов. Росіяни набрали обертів і до перерви забили ще чотири голи зусиллями Олександра Овечкіна, Кирила Капрізова, Михайла Григоренко та Євгена Малкіна. На 53-й хвилині Вільям Нюландер скоротив відставання Швеції, але Дмитро Орлов швидко відновив різницю в п'ять шайб. У кінцівці гри Олівер Екман-Ларссон і Джон Клінгберг встановили остаточний рахунок.

ЧС-2019. 21 травня 2019

Швеція - Росія 4:7 1:0, 0:6, 3:1

1:0 - Ландеског (Петтерссон, Петтерссон) - 7:32 (5x5), 1:1 - Анісімов (Гусєв, Кучеров) - 20:57 (5x5), 1:2 - Дадонов (Сергачёв, Кузнєцов) - 24:10 (5x5), 1:3 - Овечкін (Малкін, Хафізуллін) - 28:52 (5x5), 1:4 - Капризів (Кузнецов) - 34:39 (5x5), 1:5 - Григоренко - 37:17 (5x5) , 1:6 - Малкін (Задоров, Дадонов) - 37:47 (5x5), 2:6 - Нюландер (Веннберг) - 52:02 (5x5), 2:7 - Орлов (Барабанов, Телегін) - 52:57 ( 5x5), 3:7 - Екман-Ларссон (Петтерссон) - 56:22 (5x5), 4:7 - Клінгберг (Екман-Ларссон, Нюландер) - 58:49 (5x4).

Нагадаємо, що чемпіонат світу з хокею проходить в Братиславі та Кошице, фінал буде зіграний 26 травня.