Друга ліга. Група А. Історична перемога Минаю, поразки Нив, Верес звикає до нових реалій ᐉ UA-Футбол
Друга ліга України
30.07.2018
понеділок
07:45
Читайте на русском: Вторая лига. Группа А. Историческая победа Миная, неудачи Нив, Верес привыкает к новым реалиям

В суботу, 28 липня, відбулись матчі другого туру в Другій лізі. Поки свіжа пам’ять про виступи "Вересу" у вищому дивізіоні, мабуть, саме рівненську команду можна вважати головним "хедлайнером" групи А. Однак "Вересу" важко дається перехід на новий рівень. В другому турі поспіль підопічні Володимира Гоменюка зазнають поразки. Цього разу від команди іншого знаного в минулому форварда – "Полісся" Олександра Призетка. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий з пенальті Немтіновим. Житомирці догравали матч в меншості, але вилучення Поручинського за другу жовту сталось занадто пізно (на 89-й хвилині), щоб "Верес" ним скористався.

Млинів. Стадіон "Колос"

"Верес" (Рівне) – "Полісся" (Житомир) 0:1

Гол: Немтінов 64 пен.

Вилучення: Поручинський 89 ("Полісся")

"Черкащина Академія" на тижні гучно заявила про бажання здобути путівку до Першої ліги. Свої слова команда з Білозір’я підтвердила перемогою над "Нивою" з Вінниці. Єдиний м’яч в грі було забито на самому початку другого тайму – необачним виходом голкіпера з воріт скористався Андрій Сторчоус.

Білозір’я. Стадіон "Зоря"

"Черкащина Академія" - "Нива" (Вінниця) 1:0

Гол: Сторчоус 46

На матч тернопільської "Ниви" проти "Буковини" завітали, за офіційними даними, 4,5 тисячі глядачів. Такими цифрами на початку сезону можуть похвалитись далеко не всі клуби вищого дивізіону. Однак порадувати тернопільських вболівальників господарі не змогли – "Буковина" здобула впевнену по рахунку перемогу. В першому таймі ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Роман Кузін, в другому стрімку контратаку завершив Александру-Васіле Мунтян. Варто додати, що "Нива" весь другий тайм грала в меншості – пряму червону отримав перед перервою за намагання вдарити суперника рукою отримав капітан команди Костянтин Пікуль. У "Буковини" теж було вилучення, але на 90+4-й хвилині

Тернопіль. Міський стадіон

"Нива" (Тернопіль) – "Буковина" (Чернівці) 0:2

Голи: Кузін 25, Мунтян 76

Вилучення: Пікуль 44 – Віксич 90+4

"Чайка" з Петропавлівської Борщагівки в першому турі здобула найпереконливішу перемогу – 3:0 над "Буковиною". Але в поєдинку з "Калушом" - таким самим дебютантом на професійному рівні – повторити трюк не вдалось. Гра закінчилась сухою нічиєю, яка дозволила "Чайці" залишитись на першому місці за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів.

Лютіж. Стадіон "Діназ"

"Чайка" - "Калуш" 0:0

"Минай" з Закарпаття був однією з найсильніших команд на аматорському рівні. Сходу успішно розпочати виступи і в Другій лізі команді Ігоря Харьковщенка не вдалось – закарпатці поступились "Калуш". Зате в другому турі вдалось нарешті відчути смак перемоги на професійному рівні. "Минай" здолав на виїзді "Поділля". В першому таймі гості володіли ініціативою, але до реальних загроз справа не доходила. А ось на початку другого тайму новачок "Минаю" Анатолій Нурієв, який минулий сезон відіграв в Прем’єр-лізі за "Сталь" з Кам’янського, відкрив рахунок. Закріпив перевагу гостей Роберт Гегедош, який скористався пасом Микуляка. У "Поділля" були нагоди, щоб бодай скоротити відставання, але надійно зіграв наддосвідчений голкіпер Дмитро Бабенко