Друга Ліга
Друга Ліга

Друга Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Фани Полісся кинули петарду в гравця Вереса. Матч довелося перервати через бійку

Коли твоя команда не може перемогти на полі, треба їй якось допомогти за його межами

Головною неприємністю 24 туру Другої ліги України став інцидент по ходу матчу "Полісся" і "Вереса", який грався в Новограді-Волинському.

Вже в компенсований арбітром час вболівальники номінальних господарів кинули петарду в гравця "Вереса" (у правій частині екрану на відео), якому була необхідна медична допомога. Як видно з відео, хтось із найхоробріших житомирян навіть був готовий вийти на поле, проте його запал швидко вичерпався разом з появою біля сектору поліції. Зауважимо, що під час бійки фанатів і поліції на житомирському секторі знаходилися як мінімум три дитини.

Матч довелося перервати практично на дві хвилини. Вже після відновлення гри правоохоронці забрали кількох особливо буйних у напрямку автозаку.

Сам поєдинок завершився перемогою гостей 2:1. Футболісти "Полісся" першим відкрили рахунок, проте не втримали переваги.