Кубок України - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Кубок України. Минай - Прикарпаття 3:1. Краща оборона - це атака

Закарпатський Минай проходить до наступного раунду турніру

22 серпня. Минай. Стадіон: "Минай-Арена"
Головний арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)
Асистенти: Михайло Білорус (Черкаси), Тарас Чопілко (Київ)
ФК Минай - МФК Прикарпаття

Голи: Гегедош 19, Гегедош 21, Гавриленко 43 - Цюцюра 41

На високих швидкостях почалася гра, обидві команди хотіли зробити собі заділ і забити швидкий гол, але довго так тривати не могло. Після хвилин 10-15-ї боротьби, суперники стали проводити більш позиційні комбінації. Поступово господарі перехопили ініціативу, закріпилися на центральному плацдармі і Кобін, Гегедош і Кополовець створили територіальну перевагу для «Миная».

Перший гол господарі забили після складної комбінації з безліччю пасів перед штрафним, Нурієв віддав останню передачу і Гегедош вразив ціль. Гості не встигли прийти в себе, як була можлива дуже схожа атака у «Миная», тільки асистентом цього разу виступив Кополовець - Гегедош знову вразив ціль - 2:0.

Підопічні Харьковщенко не випускали ниток гри і намагалися розвинути свою перевагу в час, що залишився, більш змістовні атаки виходили у минайців, кожна друга з них закінчувалася ударом. Новаку нудьгувати не доводилося і кілька відчайдушних сейвів зробив голкіпер.

«Прикарпаття» час від часу огризався, особливо старався Ігор Худоб'як, хоча підтримки партнерів йому дуже не вистачало, а великими силами йти вперед гості довго не наважувалися. Але в кінці першого тайму Цюцюра все ж відіграв один м'яч, а чудовий пас йому віддав саме Худоб'як. Оборона господарів захопилася атакою і не встигла повернутися.

Інтрига існувала недовго, буквально до наступної комбініції господарів. Гавриленко, після розіграного Кобіним корнера, вколотив м'яч у сітку. Знову жахливо діяли захисники. Це характерно для сьогоднішньої кубковій зустрічі, значно більше уваги команди приділяли нападу, що, звичайно, подобалося вболівальникам. Навіть у другому таймі друзі-суперники не дозволяли собі обережної, більш розважливої гри. І хоч голів більше забити не вдалося, гольових моментів було створено з два десятка - Гегедош, Кополовець, Худоб'як і багато інших опинялися на вістрі, ось тільки м'яч вперто відмовлявся залітати в ціль.