Полтава - Буковина 2:0. Дебютний тріумф Федорчука
Перша ліга України
Буковина знову програє
Перша Ліга Таблиця Матчі Новости Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність

Голи: Боровець 63, Насібулін 68

"Полтава": Кучинський, Зозуля, Бутенін, Ткачов, Кравченко, Ковальчук (Боровець 46), Насібулін, Недоля, Прокипчук (Вовченко 64), Волков (Зеленевич 55), Шастал (Стеценко 70)

"Буковина": Яшков, Тєрєхов, Лисюк, Темерівський (Ситников 75), Власюк, Дем'янчук, Білоус, Толстяк (Косован 81), Ушаков (Королянчук 66), Булезюк (Загідулін 60), Лакуста

Попередження: Ковальчук 18, Кравченко 30 - Дем'янчук 45

За чотири місяці зимової перерви полтавські вболівальники встигли скучити за грою мільйонів. Всупереч тому факту, що флагман області - "Ворскла" - вже встигла провести кілька домашніх матчів, місцеві глядачі з нетерпінням чекали на домашній дебют у 2015 році ще одного представника міста, яке має з ним однакову назву.

Реконструкція домашньої арени "Полтави" триває, тому заздалегідь було вирішено провести звітний матч на штучному полі заміської бази у Копилах. Для газону стадіону "Локомотив" це, можливо, добре, а от для глядачів не дуже - далеко не кожний виявить бажання подолати 9-кілометрову відстань для того, щоб стати свідком матчу Першої ліги.

Головний аутсайдер ліги матч стартового туру нового року пропускав, отримавши три очки від алчевської "Сталі", яка знялася. У той же час Олег Федорчук навряд чи був задоволений грою своєї команди проти столичного "Динамо", яка завершилася для них безславно - 0:2.

Якщо поглянути на статистику зустрічей команд, то перевага тут належала клубу з Чернівців, який у п'яти зіграних з полтавцями матчах здобув три перемоги (різниця м'ячів - 7:5). Наведені дані є лише цифрами, однак факт залишається фактом - у разі перемоги "Полтава" могла б зрівняти показники протистоянь з "Буковиною".

Вже на старті звітної зустрічі у майданчику гостей виникла перша "пожежа": кіпер "Буковини" Яшков не зміг з першої спроби зафіксувати м'яч після прострілу з флангу Прокипчука, однак Волков з близької відстані не влучив по воротах.

Згодом у гру вступив Кучинський - воротар "Полтави", який перевів небезпечний удар когось з команди гостей на кутовий. За кілька хвилин Лакуста наважився на дальній удар - кіпер полтавців нейтралізував загрозу.

На 21-й хвилині ще одна небезпечна атака "Полтави" - удар Прокипчука заблокували оборонці гостей, які за мить не дали відзначитись тепер вже Ткачову. А через 11-ть хвилин Яшков потягнув удар Насібуліна метрів з 12-ти. І на завершення тайму один з найреальніших своїх моментів відзначитися втратив Шастал, який при розіграші кутового залишився без опіки - повз ворота.

Що ж стосується "Буковини", то її гравці навіть не маючи реальних моментів відкрити рахунок, досить добре грали попереду та у обороні. І саме завдяки цьому на табло після завершення першої 45-хвилинки були лише нулі.

У другому таймі стався вирішальний епізод усієї зустрічі - на поле вийшов Боровець, який став головною дійовою особою. Півзахисник "Полтави" приклав свою руку до двох забитих м'ячів своєї команди. Але про все по черзі.

На 63-й хвилині Прокипчук на фланзі обіграв Білоуса та навісив у штрафну, де Максим Боровець коліном вколотив м'яч у сітку воріт "Буковини". Через п'ять хвилин полтавці подвоїли рахунок зусиллями Владислава Насібуліна, який відгукнувся на пас все того ж Боровця - 2:0.

Надалі господарі впевнено грали по рахунку, здобувши у підсумку першу у 2015 році перемогу в офіційному матчі.