Нафтовик-Укрнафта - Десна 1:1. З рівними шансами на успіх
Читайте на русском: Нефтяник-Укрнефть - Десна 1:1. С равными шансами на успех

Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Десна (Чернігів) 1:1

Голи: Сторубльовцев 66 - Есеола 84

"Нафтовик-Укрнафта": Тимофеєв, Бояринцев, Листопад, Є.Пасіч, Савін (Сондей 65), Прокурор (Павелько 46), Арвеладзе, Власюк, Циколія, Сторубльовцев (Войцеховський 80), Вечтомов

"Десна": Сітало, Мельник, Щедраков, Грищенко (Есеола 62), Кравченко (Кондратюк 67), Бовтрук (Малюк 90+2), Картушов, Чепурненко, Сухомлинов, Жук, Єлисєєв

Попередження: Прокурор 45, Листопад 56 – Жук 42, Сітало 90+2

Ювілейний, 25-й, чемпіонат України охтирський "Нафтовик-Укрнафта" почав поєдинком із чернігівською "Десною". Відзначимо, що охтирчан прийняв новий тренер. Тепер очолювати команду з нафтової столиці України буде Володимир Книш, який до цього працював у тренерському штабі попереднього рульового колективу Вадима Колесника. Поки, правда, Володимир Миколайович приступив до роботи із приставкою в.о.

Не обійшлося у "Нафтовику-Укрнафті" і без змін у складі. Покинули клуб Варцаба, Антонюк, Білий Олег, Кропивний, Світличний і Шестаков. Їм на зміну прийшли Данкович, Білий Василь, Власюк, Прокурор, Савін, Антюх і Сторубльовцев.

Для охтирської команди це була друга гра в новому сезоні. Нагадаємо, що дебютним для Книша був поєдинок 1/32 фіналу Кубка України, в якому "Нафтовик-Укрнафта" на своєму полі переграв тернопільську "Ниву" з рахунком 3:1, порадувавши своїх уболівальників хорошим рівнем гри.

З надією чекали фанати і першу зустріч у чемпіонаті, проте перший тайм проти "Десни" був далекий від приємних очікувань. Підопічні Олександра Рябоконя володіли ініціативою і більше створили небезпечних моментів біля воріт господарів.

Вже на 4-й хвилині найвідоміший гравець матчу Костянтин Кравченко метрів з 18-ти пробив з дальньої дистанції, але м'яч пройшов трохи вище воріт.

Супермомент "запоров" Артем Грищенко. Кравченко після обрізки Арвеладзе вивів Артема віч-на-віч з голкіпером "Нафтовика-Укрнафти", але з близької відстані пробив у Тимофєєва. За п'ять хвилин у дальній кут пробивав Картушов - поруч зі штангою.

"Нафтовики" відповіли сильним прострілом Власюка в штрафну, але замкнути нікому з його партнерів не вдалося - захисник "Десни" відбив м'яч від воріт.

Черговий момент для своїх одноклубників створив Кравченко: на ідеальний пас в штрафний відгукнулося два футболісти "Десни", але вони не розібралися і класний шанс відкрити рахунок був упущений.

Гол у роздягальню міг забити той же Кравченко, але після його удару зі штрафного м'яч розминувся зі штангою в декількох сантиметрах.

Другий тайм був уже за господарями поля. На 51-й хвилині перший по-справжньому небезпечний момент занесли собі в актив підопічні Володимира Книша. Сторубльовцев практично в упор пробивав по воротах Сітало, але м'яч влучив у голкіпера і відлетів на кутовий, після якого Бояринцев міг забити м'яч, але пробив трохи неточно.

За п'ятнадцять хвилин нападник "Нафтовика-Укрнафти" домігся свого. Валерій ударом головою відправив м'яч за лінію воріт після навісної передачі від Євгена Пасіча.

Охтирські футболісти після забитого м'яча зловили кураж і могли збільшити рахунок, але Сондей пробив вище, а Павелко у швидкій контратаці зблизька також не влучив у ворота.

І, як часто буває у футболі, спрацювало правило "не забиваєш ти, забивають тобі". Вийшовши на заміну Есеола продавив Циколію і вибіг на побачення з воротарем "Нафтовика-Укрнафти", та легко переправив м'яч у дальній кут воріт несильним, але точним ударом, зрівнявши рахунок у грі.

В останні хвилини обидві команди могли, як мінімум, по разу забити м'яч, але гра закінчилася бойовою нічиєю.