Перша ліга. Чемпіонська перемога Арсеналу над Кременем, пенальтійна перемога Руху над Полтавою ᐉ UA-Футбол
Перша ліга України
19.05.2018
субота
19:56
Читайте на русском: Первая лига. Чемпионская победа Арсенала над Кремнем, пенальтийная победа Руха над Полтавой

Вся інтрига в боротьбі за чемпіонство, по суті, була відправлена в ґрунт вже на четвертій хвилині, коли Деркач вивів "Арсенал" вперед. Не можна сказати, що "Кремінь" виглядав приреченим, проте "Арсенал" був просто ефективнішим, забивши під кінець тайму ще раз (Семчук замкнув подачу від Єрмаченка). Після перерви у ворота гостей зайшов і третій гол, але його скасував лайнсмен через офсайд. Втім, навіть мінімальної перемоги "канонірам" вистачило б для "золота".

У паралельному матчі все впевнено йшло до нульової нічиєї. Ні "Рух", ні "Полтава" своїх позицій втрачати не збиралися, впепившись зубами один у одного. Розв'язка настала в ендшпілі зустрічі. Грисьо знайшов у штрафному "Полтави" ногу Голікова (фолом назвати це важко), але Абдула впевнено вказав на "точку". Її реалізував Борис Баранець і відправив полтавців на перехідні ігри з "Чорноморцем".