Олімпік - Ворскла 1:4. Полтавці зимуватимуть з думками про бронзу
Прем'єр-Ліга Таблиця Матчі Новости Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність ТВ

Сергій Швець
09.12.2017
субота
18:58
Читайте на русском: Олимпик - Ворскла 1:4. Полтавчане будут зимовать с мыслями о бронзе

Після трьох перших матчів останнього в нинішньому році туру "Олімпік" з "Ворсклою" не мали права зіграти менш ефектно. І команди дійсно якщо не забули, то принаймні значно менше, ніж зазвичай, приділяли уваги захисту.

Поєдинок, який мав визначити бронзового призера чемпіонату України у зимовий період, розпочався без розкачки. Точніше командам знадобилось менше десяти хвилин для того, щоб відкрити рахунок. Кобахідзе прийняв закидання з центру поля на правому фланзі штрафного майданчика, обіграв Шабанова та Богданова і з досить гострого кута закрутив м’яч у дальню дев’ятку.

"Олімпік" відповів миттєво, але удару Приймова після подачу кутового не вистачило точності. Та зовсім скоро саме Володимир став автором другого голу в матчі. Усе для партнера зробив Андрій Богданов, який пробив штрафний у стилі Штефана Ефенберга у півфіналі Ліги Чемпіонів проти "Динамо. Тільки капітан "Олімпіка" пробив у нижній кут, Шуст парирував, а першим на добиванні якраз був Прийомов.

Проте нічийний рахунок тримався менше двох хвилин. Майже одразу полтавці заробили кутовий, після подачі корнера у воротарському майданчику "Олімпіка" виникла метушня, в якій найкраще зорієнтувався Олександр Чижов. Проходить ще п’ять хвилин і Кравченко збиває Кулача у карній зоні. Сам постраждалий з позначки впевнено переграв Махарадзе, пробивши по центру.

1:3 – ніби і заявка на перемогу від полтавців, але гра увійшла в абсолютно непередбачуване русло. Після такого початку чекати можна було чого завгодно. Щоправда, до перерви команди вже відіграли значно спокійніше. А "Ворсклі" ще й довелось перебудовуватись через травму Чижова. Замість центрального захисника на 32-й хвилині вийшов Кадимян, який зайняв позицію на лівому фланзі атаки. Ребенок опустився в захист, а Матвієнко перейшов в центр оборони.

В другому таймі суперника, здається, взагалі забули про центр поля. "Ворскла" мала можливості для того, щоб вибігати в контратаки. Простору й часу було достатньо, щоб зняти питання про переможця, але Коломойцю, Кобахідзе, Кулачу та Кадимяну постійно не вистачало якоїсь дещиці.

"Олімпік" грав першим номером і створив більш ніж достатньо нагод для того, щоб принаймні скоротити рахунок. Чого лишень вартий момент, коли Мігунов, який замінив в перерві Сондея, обіграв Шуста і вже бив у порожні ворота, проте Матвієнко встиг вибити м’яч з лінії. Згадати необхідно про удари Мохи, Поступаленка, Шестакова, Богданова, Кравченка. Деякі змушували попрацювати голкіпера, деякі летіли зовсім поруч з ціллю. Якби бодай один з них перетворився у гол, "Ворсклі" було б надзвичайно складно в кінці зустріч. Однак донеччани свої шанси змарнували, а полтавці таки поставили крапку – Одарюк, який тільки-тільки вийшов на заміну, прострілив з правого флангу, а Шарпар з кількох метрів відправив м’яч у сітку.

Хоч і не зовсім по грі, зате дуже переконлива по рахунку перемога "Ворскли", яка укріпила позиції полтавців в боротьбі за бронзу.