Прем'єр-Ліга

Прем'єр-Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Нестеров: Гравці Карпат були максимально налаштовані на перемогу

Капітан Карпат Андрій Нестеров поділився враженнями від догравання поєдинку 18-го туру УПЛ проти Олімпіка (2:1).

- Звичайно, всі дуже задоволені, ми були максимально налаштовані на перемогу. 45 хвилин ми всі повинні були зіграти агресивно - це дало результат, ми заслужено перемогли. У наших суперників в атаці шансів практично не було.

Що до цього призвело? Мабуть, все в комплексі. На зборах ми дуже активно працювали над усіма компонентами гри, в тому числі і над обороною. І зараз, цей тайм, ми відпрацювали в повну силу, від нападника до голкіпера.

Капітанська пов'язка? Мені дуже приємно. Це додатковий стимул і відповідальність. Хлопці і тренери довірили цю місію. Вважаю, що впорався і не підвів.

Я вважаю, що цей тайм допоможе нам краще підготуватися до поєдинку в Одесі. Ми будемо в тонусі, адже через матчі краще набирати форму. Вважаю, що сьогоднішній поєдинок нам пішов на користь, - сказав футболіст.

Після 20-ти турів УПЛ Карпати займають 10-е місце в турнірній таблиці вищого дивізіону країни.