Олександрія здобула першу перемогу на зборах, обігравши Пюнік ᐉ UA-Футбол
Городяни забили свої перші голи в контрольних матчах
п'ятниця
20:05
Олександрія здобула першу перемогу на зборах, обігравши Пюнік
Читайте на русском: Александрия одержала первую победу на сборах, обыграв Пюник

Олександрія провела свій черговий спаринг на зборах в Туреччині. Суперником городян був вірменський клуб Пюнік.

На початку матчу українська команда володіла перевагою, яке цілком закономірно переросла в гол Паламаря. Після пропущеного гола Пюнік активізувався, однак Олександрії вдалося зберегти свої ворота сухими.

Після перерви (формат матчу складався з двох таймів по 40 хвилин) на поле знову домінували українці, що і втілилося в гол Дедечко і нереалізований Лучкевичем пенальті.

2:0, Олександрія не тільки здобуває свою першу перемогу на зборах, а й забиває свої перші голи.

Заключний поєдинок на поточному етапі підготовки Олександрія зіграє 2 лютого з македонським Вардаром.

Олександрія - Пюнік 2:0