Дебелко: Вірю, що Карпати залишаться в Премєр-лізі ᐉ UA-Футбол
Нападаючий прокоментував матч з Ворсклою
понеділок
19:25
Дебелко: Вірю, що Карпати залишаться в Прем'єр-лізі
Читайте на русском: Дебелко: Верю, что Карпаты останутся в Премьер-лиге

Нападник "Карпат" Роман Дебелко прокоментував нічию з полтавською "Ворсклою" (1:1) в матчі 28-го туру УПЛ.

"Вважаю, що в першому таймі "Ворскла" нас переграла. У перерві тренер зробив певні корективи, які принесли результат. Мій гол? Я просто опинився в потрібний час у потрібному місці. У другому таймі команда створила достатньо моментів і заслужила цей м'яч, а я просто довів одну з атак до логічного завершення. Якби десь більше пощастило, то могли б вирвати перемогу.

Щоб поліпшити своє турнірне становище, нам потрібна була тільки перемога. Тому, звичайно, ми засмучені, адже нам треба виходити з критичної ситуації. І з огляду на те, що по ходу матчу ми програвали, нічия - хороший результат для нас. Я вірю, що "Карпати" залишаться в Прем'єр-лізі. Потрібно вірити в це і робити все для того, щоб це відбулося. "Карпати" - команда з прекрасного міста, зі своїми традиціями і з кращими вболівальниками і вона не має права вилетіти в Першу лігу", - сказав Дебелко.