Бердичівляни не мають права на поразку


Через тиждень намічено старт футбольної весни на Житомирщині

Бердичівляни не мають права на поразку


Через тиждень намічено старт футбольної весни на Житомирщині. У суботу 29 квітня відбудуться перші матчі Кубка області. Щоправда, до даного часу остаточний склад команд, які боротимуться за Кубок, не визначено. А звідси - і досі невідомо, з ким проведуть перший у цьому році офіційний поєдинок гравці нашого ФК «Бердичів». Напередодні початку сезону журналісти «БН» дізнавалися про життя клубу в головного тренера бердичівлян Олександра Підгорчука.

- Олександре Івановичу, рік тому, копи Ви очолили ФК «Бердичів», Ви говорили, що особливих турнірних завдань перед нашими футболістами Ви не будете ставити. Головне - грати на перемогу в кожному матчі. У підсумку - команда завоювала бронзу чемпіонату і дійшла до півфіналу Кубка області. А як буде цього сезону? Чи ставляться якісь вимоги до завоювання конкретного місця?

- Як минулоріч, так і сьо­годні, я не бачу сенсу говорити про те, що ми плануємо завоювати, наприклад, золото, чи вибороти Кубок. Чому? Тому що головне націлювати гравців на перемогу у кожному поєдинку. І якщо вони будуть чітко виконувати всі настанови та вказівки, будуть завжди прагнути бути сильнішими від суперника у конкретному матчі, тоді будуть і загальні перемоги. Основне своє завдання як головного тренера, я бачу в тому, щоб «прищепити» гравцям психологію переможця. Адже у їхньому віці навчити грати у футбол практично не можливо. Але якщо відшліфувати майстерність, дати вірні настанови, налагодити нормальний психологічний клімат у колективі - тоді прийде результат. Я їм завжди кажу: «Хлопці, запам'ятайте, Ви граєте не для свого задоволення, а для людей, які вболівають за Вас. Ви бердичівляни і не маєте права на поразку, адже бердичівляни - всюди найкращі».

- Однак, одним лише психологічним настроєм перемоги не здобудеш. Багато чого залежить від складу команди, яка виходить на той чи інший поєдинок, а також наполегливих тренувань...

- Ми постійно знаходимося у пошуку нових гравців. Насамперед, ця робота, традиційно, проводиться у міжсезонний період. Саме взимку проходить чемпіонат міста з міні-фугболу, в якому беруть участь близько півтора десятка команд. Щороку на цьому чемпіонаті ми «знаходимо» кілька гравців, які поповнюють склад основної команди. Так сталося і цього року - ми запросили до ФК «Бердичів» 8 гравців. Звісно, не всі вони заграють в основному складі, але перспектива є у кожного. Хочу відмітити що основа минулорічного складу ФК «Бердичів» залишилася і змінювати її не бачу сенсу. Взагалі, головна ставка робиться на місцевих футболістів. Проте ми все-таки плануємо запросити на ігри чемпіонату області 2-3 легіонери. Не тому, що не довіряємо своїм футболістам, а для того, щоб посилити конкуренцію у команді. Бердичівляни не повинні зазнаватися і мають зрозуміти, що є гравці не гірші за них, а тому зобов'язані постійно доводити свій клас.

Водночас, під час зимового чемпіонату не втрачають ігрової практики і основні гравці ФК «Бердичів», які виступають під час першості за склади інших команд. Разом з тим, вже зараз ми провели кілька контрольних поєдинків на «великому» полі з командами Вінниччини та Хмельниччини.

- У минулому сезоні більшість матчів ФК «Бердичів» провів на «Шкірянику» - стадіоні, далеко не зовсім пристосованому для вболівальників. Йдеться і про транспортне сполучення, і навіть про місця для сидіння. Як буде цього року?

- На жаль, фінансові можливості клубу не дозволяють поки-що проводити ігри на «Прогресі». Цей стадіон належить приватній структурі, а тому за кожну годину його використання доводиться платити орендну плату. Ми ще не настільки багаті, щоб собі це дозволити.

У той же час, хоча «Шкіряник» дійсно й не зовсім зручний для глядачів, хочу сказати, що відданим вболівальникам не на стільки важливо, де грає команда - головне, щоб вона показувала результат і гру. Це чітко було помітно у минулому році - деякі ігри на «Шкірянику» збирали не меншу кількість глядачів, ніж на «Прогресі». У нас є один вболівальник зі стажем, як ми його називаємо - «Суперфан дядя Саша». Так от він не пропускає не те що жодної гри, а навіть жодного тренування клубу.

- Ви зачепили фінансову сторону. За рахунок чого фінансується команда? Які гроші отримують футболісти?

Під час передвиборної кампанії одна з політичних сил постійно критикувала міську владу за 180 тисяч гривень, виділених на потреби ФК «Бердичів». Мовляв, чи не забагато буде нашим футболістам? Схоже, що ці місцеві політики не мають ані найменшої уяви про те. чим живе сьогодні футбол. Значну частину цих грошей клуб виділяє на дитячі команди, які беруть участь у чемпіонаті України в дитячо-юнацькій лізі. У вищезазначену суму входять також транспортні витрати на виїзні ігри, оплата праці арбітрів, екіпіровка для гравців, орендна плата.

Взагалі, 180 тисяч гривень, виділених для ФК «Бердичів» - не так і багато. За рівнем фінансування ми перебуваємо десь на 5-6 місці в області. Але я не говорю, що цих грошей мало. Я щиро вдячний міській раді за те, що вона віднайшла і таку суму.

Що ж стосується заробітків футболістів, то вони не такі вже й великі, як комусь може здатися. У клубі гравці не отримують заробітної плати - лише преміальні за той чи інший результат. У середньому це виходить не більше 500 гривень на місяць. Самі ж гравці працевлаштовані на різних підприємствах і мають основне місце своєї роботи, де й отримують зарплату.

- Вболівальників цікавить: коли вже команда гратиме у чемпіонаті України? Адже за рівнем гри ФК «Бердичів» не поступається багатьом колективам тієї ж другої ліги.

- Перспектива є і ми над цим працюємо. Але хочу, щоб вболівальники зрозуміли - це справа не одного дня. Звісно, заявитися зараз у Другу лігу першості України - зовсім не проблема і можна там навіть грати. Але я вже говорив - бердичівляни не ті, хто ставить собі за мету просто грати. Ми - кращі і повинні це постійно доводити. А для цього потрібно належне фінансування і відповідний рівень гравців.

Сьогодні у другій та, навіть, першій лігах грають команди з міст та сіл у десяток разів менших за Бердичів. Але там є одне-два великих підприємства, які фінансують ці клуби. У Бердичеві поки-що з цим проблема. Тобто є великі та далеко не бідні підприємства, проте їхні керівники не настільки закохані у футбол, щоб виділяти кошти на його потреби. У той же час у нас є палкі любителі футболу, але їхні фінансові можливості не дозволяють належно допомогти клубу. Хоча підприємці й допомагають, але, нажаль, поки-що у Бердичеві немає такої людини, яка мала б великі гроші і до без тями любила футбол.

Але я не кажу про те, що ми не плануємо грати у професійній лізі. Як я вже говорив, ми над цим працюємо. І розпочали роботу не сьогодні, а ще кілька років тому. Йдеться про розвиток дитячого футболу. Сьогодні, вперше за кілька останніх років, дві наших дитячих команди грають у першій лізі чемпіонату України (1992 та 1989 років народження). При цьому грають досить успішно. Гравці 1992 р.н. (тренер І.Лисюк) два роки тому стали чемпіонами України у своїй віковій групі. Менші від них на три роки хлопчики 1995 р.н. (тренер А.Гуменюк) - восени минулого року в Німеччині стали переможцями міжнародного турніру, який фахівці називають міні-чемпіонатом Європи. Цих хлопців вже зараз запрошують у свої команди імениті клуби не лише України, але й з-за кордону

Стосовно ж того, коли саме бердичівляни будуть грати у «дорослому» чемпіонаті України, то не хочеться забігати наперед. Плануємо, що це станеться вже найближчим часом - років через 4-5.

Можливо, повторюся, але скажу, що ми хочемо, аби наша команда завжди була найкращою. А тому поспішати не потрібно. До мети необхідно йти цілеспрямовано, докладаючи для цього максимум зусиль, віддачу та вміння.

Довідка від БН

Свого часу в Бердичеві грали різні команди. Найбільш відомими з них були «Прогрес», «Шкіряник» та «Зірка», які загалом 11 разів ставали чемпіонами області, 7 разів виборювали срібло та 5 разів ставали бронзовими призерами (срібні та бронзові нагороди також виборювали «Бердичів», «Берд», «Дорожник». У активі наших футболістів - 10 Кубків області (крім названих команд, Кубок здобував також «Мотор»).

Довідка від БН

Виявляється, є і серед бердичівлян досить багаті люди, закохані у спорт. Аркадій Гайдамак, народився у Бердичеві, нині проживає у Франції За офіційними даними він має більше мільярда доларів США на банківських рахунках. Свої кошти інвестує у міжнародні ЗМІ та спорт. Минулого року придбав за $10 мільйонів єрусалимський ФК «Бейтар» та БК «Хапоель». Має намір купити французький «ПСЖ».

Оцените этот материал:
Источник:
Ярослав Вітбер „Бердичівські новини”.
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
fcberdychiv (Бердичів)
Сайт вболівальників ФК"Бердичів" www.fcberdychiv.pp.net.ua
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 79
fcberdychiv (Бердичів)
Сайт вболівальників ФК"Бердичів" www.fcberdychiv.pp.net.ua
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Макс\'88 (Бердичів) 22.05.06 17:47 http://fcberdychiv.boom.ru/index2.html
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
В інтернеті створено сайт футболу міста Бердичева.Адреса: http://fcberdychiv.boom.ru/index1.html
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
ЗАВТРА НА СТАДІОНІ "ПРОГРЕСС" О 14.00 ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОЩАЛЬНИЙ МАТЧ ЄКС-ФУТБОЛІСТА ФК"БЕРДИЧІВ",СИНА ВІДОМОГО БЕРДИЧІВСЬКОГО ФУТБОЛЬНОГО ТРЕНЕРА СЕРГІЯ КОПИТКА МІЖ КОМАНДАМИ ФК"БЕРДИЧІВ"(НИНІШНЯ КОМАНДА) ТА ФК"БЕРДИЧІВ"(ВЕТЕРАНИ).ЗАВІТАЙТЕ НА ФУТБОЛ!НЕ ПОШКОДУЄТЕ!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
За цей час,що стадіон знаходиться у міській громаді,тільки за рахунок небайдужих людей,підприємців,тренерів,самих юних футболістів на стадіоні була перекрита по-новому покрівля роздягалень і зроблено "косметичний" ремонт роздягалень і другого поверху.Все що робити міська влада це виплачує заробітню плату тренерам і працівникам "ДЮСШ" та охоронцям та працівникам стадіону "Шкіряник"
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) Стаття про бійку дуже добра.Слідкуй за цим скандалом і повідомляй нас Стаття "Для розвитку футболу потрібна конкуренція та матеріально-технічна база" теж досить непогана.Але де питання міському голові стосовно професійної команди у Бердичеві?.У цій статті є розділ "Шкіряник" відроджується" я процитує кінець цього розділу: "Взагалі, у той момент коли "Шкіряник" переходив у власність міської громади,він був у набагато гіршому стані,але завдяки старанням небайдужих людей,у тому числі підприємців міста та самих юних футболістів він поступово змінює вигляд" За весь час,що стадіон перебуває у власності міської громади він ще більше став "подихати".Також ти в цьому розділі не запитав думку тренерів "ДЮСШ",що тренують на ньому дітей і не згадав тренерів які прикладають багато зусиль щоб цей стадіон функціонував(це не тільки моя думка,а і думка моїх друзів-вболівальників та одного із тренерів ДЮСШ).
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 16.05.06 23:22 Дякую,на днях выдправлю.
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
vitber@bk.ru
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 15.05.06 23:10 Ярославе,дай мені свій e-mail.Я тобі скину статтю.А ви про авторство промовчете.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 15.05.06 23:10 Ярославе я прочитаю твою статтю і тоді вирішу про зустріч з тобой.
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Криця, Макс Зі свого боку обіцяю, що до прибирання у парку Шкіроб’єднання я особисто залучу і депутатів (хай не всіх) міської ради (вони ж бо раніше вже ходили на суботники). Про стан парку та стадіону, бачення розвитку футболу у місті з боку міської влади, я на прохання Макса, вже з’ясував у міського голови Василя Мазура і статтю про це читайте у "БН" №20. Наскільки вона Вас задовольнить, це інша справа, але я виконав ваше доручення і виклав бачення саме міської влади, хоча воно й не у всьому співпадає з моїм баченням. Криця. Я щиро вдячний за те, завдяки твоїм старанням було опуюліковано мою попередню статтю. Чесно кажучи, коли я її тут побачив, я був приємно вражений, але не знав, як вона туди потрапила. Макс. Якщо ти пришлеш анонімний лист, ми його, звісно, не опублікуємо. Сподіваюся, ти розумієш, що ми повинні знати хоча б, хто його автор (про всяк випадок, адже ми повинні знати про те, що інформація достовірна). Хоча у самій статті ми про авторство, якщо ти того бажаєш, ми можемо промовчати. Якщо маєш бажання, зв’язуйся зі мною (096) 300-21-51 (я, до речі, також проживаю у районі міськлікарні).
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Криця, Макс Зі свого боку обіцяю, що до прибирання у парку Шкіроб’єднання я особисто залучу і депутатів (хай не всіх) міської ради (вони ж бо раніше вже ходили на суботники). Про стан парку та стадіону, бачення розвитку футболу у місті з боку міської влади, я на прохання Макса, вже з’ясував у міського голови Василя Мазура і статтю про це читайте у "БН" №20. Наскільки вона Вас задовольнить, це інша справа, але я виконав ваше доручення і виклав бачення саме міської влади, хоча воно й не у всьому співпадає з моїм баченням. Криця. Я щиро вдячний за те, завдяки твоїм старанням було опуюліковано мою попередню статтю. Чесно кажучи, коли я її тут побачив, я був приємно вражений, але не знав, як вона туди потрапила. Макс. Якщо ти пришлеш анонімний лист, ми його, звісно, не опублікуємо. Сподіваюся, ти розумієш, що ми повинні знати хоча б, хто його автор (про всяк випадок, адже ми повинні знати про те, що інформація достовірна). Хоча у самій статті ми про авторство, якщо ти того бажаєш, ми можемо промовчати. Якщо маєш бажання, зв’язуйся зі мною (096) 300-21-51 (я, до речі, також проживаю у районі міськлікарні).
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 15.05.06 16:02 Вибач. Я теж вхожу до однієї із молодіжних організації міста(не до Фенікса) можу поговорити з керівниками можливо і ми приеднаємось.Якщо маеш змогу відправ на цей сайт і статтю яка буде в слідуючому випуску газети "Бердичівські новини" про бійку на стадіоні "Прогресс"
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Ярослав не має до цього відношення. Вибачаюсь за свою "скромність", але стаття була розміщена за моїм проханням, за що я безмежно вдячний редакторам цієї сторінки, які віднайшли часточку часу і для місцевого футболу. А якщо буде оргазовано наведення ладу у парку "Шкіряника", із радістю приєднаюся. Маю знайомих в громадській організації "Фенікс", можу домовитися, щоб і ця організація приєдналася.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 15.05.06 15:32 Чи будеш ти відправляти статтю про біку на стадіоні "Прогресс" на цей сайт,як ти відправив статтю "Бердичівляни не мають право на поразку".Якщо можеш відправ хай цю статтю починають всі футбольні фанати на Україні.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 14.05.06 15:18 Ярославе,якщо я напишу статтю про стан бердичівського футболу,футбольних споруд пришлю вам на e-mail газети і не підпишу її.Чи надрукуете ви її в газеті?
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Домовились
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 14.05.06 15:18 Коли ти напишеш цю статтю?Я є постійний читачем вашої газети(я читаю всі місцеві газети і не тільки місцеві),з першого випуску газети я не пропустив ні одного випуску.Буду ждати цю статтю з нетерпінням.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Я що один маю навести лад у парку де розташований стадіон "Шкіряник".Хай організують прибирання парку де розташований стадіон "Шкіряник" я прийду обов'язково і приведу своїх друзів,я думаю Криця мене зі своїми друзями теж підтримає.
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Макс\\’88, Криця Я обов’язково врахую Ваші побажання і обов’язково дізнаюся у міського голови про його бачення розвитку футболу, зокрема, і спорту, загалом, у нашому місті. У тому числі і про стадіон \"Шкіряник\". Але з іншого боку, жодним чином не захищаючи чи виправдовуючи міську владу, хочу запитати у Макса: \"А що ти особисто зробив під час місячника \"Спорт для всіх - турбота кожного\", який проходив у квітні? Там його організатори закликали всіх допомогти власними силами хто як може навести лад на спортивних майданчиках (це репліка щодо \"хащів і зарослів\" у парку, де розташований \"Шкіряник\")
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Інформація про бійку яка відбулась 13 травня на стадіоні "Прогресс" в цьому форумі,під назвою "Бійка на стадіоні в Бердичеві"
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
УВАГА! МАТЧ ФК"БЕРДИЧІВ"-"ЛЕГІОН"(ЖИТОМИР) РОЗПОЧНЕТЬСЯ НЕ О 15.00, А В 16.00!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
А я прогнузую 4-1 або 3-0
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Обов'язково!!! Ще й друзів зберу. Прогнозую 3:1. Вперед до перемог!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
ФК"БЕРДИЧІВ" ЗІГРАЄ ПОВТОРНИЙ МАТЧ 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ ОБЛАСТІ З КОМАНДОЮ "ЛЕГІОН"(ЖИТОМИР) У СУББОТУ 13 ТРАВНЯ О 15.00 НА СТАДІОНІ "ПРОГРЕСС".ВСІ НА ФУТБОЛ!!!
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Дякую за інфу. --- Будемо сподіватися.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Стосовно парку колишнього шкіроб'єднання де розташований стадіон "Шкіряник" де зарослі і хащі.Потрібно щоб одне із місцевих ЗМІ опублікувало статтю з фотографіями про жалвий стан парку.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
За інформацією яку мені сьогодні надав,один із керівників відділу фізичної культури і спорту міськвиконкому.Міський голова пообіцяв після свят вирішити питання що стосуються стадіону "Шкіряник"(електроенергія та місця для сидіння).З водопостачанням там питання дуже серьйозне,тому що вода на стадіон ішла у водокачки у парку,але зараз водокачка знаходиться в незодовільному стані.Будемо чекати!Дай бог щоб дошла черга міського голови і до спорту в місті.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Перший матч 1/8 Кубку області ФК"Бердичів" у Житомирі зіграв внічью з командою "Легіон" 0-0.Матч-відповідь відбудеться в субботу 13 травня(про місце проведення і час початку матчу повідомлю в четверг-пятницю).
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Можливо ти знаеш що в місті проводився и проводится двомісячник благоустрою(фактично каждою весною), в парк колишнього шкіроб'єднання ніхно і не прибрав.Могла б міська влада попросити або пожежників або підприемства які там близько розташовані поприбирати.Адже в теплу пору року(особливо літом) там збирается багато людей,біля озера.Так що за зарослі і хащі виновате міське керівництво.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 05.05.06 13:55 Я живу в районі міської лікарні в житомирському напрямку.Мені всерівно куди ходити на футбол,але на "Шкіряник" всерівно мені подобается краще. А за зарослі і хащі вине міське керівництво і комунальні служби,адже парк колишнього шкіроб'єднання це власність міста і за парк відповідає міське керівництво.
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Якщо ти живеш за переїздом в житомирському напрямку, то "Шкіряник" тобі зручніший. Але для більшості підходить саме "Прогрес": знаходиться майже у центрі, незрівняно привабливіший зовнішній вигляд і наявність сидінь, зручна транспортна розв'язка, наявність поблизу розважальних закладів. Таким чином, можна чудово провести вечірній час: сходити на футбол всією родиною або з друзями чи дівчатами, які "далекі" від футболу, прогулятися бульваром, зайти десь "поседіти" і багато інших варіантів. А на "Шкіряник" пруться 500 м від найближчої зупинки, останніх 100 яких крізь хащі і зарослі, самі відірвані вболівальники. Як ми з тобою. ;)
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 03.05.06 09:31 Може цього року з афішами буде краще.Перший домашній матч скоріше всього буде на стадіоні "Прогрес",а інші на стадіоні "Шкіряник".
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 03.05.06 09:31 Добре обовязково.
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Макс\'88 (Бердичів) 01.05.06 09:59 Чудовий початок сезону! Маякнеш про перший домашній матч, а то іноді афіши вдень з вогнем не знайдеш.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
За непідтвердженою інформаціею МФК "Житомир" знявся в Другої ліги Чемпіонату України!Сумно!Хай заявляються в Чемпіонат області знову будем їх рвати.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Через два тижні оріентовано 20-21 травня у Бердичеві розпочнеться футбольний сезон.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
У пятницю ФК"Бердичів" стартував в Кубку області і розгромив на виїзді Ружин з рахунком 5-0.Слідуючим суперником команду в Кубку області буде житомирський "Легіон"(перша гра на виїзді,а друга гра дома)
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 29.04.06 19:23 Я тебе підтримую.Хай Ярослав через інтервью чи знає він про бажання вболівальників мати професійну команду.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 29.04.06 19:23 Майданчик потрібно було б поставити на стадіоні "Шкіряник" де він би був під постійною охороною і на ньому займались вихованці ДЮСШ. А опинився він біля школи №5,тому що коли його давали Бердичеву прем'єр-міністром був Янукович, а директор школи №5 був в той час членом Партії Регіонів(це зараз він входить у блок "НЕ ТАК") і він випросив майданчик в школу №5.
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Макс\'88 (Бердичів) Просвіти, якщо не важко. Там був пустир, 5 шк. не мала свого спортивного майданчику (в прямому смислі слова), тому все логічно. А до Ярослава не чіпляйся. Він - журналіст. Його завдання - висвітлювати подію, проблему, привернути увагу громадськості, що він (і з нашою допомогою теж ;) ) робить. А вирішувати її - це справа сильних світу цього. Хоча просто поляпати язиком і замовкнути та забути про професійний футбол до найкращих часів теж не хотілося б. А щоб розв'язати твою недовіру, пропоную (гадаю ти мене підтримаєш) отримати пояснення і бачення ситуації у мера. Можливо, він вперше почує про бажання вболівальників мати професійну команду, адже порівнюючи інші сфери життя, він не завжди в курсі справи, чим "дихають" його підлеглі. Це можливо, буде поштовхом до конкретних дій спланованих на 1-2 роки, а не 4-5. Будемо, Ярославе, щиро вдячні.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Я знаю чому поставили майданчик в ЗОШ №5,а не на стадіоні "Шкіряник",де на ньому займались вихованці ДЮСШ.
Ответить
0
0
KІEV (Ukraine)
Макс\'88 (Бердичів) 29.04.06 11:40 Тоже самое.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Я обурений і обурені багато футбольних вболівальнників та тренерів, спортивний майданчик від ФФУ розмістили у ЗОШ №5, а не на стадіоні "Шкіряник"!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
www.berdychiv.osp-ua.info Макс\'88 (Бердичів) 28.04.06 15:50 Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/ospuai/public_html/berdychiv/cfg.php on line 7 ne DB connect KІEV (Ukraine) www.berdychiv.osp.com.ua
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 28.04.06 14:44 Я знайомий зі всіма тренерами футболу у нашому місті.Мені важко дивитися в яких умовах працюють вони і тренують хлопців і дівчат.Керівництво міста за останні пять років не виділило тренерам ні копійки грошей на мячі, спортивну форму.Добре що у нас в місті є добрі люди-випусники тренерів,які допомагають придбати мячі,форму.А що робить влада Бердичева для футболу у Бердичеві(да виділяє кошти на ФК "Бердичів),а щож робити дитячих тренерам та їх вихонавцям.
Ответить
0
0
KІEV (Ukraine)
www.berdychiv.osp-ua.info Макс\'88 (Бердичів) 28.04.06 15:50 Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/ospuai/public_html/berdychiv/cfg.php on line 7 ne DB connect
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Макс\\88 Не хочу тебе образити, але або ти не зовсім добре знаєш георгафію Бердичева (це відносно місцерозташування \"Шкіряника\"), або ж не повністю поінформований про відношення влади Бердичева до спорту загалом і футболу зокрема. Тебе не цікавило, наприклад, чому завод \"Прогрес\" не хоче передати у комунальну власність міста свій стадіон (який дійсно знаходиться у центрі міста)? Чому воно дере з усіх гроші за його оренду і в той же час не може викосити траву на газону перед матчем? vitber (Бердичев) 28.04.06 14:44 Ярославе,а що Шкірзавод це не центр міста!Нв стадіон "Шкіряник" добиратись блище з фактично всіх куточків міста,а на стадіон на Шандорі добратись можна не зі всіх куточків міста. Стосовно відношенню влади Бердичева до спорту і футболу взагалом я проінформаваний дуже добре на протязі всього перебування на посадах нинішніх керівників міста.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 28.04.06 23:08 Ти не напишеш цю статтю тому що,тобы не дадуть її написати редактори газети в якій ти працюєш і керівництво міста.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 28.04.06 23:08 Ти напишеш статтю про стадіон "Шкіряник" чи ні?Може ти і хочеш написати цю статтю але тобі її не дадуть написати.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 28.04.06 23:08 Ярославе,я не знаю з ким ти із тренерів говориш,але є фубольні тренери з якими ти не разу не розмовляв.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Игру он сегодня показал не очень.Может волнение(он первый раз играл против "Динамо",в первом круге он не играл).Я вижу он в "Кривбассе" играет не на своей позиции.Он полузащитник.А в "Кривбассе" играет левым защитником.
Ответить
0
0
Ильчик (Кривой Рог)
Макс//88 Я так понимаю, ты очень хорошо знаком с Грошевым ? и младшим также? Почему спрашиваю, потому что, я смотрю тебе немало важно дальнейшая судьба Юрия. Как скажешь про его игру сегодня??? :(
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Макс\\88 Чому ти вважаєш, що я не напишу про стан \"Шкіряника\" і про те, в яких умовах там займаються діти? Я ще рік тому говорив про це неодноразово як журналіст ТРК \"ВІК\", я знаю і мене знають практично всі тренери Бердичева, не лише ПІдгорчук, і не лише футбольні, і я ледь не щодня з ними спілкуюся, а тому про всі їні проблеми знаю. Водночас знаю, що якою б не була міська влада, але саме вона не доупстила тієї ситуації, щоб \"Шкіряник\" перетворився у стадіон на Шандорі. Відносно ж \"Прогресу\", то позиція акціонерів заводу така: ви нам половину Палацу культури, а тоді ми вам стадіон. Там проблема значно глибша, адже реальні власники заводу, а звідси і стадіону, люди, які не мають жодного відношення до Бердичева і їм начхати на те, хто і як займатиметься на \"Прогресі\" - аби гроші за це платили. За це я також неодноразово говорив і писав.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
А замок - це зовсім інше, а саме: монастир ордену "Босих Кармелітів", збудований 1627 р. Криця (Бердичів) В этом монастире Босих Кармелитов есть икона Матери Божей Бердической,ее освятил ныне покойный Папа Римский Иоан Павел ІІ
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
X-f (Zp) Дякую. А Вам - шампанського хильнути із Кубку у вівторок. :)
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
А замок - це зовсім інше, а саме: монастир ордену "Босих Кармелітів", збудований 1627 р.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
X-f (Zp) 28.04.06 15:43 Спасибо за пожелание.В Бердичеве венчался Оноре де Бальзак с Евелиною Ганской(16 марта 1860г) з костеле Святой Варвари.Зайди на официальный сайт бердичева,там много интресного: www.berdychiv.osp-ua.info
Ответить
0
0
X-f (Zp)
Понятно, Тогда желаю всем болельщикам "Бердичева" выхода команды на чемп.Украины и показать хороший результат. Раньше приходипось регулярно проезжать через ваш городишко(для себя выделил две местные достопримечательности - пиво ваше, и замок), но то что у вас есть какие либо команды даже и не слышал Зы А это правда что в том замке Бальзак женился? :)
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Мені(та багатьом моїм друзям) більше подобается ходити на фубол на стадіон "Шкіряник",ніж на стадіон "Прогрес".На стадіон "Шкіряник" просто треба провести реконструкцію(хоть би зробити нові місця для сидіння(даже деревяні,якщо не можна пластикові) і провести воду, світло у роздягальні).
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) А про стадіон "Прогрес" запитай, як журналіст у керівництва заводу "Прогрес" і напиши статтю.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
vitber (Бердичев) 28.04.06 14:44 Ярославе,ти як журналіст можеш написати статтю про жажливий стан стадіону"Шкіряник", в яких умовах тренуються вихонавці ДЮСШ,прийди на стадіон "Шкіряник",яких умовах проводять заняття тренери,адже там кожний день(крім неділі і святкових днів) працюють тренери ДЮСШ(тільки запитай всіх тренерів.а не тільки Підгорчука О.І).Міський голова не звертає на це увагу. Ядуже хочу щоб ти написав таку статтю(Але я вважаю що ти цю статтю не напишеш......).
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
1. 85 тис. Але на початку 90-их були майже 100-тисячником. 2. Риторичне запитання.
Ответить
0
0
X-f (Zp)
Макс\'88 (Бердичів) А сколько у вас населения города?? И если главная команда города не может потянуть стадион Прогрес, так кто вообще на нем играет ? и для кого он?
Ответить
0
0
vitber (Бердичев)
Макс\\88 Не хочу тебе образити, але або ти не зовсім добре знаєш георгафію Бердичева (це відносно місцерозташування \"Шкіряника\"), або ж не повністю поінформований про відношення влади Бердичева до спорту загалом і футболу зокрема. Тебе не цікавило, наприклад, чому завод \"Прогрес\" не хоче передати у комунальну власність міста свій стадіон (який дійсно знаходиться у центрі міста)? Чому воно дере з усіх гроші за його оренду і в той же час не може викосити траву на газону перед матчем?
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Криця (Бердичів) 28.04.06 14:34 Могу тебя заверить нинешнего мера не интересует футбол,его интересует бокс, прыжки в высоту. Я с тобой согласен це нужно молчать!
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
KІEV (Ukraine) Ну, з Києвом в Україні мало хто рівнятиметься. :) Але останнім часом в нас чимало підприємств працюють стабільно. Крім того, до 10 тис. (!) приватних підприємців. Так-що потенціал для фінансування хоча б команди Другої ліги є. Але немає організатора, який би виступив би першим і почав би об'єднувати всіх небайдужих до футболу людей. Можливо, ініціатором потрібно виступити міськраді чи міському Голові, які на стільки героїчно підтримують клуб на даний час і в яких є досвід об'єднання людей і ресурсів заради міста. Але головне - якщо ми хочемо мати професійну команду - це не мовчати!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
МИ ВБОЛІВАЛЬНИКИ БЕРДИЧЕВА ВІРИМО В СВОЙ КОМАНДУ!
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Було не погано якщо в якись підприемець (можливо даже Аркадій Гайдамак) викупив би команду і зробив у неї команду вищої ліги.Ми б вболівальники були б тільки за(даже ходили на футбол,якщо вхід був би платним).у нас на матчі Чемпіонату області приходить на стадіон "Шкіряник" до тисячі вболівальників.Якщо були б належні умови для вболівальника і команда грала б у вищій лізі було б вболівальників в десятки і сотні раз більше.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Жаль керівництво міста не звертає увагу на стадіони у Бердичеві. ФК"Бердичів" фактично весь 2005 рік провела на стадіоні "Шкіряник"(який належить ДЮСШ) який не реконструювався(більше 15 років,а може і більше).Скоро там даже не буде де сісти щоб подивитись гру,на стадіоні немає води, світла,опалення.Умови просто жахливі, а це в центрі міста(стадіон заходиться в гарному парку,де є озеро).Там грають і тренуються не тільки ФК"Бердичів",а і всі дитячі команди міста.
Ответить
0
0
KІEV (Ukraine)
Макс\'88 (Бердичів) 28.04.06 14:01 Я знаю о чём я говорю, всё таки город мне не чужой.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Команда у нас дійсно хороша.Менше трьох мячів не забиває вдома.Гра команди у 2005 році була дуже пристойна.Я вважаю,що наша команда гідно виступала не тільки у другій лізі, а і в першій лізі.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
KІEV (Ukraine) Город бедный, спонсоров своих по сути нет, кроме Прогресса, большинство заводов стоят, люди в основном работают в Киеве и за рубежом. Місто у нас не бідне.У нас дуже багато підприемств і підприемців які б могли фінансувати команду,не тільки другої ліги,а і вищої ліги.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
advik(Киев) Мій батько грав багато років за "Прогрес","Шкіряник".Він мені розповідав, що в 1980-1990 роках на матчі за участю "Шкіряника", "Прогреса" збиралось до 5 тисяч чоловік, а бувало і більше.
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Ильчик(Кривой Рог): Юрій Грошев розпочинав в Бердичеві у тренера Володимира Броніславовича Керносенка(тренер,вихованець якого Сергій Заец- грав за "Динамо" Київ).Молодший брат Юрія Грошева-Олександр Грошев грає зараз за ФК "Бердичів",теж півзахисник).
Ответить
0
0
KІEV (Ukraine)
Город бедный, спонсоров своих по сути нет, кроме Прогресса, большинство заводов стоят, люди в основном работают в Киеве и за рубежом.
Ответить
0
0
advik (Киев)
Нет в Бердичеве спонсоров, желающих поддержать команду. Когда то на футбол в Бердичеве ходило море народа. Сколько можно киснуть в чемпе области.
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
"Плануємо, що це станеться вже найближчим часом - років через 4-5". ----------------- Я посивію до того часу. Команда грає класно. Удома рідко, коли забиває менше трьох. А грошенята усі "зажимають". В того ж МФК "Житомир", який цього року заявився в Другій лізі, тієї весни 3:1 виграли. Всього дві професійні команди на область. І ті житомирські... Мало. ------------ Наявний приклад розвитку місцевого футболу, який є основою професійного.
Ответить
0
0
Ильчик (Кривой Рог)
Грошев не бойсь тут начало закладывал???
Ответить