7-го листопада відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Непроведення матчу 13-го туру "Карпати" (Львів) - "Арсенал" (Київ) було головною темою засідання Бюро

7-го листопада відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Непроведення матчу 13-го туру „Карпати” (Львів) - „Арсенал” (Київ) було головною темою засідання Бюро, для участі в засідання було викликано арбітра матчу Ігоря Подушкіна, який висловив своє бачення щодо причин цього інциденту. За його словами, незважаючи на те, що стадіон не мав кольорової розмітки на випадок снігопаду, ситуація була визнана як форс-мажорна у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Членами Бюро ПФЛ було прийнято рішення зобов’язати ФК „Карпати” сплатити обов'язковий грошовий внесок у сумі 500 у.о. за ненаданням команді гостей поля для тренування, на якому повинен був відбутися матч. Відсутність кольорової розмітки „обійшлося” львівському клубу в 1000 у.о.

Складні погодні умови завадили проведенню матчу 13-го туру першості турніру дублерів „Металіст” (Харків) - „Ворскла” (Полтава). На момент початку матчу поле знаходилось в незадовільному стані. Така необачність ФК „Металіст” була „оцінена” Бюро ПФЛ у 400 у.о. та зарахуванням технічної поразки.

Неадекватна поведінка вболівальників і на цей раз не пройшла повз увагу членів Бюро. Під час матчу 12-го туру чемпіонату „Сталь” (Алчевськ) – Чорноморець (Одеса) з трибун стадіону було кинуто пластикову пляшку з водою. Ця витівка шанувальників спустошила гаманець хазяїв поля на 500 у.о.

Слід звернути увагу на випадок під час матчу 12-го туру „Шахтар” (Донецьк) – „Карпати” (Львів), коли вболівальники донецької команди запалили 26 фаєрів. Постфактум донецьким клубом було направлено пояснювального листа щодо забезпечення безпеки під час цієї акції, але ,спираючись на норми регламенту та вимогу УЄФА та ФІФА щодо організації безпеки глядачів, члени Бюро прийняли рішення зобов’язати ФК „Шахтар” сплатити обов'язковий грошовий внесок у сумі 3000 у.о.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Lord Faust* (Днепропетровск)
А Днепр за "дядю с нетрадиционной сексуальной ориентацией" на бабки так и не развели! К чему бы это?)))))
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 20
Lord Faust* (Днепропетровск)
А Днепр за "дядю с нетрадиционной сексуальной ориентацией" на бабки так и не развели! К чему бы это?)))))
Ответить
0
0
D@v1Ds (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)
Не с одним решением ПФЛ не согласен, штрафы просто не за что...
Ответить
0
0
Соло (Городок)
Витюха (Киев) Може ти б відправився в небесну канцелярію, і замовив погоду на весь грудень(без снігу)."Умненький"!!!
Ответить
0
0
Chemist (Львів)
...Під час матчу 12-го туру чемпіонату „Сталь” (Алчевськ) – Чорноморець (Одеса) з трибун стадіону було кинуто пластикову пляшку з водою. Ця витівка шанувальників спустошила гаманець хазяїв поля на 500 у.о.... Пропоную ввсести штатну одиницю в ПФЛ метальник пляшок! Прибуток ПФЛ гарантовано 240*500=120000 у.о. :)))
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Мишаня (Киев) 08.11.06 11:58 ти такий правильний, такий культурний ,хоть доказати шо я неправий напиши зрадістю вислухаю твою думку може я і неправий та це моя думка ,можливо вона неправильно доведи, а причому тут чудо, для мене це образа ,тому і послідувала така реакція! на ДК я ненаїжав, можливо трохи неправильно висловився, я мав на увазі шо не деякі шалості столичні ПФЛ закриває очі, оскільки впевнений шо більшість людей звідтам вболіває за Динамо. а ті хто в нас має гроші може впливати на будь кого, а все таки я сумніваюсь шо ФФУ немає впливу на ПФЛ, не такий в нас ше рівень футболу, шоб вони один від одного незалежать!
Ответить
0
0
realistic (Zhytomyr)
kampos (Lviv) 08.11.06 09:42 Ты настоящий спец. Молодец.
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
Вот она, хваленая львовская культура. Я тебя чудом назвал, ты меня - быдлом. О чем тут еще говорить? Ты не только в футболе не разбираешься, но и некультурный. Делай выводы. :-) Ты немотивировано наехал на ДК, абсолютно не разбираясь в предмете, на примере ПФЛ снова обвинив ДК во всех грехах. Отсюда и моя реакция, отсюда и "чудо львовское". По сути, твой коммент написан только для того, чтобы спровоцировать киевлян в очередной раз. Ты считаешь, что ты поступил правильно?
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Мишаня (Киев) якшо ти бидло столичне не вмієш спілкуватись то нічого тут шось писати хочеш шось пояснити напиши нормально!
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
kampos (Lviv) 08.11.06 09:42 Слушай, чудо львовское, ты в футбольных делах разбираешься, как я в балете. :-) ПФЛ возглавлаяет Сафиуллин, бывший вице-президент ШД. :-) Также он не является третьим внебрачным братом Суркисом, и по этим причинам у него нет "улюбленої столичної команди". :-) Иди что ли, шахматами займись или плетением макраме, футбол - это не твое. :-)
Ответить
0
0
shushka (Ив-Франковск)
Да, за плохую погоду "Карпаты" штрафанули!!! Бред!!! А как же "Динамо" - там и фаеры были и снежки летели с трибун в игроков??? Вот где санкции нужно применять.
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
od (Odessa) гарно сказав))) ПФЛ вже просто дійсно немає до чого дістатись!!! але подивіться попустило ПФЛ всіх крім улюбленої столичної команди, ну і хто скаже шо в нас футболом незавідує одна сімя!!! сміх тай годі)))
Ответить
0
0
od (Odessa)
мдя... теперь нужно платить штраф за плохую погоду... скоро клубы будут платить штраф за пролетающих над стадионом птиц, которые гадять... или за дующий ветер, черезмерно яркое солнце или ещё чего
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
ПБН (Макеевка) Арсенал не пустили на стадіон не "Карпати", а "Спортресурс"-місто. Було це в 12-00. "Карпати" запропонували їм стадіон Прогрес, де Арсенал і тренувався.
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
За фаера Шахту наказали.... жаль. Красиво получилось. Только не хотел бы я в том секторе с малым своим оказаться .... rrostik (Львів) 07.11.06 20:59 Бред какой-то несет инф.центр Карпат. Матч не состоялся значит и тренировка была не нужна... На Прогрессе пусть тренируется Арс - это вообще бред! Насколько я знаю, обязательная норма - предоставление стадиона на котором будет игра команде гостей! В письме их не предупредили о том когда будет Завар тренеровать! А вы письменно предупредили о своих предложениях?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Витюха (Киев) спих... Ти бачив трансляцію? От і сиди мовчи. Я на стадіоні був. Сніг мів в очі і на відстані 20 метрів вже було мало що видно. Я собі не уявляю як футболісти могли грати в таку погоду. І ще раджу почитати слова інспектора який сказав що поле було в чудовому стані але помішала стихія. Так що перш ніж вякати - перечитай все що стосується проблеми.
Ответить
0
0
Chemist (Львів)
Так нехай штрафуютъ за несприятливу погоду, а за кожен відемний градус по 1000 у.е. Хамство ПФЛ не мае меж!
Ответить
0
0
Lviv (Lviv)
"Відсутність кольорової розмітки „обійшлося” львівському клубу в 1000 у." Не ну не пез..ец?А?На..й то ПФЛ треба розганяти.За любу ху..ню бабло просять!!!!Фу!!!!!!
Ответить
0
0
Витюха (Киев)
"Карпатам" - надо засчитать техническое поражение. Не смогли подготовить поле, отвечайте!
Ответить
0
0
trezor (Kiev)
Одним словом ПФЛ бабло рубят на пустом месте ;)
Ответить
0
0
rrostik (Львів)
Рішення Бюро ПФЛ прокоментував генеральний директор ФК „Карпати” Олександр Єфремов: „Коли напередодні матчу проти „Арсеналу” почалась сумновідома „блищаківщина з блокуванням стадіону, ми запропонували киянам ще за дві години до їхнього запланованого тренування стадіон „Прогрес”, цілком придатний для тренувань. Тим паче, що на „Україні” ми хотіли у п’ятницю зранку провести підготовчі роботи до матчу, а увечері дати можливість „Арсеналу” потренуватися на головній арені. В принципі, це звикла практика – гості тренуються приблизно в той же час, коли наступного дня відбудеться матч, або ж зранку у день матчу. Тобто ми нічого „Арсеналу” не забороняли, а навпаки – пропонували зробити якнайкраще для них. Утім, „Арсенал” взагалі у своєму листі не повідомляв нас про час тренування. Та і матч не відбувся. Тому незрозуміле таке бажання ПФЛ знайти винних. Щодо розміток на полі, дайте регламентну норму, де ці вимоги чітко прописані. Їх не існує! То за що ми повинні платити штраф? За півтори години до матчу у Львові була ідеальна погода, поле було у чудовому стані, про що говорили і суддя, і інспектор. Мене дивують розмови на кшталт: „Якби плівка була, підігрів...” Та навпаки – ви уявляєте, що б це було?! Весь сніг би потанув і на полі б утворився суцільний „басейн”! Була хуртовина, 120 населених пунктів Львівщини було знеструмлено, це було справжнє стихійне лихо. То за що нас штрафувати?! Керівник служби з обслуговування полів ФК „Карпати” Юрій Костюк із здивуванням сприйняв рішення про покарання клубу через відсутність розмітки. „Розмітка у нас була - це спеціальні резинові гранули чорного кольору. За такої погоди - це найкращий вихід. Але коли ми почали посипати ними поле, сніг усе засипав. Це добре бачили і суддя, і інспектор. То як можна говорити, що у нас не було розмітки?” Інформаційний центр ФК „Карпати” Що за ідіоти сидять в ПФЛ?
Ответить