На чиїй совісті втрачена "Галичина"?


Дивлячись на те, що дрогобицька «Галичина» зайняла в чемпіонаті області 13-те місце можна зробити висновок, що футбол у Дрогобичі нікому не потрібен

На чиїй совісті втрачена "Галичина"?


Дивлячись на те, що дрогобицька «Галичина» зайняла в чемпіонаті області 13-те місце (так і не створили друге коло) можна зробити висновок, що футбол у Дрогобичі нікому не потрібен. Після чемпіонату світу в Німеччині, де наша збірна достойно виступила, увійшла у вісімку кращих на

планеті, прогнозувався масовий розвиток футболу у всіх регіонах України.

«Важливий внесок» в цю справу внесли “ентузіасти” з будинку Дрогобицької міської ради, відмовивши “Галичині” в підтримці, і тим самим відправили її у “відставку”. Розпустили колектив таких досвідчених гравців як Ігор Мачоган, Ігор Височанський, Серго Гогаладзе, молодих і талановитих Паночка, Гамкрелідзе, Оржеховського. Калабая, Коссака, братів Сливок та інших.

Досвідчений тренер Василь Малик збирав і награвав цей колектив протягом двох років, напевно, не для того, щоб згодом з ним розпрощатися. Чия голова видала таке рішення, невідомо. Знаємо тільки те, що під час мерування Михайла Лужецького, який разом з Богданом Волошином робили все можливе для команди, «Галичина» якщо не процвітала, то принаймні не мала глобальних проблем. Постає простеньке запитання: чому зникла підтримка “Галичини” після виборів? Це запитання задати схоже нікому. Маємо живий приклад, як команда, що мала всі шанси продовжити традицію виступів у чемпіонаті України, просто зникла безслідно. Дрогобицькі вболівальники живуть надією, що футбол в місті Котермака все ж буде. Хоча хочеться жити не надіями.

Оцените этот материал:
Источник:
Болоховецький Олег, Львівський футбол
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
mdb (Kyiv)
Mustang (Тернополь) 21.12.06 15:28 -------------------------------------------------- 94-й рік.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 59
mdb (Kyiv)
Mustang (Тернополь) 21.12.06 15:28 -------------------------------------------------- 94-й рік.
Ответить
0
0
Mustang (Тернополь)
mdb (Kyiv) 20.12.06 09:26 Верес ніколи не був найбільш відвідуваним клубом. Колись читав статистику за всі чемпіонати. Майже завжди першим було "Динамо", в різні часи в трійці лідерів крутились "Шахтар" Донецьк, "Карпати" Львів, "Нива" Тернопіль, "Кривбас" Кривий Ріг і "Таврія" Сімферополь. Може кого і забув, але Вереса там не було
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
lexa29 (Nova Kahovka) 21.12.06 10:46 -------------------------------------------------- Ти хочеш сказати що всі ці люди які ходили на Верес - невдахи? Читай mdb (Kyiv) 20.12.06 14:29 --------------------------------------------------
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
mdb (Kyiv) и причем тут наибольшая посещаемость??? толку от нее, ну ходили на стадион бедные ровенчане, платили по гривне за проход на стадион. если команда сдохла, то и болельшики не помогли. сделали бы билеты по $40 вот тогда понимаю, а так... сколько было таких бесполезных команд...
Ответить
0
0
garntsarik (Харьков)
Ensign (Donetsk) 20.12.06 00:19 Ну дык помогли бы сайту в интересах широкого круга посетителей, отправили бы админу ссылки на эти статьи! Думаю, и админ, и посетители были бы Вам только благодарны.
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
mdb (Kyiv) 20.12.06 14:42 ну-ну...с Лазиком тоже обсудим, не вопрос, если конечно он захочет))) А что такое "Пені п...р на твою Шахту"? Моих познаний в укр.языке не хватает...(((
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
dn2003 (Донецк) 20.12.06 14:36 -------------------------------------------------- Андрій! Це команда за яку я вболівав з дитинства! Пені п...р на твою Шахту, а коли давлюсь на останнє місце в другій лізі групі А стає якось галімо. І я такий не один. "кроме того что в Ровно есть футбольная команда больше ничем это событие не запомнилось" Це ти Лазіку розкажи який на кожен матч ходив. Я думаю йому щось запомнилось...
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
mdb (Kyiv) 20.12.06 14:31 Я в тот период кажется выписывал "Советский Спорт" - так это давно было....)))В общем кроме того что в Ровно есть футбольная команда больше ничем это событие не запомнилось (к сожалению) И нечего тут популяризировать любительские команды, прекращайте, пусть работают над собой....
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
dn2003 (Донецк) 20.12.06 14:27 -------------------------------------------------- А тут є два варіанти??? Я в той період виписував газету "Український футбол" і ці данні звідти. Це не "The Sun".
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
Очевидец (Киев) 20.12.06 14:10 -------------------------------------------------- Це значить, що команда радувала своїх прихильників. Болільники ходять щоб побачити видовище. Якщо його нема - не йдуть. Взяти ДК цього сезону. На ДК-Стяуа було на багато більше людей ніж на ДК-Реал... і справа тут не в погоді.((( ... та й при нормальних роскладах більше поведеться на бренд Реал ніж Стяуа.
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
mdb (Kyiv) 20.12.06 09:26 Смотря в чем измеряется "найвища відвідуваність"...
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
mdb (Kyiv) 20.12.06 09:26 Що саме?
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
lexa29 (Nova Kahovka) 19.12.06 21:21 -------------------------------------------------- А як ти думаєш: якщо у команди (Верес) була найвища відвідуваність в Україні це щось значить???
Ответить
0
0
Maksfromnowhere (Hanoi)
Почитал посты, и грустно стало. Статья ведь показательная. И не в Дрогобыче одном конкретно вся соль. Полностью согласен с еagle (Kiev) 19.12.06 10:30 На чиїй совісті український спорт? З цього треба запитувати різних мастей чинуш... ---------------- Чел почитал и сделал правильные выводы. А люди как всегда начали сраться между собой.
Ответить
0
0
ігор868686 (Тернопіль)
lexa29 (Nova Kahovka) 20.12.06 00:50 СПАСИБО!!!!!!!!!:))))))))))))))
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
MFC (Львів) Нова Каховка взагалі у вишці неграла нетошо радувала. А Верес і Київ катав і Шахтер дрючив. -------------------------------------------------- Новой Каховке тоже Украина может спасибо сказать, у нас давным давном в воротах новокаховской "Энергии" играл Кучеревский....
Ответить
0
0
Ensign (Donetsk)
>Карпати (Львів) Спасибо за экскурс. Нет, правда спасибо. . >на відміну від горловського Шахтара Горлiвського Шахтаря. Маленькая поправка из Донбасса :) . >garntsarik (Харьков) >А вообще, вся суть Вашей претензии, насколько я понял Вот как раз суть Вы и не поняли. Я написал на этой ветке не потому, что новость касается не моего любимого клуба, а потому, что, посещая другие сайты, я видел достаточно интересную информацию для широкого круга посетителей, но впоследствие, зайдя на этот портал, я этих новостей не увидел. Зато гордо маярел Дрогобыч со своей 13-й командой области. Да честь ему, Дрогобычу, и хвала за такую напористость! А также за их колбасу, вкусная, правда. К сожалению, а может и к счастью, колбасой этот город славен больше, нежели своей тринадцатой командой.
Ответить
0
0
MFC (Львів)
lexa29 (Nova Kahovka) 19.12.06 21:21 Нова Каховка взагалі у вишці неграла нетошо радувала. А Верес і Київ катав і Шахтер дрючив.
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
mdb (Kyiv) а когда это галичина нас радовала? или может верес нас своей игрой радовал в высшей лиги?? динамо например может рабовать, шахтер тоже, днепр, металлист когда захотят, но остальные команды и щас в высшей лиге не радуют...
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
OM (Lviv) Ensign (Donetsk) Між іншим, дрогобицька Галичина при Союзі грала в другій лізі "буферна зона", там де грали наші Карпати. Давший час ця команда йшла ногу в ногу з полтавською Ворсклою. Але на жаль я бачу, що на форумі в основному молоді люди і не пам"ятають перепитій 1991 року в союзній лізі. _______________ Галичина - заслужила на повагу з боку цього форума, так як раніше захищала честь України в другій лізі, на відміну від горловського Шахтара. Якщо б Галичина в цьому сезоні виступала краще, вони б мали всі шанси потрапити до вищої ліги в першому незалежному чемпіонаті України.
Ответить
0
0
Дзеня (талнах)
Так в донецьку не тільки не чули команди Галичина Вони незнають навіть того шо вони в УКРАЇНІ .
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
OM (Lviv) 19.12.06 17:29 -------------------------------------------------- Він просто раніше не чув назви цієї команди...
Ответить
0
0
CHESTER (Dnepropetrovsk)
Ensign (Donetsk) 19.12.06 10:59 -------------------------------------------------- Вот это ты конечно протупил, О, Великий Дончанин!
Ответить
0
0
OM (Lviv)
Ensign (Donetsk) 19.12.06 15:55 Між іншим, Галичина Дрогобич, здається колись виступала в першій лізі, як і згадане Полісся. І виступала ненайгірше. Так шо це не просто команда чемпіонату області. Тому сарказм, на мою думку, тут недоречний.
Ответить
0
0
garntsarik (Харьков)
Ensign (Donetsk) 19.12.06 15:55 Ну что поделаешь, ну вот в данный момент ни в Тернополе, ни в Виннице, ни в Кременчуге, ни в Житомире никому не пришло в голову написать статью о тяжелой судьбе клуба из родного города. А вот в Дрогобыче (это ж надо было случиться!) кому-то стукнуло написать. Графомания, видать, переступила черту, вот и разразился безвестный корреспондент безвестного города бодрыми строками. Так что теперь, администрации отложить эту заметку до лучших времен, пока не подтянутся статьи из остальных вышеперечисленных населенных пунктов? Не Дрогобычем единым, ага. Так и представляется воочию Павел Булах, у которого прямо глаза горят и руки чешутся, чтобы всунуть где-нибудь свой любимый Дрогобыч, и наплевать на остальных, в то время как остальные издания пестрят статьями обо всех страждущих командах. Если Вы дадите редакторам сайта ссылку на статью о горловском "Шахтере", уверен, эта статья появится на главной в течение нескольких часов. А вообще, вся суть Вашей претензии, насколько я понял, что почтили вниманием клуб, на который Вам наплевать. Не ждите большого уважения к себе, если не уважаете другой клуб только потому, что не слыхали о таком. P.S. Кстати, не знать, в какой области находится такой город, как Дрогобыч - это нормально, но не хотеть знать - ИМХО, стыдно.
Ответить
0
0
Павел Булах
2_Ensign (Donetsk) Все проще. Коллеги-журналисты прислали материал, предложили поставить. Я прочел, решил, что это будет интересно читателям. Как и интервью Гая о "Нанси". Результат: оба материала есть на сайте. Что до горловского "Шахтера", то ежели кто-нибудь из горловских журналистов или болельщиков сочтет нужным сформулировать толковый материал про команду, я его так же без проблем выставлю на сайт.
Ответить
0
0
Rozy (Киев)
garntsarik (Харьков) 19.12.06 15:33 Русол выступал за юношескую "Зірку" это я знаю точно :)
Ответить
0
0
Ensign (Donetsk)
>Павел Булах >..менее животрепещущий материал, чем, допустим, >авторитетное мнение Алексея Гая... . Что ж, это ваше мнение, как представителя администрации. Я, как посетитель портала, уважаю ваше мнение, но это не означает, что я с ним согласен. Мне, например, интересна судьба таких клубов, как Нива Тернополь и Винница, Кремень, Полесье и т.д... Но мне, опять же, как посетителю портала, глубоко до лампочки 12-ая или 13-ая команда так до конца и невыясненной области. Уж простите, но мне интереснее почитать мнение футболиста нашего последнего клуба в еврокубках, упоминавшегося Алексея Гая. Но, если вы вдруг собрались освещать тяжкую судьбу всех клубов, входящих во второй десяток областных первенств, то мне было бы интересно узнать про горловский Шахтер. Не Дрогобычем единым!
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
и вообще перестаньте марать форум и инет пространство новостишками о своих клубиках, командочках, презиндентиках с их гнилыми стандиончиками, нещасные людишки
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Павел Булах вот именно. мнение А.Гая - авторитетное, он защищает цвета суперклуба, который обязаны уважать все, если это интервью отсутсвует - значит редактор не цважает Шахтёр. а это недопустимо. также недопустимо переводить интервью на украинский язык - монитор его не воспринимает.
Ответить
0
0
garntsarik (Харьков)
Rozy (Киев) 19.12.06 15:16 Канчельскиса. Кстати, не только его. Ещё и Русола, Назаренко и Пятова. Хотя здесь больше привязка к городу, чем к команде - за "Зирку", по-моему, ни один из них не выступал.
Ответить
0
0
Rozy (Киев)
Или Канчельскиса?
Ответить
0
0
Rozy (Киев)
donchanin (Kitchener) 19.12.06 14:34 Евтушенко чтоли?
Ответить
0
0
Павел Булах
2_Ensign (Donetsk) 19.12.06 10:59 А что, кроме этого материала на сайте никаких иных материалов не появляется, что у Вас возник такой любопытный вопрос? А по сути, я не считаю, что исчезновения клубов с футбольной карты Украины - менее животрепещущий материал, чем, допустим, авторитетное мнение Алексея Гая о том, что "Нанси" - хорошая команда"(с).
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
lexa29 (Nova Kahovka) 19.12.06 12:45 -------------------------------------------------- Я далеко не фан Галичини. Та просто є у нас багато команд які колись радували, а зараз тільки розчаровують (чого вартий лише мій Верес який колись грав у вишці, а зараз на останньому місці в другій лізі... а скільки ще таких команд...). (((((
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
karpaty (Львів) 19.12.06 14:31 Ти мене зрозумів!))))
Ответить
0
0
donchanin (Kitchener)
Rozy (Киев) И мне "Зирку" жалко... Кстати "родина" звезды британского футбола!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ensign (Donetsk) ((Ну немае у мене украiнськоi раскладки на клавiатурi, немае, а ставити не збираюсь.)) Типовий донечанин. Така співуча мова, але виділити дві хвилини часу щоб поставити українську розкладку - проблема.
Ответить
0
0
lviv-football (Дрогобич)
Дякуємо!!!
Ответить
0
0
Дзеня (талнах)
А я памятаю шо колись грала команда ЕНЕРГІЯ (Нова Каховка) - при группі Б - З Дрогобицьким Нафтовиком , і також грала команда Авангард ( Жовті Води) , і Хімік ( Сєвєродонецьк) - і непогано хлопці грали . Так шо такі команди потрібні насамперед нам , тим хто жиє на перефирії , і нашим дітям . Небудемо писати про такі команди які представляють райони і міста великі ( не обласні ) -- ЗГИНУТЬ і команди обласні . ************************************************ З святом !!!!! О,хто ,хто Миколая любить, О хто , хто , Миколаю служить, Тому святий Миколай На всякий час помагай , МИКОЛАЮ!
Ответить
0
0
Ensign (Donetsk)
>mdb (Kyiv) Ну немае у мене украiнськоi раскладки на клавiатурi, немае, а ставити не збираюсь. А так iнодi хочеться побалакати на рiдной спiвучiй мовi. Вибачаюся перед всiма.
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
mdb (Kyiv) ----------------- ты наверное последний поклонник этой команды...
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
А кому потрібен Олексій з Н.Каховки??? mdb (Kyiv) ----------------------------------------------- не знаю кому, но точно не дрогобыцький Галичинi :))))))
Ответить
0
0
Rozy (Киев)
IRON (Днепропетровск) 19.12.06 12:32 И "Звезда" Кировоград тоже
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
lexa29 (Nova Kahovka) 19.12.06 11:32 -------------------------------------------------- А кому потрібен Олексій з Н.Каховки??? Ensign (Donetsk) 19.12.06 11:41 -------------------------------------------------- Зверхній у...бок. До речі не вмієш - не псуй мову...
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Полиграфтехника( Александрия)
Ответить
0
0
redscorptail (Zolochiv)
to Ensign (Donetsk) pider!
Ответить
0
0
Ensign (Donetsk)
Да це ж гранд украинского хвутбола! Вон подi аж 13 мiсце непонятно якой областi заняла! :- Всi на вiдродження Галичини! Даешь 11-ое мicце в тiй самiй областi!
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
у меня другой вопрос, а кому НАФИГ НАДА ЭТА дрогобыцька Галичина????
Ответить
0
0
еagle (Kiev)
mdb (Kyiv) 19.12.06 11:08 Не хватало ;) :-))
Ответить
0
0
SchuS (Kremenchug)
2_Очевидец (Киев) 19.12.06 10:47 Кремень потихоньку просыпаться начал вроде, но пока очень и очень м е д л е н н о :-)
Ответить
0
0
realistic (Zhytomyr)
Полісся...
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
еagle (Kiev) 19.12.06 11:05 Він точно не орел!)))))
Ответить
0
0
еagle (Kiev)
Ensign (Donetsk) Дятел ты, дятел...
Ответить
0
0
Ensign (Donetsk)
О да, самая животрепещущая тема в Украине! Дрогобычская Галичина! Администрация портала, вы чего? Писать больше не о чем, творческий кризис? :-|
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Буковина, Прикарпаття, СК Миколаїв
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
На чиїй совісті втрачені: Верес, Темп, Нива Тр. Нива Вн. Кремінь, Торпедо зп., СК Одеса, Борисфен, Динамо К
Ответить