19-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Неадекватна поведінка вболівальників вже не раз була однією з тем засідань Бюро

19-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Неадекватна поведінка вболівальників вже не раз була однією з тем засідань Бюро. Під час матчу ¼ фіналу Кубку України „Дніпро” (Дніпропетровськ) – „Динамо” (Київ) шанувальниками обох команд було запалено фаєри. Такі дії „коштували” клубам по 500 у.о.

„Відзначились” і вболівальники ФК „Шахтар” (Донецьк) під час матчу цієї ж стадії Кубка країни. 22 запалених піротехнічні засоби „спустошили” гаманець донецького клубу на 3000 у.о.

Вкотре розглянуті претензії колишнього футболіста ФК „Борисфен” (Бориспіль) Руслана Левіги щодо невиконання клубом контрактних зобов’язань. Члени Бюро і на цей раз підтвердили обгрунтованість претензій футболіста і зобов’язали бориспільській клуб розрахуватися з футболістом. Крім цього ФК „Борисфен” повинен сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 у.о.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Десант (Львів)
Шо вміють, то вміють...зшибати бабло...нема слів...краще помовчу... http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newsukr/?news_id=... Реформувати ПФЛ??? Хоча нафіг всіх повиганяти!!!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
Десант (Львів)
Шо вміють, то вміють...зшибати бабло...нема слів...краще помовчу... http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newsukr/?news_id=... Реформувати ПФЛ??? Хоча нафіг всіх повиганяти!!!
Ответить
0
0
Miaso_IF (Kiev-Franuk)
http://img228.imageshack.us/my.php?image=image5img... яке ж убоге у нас ПФЛ...ноу комментс....я наприклад якщо і ходжу на футбол то заради шоу на трибунах....або сам його влаштовую))))а пердуни с ПФЛ гроші на цьому роблять.....позор вам
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
pawlo (Донецьк) 20.12.06 10:52 Та я сам збирався приїхати на цю гру, не вийшло, шкодую досі!
Ответить
0
0
pawlo (Донецьк)
За те видовище на матчі ШД - Севастополь не шкода було б і 20 000 відвалити. Заради такого хочеться на стадіон ходити, а не заради футбольчику під егідою ПФЛ. Упирі... Хто не бачив - на форумі Шахтаря в навколофутбольних темах (суппорт на Олимпийском) фотки є.
Ответить
0
0
fedik (Kyiv)
МАГ (Дн-вск) причем дударей штрафовать... А то не на футбол приходишь а не понвтнона что... Интересно, а как это клубам своим бороться с флаеристами и хулиганами..? че подсаживать своих на з.п. 500у.е. за каждый незажжжженый флаер ))
Ответить
0
0
Олег Днепр (Днепропетровск)
Эту премию ПФЛ себе на празднование Нового Года выписывает. Представьте если б было так: а ну, клубы, скиньтесь по 100 баксов на празднование. А так - всё чинно. И типа наказали, чтоб другим неповадно было, и себе бабло заработали. Сафиулин рулит! Браво! Так что хрен редьки не слаще. Что Суркис, что Сафиулин - одного поля ягоды.
Ответить
0
0
Прогноз погоды (Черкассы)
Мягко наказали. За файера, дымовухи и прочую пиротехнику необходимо дисквалифицировать стадионы, ибо нефиг.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Пора штрафовать за дудки. Премию - за песни и частушки.
Ответить
0
0
Yurick (Днепропетровск)
Интересна, на ДД - ДК каждая сторона по одному фаеру запалили? Если да, то Шахтер, по идее, на 22 * 500 = 11к должны были штрафануть ;) В любом случае, 3к не делится на 22 у Шахты так, чтобы определить, по скока на ДД - ДК запалили каждая из сторон. ))
Ответить
0
0
Ильчик (Кривой Рог)
от бабулеточки рубят ай молодца :)))
Ответить
0
0
Дзеня (талнах)
Так то не на новий рік вони збирали гроші . СЬОНЯ ж МИКОЛАЯ . Ось і гроші потребувалися .
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Оп-па, вже коменти порізали. Адміни жгут
Ответить
0
0
Sport@Max (Kiev)
Во люди живут...Нужны деньги-собрали бюро и проблем нет. Есть за что "посидеть" на Новый год.
Ответить