"Карпати" просять всеукраїнську профспілку "Футбол України" втрутитись у конфлікт з КДК ФФУ


Голові всеукраїнської профспілки "Футбол України" п. Гатаулліну І.Ф.

"Карпати" просять всеукраїнську профспілку "Футбол України" втрутитись у конфлікт з КДК ФФУ


Голові всеукраїнської профспілки

„Футбол України”

п. Гатаулліну І.Ф.

Заява

Профспілкова організація ТзОВ КПФ „Карпати” просить Вашої допомоги у захисті прав та законних інтересів своїх членів – футболістів ФК „Карпати” (Львів).

Права та законні інтереси футболістів ФК „Карпати” (Львів), а саме гарантоване ст. 43 Конституції України право на „безпечні і здорові умови праці” порушені наступним:

1. Рішенням КДК ФФУ від 16 березня 2007р. було скасовано рішення Бюро ПФЛ від 14 березня 2007р., яким матч основного та дублюючого складів команд „Карпати” (Львів) – „Металіст” (Харків) було перенесено з відповідно 17 та 18 березня 2007р. на пізніший термін у зв’язку із захворюванням восьми футболістів ФК „Карпати” (Львів).

Мотивуючи рішення КДК ФФУ, його голова, п. С.Решко, вказує на ту обставину, що медична комісія КДК ФФУ, обстеживши на вибір 2-х футболістів ФК „Карпати”, констатувала факт їхньої хвороби, але заявив, що стан їх і не такий вже важкий, тобто слідуючи його логіці в такому стані футболісти могли б вийти на поле. Зазначаємо, що станом на день подання клопотання у Бюро ПФЛ у складі ФК „Карпати” були хворими 8 чоловік, ситуація з кількістю хворих не є стабільною, кількість хворих постійно зростає (станом на день розгляду питання Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ кількість хворих становила 12 чоловік, станом на день звернення у ВПС „Футбол України” - 14 чоловік), що свідчить про епідемію у команді. Хворіють не тільки футболісти, хворіють їх дружини та діти, а також обслуговуючий персонал. Вищевказана ситуація підтверджується і медичними довідками Львівського обласного фізкультурного диспансеру , а також наданими в розпорядження Бюро ПФЛ результатами клінічних аналізів.

На жаль, відомі трагічні приклади, коли на поле виходили футболісти з незадовільним станом здоров’я – це те, на що нас штовхає п. С.Решко.

2. У нашому клубі форс–мажорні обставини, обставини, які ніхто не міг передбачити – епідемія. Дивує цинізм, з яким п. Решко не визнає їх, а вказує на те, що в заявці І-ої команди знаходиться 23 футболісти, у заявці ІІ-ої - 35 і „Карпати” можуть виставити команду на гру. Відзначаємо, що із заявкового листа І-ої команди 14 футболістів хворих і 1 дискваліфікований, із заявки ІІ-ої команди 29 футболістів знаходяться на учбово–тренувальних зборах у Болгарії, то кого ж ФК „Карпати” міг виставити на гру, адже з тих футболістів, що залишились, представлені навіть не всі ланки команди?!

Ми знаходимось у безвихідній ситуації, а КДК ФФУ просто у відкритій формі знехтувало правилами „fair-play”, свідомо поставивши одну команду у безвихідне становище, а іншу у наперед виграшні умови.

3. Рішення КДК ФФУ є упередженим, оскільки у загальноевропейській, світовій та вітчизняній практиці це нормальна ситуація, коли при такій єпідеміологічній ситуації матчі переносились, але чомусь у випадку з „Карпатами” на це ніхто не зважив.

4. Рішення КДК ФФУ є недійсним, оскільки, повинно прийматись простою більшістю голосів –тобто більшістю від кількості присутніх. На засіданні КДК ФФУ були присутніми 6 чоловік, за скасування рішення Бюро ПФЛ проголосувало 3 чоловіки – що становить половину від кількості присутніх, але не більшість, у такому випадку рішення не може вважатись прийнятим.

5. КДК ФФУ відповідно до положень п.2 ст. 31 Дисциплінарних правил зобов’язаний повідомити усі зацікавлені строни про дату розгляду справи у письмовій формі, ми не були повідомлені про таку дату, тим самим КДК ФФУ позбавив нас можливості захистити свої права та законні інтереси.

Нам залишається незрозумілим, чому ВПС „Футбол України” залишається осторонь цього конфлікту оскільки в грубій формі порушуються права клубу та особисті права футболістів.

У зв’язку з вищенаведеним, профспілкова організація ТзОВ „КПФ”Карпати” просить Вашого втручання у даний конфлікт з метою об’єктивного та всебічного його розгляду, оскільки життя, здоров’я та безпека людини, в нашому випадку футболістів є найвищою цінністю, а також просимо Вашої допомоги у захисті гарантованих Конституцією України прав та законних інтересів своїх членів – футболістів ФК „Карпати”, Львів.

Голова профспілкової організації Ладницький В.Б.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Fenimor (Cooper)
І взагалі сліпими котятами виступають усі без перебільшення учасники навколофутбольного процесу в славному місті Харків. Нажаль коли вони всі від радості попісялись від віртуальних халявних 3-х очок, то моча залила весь здоровий глузд. Видихайте, пацани...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 33
Fenimor (Cooper)
І взагалі сліпими котятами виступають усі без перебільшення учасники навколофутбольного процесу в славному місті Харків. Нажаль коли вони всі від радості попісялись від віртуальних халявних 3-х очок, то моча залила весь здоровий глузд. Видихайте, пацани...
Ответить
0
0
Fenimor (Cooper)
А щоб виокремити серед нормальних людей таких мудаковатих фанів. Словниковий запас незгасає завдяки маскальським підзюкам на чому і хочу наголосити
Ответить
0
0
Fishka (Харьков)
Львовяне, братцы милые, ну что же вы все примешиваете к вашему прекрасному украинскому языку такое слово как - "пахан"??? Иль у вас словарного запаса на большее не хватает. Ну идите, пожалуйста, отсюда.
Ответить
0
0
Fishka (Харьков)
Львовяне, братцы милые, ну что же вы все примешиваете к вашему прекрасному украинскому языку такое слово как - "пахан"??? Иль у вас словарного запаса на большее не хватает. Ну идите, пожалуйста, отсюда.
Ответить
0
0
СУСЛИК (Первая Столица)
http://kharkov-sport.com/news.phtml?id=1361 ВОТ ТАКИЕ НОВОСТИ
Ответить
0
0
перч (Нью Йорк)
Гн. Сафиуллин Ваше решение удовлетворить просьбу Карпат о переносе матча принципиально неправильно потому что оно - НЕПРОФЕССИОНАЛЬНО. Оно эмоционально и по-человечески понятно, но на своём посту Вы должны действовать как профессионал, т.е. с холодной головой и с осознанием того, что Вы не только решаете данную конкретную проблему, но и создаёте прецедент на будущее. Итак заболело у команды сразу 10 человек. И Вы решили игру отменить. А если бы не 10, а 9? Тогда как? А если не 9 а 8? Где остановимся, гн. Сафиуллин, и скажем "НЕТ", вот если бы было 7(6,5, 4 ... ) то тогда НЕ переносим? Где мы поставим разделительную черту на этом числовом ряду, гн. Сафиуллин? И так, чтоб это было всем понятно. Нет такой черты гн. Сафиуллин и не может быть! Вы сами того не подозревая попались на древнегреческий софизм. А решение тут простое. Если профессиональная команда может выставить на игру положенных 16-18 игроков, то она должна выходить на поле и играть! Это ведь так просто и ВСЕМ будет понятно. Ну а если кто то из сильных не может выйти значит команде не повезло. Везение или НЕезение всегда были и всегда будут частью любой игры. И никакие постановления и правила (к счастью!!!) этого не изменят и не лишат игру волшебного витамина "пруха-НЕ пруха". А "НЕ пруха" имеет и другую сторону. Вот вышли бы молодые ребята, да с поднятой головой и поборолись бы с сильным соперником. И для них эта игра была бы вехой в их спортивной биографии, для них это была бы неожиданная удача, они бы запомнили эту игру навсегда. Может быть кто то из них так сыграл бы, что и остался бы в основе? И этого Вы, гн. Сафиуллин, хотели их лишить, да и посеяли смуту и беззаконие.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Капа (Львів) 21.03.07 15:01 Так...
Ответить
0
0
Капа (Львів)
Surik (Харьков) То в Харкові вже такі чутки ходять???
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
піля=після
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 21.03.07 14:09 Справа не в Металісті... Нажаль Металіст потрапив у це... Може брехня, але до нас дійшли чутки, що у Карпатах був конфлікт, чи бійка, піля матчу з Зорею ... І Димінському був потрібен час, що б владнати стосунки між футболістами... А як що є "ворог" - це зробити ще краще... Я повторюю це чутки (може брехня), але багато питань до Карпат, а відповідей нема... Не все зрозуміло...
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
И еще одно предложение. Не грызца из-за футбола, он сближает. ФФУ и т.п. сами решат проблему, от нас ничего не зависит. Только ругаемся :)
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
А что мешает Металлисту сыграть свои матчи на полностью реконструированном стадионе? По такой логике можно будет перенести все матчи на год. А причина: "Футболистов угнетает вид недостроенного стадиона"
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Serg_007 (Харьков) 21.03.07 13:56 а ти хочеш бачити тільки свою сторону. Я з самого початку намагаюсь закликати щоб дивились на ситуацію об"єктивно. Вся ж ваша логіка зводиться "Вас как детей обманывает руководство вашего клуба". Повторюь ще раз, добре нас обманює - що Металісту заважає зіграти цей матч з Карпатами на місяць пізніше і невже Металіст став таким страшним що президент Карпат (той що нас всіх обманює) раптом дрожить як осиновий дист при згадці футбольного клубу Металіст. от нікого чоловік не боїться - тільки Металіста.
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
Не люблю ссорится, тем более с людьми из одной страны, глупо както. А как заметил, любой повод приводит к оскорблениям.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 21.03.07 13:53 Добре... :)
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
Я и не думал что на западе реально не люди, а как многие говорят мутанты живут. А оказалось так и есть, у вас всегда так? Есть ваше мнение и оно только правильное, а всех остальных вы за людей не считаете? Вас как детей обманывает руководство вашего клуба, а вы тут вопите как дети малые. А карпат все не сходится. Смешно было, когда ваши заявили что на игру с Зарей у вас вышли игроки напичканные таблетками, какого хрена? Вот скажите? Почему их сразу не лечили?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 21.03.07 13:50 соррі.. Давай не сваритись. :)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 21.03.07 13:33 Ну, не хотите - не надо, оставайтесь какие есть... А что касается 3 очков.... лично я в них большого смысла не вижу... Не конец же сезона, и не так силен Металлист, чтобы претендовать на что-то "очень большое"... (хотел бы ошибиться))))
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
Народ ви несправедливі. У Харкові живуть також розумні люди.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 21.03.07 13:30 понос в тебе. Замість того щоб видумувати нісенітниці про якихось фельдшерів ( до слова диспансер як раз займається інфекціними захворюваннями) краще б перестав разом зі своїм Металістом клянчити 3 очки а заробили би їх в чесній боротьбі.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
"...Вищевказана ситуація підтверджується і медичними довідками Львівського обласного фізкультурного диспансеру , а також наданими в розпорядження Бюро ПФЛ результатами клінічних аналізів...." ___________ Мог бы и фельдшер команды справку накатать... А во Львове нет инфекционной больницы? Почему игроки не были изолированы с инфекционным заболеванием, находились неизвестно где? Комиссия КДК ФФУ не смогла осмотреть всех "хворих", а тех, что показали - оказались не очень "больными"... Львовяне, хватит "дебилиться" во все стороны... Может, понос был только у Дыминского? А Вас "разводят", как кроликов? Может, есть другие причины? Разберитесь, что в команде происходит... Чтобы не было Вам потом "соромно" и "прикро"... С дружеским приветом!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
gwer (LWIW) 21.03.07 12:45 вся логіка зводиться до того, щоб отримати халявних 3 очки і в хід йдуть всі можливі аргументи.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
treplo (писдляндия) 21.03.07 04:22 більшість - це половина плюс один голос. Так є всюди де є вибори. І в Верховній Раді також - більшсть це 450/2 + 1 = 226 голосів.
Ответить
0
0
gwer (LWIW)
Val (Kharkov) заврались.... если с первых дней везде звучало о болезни Ищенко а в понедельник он спокойно пресуху дает... --------- Це ти косиш під неграмотного, чи в тебе справді з математикою туго? "С первых дней" і до прес-конференції Іщенка минуло більше тижня, за цей час вже можна вилікуватися. Так що не гріши, якщо ти, звічайно, знаєш, що то таке... Капа (Львів) Чи в Харкові одні дебіли живуть? Шось складається таке враження... Не тільки в тебе таке враження. Дебіли, фарисеї, и як бі сказав Дим, "лакеї Ярославського"
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
2Капа (Львів) А ти сумнівався? Глянь на їхнього пахана і все стане ясно... Вони ж думають що вони пуп землі....
Ответить
0
0
Капа (Львів)
Чи в Харкові одні дебіли живуть? Шось складається таке враження...
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
Да о чем говорить, заврались.... если с первых дней везде звучало о болезни Ищенко а в понедельник он спокойно пресуху дает... Тут дело понятное, тока плохо что дыминский присоединится к деметрадзе и начнут забрасывать исками суды.. за месяц до решения евро-12 нам это ой как хреново :((( хотя, во все века во всех войнах в каждой стране были предатели и отщепенцы
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Surik (Харьков) 21.03.07 09:18 Самые больные в ночниках тусовались:)
Ответить
0
0
McSiemens (Алчевск)
Блин, а когда Карпаты снимуться с чемпионата, ведь они кажись собирались...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
"....що медична комісія КДК ФФУ, обстеживши на вибір 2-х футболістів ФК „Карпати”, констатувала факт їхньої хвороби, але заявив, що стан їх і не такий вже важкий, тобто слідуючи його логіці в такому стані футболісти могли б вийти на поле...... " _________________________________ Так они ещё и симулянты!!!!!!! Это самых "больных" показали?... ))))
Ответить
0
0
Дмитро (Харків)
По-моему, у Карпат истерика. Граничащая с психозом. Маниакально-депрессивным. Пора вмешиваться психиатрам.
Ответить
0
0
treplo (писдляндия)
"На засіданні КДК ФФУ були присутніми 6 чоловік, за скасування рішення Бюро ПФЛ проголосувало 3 чоловіки " Интересно, если из 6 присутствующих 3 проголосовали ЗА, 2 ПРОТИВ и 1 ВОЗДЕРЖАЛСЯ, разве это не большинство? Помоему Карпаты пытаются перековеркать трактовку голосования по принципу большенство-меньшенство.
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харбков)
ооо...а дублирующие составы играли вольнонаемными игроками в субботу? Читая это обращение, хочеться спросить, как у Ладницкого еще язык повернулся обвинять Решко?
Ответить