Петр Димінський "Український футбол схожий до нашої економіки, яка наразі перебуває практично в тіні"


Розмова з почесним президентом ФК "Карпати"

Петр Димінський "Український футбол схожий до нашої економіки, яка наразі перебуває практично в тіні"


- Як ви ставитеся до слів Дмитра Селюка стосовно того, що його клуб перекуповуватиме футболістів львівських "Карпат"?

- Для того, щоб коментувати справи, які відбуваються в українській першості, необхідно побачити на власні очі бодай гру, а не відстежувати результати в інтернеті. Для цього принаймні потрібно жити в Україні. Нехай Селюк розповість, чому так часто в донецькому "Металургу" змінюють склад. І чим зумовлено такі великі зарплати в команді. Якби я платив футболістам такі гроші, то команда вже давно грала б у Лізі чемпіонів. І вона колись там гратиме й отримувати такі зарплати. Повторюсь, не Селюкові слід давати такі коментарі й вирішувати, скільки легіонерів має бути в українській першості.

- Як вважаєте, чи будуть українські гранди через жорсткіший ліміт на легіонерів і надалі скуповувати багатьох перспективних футболістів, а згодом тримати їх у запасі? Чи може це позначитися на розвитку українського футболу?

- Це питання розвитку кожного клубу. Гляньте, нині теж молоді талановиті виконавці не мають ігрової практики. Звісно, це аж ніяк не може покращити розвиток українського футболу. Але кожен вибирає власний шлях. І на чолі найбагатших команд України стоять багаті люди. Є чимало речей, які впливають на розвиток вітчизняного футболу. Коли будуть прозорі трансфери, бюджети, зарплати, тоді ми подивимося яку платню отримуватимуть футболісти. І якщо матимете змогу побачити зарплати футболістів у деяких клубах, то багато зрозумієте. Український футбол схожий до нашої економіки, яка наразі перебуває практично в тіні. Погляньте, які офіційні зарплати отримують футболісти - і вам усе стане зрозуміло.

Довідка

В інтерв’ю газеті „Сегодня” віце-президент донецького "Металурга" Дмитро Селюк заявив наступне (далі – мовою оригіналу):

„Почему, скажем, те же львовские "Карпаты" голосуют "За" такое решение? Думают, что станут поставщиками игроков для тех команд, у которых в заявке много легионеров? Так вот: донецкий "Металлург" предлагает всем футболистам, которые собираются переходить в "Карпаты", обращаться к нам в "Металлург". Я кадому гарантирую, что наш клуб будет платить большую зарплату, чем львояне. А также — всем футболистам, у кого контракты с "Карпатами" действуют еще год или два, предлагаю не продлевать соглашения. Опять же, каждому мы предложим лучшие условия. Всем, кто умеет попадать по мячу, мы заплатим больше, чем любой из восьми клубов, которые желают ужесточения легионерского лимита.”

Оцените этот материал:
Источник:
Розмовляв Гліб Ваколюк, "Львівська газета"
Інформаційний центр ФК „Карпати”
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
III (Lviv) (Львів)
Kvinto (Львів) 25.05.07 17:40 Понти велика сила :-) Зрозумій просту істину: для Коломойського Дніпро - це іміджефа фішка, популярно тепер в Європі мільярдерам мати свої футбольні клуби. Він живе у Швейцарії і навіть на всі матчі Дніпра не прибуває. Гроші на фінасування команди - це копійки для нього. І те, що він нікуди не лізе - лише через те, що команда його цікавить поскільки-постільки. Дим - безсумнівно людина не цілком адекватна, але Карпати для нього, це вже не питання іміджу чи бізнесу, тут слід брати до уваги вищі матерії, як то регіональний патріотизм, гордість за місто і клуб, здорова амбіційність. Його дії на посаді керівника клубу (клубна газета, телепрограма, виїздні трансляції, магазини атрибутика і т.д.) говорять самі за себе. "А що в нас? А в нас купа понтів з боку ППД (думаю нема смислу перераховувати) і одні скандали. Це нормально?" - Скандали? Може для тебе це і скандали, але для декого (сподіваюся для більшості) - це відстоювання усіма можливими засобами своїх права (своїх - читай ФК Карпати). І "лізе" він тепер у всі сфери клубної діяльності тільки через те, що вже раз обпікся на таких "деятелях", як Маркевич і Практика. Тільки генії вчаться на чужих помилках, а він не геній - тому вчиться на своїх. П.С. Є пропозиція стоврити форум "АнтиДимінський" - і там усім його "прихильникам" займатися словесною маструбацією.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 37
III (Lviv) (Львів)
Kvinto (Львів) 25.05.07 17:40 Понти велика сила :-) Зрозумій просту істину: для Коломойського Дніпро - це іміджефа фішка, популярно тепер в Європі мільярдерам мати свої футбольні клуби. Він живе у Швейцарії і навіть на всі матчі Дніпра не прибуває. Гроші на фінасування команди - це копійки для нього. І те, що він нікуди не лізе - лише через те, що команда його цікавить поскільки-постільки. Дим - безсумнівно людина не цілком адекватна, але Карпати для нього, це вже не питання іміджу чи бізнесу, тут слід брати до уваги вищі матерії, як то регіональний патріотизм, гордість за місто і клуб, здорова амбіційність. Його дії на посаді керівника клубу (клубна газета, телепрограма, виїздні трансляції, магазини атрибутика і т.д.) говорять самі за себе. "А що в нас? А в нас купа понтів з боку ППД (думаю нема смислу перераховувати) і одні скандали. Це нормально?" - Скандали? Може для тебе це і скандали, але для декого (сподіваюся для більшості) - це відстоювання усіма можливими засобами своїх права (своїх - читай ФК Карпати). І "лізе" він тепер у всі сфери клубної діяльності тільки через те, що вже раз обпікся на таких "деятелях", як Маркевич і Практика. Тільки генії вчаться на чужих помилках, а він не геній - тому вчиться на своїх. П.С. Є пропозиція стоврити форум "АнтиДимінський" - і там усім його "прихильникам" займатися словесною маструбацією.
Ответить
0
0
Бор (Львів-Луцьк)
lexa29 (Nova Kahovka) 24.05.07 10:55 зато у вас "предпосилки", шо ті ну не сміши мене і мої підкови ну будем ми там, будем, повір
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
III (Lviv) (Львів) 25.05.07 09:22 Мені така "гілка" мяко кажучи не подобається. Я можу зрозуміти людину, яка заробляє гроші і не звикла викидати їх "в трубу". Тоді клуб йде шляхом виховування молоді з метою подальшого продажу їх контрактів. В цьому нема нічого поганого; таким шляхом пішов на приклад Аякс. Подібний напрямок розвитку є в леверкузенського Баєра. А що в нас? А в нас купа понтів з боку ППД (думаю нема смислу перераховувати) і одні скандали. Це нормально? Якщо комусь подобається, то може поставити фотографію ППД собі на стіл і щодня молитися на неї. Це справа кожного окремо і ніхто цього не може заборонити. От чим мені подобається наприклад пан Коломойський, як власник Дніпра, так це тим, що я ще жодного разу не читав його інтервю. В цьому його професіоналізм: він фахівець в банківській сфері, але не в футболі і він то розуміє. А ППД хоче контролювати ВСЕ: і те в чому розуміється і те чого не знає. В цьому його дурість.
Ответить
0
0
dimonych (-)
"Проплатили його!!!" (про Селюка) Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) Пеши истчо! У Петросяна сейчас есть свободная вакансия!
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Kvinto (Львів) 24.05.07 14:29 Не підзаробити, а хоча б частково компенсувати свої витрати на команду. А взагалі, мені здається, не є етично львів"янам говорити образи в бік людини яка єдина фінансово забезпечує існування нашої команди. Дуже нагадує пиляння гілки на якій сидиш.
Ответить
0
0
Monia G. (Кривой Рог)
2 Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) ні клоун, а шут "його величності" ріната :))
Ответить
0
0
Monia G. (Кривой Рог)
Друзья, не обращайте внимания на высказывания селюка, ведь давно всем известно, что в у него в голове мозг отсутствовал с рождения, я думаю, что в барселоне его показывают в музеях, как, согласитесь, очень редкостных экспонат ("жизнь без мозга"). Еще и разжённая духовным лидером и царём Донбасса вражда по отношению к Западной Украине сыграла свою роль, особенно после того, как Карпаты не дали продолжить ШД борьбу за чемпионство (за что им громаднейший респект и уважуха). Плюс, всем известно, что в данном регионе быковатость и быдлизм всегда в почете ("по-нашему!"). А Дым дело говорит
Ответить
0
0
rr (lviv)
Євреї, не сваріться. З.І. Квінто, - єс!
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Супер! Давно чекав. Починається заочна полеміка двох найбільших розумів українського футболу. Поки що Дим виграє 1-0. Їх би двох на телебачення запросити і влаштувати там дискусію. Це би побило рейтинги передвиборних дебатів 2004 року. "Український футбол схожий до нашої економіки, яка наразі перебуває практично в тіні. Погляньте, які офіційні зарплати отримують футболісти - і вам усе стане зрозуміло." (с) Хороша цитата. Молодець. Від нього не чекав. А що до Селюка, то він ніби переслідуючи благородні цілі покращення рівня ЧУ просто переживає за свої інтереси, як "футбольного агента". Побачив, що втрачає гроші і відразу почав посилено дбати про укр. чемп., при чому дистанційно - з Іспанії. Інша справа, що у Дима також свої, не менш благородні цілі. Серед таких: готелі, базари і т. д. Ліміт йому потрібен для того щоб на гравцях підзаробити (як на мене). Все логічно: чим більший ліміт, тим більший попит на укр. гравців, а отже і більша ціна на їх трансфери. Як інакше забезпечити прогноз ППД, що до доходу клубу на 2007 рік на рівні 12 млн. грн.? Та ще й при такому менеджменті. Одним словом що Селюк, що Димінський - обоє свої гроші варті. Це просто дві крайності, між якими - істина. Залишається надіятись на мудрість керівників ФФУ і ПФЛ в пошуках цієї істини.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
alber7 (Харьков) 24.05.07 14:15 100%
Ответить
0
0
alber7 (Харьков)
Селюк - гамнюк, забирай к себе суперфорварда Воробья и вали со своим метадоном в чемп Приднестровья.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Давно казав,що Селюк - 5 колона українського футболу. Навіть скандали штучні організовував впритул до 18 квітня. Ніби спеціально хотів,щоб у нас ЄВРО не відбувся. Проплатили його!!! Клоун місцевий!!!
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Молодець. Все правильно сказав.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
lexa29 (Nova Kahovka) 24.05.07 11:53 ну так я розпереживався. Ладно... Ще прийде час - Карпати виграють не раз!!!!! насправді чим більша буде конкуренція між клубами - тим цікавішим буде намш чемпіонат і тим більше будуть повними стадіони. МД як на мене тут псує картину. Викидає море бабла на третьосортних легіонерів, не має своїх вболівальників і таке вражегння намагається зробити так, щоб така ситуація була в інших клубів.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Да о чем речь. Если мы хотим (точнее, наше руководство футбола) развиваться в правильном направлении - то срочно нужно принимать меры к Селюку. Налицо явный злодей, это уже не смешно. А если руководитеои МД его держат, то и отношение к этой команде у меня соответствующее. А ваше мнение, бандюк (горловка)?
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Val (Kharkov) разумеется, сезон заканчивается, думаю игроки устали. я например Шахтер вполне представляю, Динамо с ужасом, как бы прошлогодние подвиги не повторить...
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
karpaty (Львів) я тебе говорю что не представляю Карпаты по тому критерию, что у них очков почти в 2(!) раза меньше чем например у Динамо сейчас. Кто ж вам мешает одерживать по 20-25 побед в чемпионате и занимать первое место? ------------- а при чому тут чемпіонат Польщі? тю, у тебя Польша сразу с бандеровцами ассоциируется? бедный, я сказал это к слову, мог с таким же успехом сказать например Чемпионат Молдавии.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
lexa29 (Nova Kahovka) І що пропонується? Проведемо референдум на тему, хто який клуб бачить в Європі? Ти собі не представляєш, а я цілком навіть представляю Карпати в КУЄФА. І не тільки в КУЄФА... В нас з одного боку кричать щоб чемпіонат був сильніший, а з іншого наперед забивають два місця в Лізі Чемпіонів для двох супер-пупер клубів і роблять все щоб ніхто з інших не міг конкурувати з цими пупер-клубами. А чи не пора менталітет міняти???? До речі цікавий факт, саме Динамо і Шахтар активно протестували проти зменшення квоти для легіонерів навіть на одного чоловіка. ((причем тут бандеровцы, москали ты о чем вообще?)) а при чому тут чемпіонат Польщі?
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
lexa29 (Nova Kahovka) По уровню сегодняшней игры чес говоря там и ДК с ШД представляются с очччень большими вопросами :)))
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
karpaty (Львів) причем тут бандеровцы, москали ты о чем вообще? я просто уверен на 99% что в ближайшие лет 100 Карпаты точно не будут в ЛЧ играть. Я там и Металлист с Днепром не могу представить, не то что Львов... Какие у Карпат предпосылки там играть????
Ответить
0
0
koldi (Киев)
Что тут сказать? Селюк он и в Африке селюк...
Ответить
0
0
rostar (Leopolis)
Цiкаво чи згодився би молодий перспективний футболiст отримувати супер зарплату i грiти лавку запасних, чи за пiв тiєї ж зарплати в iншiй командi виходити на кожну гру таким чином показуючи себе, вдосконалюючи свої навики та набуваючи так необхiдної для футболiста iгрової практики?
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
Селюк, возьми меня!!! У меня ноги есть, даже 2. и по мячу время от времени могу попасть. О зплате договоримся, я парень не жадный, больше чем у Кройффа не попрошу :)))
Ответить
0
0
Kip (Харьков)
lexa29 (Nova Kahovka) Ну ты юмороной
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
lexa29 (Nova Kahovka) 24.05.07 09:48 дуже хочеш спрововкувати правильно я розумію? Потім будеш слюні розпускати про бандерівців, які всі москалі.
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Kip (Харьков) если ты устроишся к Селюку, точно будешь "попой попадать" ))
Ответить
0
0
Kip (Харьков)
Дайте адрес Силюка и МетаДона. Я хачу быть футболистом тоже. По мячу попадаю нетолько ногой, но и головой, а иногда и попой даже. так что основной состав гарантирован ;) Предлагаю завалить письмами емейл МД относительно кандидатур будущих звёзд футбола :)
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Якби я платив футболістам такі гроші, то команда вже давно грала б у Лізі чемпіонів. І вона колись там гратиме й отримувати такі зарплати. --------------------- разве что Карпаты уйдут в Чемпионат Польши, только тогда команда в ЛЧ сможет выступить...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
особливо приперла фраза: "Всем, кто умеет попадать по мячу, мы заплатим больше, чем любой из восьми клубов, которые желают ужесточения легионерского лимита.” народ давайте ломанемось. Ми що по м"ячу не вміємо попадати?? ТА запросто?? А взагалі нафіга такий звіздьож говорити?
Ответить
0
0
Зелений Лев (Львів)
Селюк - параноїк. Та твій Метадон вилетить в наступному чемпі, і Карпати докладуть до цього всіх зусиль.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Мене одне цкавить, ну підпише він всіх гравців Карпат, а далі що маринувати їх буде??? Я от зовсім не доганяю концепцію розвитку донецького Металурга. Ну якщо ти можеш скупити скажімо пів складу Карпат, чого ж ти купляєш третьосортних легіонерів... Значить не повинно перед цим клубом стояти проблема ліміту. Бабло є же... Димінському великий респект!!! Rumata (Киев) 24.05.07 00:38 Про що ти мелеш? "братанів" видно, коли через пресу спілкуються Суркіс і Ахметов, а ще краще Колесніков і Суркіс. тут була дана нормальна відповідь на замашки телепатичного керівника МД, який таке враження мріє зробити з українського чемпіонату перевалочний пункт для негрів. Поки що є тільки оазис - МД.
Ответить
0
0
Svyat (Львів)
Rumata (Киев) --- Дурак ты.
Ответить
0
0
Rumata (Киев)
Мда, что интервью одного, что второго. Вроде двух "братанов" с разборки середины 90-х вытащили. :-))) А Дыма к тому же ещё и жаба давит, что в МД люди по поллимона долларов в год зарабатывают а в его команде зарплаты по 5-10 тысяч в месяц.
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
>Всем, кто умеет попадать по мячу, мы заплатим больше, чем любой из восьми клубов, которые желают ужесточения легионерского лимита. МД терміново набирає футболістів, основна вимога, наявність ніг. Зарплата вища ніж середня. Усі стаємо в чергу :)
Ответить
0
0
epk00 (Днепропетровск)
В данном случае полностью согласен с паним Дыминским (ох как и редко же это бывает). А барселонскому сидельцу за слова по поводу Карпат неплохо бы по физиономии дать, или иск в суд подать за оскорбление чести клуба. Какого х....ра в МД куча так называемых мега легионеров, а игры ноль??? И зарплата у Деметрдзе 600 грн. в месяц?? Г......н (чуть не сорвалось другое слово) Селюк, так может что-то в консерватории поправить???
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Прикольні дядьки. не інтерв"ю, а , таке враження, витяг з розмови "пацанів". Селюк - повний аут, давно помітно, що в МД набирають тих, хто хоча б вміє попадати по м"ячу. Ліміт на легіонерів заважає йому в Барселоні спокійно жити, не дозволяє одночасно задіяти в грі 11 мегазірок світового рівня, присутність яких допоможе вирішенню завдань СБУ і сприятеме росту відвідуваності матчів МД до 1,5 тис. глядачів.
Ответить
0
0
Mirakl (Харьков)
Если это правда,Селюка надо лечить... серой!
Ответить