Відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ


«Динамо» - команда-господарь поля у матчі за Суперкубок України

Відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ


На засіданні Бюро ПФЛ України було проведено жеребкування з метою визначення команди-господаря поля у матчі за Суперкубок України. Це право здобуло «Динамо».

Розгляд заяви футболіста київського «Арсеналу» Піріча щодо невиконання клубом контрактних зобов’язань відкладено на тиждень. За чей час відповідна комісія має доопрацювати це питання.

До наступного засідання Бюро ПФЛ відклали й розгляд дисциплінарних порушень у матчі 35-го туру команд першої ліги «Десна» - «Дніпро».

За невиконання ФК «Поділля» постанови Бюро ПФЛ від 22. 05. 2007 р. та рішень КДК ФФУ від 13 і 27. 04. 2007 р, рішенням Бюро з подільської команди зняли три очки. Крім того, у десятиденний термін «Поділля» має розрахуватися з усіма своїми боргами.

Футболіст ЦСКА Паламарчук, вилучений у матчі 35-го туру команд першої ліги ЦСКА – «Оболонь», дискваліфікований на два матчі.

За запалення вболівальниками «Вереса» піротехнічного засобу під час матчу 27-го туру команд другої ліги «Верес» - «Нафком», рівненський клуб оштрафований на 200 у. о.

Через участь футболіста «Кременя» Башакова, який не відбув обов’язкову дискваліфікацію за чотири жовті картки, у матчі 25-го туру команд другої ліги «Кремінь» - «Іллічівець-2», рішенням Бюро «Кременю» зараховано технічну поразку, а «Іллічівцю-2» - технічну перемогу.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Павел Булах
2_Lord Faust* (Днепропетровск) А почему вышеперечисленные вопросы адресованы мне? Это выдержка из "Регламента Всеукраинских соревнований по футболу среди команд профессиональных клубов 2006/2007 гг.", который разрабатывался без моего участия... --- Суперкубок разыгрывается между чемпионом и обладателем Кубка. Если чемпион и обладатель Кубка - одна и та же команда, Суперкубок разыгрывается между чемпионом и финалистом Кубка. Именно так следует понимать этот пункт регламента.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 30
Павел Булах
2_Lord Faust* (Днепропетровск) А почему вышеперечисленные вопросы адресованы мне? Это выдержка из "Регламента Всеукраинских соревнований по футболу среди команд профессиональных клубов 2006/2007 гг.", который разрабатывался без моего участия... --- Суперкубок разыгрывается между чемпионом и обладателем Кубка. Если чемпион и обладатель Кубка - одна и та же команда, Суперкубок разыгрывается между чемпионом и финалистом Кубка. Именно так следует понимать этот пункт регламента.
Ответить
0
0
Lord Faust* (Днепропетровск)
2 Булах: Я вот только не въехал: 1. Какого перца Суперкубок разыгрыватся между чемпионом и финалистом Кубка, а не вице-чемпионом??? В конкретном случае это не так уж и важно, но все-таки. 2. Почему же тогда этот сезон начался матчем между ДК и ШД, если финалист Кубка по итогам сезона 2005/06 - Металлург З??? Нестыковочка получатся.
Ответить
0
0
Likar_intern (Луцьк)
admin 07.06.07 19:24 А ви нарешті проснулись???????????????????? Не вам судити про мою " толерантність " Із-за ВАШОГО халатного ставлення до обовязків адміна тут дуже часто купа мусору,тому думаю ви вибрали не той варіант,де варто демонструвати свою важливість!!! Дякую за увагу.
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Назарини Чего Вы удивляетесь - Это их любимое занятие снимать очки с вылетевших и снявшихся команд - надо же как то показать свою значимость(и глупость заоодно). Вношу предложения : давайте поснимаем очки с Иквы Млинов, Торпедо Запорожье, Авангард Мерефа и т.д. - они же тоже что-то нарушили в тех чемпионатах.
Ответить
0
0
admin
2_Likar_intern (Луцьк) А Вы, как я посмотрю, сама толерантность в людском обличье? Крайне любопытный способ объяснять недостаточную культуру иного читателя, изъясняясь ничуть не лучше...
Ответить
0
0
Likar_intern (Луцьк)
agigas (Київ) А на Морячка ти не ображайся,час від часу його ставлять на місце,але це не допомагає,оскільки лікування вродженого дибілізму штука не дешева. Памятається мені Липень 2007,тоді його на певний час звідси викінули,але воно ж як колорадський жук,як ти його не трави а він всеодно прилазить.
Ответить
0
0
agigas (Київ)
разом з тобою вже четверо мені сказали, що робити, куди іти і хто я такий, але ніхто не дав відповіді на питання, поки модератор сюди не заглянув. от і злюсь.
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
agigas (Київ) 07.06.07 12:57 Почему не ходим? Ходим. :-) А вот ты чего агрессивный такой? :-)
Ответить
0
0
agigas (Київ)
2 Мишаня (Киев) 1) я вже стомимився пояснювати тобі і тобі подібним. те, що я хотів взнати - я взнав, завдяки Павлу Булаху, а саме, що якщо і чемпіонат, і кубок виграла одна команда, то у суперфіналі зустрічається чемпіон і фіналіст кубку. 2) раз вы все такие умные(Морячок (Одесса), lexa29 (Nova Kahovka), nimbus (Ворошиловград), Мишаня (Киев)), что ж вы строем не ходите?
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
agigas (Київ) 07.06.07 12:39 "просто не знав, що між чемпіоном і фіналістом, а не володарем кубка" Ты опять не вьехал! :-)
Ответить
0
0
agigas (Київ)
2 ігор868686 (Тернопіль) та я це знаю. просто не знав, що між чемпіоном і фіналістом, а не володарем кубка
Ответить
0
0
agigas (Київ)
2 Павел Булах нарешті, дякую.
Ответить
0
0
ігор868686 (Тернопіль)
agigas (Київ) Початок кожного чемпіонату розпочинається останні декілька років з матчу за Суперкубок України...
Ответить
0
0
Павел Булах
Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед команд професіональних клубів 2006/2007 рр. --- Додаток 3 Положення про розіграш Суперкубку України 1. Суперкубок, заснований Професіональною футбольною лігою України, розігрується між чемпіоном та володарем (фіналістом) Кубку.
Ответить
0
0
dimonych (-)
FaN_DynamO (КиїВ) у вас системные нарушения =)) вас жалеют с 7 тысячами грязных американских бумажек
Ответить
0
0
agigas (Київ)
2 Морячок (Одесса), lexa29 (Nova Kahovka) і nimbus (Ворошиловград): для цьогоі існують форуми, щоб отримати відповідь на питання. а від вас я її так і не отримав. як самі не розбираєтесь, так немає чого пєтушитись
Ответить
0
0
nimbus (Ворошиловград)
agigas (Київ) RTFM. Читайте Регламент.
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Морячок (Одесса) 06.06.07 15:06 100%, меня эти тупые вопросы "какой можем быть суперкубок, если..." уже бесит...
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Капа (Львів) 06.06.07 15:15 Оце ж і я про те:)
Ответить
0
0
agigas (Київ)
2 Морячок (Одесса) раз ты такой умный, объясни мне, какой может быть суперкубок, если и кубок, и чемпионат выиграл ФК Динамо Киев? А если не можешь, так отправляйся в свои плаванья и не сунья в деля футбольные.
Ответить
0
0
Капа (Львів)
FaN_DynamO (КиїВ) 06.06.07 14:31 А в Дніпра напевно фаєри були поменше :)) А взагалі ПФЛ нпевно саме не знає за шо бабло косить.
Ответить
0
0
Морячок (Одесса)
agigas (Київ) 06.06.07 14:49 А что тебе обьяснять, если ты явно ничего не понимаешь в футболе?
Ответить
0
0
agigas (Київ)
ТАК ХТОСЬ СКАЖЕ, ЩО ЗА СУПЕРКУБОК?!!!!!
Ответить
0
0
eugen03 (Чернигов)
До наступного засідання Бюро ПФЛ відклали й розгляд дисциплінарних порушень у матчі 35-го туру команд першої ліги «Десна» - «Дніпро». а че там случилось?????
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Капа (Львів) Ну ясно, що не збідніє, але ж повинний бути якийсь порядок устягненні штрафіф? Чому з Динамо 7000 у.о. за 7 фаерів, а з Дніпра, наприклад, 5000 за 10 фаєрів? У нас така і держава, що хто скільки хоче, стільки і дере:(
Ответить
0
0
B_O_S (Rovno)
Да ВЕРЕС по уровню финансирования такой, что его и 100-долларовым штрафом можно похоронить...пацаны бегают практически на голом энтузиазме...
Ответить
0
0
agigas (Київ)
так а який суперкубок, якщо динамо виграло і чемпіонат і кубок?
Ответить
0
0
Капа (Львів)
FaN_DynamO (КиїВ) Ай-ай-ай!!! З Динама зняли найбільше!!! Нічого не збідніє, а от для Вереса 200 баків - серйозні гроші.
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
"За запалення вболівальниками «Вереса» піротехнічного засобу під час матчу 27-го туру команд другої ліги «Верес» - «Нафком», рівненський клуб оштрафований на 200 у. о." Я так и не понял! УСТАНОВЛЕННЫЙ тариф есть или нету за пиротехнику? Или Динамо на 7 штук, Днепр на 5, Шахтер на 1000 у.е., а Верес на 200 баков? Я просто поражен!
Ответить
0
0
nazarini (Львів)
Чому на сайті ПФЛ з Поділля 6 очок зняли??????????
Ответить