З днем народження, ФК "Полтава"!


Депутати полтавської міськради проголосували за створення в обласному центрі нового професіонального футбольного клубу

З днем народження, ФК "Полтава"!


У вівторок, 5 червня 2007 року, депутати полтавської міськради проголосували за створення в обласному центрі нового професіонального футбольного клубу – ФК «Полтава».

Таким чином, представник еліти «Ворскла» отримав «молодшого брата», який, напевно, вже в наступному сезоні стартуватиме в другій лізі першості країни. Втім, на відміну від земляків, «Полтава» планує комплектуватися молодими та перспективними вихованцями шкіл міста та області. Адже раніше випускникам, які не потрапляли до дублюючого складу «Ворскли», часто-густо просто доводилося йти з футболу. Хто знає, можливо колись два полтавських клуби знову конкуруватимуть між собою, як це було півстоліття тому, коли повні трибуни стадіонів збирали матчі місцевих «Колгоспника» та «Локомотива».

Новий футбольний клуб у Полтаві – веління часу та позитивний крок у напрямку створення системи підготовки професіональних футболістів. Біля витоків створення цього колективу стоять начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної держадміністрації Віктор Пожечевський та спортивний керівник обласного центру Ігор Кислов. Відомі у минулому тренер та футболіст зацікавили своєю ідеєю керівників Полтави на чолі з мером міста Андрієм Матковським, який став одним із членів наглядової ради клубу.

«У місті працюють чотири футбольні школи, але 16-19-річним хлопцям, які мають велике бажання зростати та вдосконалювати свою майстерність, не було де грати, – вважає Ігор Кислов. – Також ми сподіваємося, що у складі ФК «Полтава» будуть виступати й найкращі футболісти і з районів нашої області, які добре себе проявлятимуть у внутрішніх змаганнях».

Та поки у «Полтави» немає ані гравців, ані тренерів. Проте, вже відомо, що ареною проведення її домашніх поєдинків, скоріше за все, стане затишний 5-тисячник «Локомотив», який знаходиться у старовинному районі міста – на Подолі. Кілька років тому цей старовинний стадіон було відремонтовано і зараз він у пристойному стані. Нагадаю, що саме на цій арені 1996 року свої перші домашні матчі у вищій лізі проводила «Ворскла».

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
SerНio (Саратов)
"Полтава" - "Сокол-Саратов" 1:1. 18.03.08. Контрольный матч. http://sokol-saratov.ru/news/shownews.phtml?Dat=&n...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 21
SerНio (Саратов)
"Полтава" - "Сокол-Саратов" 1:1. 18.03.08. Контрольный матч. http://sokol-saratov.ru/news/shownews.phtml?Dat=&n...
Ответить
0
0
Хохол за Иорданом (Хайфа)
McKolob (Kremenchug) 10.06.07 17:12 ПЗМС? Это где такой?
Ответить
0
0
McKolob (Kremenchug)
В полтаве есть стадион ПЗМС-лично играл на нем-офигенный!!можна там играть,а можно еще один такой же для себя(ФК),личный построить!!
Ответить
0
0
ветеран (Полтава)
Пробовать надо...И двигаться. Возможно, получиться. А стадион хороший.
Ответить
0
0
Шалений фан (Днепропетровск)
От параша!!! Ще один Арсенал бл%?*((
Ответить
0
0
man-bolela (полтава)
ПРАВИЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ.ДА-ЗНАЮ СО МНОЙ В ПАРАЛЛЕЛЬНОМ СПОРТИВНОМ КЛАССЕ УЧИЛОСЬ НЕМАЛО ТОЛКОВЫХ ПАРНЕЙ-У КОТОРЫХ ФУТБОЛ БЫЛ И ВО СНЕ И НАЯВУ.ИГРАЛИ НЕ ПЛОХО..СЕЙЧАС ЖЕ ЗАТЕРЯЛИСЬ..В ВОРСКЛУ ПОПАСТЬ У МНОГИХ ДЕНЕГ ПРОСТО НЕ ХВАТАЛО...НАДЕЮСЬ ФК ПОЛТАВА БУДЕТ ЛИБЕРАЛЬНЫМ В ЭТОМ ПЛАНЕ......НАДЕЮСЬ ТАКЖЕ.......ЧТО СПОНСОРЫ БУДУТ СТАБИЛЬНЫЕ..........................УДАЧИ ВАМ
Ответить
0
0
McKolob (Kremenchug)
ДЛЯ ПОЛТАВСКОГО ФУТБОЛА ЭТО ТОЛЬКО"+" ПОСМОТРИМ ЛЕТ ТАК ЧЕРЕЗ 5 ЧТО ИЗ ЭТОГО ПОЛУЧИТСЯ!!
Ответить
0
0
dima.pl (Полтава)
Это неплохо.Сколько пацанов непробишихся в Ворсклу сейчас курят и бухают, а так 2-я лига,какие то деньги,ответственность
Ответить
0
0
Lord Faust* (Днепропетровск)
Интересно, доживу ли я до того дня, когда в Днепре появится второй профессиональный футбольный клуб...
Ответить
0
0
abalex (Poltava)
Я аж офигел ))) Ето круто два клуба в Чемпе!!! Надеюсь через годика 4 будет два конкурента с Полтавы в вышке!!! ))
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
IRON (Днепропетровск) 08.06.07 22:49 У Антуана есть более актуальное: Мы в ответе за тех,кого приручили... Скажи, у нас такие есть :)))
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Ведь если звёзды зажигают – Значит, это кому-нибудь нужно? В. Маяковский
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Aenziferum (Kherson) 08.06.07 19:24 Вроде Антуан де Сент-Экзюпери:))
Ответить
0
0
brad-21 (Полтава)
Зато аж два дерби с командами из области будет кремень и горняк!!!!!
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Вместо того, чтобы создавать клонов, лучше бы занялись Ворсклой конкретно.
Ответить
0
0
Хохол за Иорданом (Хайфа)
А народ на Локомотиве собираться будет. Несколько лет жил через дорогу от стадиона. Эх Подол... А фамилии громкие: Чиж, Киса... так и вспоминаеться бронзовый сезон. А по теме ни чего плохого не вижу. Будут пацанята во второй лиге мячик буцать. Может из кого, чего и выйдет. в любом случаи лучьше, чем мелочь по карманам тырить.
Ответить
0
0
SmellyCat (Kharkiv)
будет дочерним клубом ворсклы..
Ответить
0
0
Pel14 (Полтава)
Харьковчанин (Первая Столица) Твой "Харьков" тоже не слишком нужная команда, так шо не пи*ди!!!
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
На перспективу!!!
Ответить
0
0
Aenziferum (Kherson)
Если звёзды на небе горят, значит это кому-нибудь нужно. © Вроде Маяковский :)
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
О бл_! Ещё одна ненужная команда!
Ответить