Львов проведет акцию под эгидой УЕФА


С 17 по 30 октября 2007 года пройдет "Неделя акций футбола против расизма в Европе"

Львов проведет акцию под эгидой УЕФА


С 17 по 30 октября 2007 года под эгидой УЕФА пройдет "Неделя акций футбола против расизма в Европе". Приятно, что организация FARE (football against racism in Europe) поддержала инициативу общественной организации "Карпаты" на предмет проведения подобной акции во Львове. В эти дни состоится футбольный турнир, в котором примут участие команды национальных меншинств, исторически проживающих во Львове, а также команды студентов-иностранцев, которые учатся во львовских вузах, а также другие мероприятия, направленные на популяризацию идеи турнира.

Оцените этот материал:
Источник:
Подробности
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
P T ushkin (Харьков)
Олексин (Новочорна) Да ты нас разоблочил мы секретная группа- нац-социків совместно з комуниками P T ushkin - провокатор (жид) чемп - нацик (татарин) генерал сволота - негідник (военный)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 253
P T ushkin (Харьков)
Олексин (Новочорна) Да ты нас разоблочил мы секретная группа- нац-социків совместно з комуниками P T ushkin - провокатор (жид) чемп - нацик (татарин) генерал сволота - негідник (военный)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
генерал сволота (garfield) 20.10.07 17:04 ____ Прошу вибачити. Я не одразу зрозумів, що ви хворий…
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
'Швидке реагування'. Ню-ню. Пропоную подивитися в минуле.Що ми бачимо?Ми бачимо як наші жінки і сестри прогулюючись парками і скверами ніжно погладжують свої надуті животи,мріючи про щасливе майбутнє для своїх дітей.Пройшло сімнадцять років і їхні доці розставляють ноги у всіх борделях Європи,даруючи насолоду туркам , циганам, румунам, і тд. і тп. Найкращий експортний товар України, придуманий кучмами , яких приводили до влади "шуріки"і "чемпи", взамін отримуючи ОБІЦЯНКИ про язик . Нас бетономішалкою по звезді , а ми і раді, шурік н-а-с-р-а-в, а де-хто з львівян вже стоїть з савочком.Ми ж толерантні . А от дівчатка свіжі підростають, мами то вже змарнівші, а турки люблять молоденьку, бархатисту і ніжну шкірку.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 20.10.07 15:24 Вот так всю жизнь! Знову взяли і перекрутили мої слова. Перечитайте пліз мій останній пост і тоді зрозумієте мої ідеї. То раз. А два (з приводу генерала та negredo): я звертав Вашу увагу на ідею negredo створити народне адміністрування сайту, з метою більш швидкого реагування на осіб, типу генерала, чемп і їм подібних.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 20.10.07 15:15 __ Хоч щось людське…. ))) Не все втрачено…
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 20.10.07 14:28 __ Вам «идеи» «генерал сволота» роднее, ближе и понятнее, чем мои мысли?... Я разговаривал со стенкой.... Какая досада… Бог с Вами, переживу....
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
RUX (MX) (Xapkov) 20.10.07 14:45 Деякі речі, з якими я не погоджуюсь. 1. Ще раз прошу не вживати слово ВАМ. От і мені Юлічка не подобається (це легко сказано). Я не підпадаю під слово ВАМ. Тоді хто я?))))) 2. Я не вважаю себе жорстоким))))))) Все решта - підтримую руками і ногами. Хватить сваритись ("грязно выругался"). Ми ж всі одинакові, і хочимо найкращого для наших сімей, рідних, близьких! І питання УПА, комунізму, війни ще якоїсь мури не зроблять наші життя легшими чи кращими. Нехай ті питання вирішують історики, спеціалісти. І нехай раз і назавжди скажуть як воно було. А нашим доблесним депутатам хватить вже маніпулювати думкою людей, хватить ділити Україну на кольори! ("грязно выругался") Та скільки ще можна знущатись над нами!!!!!!! Вони ж б.л.я.д.і (вибач адмін) капусту рубають в свою кишеню, а народу - 0. От, щоб народ не виступав, мав про шо поговорить, мав базу для сварки, розділу країни на східних і західних, і постають проблеми УПА, Європи, Росії, мови, Мазепи, Бандери. Народ, зрозумійте одне: поки буде даний розподіл, доти вони, уроди в ВР, КМ, АП будуть робити, що хотіти. Поки ми будемо зайняті сварками - вони будуть зайняті розподілом нашого бабла. Але під час сварки нашим близьким не стане жити легше..... ніколи. ПС Вашу пропозицію, про всеукраїнський об"єднювальний сабантуй підтримую.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
RUX (MX) (Xapkov) 20.10.07 14:45 Я перепрошую, але ти кудись не туди вліз. Тут про УПА було пару постів і то мимоходом. Не говорячи вже те, що ніхто глотки не рве. Комусь подобається демонструвати свій словниковий запас незалежно від того, про расизм йде мова чи про ляльку Барбі. Це вже інша справа. Загалом всі мирно розмовляють, як не дивно.
Ответить
0
0
RUX (MX) (Xapkov)
Львовяне И мне обидно что с вами пообщаться неполучается без взаимных оскорблений. Никто не считает Львов маленьким и ущербным и бедным с чего ты этовзял. Политические взляды у нас расходятся(ну и что ) вам нравится Юля мне лично не очень. По поводу УПА Бендеры Мазепы. Это очень тонкие моменты. Где наоборот нужно прявить мягкость и деликатность в общении. А рвть глотки кто кого и как повесит Тфу Я гостил во Львове разговаривал только на русском языке Поскольку не хотел коверкать Украинский язык. Попался один рахит водитель маршрутки который завез не туда. А на вопрос почему сказал НЕРОЗУМИЮ ШО ТЫ КАЖИШ. А так в основном добрые и приветливые и веселые люди. Не пытайтесь казаться жестокими это Вам не к лицу.
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
el torro (Lviv) 20.10.07 14:28 Тарасе,тоді,будь ласка,підтримайте цю ідею,як буде голосування.Поки що рахунок не на її користь
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Шурік! Я таких , як ти, на своїх кишках вішав! І взагалі тобі пора на прийом до бандюковича. Сумлінно підмийся.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) Ви знаєте, шановний, звами дуже тяжко розмовляти, оскільки Ви ухиляєтесь від прямих запитань, або відповідаєте як наші єврейські друзі, запитанням, при 100%-й своїй впевненості в правоті. Відповідно і розмова вийти не може. Лишаємось при своїх думках. І я прекрасно розумію Вас, оскільки у Вашому віці свої погляди змінювати тяжко. Surik (Харьков) 20.10.07 14:21 А все ж таки ідея negredo потрібна.)))))))))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
генерал сволота (garfield) 20.10.07 14:07 __ У тебя изо рта воняет хуже...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 20.10.07 14:00 __ Обидно, что ты ничего не понял и наш разговор был ни к чему...
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Це я до шуріка.
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Заткни свою ж-о-п-у. В-а-н-я-є.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Во народ тему знайшов. Почали за "football against racism in Europ", а закінчили поливанням хімічними відходами одне одного. Я прекрасно розумію наших харківських друзів. В них місто велике, багате. А тут якісь бідний задрипаний Львів виступає. УПА хоче легалізувати .... з північним молодшим братом не хочуть жити по братськи ..... російської мови не хочуть ..... розказують, що серпасто-молоткастий це повне багно ..... до європи тягнуть ..... ще й їх ставленці до ВР прийшли ... уряд формують ..... І хто? якись маленький, задрипаний, бідний Львів!!! Як це ж може бути????? Ми ж з Харкова!!! ВЕЛИКОГО Харкова!!!! Ну ніфіга собі!!!!! Не переживайте, і вас вилікують. ПС Враховуючи присутність на сайті особ типу чемп (Симферополь) повністю підтримую ідею negredo впровадження народного адміністрування!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
генерал сволота (garfield) 20.10.07 13:14 Я чужой хлеб никогда не ел... А ты, "сволочь", только гадить можешь... и на "свой народ" тоже...
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Що хотів сказати? А те, що важаю огидною поведінку шуриків, які жруть наш хліб і при тім в кожному слові намагються принизити мій народ. Терпіти це- вище моїх сил. Ще прийде час!
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Surik (Харьков) 20.10.07 12:28 Так,а де передні ноги шукать?
Ответить
0
0
RUX (MX) (Xapkov)
Генерал сволота У меня просто нет слов. Вот обьясни к чему ты это написал что ты хотел этим сказать???? Извени откуда ты ?? И почему столько агресии ???? Вот обьясни откуда ???
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
генерал сволота (garfield) 20.10.07 03:16 ____ Тебя бы... за задние ноги..... Да вот беда, нечем об асфальт бить... А вообще огромное тебе спасибо. За искренность. Пусть, те, кто сомневаются в звериной сущности таких выродков как ты, полюбуются на тебя…
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Для харківських: http://kharkov.una-unso.info/?do=history&page=3
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Надто велика увага надається таким як, "шурік", "чемп" , та ін. Таких , як вони , за ноги і головою об асфальт. Я таких вагонами відправляв , з Чечні у 95-му, на їхню "родину".Так-би мовити , подарунки російським матерям на "8-e Марта"(Хе-ХЕ). http://pbase.com/igor1/image/1649575 http://pbase.com/igor1/image/1649574
Ответить
0
0
Серьёзный (Харьков)
Фигня непотребная. Для того, чтобы ЗА что то или ПРОТИВ чего то бороться надо чётко представлять - а ЧТО же ЭТО ТАКОЕ! Вопрос - кто нибудь знает что такое расизм? Можете дать определение этому "понятию"? И ещё. Всякая "борьба" НИКОГДА не останавливается в нужной точке и неменуемо перекашивается в другую сторону. Качели-с, панове!
Ответить
0
0
folko (Донецк)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:05 А зачем их менять? А главное на что или кого? Кто сделал что-то такое для Донецка чтобы его имя было увековечено названием какой-либо улицы или площади, кроме тех чьими именами эти улицы и площади называются? Мы вот вроде вам не указываем как и что называть у себя, это ваша история, вы оцениваете вклад людей в историю своего города и исторические события, соответственно этому вы и даете названия. Вот и мы хотим того же. Поверь, как будет достойный человек или событие которые повлияют на историю города, его вид или благополучие, тогда я думаю сразу появится улица связанная с этим.
Ответить
0
0
чемп (Симферополь)
Срать мы хотели на УПА! Жаль, что их не всех растреляли. И мне пох, что тут сейчас меня смешают с говном всякие любители новой (придуманной в целях пропоганды) истории! Они как были придателями, так ими и останутся!!! Позор сволочам!!!
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Lourens (Львів) 19.10.07 17:35 -------------------------------------------------- Почитай наприклад тут. http://www.readbookz.com/book/170/5272.html А взагалі візми будь який сучасний підручник з історії України
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Спасибо за ссылочку на сайт "антифа". Похоже на сайт ПэДээРэСа.:))) Вот, на что первое наткнулся. "В целях усиления борьбы с шовинизмом и ксенофобией, по прямому указанию штаба ZOG в Израиле, наша секретная антифашистская лаборатория, расположенная глубоко под синагогой разработала новый биологический вид - генетически модифицированных вшей, которые способны жить и успешно размножаться на лысинах и бритых головах. Данное биологическое оружие направлено непосредственно против наших главных врагов - скинхедов. Особей жидовошки для разведения, бойцы-антифашисты смогут приобрести для разведения в любом пункте продажи шаурмы, в цыганском таборе или непосредственно в синагоге. Распространять этих насекомых рекомендуется на националистических митингах и в местах массового скопления ультраправых. Самцы жидовошки оснащены мощными жвалами, способными с легкостью откусить крайнюю плоть взрослого мужчины, после чего любой скинхед сможет вступить в наше антифашистское движение! Также хочу сообщить еще одну радостную новость - скоро на деньги наших западных спонсоров мы открываем клинику для пластических операций по превращению людей европейского типа в представителей негритянской и азиатской расы или арабов! Антифашисты, становитесь в очередь! Небелым быть модно! Вы сразу сможете повысить свой социальный статус, борясь с фашизмом! Ура! Слава оккупантам! Да здравствует толерантность!"
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ширяев (Киев) А що це таке? :)
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Якого плачу) забудьте) Це все жарти)
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Lourens (Львів) 19.10.07 17:04 -------------------------------------------------- До речі, а політика коренізації це також злочін?
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Ширяев (Киев) Киев это столица ,а столица это центр
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
В Києві буде Київська стіна... Lourens (Львів) 19.10.07 17:19 ___ Стіна плачу?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 17:19 А когда прибалты этого добились...
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
ветки про Саленко,Шацких и Селюка общие P T ushkin (Харьков) 19.10.07 17:13 ------ 100%
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Коли це було? :) Ширяев (Киев) В Києві буде Київська стіна...
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Нет ,по свежести веток , ветка нам ,ветка им, ветки про Саленко,Шацких и Селюка общие
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
P T ushkin (Харьков) 19.10.07 17:07 Дійсно цікаво Київ це схід чи захід
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 17:00 Нет, это те, кто хотел аннулировать тайный протокол Молотова-Риббинтропа и отдать Западную Украину Польше....
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
P T ushkin (Харьков) 19.10.07 17:07 Делить как будем, по Днепру?
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Так, где Павел ? Будем сейчас сайт делить на запад и восток
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
P T ushkin (Харьков) нафіга воно вам? :) так не цікаво буде)))
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
і якщоб у нас наприклад перемогли не червоні, а білі чи жовто-блакитні не факт що в нас булоб краще. Ширяев (Киев) _______________ Згоден що не факт, тільки через це не потрібно забувати "заслуг" комунівстів. Тільки через те, що якби прийшов хтось інший а не вони, то можливо було б і гірше...
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Lourens (Львів) мы тут на востоке хотим свой Південно-Східний Український Автономний ua-football
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
И жить нам в этой Державе ВМЕСТЕ.... хочет этого кто-то или не хочет... Surik (Харьков) _________________ Цей кто-то це хто? :) Хто хоче віддаруватись назад до Росії, чи хто там хотів створювати Південно-Східну Українську Автономну республіку?
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:18 -------------------------------------------------- Яж кажу що дії сталінської партії дійсно були злочинні, але у той історічний період у всьому світі була нерівність і якщоб у нас наприклад перемогли не червоні, а білі чи жовто-блакитні не факт що в нас булоб краще. karpaty (Львів) 19.10.07 15:59 -------------------------------------------------- Сайт таки відкрився. Наскільки я зрозумів це скоріше є та сама естетика, або субкультура про яку ти казав, на приклад "гімн антифашыста" то є перкривлений варіант пісні російського фашистського гурту "коловрат". Якщо сер"йозно сприймати ідеологію сайту то звичайно я її не поділяю, але це певний гумор. До речі чісельність групи яка створила цей проект близбко 100осіб вони не є найбільшчісельними тому не дуже показові. Surik (Харьков) 19.10.07 16:21 можу підтвердити це дійсно спраіжні антифашисти, тобто це одна з малочисельних антифа-груп.
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Lourens (Львів) Что самое интерестное что люди которые родились года так в сороковые , пятьтедесятые они этот самый советский союз любят , а ругаются больше все те кто родился в семедесятые и позже , а особенно те кто позже , они вобще от горя и репресий подурели в этом своём проблемном мире - анимэ,готов,Эммо, оранжевых,покемонов,крэйзи фрогоф,лебедевского дизайна,масяни,камеди клаба, полифонии и пьяной лысой бритней спирс чем больше мира на планете тем больше люди скучают по войне , вот что надо понимать и гасить в себе эту воинственную скуку , а вы книжки читаете -"На кого , за что и как правильно обижаться?"
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:40 Выводы: История у нас была не простая. И, Слава Богу, Украина наконец-то сформировалась как Держава. И жить нам в этой Державе ВМЕСТЕ.... хочет этого кто-то или не хочет...
Ответить
0
0
RUX (MX) (Xapkov)
Говорят что к нам в Харьков президент приезжает через 2 дня памятник открывать войнам УПА. А кто знает где его поставят. И правда ли это.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ответить
0
0
RUX (MX) (Xapkov)
Пора устроить грандиозный сабантуй
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Було. Короче до якого висновку ми прийшли? :)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:30 Я думаю, любая идеология преступна. И те, кто вёл святую борьбу за независимость, тоже запятнал себя кровью невинных жертв. Или такого не было никогда?...
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Чесно скажу) Не хочу читати про ідеологію, тому що вона не є реальною. комунізм ніхто і ніколи не побудує, це утопія. А от які речі робились під прикриттям цієї ідеології, мол ми будуємо комунізм... Ми всі знаємо
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:19 Согласен со всем!... Только не путай ты идеологию с ленинской практикой.... Почитай К.Маркса, если хочешь знать о коммунистической идеологии...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:59 И ты серьёзно считаешь, что это "настоящие антифашисты"?.... Притворяешься?... Или очень хочется?...
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Я кажу все так як було. З чим з вищенаписаного мною про комуняків ти не згоден і чому?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ширяев (Киев) Блін... Ми пішли не в те русло... Ти що хочеш тою стерилізацією довести? Що в США тоже було погано так як і в СРСР? Я не сперечаюсь. Просто те що десь там ще було нерівнопрявя, ніяким чином не звільняє комуністичну партію від відповідальності за все те що вона татворила в Україні за всю історію СРСР.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:54 Только не надо мне устраивать антикоммунистическую агитацию... ))))
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Lourens (Львів) 19.10.07 16:05 -------------------------------------------------- А ти вважаєш що стирилізація це краще ніж відправка у сибір?
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:59 -------------------------------------------------- Сайт у мене чьомусь не відкриваєтся млже якась помилка?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
folko (Донецк) Я ж написав що можу і помилятись... :( Але по суті в вас всі назви полишались Леніна і т.д. ;) В Донецьку не був і тому точно не памятав, тому прошу пробачення ;)
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 15:46 ну добре ось сайт http://www.antifa.com.ua/ Це ж офіційний сайт антифашистів. Ти їхні думки поділяєш? Особливо там є розділ "пропаганда"
Ответить
0
0
folko (Донецк)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:32 У такому віці потрібно вже відокремлювати вулицю та проспект від площі. А головна вулиця у нас - це вулиця Артема.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Ідеологія - це те що було написано на папері, а чорна ікра це те що було насправді. Це так само якби я зараз почав випускати вдома Московську ковбасу, робив би її з котів які по дворі бігають і продавав по 50 грн. за кг. А що, написано ж - Московська ковбаса, які претензії? Цікаво як такими методами вони хотіли досягти рівноправя? (І чи взагалі хотіли досягти???) І коли вони планували вийти на то рівноправя? Десь так до року 2500?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ширяев (Киев) Там хоч стерилізація... А тут до стінки і кулю в спину... В гіршому випадку. А в кращому безплатна путівка в Сибір або в психушку... Знаєш що в Сибіру зараз цілі села українців живуть? І говорять вони там українською. З чиєї вини вони там?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:41 Я тебе про идеологию, а ты про черную икру...
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:27 -------------------------------------------------- Чому я її уникаю??? Я не знаю де ти взяв цю клятву сіоніста (до речі сіонізм також різновид фашизму) але до чьго вона тут, є наприклад сайт скнів-геїв, алеж з цьошо не витікаї що вони усі геї. Чи витікає? Не можна вважати націоналістом людину яка виступає за знищення своєї держави щляхом поглинання її міждержавним об"єднанням, будб-яким (ЄЕС, СНД тощо). Але я особисто не націоналіст. Щодо УПА то я про них нічого і не казав, до них я ставлюся з повагою, але саме до УПА без приставки ОУН. Lourens (Львів) 19.10.07 15:20 -------------------------------------------------- В твоїх словах є певна логіка, але це не суто Українська проблема, на приклад у ті часи коли у СРСР були репресії, у США провдили стерелізацію негрів і ні республіканці ні демократи за це не покарані! При цьому я не виправдовую Сталінську партію у 30-ті роки її дії дійсно були злочинні, але у тіж роки у Європі та США ситуація була не кращою, а навіть гіршою.
Ответить
0
0
RUX (MX) (Xapkov)
Братья Украинцы мне больно Вас читать. Мы ведь одна страна а ругетесь как враги. Нодо искать компромисы. Пез пены у рта просто договорится что для кого свято. И Уважать друг друга.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Не знаю як хто, але я чомусь сприймаю СРСР, це як завоювання України Росією... Можливо я помиляюсь. Вони пішли і полишали тут памятників. Якщо б допустимо нас завоював Китай, чисто теоретично, потім би ми визволились, вони б пішли, але перед тим понаставлявши тут памятників Мао Цзидунам... Ти б казав знести їх чи лишити, бо то наша історія..?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Комуністи хотіли соціальної рівності хіба що в кинжці Маркса... Знаєш о в Союзі були цілі підприємтства які займались випуском продукції тільки для верхушки партії? Яка може бути рівність, коли в домах генсеків і їх замін чорна ікра їлась кілограмами, а люди в той час стояли в чергах по пів дня за ковбасою. Так треба наказувати за що? За наміри "світове панування" і "соціальна рівність"? Чи за методи ? (які однакові), по моєму за методи. P.S. Олександр Македонський тоже хотів правити світом але ж його не називаєть фашистом і не забороняють ;)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:32 А я боюсь, когда сносят памятники.... Когда заново "рисуют" историю. Сейчас дети не знают кто такой дедушка Ленин. А это значит придет другой и станет не его место....
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:28 ___ И фейерверк был?... )))
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Surik (Харьков) Зараз не стоїть) Просто Ленін - це радянська історія, країни якої вже немає. А УПА - це українська історія... В нас ще і вулиці всі поперейминовували)) Не те що у вас... роспект Леніна, Маркса... Жуть... До речі дуже показово... В Донецьку головна вулиця називається площа Леніна, якщо я не помиляюсь, хоча можу і помилятись) А у Львові - проспект Свободи.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
tallboy_ua (Kyiv) 19.10.07 15:28 Спасибо.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:20 Весь вопрос в идеологии. Что хотели фашисты? - Мировое господство. Коммунисты - социальное равенство. А вот средства достижения были очень схожие…
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 15:25 а ти по собі не суди. В Харкові же ж відсвяткували люди 65-річчя створення УПА. Значить ти не еталон харків"янина.
Ответить
0
0
tallboy_ua (Kyiv)
Surik (Харьков) 19.10.07 15:15 Какое отношение имеет УПА к Харькову?... безпосереднє відношення має. Харків - Україна.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 15:23 ти свідомо уникаєш дискусії? Я вище написав клятву націоналіста, і "антифашиста", яка скоріше смахує на клятву "сіоніста".
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:19 В этом я очень сомневаюсь... что для "для багатьох східних українців "....
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:17 __ А сейчас не стоит? Историческая справедливость восторжествовала! Так бы всегда!
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Соррі, але дискусії не вийде, ти не компетентний. III (Lviv) (Львів) 19.10.07 15:08 -------------------------------------------------- Так кажуть коли нема чього сказати по суті питання. До речі підручники з історії СРСР були Російськомовні, Якщо хочеш можу вислати тобі деякі Фото, але я бачу що на дискусію ти не налаштований оскількі не маєш аргументів і боїшся що це зрозуміють і іньші.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ширяев (Киев) Добре, давай так. В Союзі був культ особи? Був. Ленін, Сталін, і послідовники... Генсеки всім заправляли. Культ особи? Культ. Скільки людей загинули в Союзі тількиза те що мали інші переконання? Мільйони. Це по вині комуністичної партії? Так. Тоді що вона зараз робить в нашому гавняному парламенті?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 15:15 В нас голодомору не було в 32-33-х, але це не означає, що ми не повинні підтримувати наших братів-українців зі Сходу. Те саме для багатьох східних українців УПА є символом української визвольної боротьби.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
По перше фашизм на Україні не заборонений Ширяев (Киев) _____________________ Тоді за що хотіли покарати тих хто вивісив свастику на матчі ДК - КЛ?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Какое отношение имеет УПА к Харькову?... Surik (Харьков) __________________ А чого колись в центрі Львова стояв Ленін? :)
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:07 -------------------------------------------------- По перше фашизм на Україні не заборонений, по друге Анархізм наприклад це також різновид комуністичної ідеології, а для нього культ особстості не притаманний, по третє наведені тобою риси не є основними характеристиками фашизму, по четверте хіба Хвильовий та Скрипник не кращі за фашистів?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
P T ushkin (Харьков) Нажаль цього я не бачив(((
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 15:10 Понятно. Мы про разные памятники говорим. Вандализм есть вандализм. Только у меня вопрос к Вам: Какое отношение имеет УПА к Харькову?...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Вставайте под наши знамена! Слава Сионизму! Слава Ягве! Смерть ксенофобам!АнтиФа! Антифа! Антифа! http://www.antifa.com.ua/topic.php?forum=2&topic=4... Коротше, так звані "антифа" не відрізняються від фашистів.
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Lourens (Львів) Блин, вот ты не понял ,прямо здесь и накипело , у меня нет притензий к Львовянам за пределами этого сайта , да и здесь не ко всем есть , просто не могу забыть как кто то из ваших на ветке о молодёжке украинской написал - головне щоб в сбирний жидов не було , а то програемо
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
- вывозить из страны валюту, художественнные и материальные ценности и продавать их на европейских аукционах, накопления хранить исключительно в банках Израиля и США - внедрять в массы наркоманию, гомосексуализм, культ денег и "красивой жизни" - всячески содействовать пересечению границ нелегальными мигрантами - скупать акции средств массовой информации и журналистов-проституток, распространять через них, а также в интернете вымышленные истории про националистов, замалчивая преступления мигрантов - всесторонне способствовать истреблению коренного населения, особенно славянского и подмене его представителями южных этнических групп, иммигрантами из Азии, Африки и стран Кавказа - ни при каких условиях не отвечать за свои слова, не сознаваться во лжи и клевете - оправдывать этнические чистки славян в других странах, распространять русофобию и славянофобию - предоставлять по первому требованию свое анальное отверстие для соития представителям стран Кавказа , арабских стран, и гостям с Африканского континента - плевать на национальную культуру славян, обливая грязью их национальных героев, - ни в коем случае не читать книг по истории страны, не изучать религиозную и философскую литературу, во избежание антисемитизма, оставаться дебилом до конца жизни - добавлять различные отравляющие вещества в пищу славян, особенно шаурму, шашлык, хачапури, водку, накачивать нитратами арбузы и дыни - внедрять в массы и пропагандировать африканскую и арабскую культуру - развивать у славян комплекс неполноценности перед другими народами, особенно перед евреями, которых они спасли от уничтожения в гитлеровских лагерях - помогать гостям своей страны развращать малолетних, насиловать женщин, употреблять наркотики и распространять их среди детей и несовершеннолетних - устраивать провокационные акции, под видом "бритоголовых" уничтожать детей , беременных женщин, пенсионеров, редких животных из Красной книги, растения - всегда максимально быстро убегать или прятаться при
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Juristis (Киев) 19.10.07 15:07 __ Закапывала?... А его ещё и закапывали?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 15:02 Категорично не згоден. І зараз є націоналісти і були раніше. Організація Українських Націоналістів ставила собі за мету саме створення української держави в 40-х роках. Саме тому воювала проти буквально на три фронти. В присязі УПА була клятва служіння українському народові і захищати Україну. Десять заповідей українського націоналіста Я дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя: 1. Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за Неї. 2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні чести твоєї нації. 3. Пам’ятай про великі дні наших визвольних змагань. 4. Будь гордий з того, що ти є спадкоємцем Володимирового Тризуба. 5. Помсти смерть Великих Лицарів. 6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба. 7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи. 8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. 9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни. 10. Змагатимеш до поширення сили, слави, багацтва й простору Української держави”. http://sivdanko.narod.ru/Oun.htm А це судячи з усього для тебе. гой (славянин) должен сначала торжественно прочитать в синагоге при полном собрании Раввината , клятву антифашиста: Я ..., вступая в ряды междунородной антифашистской и антинацистской организации перед лицом своих товарищей торжественно клянусь жить учиться и бороться как указывают мне мои хозяева из Израиля и США - вербовать и привлекать в наше антифашистское движение психически нездоровых, умственно отсталых граждан, параноиков, шизофреников и преступников - писать доносы и помогать выявлению националистов, патриотов и всех тех, кто смеет говорить правду о холокосте - вывозить из страны валюту, художественнные и материальные ценности и продавать их на европейских аукционах, накопления
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
У Харкові затримано підозрюваного у знесенні пам’ятника УПА Кореспондент.net 25 Червня 2007, 13:44 Затримано підозрюваного у скоєнні наруги над пам’ятником Української повстанської армії в Молодіжному парку, що сталося 20 грудня минулого року в Харкові. Про це повідомив начальник управління громадської безпеки ГУМВС України в Харківській області Сергій Дергачов. За його словами, на сьогодні спеціально створеною слідчо-оперативною групою, куди входять найбільш підготовлені співробітники, установлено кілька підозрюваних у причетності до демонтажу знака, проводяться слідчі дії. Разом з тим він додав, що "надати більш докладну інформацію не є можливим, оскільки слідство не завершено". У свою чергу начальник Департаменту зі зв’язків з громадськістю МВС у Харківській області Лариса Волкова підтверджує факт затримання: "Поки що ми повідомляємо про одного затриманого, але може їх більше. Ще триває слідство". Євразійський союз молоді, що взяв на себе відповідальність у скоєнні цього злочину, не підтверджує факт арешту свого активіста. Як повідомлялося раніше, у ніч з 19 на 20 грудня 2006 року невідомі зловмисники демонтували пам’ятний знак воїнам УПА в Молодіжному парку Харкова і вкинули його до виритої неподалік ями. Пам’ятний знак знайшли і встановили на колишнє місце вже наступного дня. Відповідальність за скоєне взяла на себе російська організація Євразійський союз молоді. За матеріалами: ИА Росбалт-Украина
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 15:04 У меня "корреспондент" не грузится. Наверно, Вы его так облепили, что не пробьёшься... )))
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 14:50 Ти відсканував сторінку з підручник Історія срср?:) Якщо тебе справді цікавить ця тема то прочитай про Нюрнбергзький процес, але повну версію. І ще - інтернет, в питаннях історії, зло - читай книжки. Соррі, але дискусії не вийде, ти не компетентний.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ширяев (Киев) Комунізм це теж свого роду фашизм. Культ особи, знищення інакодумців. Знищення величезної кількості людей. Але тепер фашизм чомусь заборонений а комуняки пройшли в парламент України! Я цього не розумію... Чим комунізм кращий за фашизм?
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Surik (Харьков) ------------------------------------ Juristis (Киев) 19.10.07 15:05 ------------------------------------ Этот пост был вам.
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Juristis (Киев) 19.10.07 14:44 Ну вот, опять у вас виноваты "оранжевые". Я уже не удивляюсь. Закапывала памятник тоже "Пора"?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 15:00 Хм... Я ніби в Харкові не живу. http://korespondent.ua/main/77697/ Я до речі так само помилився. До цього виявляється причетні так само фашисти з Євразійського Союзу Молоді а не "Прорив".
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
Але я не згоден називати СС «Галичина» націоналістами. Націоналізм то є ідеологія яка ставить за мету створення та зміцнення національної держави, не обов’язково на етнічній основі існує наприклад латиноамериканський націоналізм, але на Україні націоналізму немає. karpaty (Львів) 19.10.07 14:25 Будь яка маленька група молоді створює свою субкультуру, але це нічого не доводить, бо партія Гітлера також була пивним клубом, але потім з неї виріс монстр. В мене нема необхідності відвідувати антифа-сайти я і сам належу до антифа. Так на Україні присутні як Український так і Російській фашизм, але я і не кажу що треба боротися з якимось фашизмом. Треба боротися з фашизмом будь яким!
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Наши посты первые , но вопрос почему мы сюда полезли , тема очень подходящая для того что бы высказать всё о том что накипело по отношению к вашему брату P T ushkin (Харьков) ______________ Тільки ви всі забуи що форум то футбольний, а не для того щоб висловлювати те що вам десь там накипіло... Взагалі треба використовувати Калгон і не буде ніякого накипу ;) так що ви самі неправі що полізли на футбольний форум в темі про товариський турнір висловлювати щось "що вам накипіло"
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 14:57 __ Ты все перепутал. Свалили памятник жертвам голодомору. Уроды. Что я могу добавить...
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
стали австрійці, норвезьці, датчани, французи, бельгійці, валлони, угорці, італійці, словенці, серби, хорвати, латиші, естонці, росіяни, грузини, українці і навіть албанці-мусульмани. Ширяев (Киев) _________________ Ну так виходить це все теж нацисти і фашисти тепер... ?? Чи західно-українці особливі?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 14:53 не заговорюйся. Я починаю сумніватися в твоїй відвертості. Пам"ятник УПА був зруйнований активістами Харківського відділення організації "Прорив". По всьому нету були фотографії цього вандалізму. На місці був залишений прапор Прориву.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Але об"єднювати за теріторіальним принципом, як мінімум, не коректно. Мене це ображає. el torro (Lviv) 19.10.07 14:45 __ А "об"єднювати" по национальному или языковому признаку тебя не "ображає"?...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 14:50 СС"Галичина" - це інша історія. Західна Україна була окупована, ясно, що людей набирали в нацистські об"єднання. Але насправді - це були скоріше поліцаї а не воїни. Набиралось туди ясне діло місцеве населення, проте основна функція була - патрулювання і охорона порядку. Єдиний бій СС"Галичина" мала під тими самими Бродами, коли німці вже відступали. Більше ця організація воювала. І нікуди не їздила воювати. Ти до речі не відповів на мій попередній пост.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Juristis (Киев) 19.10.07 14:44 Да сам памятник УПА упал.... Его унесли в офис НУ. Прибежала "Пора" и устроила истерику. А представители НУ долго молчали. А потом "успокоили общественность", когда прокуратура заинтересовалась...
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Lourens (Львів) Наши посты первые , но вопрос почему мы сюда полезли , тема очень подходящая для того что бы высказать всё о том что накипело по отношению к вашему брату , я очень надеюсь что после сегоднешнего обсуждения вы будете следить за тем куда ваши мысли уносит при обсуждения будь то Суркиса ,Московского спартака или чего либо другого отдалёно напоминающего вам о всемирном зле обрущевшемся на прекрастную и во всех отношениях справедливую Западную Украину . Будьмо!
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
III (Lviv) (Львів) 19.10.07 14:30 -------------------------------------------------- Командування дивізії на 90% складалося з німецьких офіцерів. Вона цілком і повністю підкорялася нацистському керівництву, була органічною частиною німецької військово-репресивної машини на окупованих територіях. Але все-таки залишається питання: чи була «Галичина» звичайною дивізією СС, чи якимось особливим військовим з’єднанням на зразок РОА генерала Власова? Документи не залишають місця для сумнівів – це була звичайна стройова дивізія СС, набрана з профашистськи налаштованих елементів. Такі дивізії поспіхом формувалися нацистами в окупованих країнах щоб протистояти вирішальному радянському натиску 1944 – 1945 р. По німецьких паперах вона проходить як 14-а піхотна дивізія СС у складі 29-го, 30-го, 31-го піхотного і 14-го артилерійського полку СС (14. Waffen-Grenadierdivision der SS). Спроба виправдати «галичан» тим, що в «справжніх» СС служили тільки етнічні німці – фольксдойче, не витримує ніякої критики – у 1944 р. під рушницю Райху, який зазнавав однієї поразки за іншою, стали австрійці, норвезьці, датчани, французи, бельгійці, валлони, угорці, італійці, словенці, серби, хорвати, латиші, естонці, росіяни, грузини, українці і навіть албанці-мусульмани. Причому українські добровольці компактно служили також в інших частинах СС – у 24-й моторизованій гірській дивізії СС (24. Waffen-Gebirgskastjagerdivision der SS), а також у 30-й піхотній дивізії СС (30. Waffen-Grenadierdivision der SS). 14-а дивізія СС «Галичина» була оточена і вщент розбита Червоною Армією в ході Львівсько-Сандомирської операції 1944 р. в боях під Бродами. Розгромлену й абияк поповнену дивізію гітлерівське ОКВ відвело за лінію фронту, де до квітня 1945 р. вона використовувалася лише в каральних операціях проти партизан, мирного населення Польщі, Угорщини, Словаччини. У квітні 1945 р. дивізія, перейменована в останні дні Райху в «1-у Українську дивізію», розвалилася,
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
6. Тоді, будь-ласка, не вживайте таких термінім, як: "Там у Львові таке сяке", "Львів"яни такі сякі". Є різні думки, є різні погляди. Але об"єднювати за теріторіальним принципом, як мінімум, не коректно. Мене це ображає.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Juristis (Киев) 19.10.07 14:42 100%. Советская пропаганда хорошо поработала в свое время.
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Surik (Харьков) 19.10.07 14:39 Я уже написал, что проблема не в уничтожении, а в самом появлении всяких уродов.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Просто рекомендую тобі менше показухи, бо з боку це смішно виглядає. karpaty (Львів) 19.10.07 14:37 Согласен. Говорить по-украински не буду... Другой бы спорил…
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
karpaty (Львів) 19.10.07 14:37 Трезубец тоже, надеюсь, восстановят. Проблема в другом. Просачиваются в Украину всякий хлам типа фашистов и в первую очередь с востока. А некоторые люди в том же Харькове, как видишь, уверены, что всё это происки бэндеровцев и т.д.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Juristis (Киев) 19.10.07 14:29 __ Знаем. Памятник УПА находится в офисе НУ... А это Вы знаете?...
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 14:21 1.2.3.4. Российская организация Евразийский Союз Молодежи заявляет об уничтожении ее активистами Государственного Герба Украины, установленного на Говерле - самой высокой горе на территории Украины и переименовании вершины в пик Сталина. Как сообщает официальный сайт Евразийского Союза Молодежи, силами отдельного горного подразделения ЕСМ на горе Говерла спилен и осквернен "символ оккупации Украины - Тризуб". Говерла отныне переименована в пик Сталина (ЕСМ) "Уничтожена гранитная доска украинской сектантской церкви. Разбит гранитный памятный знак, посвященный т.н. "конституции Украины", вместо символа украинских коллаборантов жовто-блактного прапора над горой водружен стяг Евразийского Союза Молодежи", - сообщает ЕСМ. Кроме того, вандалы заявляют, что гора Говерла отныне переименована в пик Сталина. "Этим беспрецедентным актом евразийского энтузиазма ЕСМ заявляет, что время т.н. "незалежной Украины" заканчивается. Вместо уродливого лимитрофного образования мы построим Великую Украину в составе Евразийской Империи", - обещают евразийцы. Также ЕСМ предупреждает, что "в случае назначения оранжевой обезьяны - Юлии Тимошенко премьером т. н. Украины, мы не сможем остановить своих украинских активистов от превентивных акций прямого действия против т.н. руководства этой псевдостраны". Напомним, 20 сентября Харьковский окружной административный суд частично удовлетворил иск Харьковской областной прокуратуры и запретил деятельность Евразийского Союза Молодежи. Представители ЕСМ на судебном заседании не присутствовали. "Деятельность данной общественной организации носит экстремистский характер. Имеет националистические призывы, призывает к насильственным действиям", - подчеркнул тогда представитель прокуратуры Владимир Иванов. 5. Все ж таки перечитай статтю. І тепер про інакомислячих. Перечитай мій пост від 19.10.07 12:51. Ти вважаєш цих звірів інакомислючими по відношенню до мене? Я ні. Я вважаю їх скотом, тваринами.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Lourens (Львів) 19.10.07 14:25 Большое спасибо... Что я думаю? - Репортаж из сумасшедшего дома. Очень глупо. Настораживает: "...что "в случае назначения оранжевой обезьяны - Юлии Тимошенко премьером...". Чувствуется БЮТовский подчерк... Теперь "не назначить" Юлю премьером могут только "вандалы". Может я и ошибаюсь....
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Ширяев (Киев) Взагалі я говорив лише про Львів. Щодо свастики - буде висновок правоохоронців, тоді можна і заявляти, що це зробили фани Карпат. Щодо націоналізму в розумінні українців (ОУН, УПА, дивізія Галичина та Нахтігаль), то трибунал в Нюрнберзі (без сумніву авторитетний орган), з подачі срср, дав свої висновки - не винні, доказом чого є вільне проживання лідерів та рядових членів цих формувань на Заході і жодних претензій і судових позовів з боку юдейських чи інших організацій.
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Lourens (Львів) Интерестно, харьковчане хоть знают, что эти уроды уничтожили в Харькове памятник Упа.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 19.10.07 14:09 __ А не ты ли говорил мне: У тебя такой красивый украинский язык?...... Или ты лицемерил? А впрочем, ты прав. Поэтому я перестал общаться на украинском языке.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
К сожалению, у меня не загрузился сайт... Surik (Харьков) ________________ На: Российская организация Евразийский Союз Молодежи заявляет об уничтожении ее активистами Государственного Герба Украины, установленного на Говерле - самой высокой горе на территории Украины и переименовании вершины в пик Сталина. Как сообщает официальный сайт Евразийского Союза Молодежи, силами отдельного горного подразделения ЕСМ на горе Говерла спилен и осквернен "символ оккупации Украины - Тризуб". "Уничтожена гранитная доска украинской сектантской церкви. Разбит гранитный памятный знак, посвященный т.н. "конституции Украины", вместо символа украинских коллаборантов жовто-блактного прапора над горой водружен стяг Евразийского Союза Молодежи", - сообщает ЕСМ. Кроме того, вандалы заявляют, что гора Говерла отныне переименована в пик Сталина. "Этим беспрецедентным актом евразийского энтузиазма ЕСМ заявляет, что время т.н. "незалежной Украины" заканчивается. Вместо уродливого лимитрофного образования мы построим Великую Украину в составе Евразийской Империи", - обещают евразийцы. Также ЕСМ предупреждает, что "в случае назначения оранжевой обезьяны - Юлии Тимошенко премьером т. н. Украины, мы не сможем остановить своих украинских активистов от превентивных акций прямого действия против т.н. руководства этой псевдостраны". Напомним, 20 сентября Харьковский окружной административный суд частично удовлетворил иск Харьковской областной прокуратуры и запретил деятельность Евразийского Союза Молодежи. Представители ЕСМ на судебном заседании не присутствовали. "Деятельность данной общественной организации носит экстремистский характер. Имеет националистические призывы, призывает к насильственным действиям", - подчеркнул тогда представитель прокуратуры Владимир Иванов.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 14:10 фашисти є. Виродків є всюди багато. 1. я не згоден, що навіть в Україні українського фашизму є більше ніж російського. 2. на сьогодні фашизм чи неонацизм - це скоріше культура "андерграунд". Підлітки діляться на фашистів і антифашистів з відповідною субкультурою - музика, символіка, зачіска - і йдуть стінка на стінку. На сьогодні наприклад антифаші за великим рахунком нічим не відрізняється від неофашистів. Хто не вірить нехай зайде на сайт антифашистів і почитає їхні лозунги.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
P T ushkin (Харьков) Подивись в корінь вітки. перші два пости - харківські))) З уколами в сторону Львова
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 19.10.07 13:55 ___ 1.2.3.4.К сожалению, у меня не загрузился сайт и не видел «вчинка». Могу судить только с Ваших слов. Думаю, прокуратура должна отреагировать согласно Закону Украины. 5.Это не я «прирівнюю». Это Вы пытаетесь использовать те же методы работы с инакомыслящими, как и у тоталитарных режимов… 6. Я никогда не считал, что во Львове все фашисты! И не писал этого!... У нас, их тоже хватает, к сожалению….
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
сколько сижу на этом сайте не разу не наблюдал что бы тема нацизма обошлась без поглощающего ветку большенства львовских болейщиков , львовяни скажут - это всё происки жидов, а я считаю что это происки самих львовян ,нечего на футбольном сайте употреблять всякие быдлятские выражения типа- москаль , жид и даже хохол ,я ещё могу смириться с зациклеными на " деревянным узбекским буратино " - это хоть какоето имеет отношение к футболу , но загрязнять сайт политикой колхозного пошива , тьфу ! а потом все говорят что футбол только дураки смотрят
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
karpaty (Львів) Основна ідея мого посту, де ти це вичитав, була дещо іншою ;)
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
мух (Львів) 19.10.07 13:35 я не буду відмовілятися від своїх слів. Я ще з твого боку ЖОДНОГО поста не прочитав, який би не мав на меті когось з кимось посварити. Для мене з форуму ідеалом є канц(Львов) - росіянин, але для якого Львів став рідним домом і який щиро вболіває за Карпати і за регіон. Ти інший. І ми за різні команди очевидно вболіваємо. Якщо я не правий я вибачусь.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Lourens (Львів) 19.10.07 12:25 Харків ніколи не був першою столицею України. Не говори радянськими штампами.
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
"фашизму в нас немає" - правильна теза; у нас є націоналізм, що не одне і те саме. III (Lviv) (Львів) 19.10.07 13:55 -------------------------------------------------- На жаль фашизм в нас є. З деякими київскими фашистами я навіть особисто знайомий, а стверджувати що фашизму в нас немає це закривати очі на це погане явище. До речі націоналізм це теж погано, але на мій погляд саме його в нас немає(хоча це взагалі окрема тема для дискусії). Що до покарання "Карпат" то на скільки мені відомо зараз чекають висновків правоохоронних органів, але на мій погляд карати саме клуб "Карпати" булоб вірним лише у тому випадку якщоб такі явища стали систематичними.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:02 ((Знаю я украинский язык, не хуже чем ты русский язык.)) Не бреши. Я ж тебе особисто зловив в намаганнях написати на українській мові. Коли в одному реченні зустрічається 3 граматичних помилки - це говорить, що ти тільки показухою займаєшся. Двомовність починай з того, що вивчи українську. Тоді і поговоримо.
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Ширяев (Киев) 19.10.07 13:38 "Хіба не фани "Карпат" підняли гітлерівський прапор на стадіоні у Києві?" - до речі Карпати за це покарання не понесли, а знючи любов ПФЛ до штрафів, можна зробити висновок, що вони не впевнені, що саме львів"яни його розгорнули. "фашизму в нас немає" - правильна теза; у нас є націоналізм, що не одне і те саме.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 13:38 1. Чи ви підтримуєте вчинок на Говерлі? 2. Яке визначення можна дати даному вчинку? 3. Як можна охарактеризувати осіб, які це вчинили? 4. Яке покарання Ви б присудили даним особам? 5. Чому Ви прирівнюєте до фашистів і комуністів до патріотів держави, ім"я якої "Україна"? 6. Чому Ви вважаєте, що ВСІ у Львові фашисти? Щиро чекаю на Вашу відповідь. З повагою.
Ответить
0
0
мух (Львів)
Surik (Харьков) не кипятись )
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Ширяев (Киев) 19.10.07 13:38 Згоден...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 19.10.07 13:15 __ Сформулируй вопрос корректнее, а то я не пойму... и заодно передай III (Lviv) (Львів): сам он "член".. в худшем смысле этого слова...
Ответить
0
0
Ширяев (Киев)
І ще-фашистами були італійци,та буде тобі відомо.А німці часів Гітлера завжди вважали себе націонал-соціалістами.І мало чим відрізнялись від коммуністів negredo (Северодонецк) 19.10.07 12:31 Цікаво, а чі ти знаєш яку назву мав союз Гітлера та Муссоліні? :) Мені трохи дивно читати пости Лвів"ян на тему "фашизму в нас немає". Хіба не фани "Карпат" підняли гітлерівський прапор на стадіоні у Києві? Фашизм у Львові є, є він і у Києві, а той факт що в Рсії також є фашизм нас не виправдовує, нам однаково потрібно боротися з фашизмом, тому акція дуже добра і потрібна і потрібна не лише у Львові а і у Києві і у Харькові.
Ответить
0
0
мух (Львів)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:58 Уважаемый, выбирай выражения "банальний провокатор", ты не прав.
Ответить
0
0
folko (Донецк)
Сколько грязи с одной и с другой стороны. Фи. Занятно то что и у одной и второй стороны есть доводы имеющие право на жизнь, но ни одна ни другая сторона не хочет поступиться ни пядью чтобы восстановить паритет. Хочешь разрушить старну или империю - взывай к национальным корням и обидам. У некоторых это хорошо получается и дошло до автоматизма.
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
el torro (Lviv) "Так що "не уподобляйся" до того стада " Він не може йому не уподоблюватися, він його активний .... (яке вірне для нього означення) член.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 12:56 Враховуючи Вашу відповідь, можу прийти до висновку, що у Вас аргументи відсутні.
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
http://www.korrespondent.net/main/212756/
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Так що "не уподобляйся" до того стада el torro (Lviv) 19.10.07 12:51 ___ Ты не поверишь, но Рейхстаг не я підпалив....
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
negredo (Северодонецк) 19.10.07 12:42 Раньше "показывал", а теперь - не хочу. Львовские "братья" отбили охоту... -------------- negredo (Северодонецк) 19.10.07 12:44 _ Да ни чьи символы я не собираюсь оскорблять...
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
Щас придет тралейбус и даст всем песды.......
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 12:32 І кого це вони депортовували? На мою думку приходить лише Натан Ширанський. Його, на скільки я пам"ятаю, після 10 років ув"язнення депортували в Ізраіль. Хто ще? Всіх решту вивозили в коцлагеря, сибір. Кого треба було - знищували. То раз. "Немає гіршої системи управління державою, як демократія. Але людство кращої ще не придумало" (У. Черчіль) Я не хочу називатись демократом, партократом, чи ще кимось там. Я був, є і буду патріотом своєї держави. І буду все робити на її благо. А, люди, які плюгавлять символи моєї держави - не заслуговують називатись моїм співвітчизником. І я буду робити все, щоб їх тут не було. Ці люди не інакомислячі. Я поважаю думку усіх громадян держави. Але це має бути думка людей а не мукання тварини, яка ще позволяє собі такі вчинки. Так що "не уподобляйся" до того стада.
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Lourens (Львів) 19.10.07 12:37 Та нехай з"їздить у Росію і спробує привселюдно роздерти російського прапора.Тоді точно буде знати,хто "фашисти"
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Surik (Харьков) 19.10.07 12:37 Тоді нашо ти мені приписуєш чорті шо???Тоді це,як я розумію,тонкий гумор?Якщо тобі мої помилки очі муляють-то скажу таке.Мені противно було навчатися в ті часи у ВНЗ,бо 98% тоді не навчались,а стояли у черзі за дипломом.Кому як-а мені то було не довподоби.Тому можуть бути і помилки А чому ти не хочеш показати своє знання української???
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Так что не уподобляйся, если хочешь называться демократом... Surik (Харьков) _____________________ Ну значить не депортувати а садити в тюрми. Чи по твоєму нищити Державні Символи України встановлені у найвищій точці держави - це законно?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
negredo (Северодонецк) 19.10.07 12:31 __ К чему ты это?.... Не хочу я никому делать гадости... Если у меня своё мнение, и оно отличается от твоего - это "делать гадость"... И я тебя гнилым не обзывал...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Чи може ти зі мною не погодишся? el torro (Lviv) 19.10.07 12:26 __ Могу не согласиться.... И те и другие депортировали тоже... И примеров очень много... С этого они и начинали, между прочим. Так что не уподобляйся, если хочешь называться демократом...
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Surik (Харьков) 19.10.07 12:24 Недобра ти людина.Гнила наскрізь.Постійно хочеш гадость зробити.Навіть коли тобі розжували і в рота поклали.Ну та Бог тобі суддя. І ще-фашистами були італійци,та буде тобі відомо.А німці часів Гітлера завжди вважали себе націонал-соціалістами.І мало чим відрізнялись від коммуністів
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
P T ushkin (Харьков) 19.10.07 11:53 Ну тут я пас, ти працює з дуже просунутим колегою, я йому не конкурент у розтлумаченні тобі історії. Я, нажаль, таких джерел пізнання буття як він не читав.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
III (Lviv) (Львів) 19.10.07 12:15 ___ Уж лучше Вы к нам.... 15-я больница всегда к Вашим услугам. Обслуживание на украинском языке.... )))
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Не так как поступали фашисты и большевики .... Surik (Харьков) 19.10.07 12:19 І ті і другі стріляли. Депортація і стріляння, як говорять в Одесі, "две болшие разницы". Такі люди (звірі - це більш точне визначення) не заслуговують бути громадянином нашої держави. Чи може ти зі мною не погодишся?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Дивно, чому в цій вітці сперечаються саме харківяни??? Чому до донеччани, чому не луганчани??? Чому не кримчани накрайняк? Чому саме жителі першої Столиці України??? О_о... А самі потім пишуть, мол "а ви ще памятаєте той незіграний матч?". Чого вам тут треба??? Не зіграли матч, вам дали 3 очки, виграли бронзу, вийшли в УЄФА, показали достойну гру, ваше місто хоче забрати в нашого Євро, і що ви тут ше хочете??? ще будете повчати львівян як нам думати??
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
negredo (Северодонецк) 19.10.07 12:14 __ Да знаю я украинский язык. Ты ж мне не азбукой Морзе стучишь... И судя по твоим грамматическим ошибкам, лучше тебя.... )))
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
P T ushkin (Харьков) 19.10.07 12:15 http://www.korrespondent.net/main/212658/
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
А про ""особенности" у "мешканцев" этого региона"? Це що? Можеш роз"яснити? el torro (Lviv) 19.10.07 12:11 -- И думать нечего - конечно "фашизм".... )))) Или ты думашь, что мы все одинаковые?... ----- "А як ти пропонуєш поступати.." == _ Не так как поступали фашисты и большевики ....
Ответить
0
0
чемп (Симферополь)
Прикольно Вас почитать. Сразу делаешь вывод, что все таки проблема навязывания украинского языка есть .
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
el torro (Lviv) Блин , а я и не знал об этом, а какой національный символ зплюндрували ? И кто?
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 12:02 Це крик твоє душі? Чи хочиш поділитися проблемою? Приїдзджай у Львів, у нас є відома з часів Австрії клініка для душевно хворих - так-що на твоєму прикладі продемонструємо толерантність і терпимість (у лікуванні)западенців щодо представників славного міста Харків.
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Surik (Харьков) 19.10.07 10:57 Мне кажется, в тебе говорит какая-то ущемленность, ущербность, что ли.. -------------------------------------------------- Ви хатєлі пошуткувать,але у вас не вийшло(с) Вибачаюся за помилки-розгепав окуляри.Прийшлося терміново придбати нові.Це якраз у тебе "ущербность" і манія величи.Ущербность від токо,що ураїнський несила вивчити ?))))Пагано буди недомінуючою нацією? А чому ти це тільки тепер побачів.Як до цього жив у Україні і не помічав??? А чим ми кращі іезуітів? Та тим,шо не чуже втикаємо через кривавий піт,а своє відроджуємо. От поясни мені,тупому,чому росіяни "злидніють" в Україні,а звідся не їдуть?Поруч Батьківщина.Величезна та багата.Там прийняли спеціальну программу по прийому до себе таких бажаючих.А бажаючих чомусь обмаль... Чому це все??? відповідь дуже проста.Вони знають,що у більшості випадків їх там жде величезна дупа... Ось і роблять собі мрію.А мені куди подітися,якшо ти всюди бачиш "російськомовні" теріторії?На Місяц полетіти?Вибачайте,але хрєнушки.Досить вже.Своє не виддамо нікому. Оце недавно їздив до Києва на футбол.Таке дуже потишило-маленькі діточки усюди розмовляють українською.Значить,усе буде гаразд
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
мой статус первосортного украинца :)) зелёный змей (Львов) 19.10.07 12:07 __ Хайль Гитлер!.... :)
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:58 Як ти назвеш висловлювання про "а во Львове это нужное дело" і єврейських та українських дітей? А про "проблемы на национальной почве" у Львові? А про ""особенности" у "мешканцев" этого региона"? Це що? Можеш роз"яснити? Surik (Харьков) 19.10.07 11:54 А як ти пропонуєш поступати з людьми, які зплюндрували національні символи? По голові погладити, сказати "молодці"? Чи пальчиком помахати, сказати: "ну-ну, більше такого не робіть"? Чи ще як?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
І методи повинні бути дуже жорсткими. У випадку з вказаним мною прикладом - заборона діяльності організації і депортація з України. el torro (Lviv) 19.10.07 12:02 ___ Правильно!!! Хорошие методы. Как Солженицына и других инакомыслящих.... Хватит прятать партбилет - "Ленин и теперь живее всех живых"!...
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
P T ushkin (Харьков) А ты почитай посты в самом начале ветки, в том числе свои.
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:48 Ты уже опустился до бреда.... Я на "чужой земле"? -------------------------------- --------------------------------- Так ты себя так позиционируешь. "Это не моё, меня ущимляют, украинизация, полундра". --------------------------------------------- "...ты привык не обращать внимание на каких-то хохлов..." - а это уже просто смешно, если учесть, что у меня жена "породистая" украинка... --------------------------------------------- ---------------------------------------------- ну и что :)) как нация "украинцы" для тебя кто? у моего друга жена ирландка, но он не перекрасился в рыжий и не стал ненавидеть Англию :) ты уж извини если я категорично не прав, но я встречал людей, подобных тебе и даже тут на форуме - украинцы - селюки, чё-то там поют и балакают и т.д. ------------------------------- "Каждый твой пост несёт абсолютное неуважение к Украине..." - нет слов... но неуважение к себе, в моих глазах, ты заслужил... ------------------------------- ---------------------------- айяйяй, как я удивлён. ведь неуважал ты меня ещё до того, как мы появились на одной ветке форума. Ведь ты так неоднозначно относишся к львовянам. ---------------------------- Кто дал тебе право так рассуждать? ------------------------------ мой статус первосортного украинца :)) -----------------------------
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Juristis (Киев) ты не прав Этот спор проходит под эгидой УЕФА football against racism in Europe
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
III (Lviv) (Львів) 19.10.07 11:58 Интересно, а есть ли на земле психи, которые считают себя сумасшедшими?..... ))))
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:35 Ну вообще-то этот спор начали харьковчане. И начали с наездов на Львов. И с намёками на фашизм.
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Surik (Харьков) "на воре шапка горит"?.... ))) Именно эти горящие шапки Янукович и сбивал)
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Lourens (Львів) 19.10.07 11:48 І нехай мають. І нехай думають, як хочуть. Їх проблеми, їх життя, їхня держава. Але нехай сюди не пхаються зі своїми проблемами. І найгірше з цього всього, що громадяни нашої держави їм в цьому допомагають! А це вже наша проблема. І з цьою проблемою тре боротись. І методи повинні бути дуже жорсткими. У випадку з вказаним мною прикладом - заборона діяльності організації і депортація з України.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 19.10.07 11:52 Хорошие примеры (про "фашизм" ни слова) - "на воре шапка горит"?.... ))))
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:30 Ну, без зайвої скромності скажу, що на відміну від тебе, так. :)
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Хтось говорить про українізацію... Їхав недавно в маршрутці... Попався російськомовний водій... Що вже само по собі дивно трошки. У Львові ще не зустрічав російськомовних водіїв маршруток. Але коли на одній зупинці відбувся діалог: "Остановите пожалуйста" - "Остановлю немножко дальше", вся маршрутка спостерігала мовчки. Так що хто говорить про українізацію... Зросійщення також відбувається... Що не може радувати...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
їм місце, як мінімум, в тюрмі, як максимум (що мені більше подобається), депортація el torro (Lviv) 19.10.07 11:39 ___ Вот это правильно!... И никакого фашизма! Правильной дорогой идёте, товарищи!....
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
III (Lviv) (Львів) а можешь назвать у какого этноса или расы по твоему процент "нормальных" больше чем к примеру у украинцев ,ну и у кого меньше если тебя не затруднит. я вот например затрудняюсь в ответах на такие вопросы. У меня на работе колега считает что нас славян на эту планету завезли инопланетяни , он это в Ведах прочитал
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 19.10.07 11:35 Кажеш про фашизм пишуть Львів"яни .... 1-й пост на гілці: а во Львове это нужное дело , эврейские дети друзья львовских детей , негры не обезьяны , а россияни братья P T ushkin (Харьков) 18.10.07 16:45 4-й пост на гілці: Просто проблемы на рассовой почве у Вас нет, а вот на национальной... Был в разных городах и сёлах З.У., поэтому знаю не понаслышке. Харьковчанин (Первая Столица) 18.10.07 19:25 15-пост на гілці: но всё-таки есть "особенности" у "мешканцев" этого региона.... Surik (Харьков) 18.10.07 21:59 Ндамссс. Прикиньте лвів"яни - ми вже думаєм тільки про фашизм! Цікаво, що ми ще нового дізнаємось від предстаників славетного м. Харкова?)))))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
зелёный змей (Львов) 19.10.07 11:35 Ты уже опустился до бреда.... Я на "чужой земле"? "...ты привык не обращать внимание на каких-то хохлов..." - а это уже просто смешно, если учесть, что у меня жена "породистая" украинка... "Каждый твой пост несёт абсолютное неуважение к Украине..." - нет слов... но неуважение к себе, в моих глазах, ты заслужил... Кто дал тебе право так рассуждать? У тебя монополия на "любовь к Родине"?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
el torro (Lviv) Згоден що не всі такі)) Але їм там плетуть в школах і всюди їхню "російську" правду про Україну. Вони знають що Бандера воював за фашистів і нічого їм не доведеш. Вони думають що Київська Русь - це держава поперениця Росії... Бо Русь! А те що Київська - їм по баранану... Їх так виховують. Таму такі от випадки і трапляються. Якщо порівняти підручники з історії, український і російський. Можна грати в гру - "знайли 100 000 відмінностей"))
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
Фарерці Львова, агов! Збірна чекає на вас!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Lourens (Львів) 19.10.07 11:26 Ти трішки не правий. Поважати росіян треба .... деяких. Маю друзів і в Москві і в Брянску. Нормальні люди. Якби не вони, я б цього літа в Туреччині помер від нудоти. І поговорити на різні глобальнополітичні теми було цікаво з ними. Але ті шо кричать про братній слов"янський союз .... ще такими методами .... їм місце, як мінімум, в тюрмі, як максимум (що мені більше подобається), депортація
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Surik (Харьков) _________________________________ У чому конкретно полягає так звана тотальна українізація у Харкові? Мені просто цікаво порівняти з Дніпропетровськом.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
И зачем Вы постоянно приплетаете сюда Россию?... Жить без неё не можете?.... ))))
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Surik (Харьков) Так я и вижу, что ты принципиальный. Но за школы ты зря печёшься - молодёжь не такая, как ты. В них нету того "захватчика", который привык на чужой земле чувствовать себя не то что как дома, а хозяином дома. Перемены тебе тяжело дались, ведь ты привык не обращать внимание на каких-то хохлов. Ты даже и не понял за свои 52, что тут земля с историей, языком и культурой. Каждый твой пост несёт абсолютное неуважение к Украине и после этого ТЫ мне пишешь "не хочу я с тобой, змей, разговаривать".
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Опять про фашистов!.... У меня впечатление, что кроме львовян про фашистов никто не говорил на ветке..... ))))) Уймитесь, "осиное гнездо"...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Але відсоток "нормальних", у зв"язку з певними історико-політичними етапами розвитку, кожен етнос та раса мають різний. III (Lviv) (Львів) 19.10.07 11:10 ____ А себя ты считаешь нормальным?.... ))))
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
el torro (Lviv О_о... І хай ще мені хтось пілся цього скаже що я маю поважати росіян... І де в нас фашисти??? Ви взагалі знаєте скільки фашистів в Росії??? В країні - яка "перемогла фашимз". Нациків там в десятки, в сотні разів більше ніж у Львові ;) так що відпочивайте і прагніть до Росії ;)
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Його дратує, що живучи в Україні, при чому в її "першій столиці" (чим вони безмірно пишаються), їм раптом на 40-му році життя постає необхідність знати мову цієї країни. зелёный змей (Львов) ____________________ Браво))) !!!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Кажете у Львові фашисти ..... звірі, які не хочуть чути нічого російського ...... ОК. Може в Харкові краще знають, що у Львові робиться. Не буду сперечатись. Тоді як назвати таких людей?: http://www.korrespondent.net/main/212658/
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
P T ushkin (Харьков) Ну якщо я к ним не отношусь не катит, то може тебе задовільнить відповідь - головне щоби людина була нормальна. Але відсоток "нормальних", у зв"язку з певними історико-політичними етапами розвитку, кожен етнос та раса мають різний. Surik (Харьков) 19.10.07 10:45 Звичайно я не знаю, але цей аргумент можна було б сприймати серйозно, якщо б українська і російська мова відрізнялися б одна від іншої як, наприклад, німецька та англійська.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
зелёный змей (Львов) 19.10.07 10:42 _ Знаю я украинский язык, не хуже чем ты русский язык. Но с тобой не хочу разговаривать на украинском языке... Принципиально не хочу. Хочь тресни... Даже не на сороковом, а на пятьдесят втором…
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
negredo (Северодонецк) 19.10.07 10:35 Извини... я наверно не всё понял в твоём "украинском"... ))) Мне кажется, в тебе говорит какая-то ущемленность, ущербность, что ли... А украинский язык я учил, и он мне нравится. (в школе нравился больше, чем русский - это зависит от учителей)... А "дратує" меня - это насильное "навязывание". Самому ж не нравилась "русификация", так чем Вы лучше " їєзуіт"ов?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
III (Lviv) (Львів) 19.10.07 10:35 -_ Ты очень буквально все понимаешь. А сколько русскоязычных школ осталось в русскоязычном Харькове, знаешь?...
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
negredo (Северодонецк) 19.10.07 10:35 Його дратує, що живучи в Україні, при чому в її "першій столиці" (чим вони безмірно пишаються), їм раптом на 40-му році життя постає необхідність знати мову цієї країни.
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
III (Lviv) (Львів) а без оскарблений ответить можешь ? как ты относишся к евреям , русским , неграм ? считай что акция - football against racism in Europe уже началась
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
Surik (Харьков) 19.10.07 10:25 Друже перче! Якшо ти я старший-тотне набагато.Років4-6 не більше.Це ж помітно.Мову,кажеш нав"язують?А чому ж ти про це не волав,коли при владі був сірий кардинал Суслов? Оце вже був їєзуіт!!!.Тонко так усе робилося.І преси було багато української,і телебачення,і радіо... Та от тільки кругом -ти что,па чєлавечески разгаварівать нє умєєш?Анкдоти,написані на Луб"янці про тупих "хахлов".Ісподволь вбивалося у голову,що це мова селюків... А коли процитав аннотацію до пілручника української для 4-го классу,так мало не впав: Украинский язык гармонично развивается в сембе братских народов СССР испытывая благотворное влияние русского языка Но коммент.Я от і тепер думаю собі.А русизмів то повтикали у мову тоді ойойой.Ну от найпростіший приклад: прискорення. Ок воно буде вірно? Отож бо й воно.Звісно,шо западенська говірка теж не є взірцем української мови.Так що тебе більше дратує: якість мови чи те,що її треба вчити???
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
P T ushkin (Харьков) 19.10.07 10:22 Ти ще забув після свого жарту написати ха-ха-ха, щоби остаточно розписатися у своїй тупості. Surik (Харьков) Скажи, будь-ласка, як тобі в твому місті западенці нав"язують мову, і головне хто.
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Juristis (Киев) 18.10.07 22:55 Я тебе советую не во Львов ехать, а куда-нить по райцентрам Прикарпатья, хотя Галиция ещё тот регион :) Харьковчанин (Первая Столица) 19.10.07 09:27 ================ це он тебе послал типа :)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
negredo (Северодонецк) 18.10.07 23:41 Сомневаюсь, что мы с тобой одного поколения. Я думаю, что я постарше.... Но ты своим постом ответил на многие вопросы, хотя и не совсем правильно, на мой взгляд. ) Во-первых "западенцев" я никогда не считал "погаными". И чего Вы все решили, что я так считаю????.... У меня и во Львове друзья есть и "компаньоны". Очень милые люди. Во-вторых: "... А дід спітав у мене-а у вас хто був паганий.А він мені-а наші до вас приходили???..." Вот именно сейчас у нас в Харькове многие и видят это как "пришли западенцы", "западенцы навязывают нам мову"... А поэтому такое противостояние и неприязнь. Поэтому Украина делится на восток и запад, к сожалению. И говорить "мовной проблемы нет"? - это наивно... Насильственное «омовлення» никогда до добра не доводило…
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
III (Lviv) (Львів) как ты относишся к евреям , руским , неграм ? я хорошо отношусь шутка - я к ним не отношусь не катит
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
karpaty (Львів) Друже, для чого ти полемізуєш з шуріками, петеушниками, першостоличними, який в цьому сенс, що ти їм хочеш довести. Невже тобі дотепер не зрозуміло що це особи з обмеженими пізнаннями і прямолінійними поглядами. Це що? - сеперечка заради суперечки. Ти ж бачиш, ці "проблеми" з мовою лише з одного міста піднімаються, напевно ДОКІНізм заразна фігня. Ти краще обговори це з negredo (Северодонецк) - розумний чоловік, він такими "аргументаціями" як Харьковчанин (Первая Столица) 19.10.07 09:27, в останньому абзаці, сипати не буде.
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:41 Отвечайте на любом общеизвестном языке! Но вот когда на мою реплику мне говорят "чому ти розмовляэш не державною мовою?"(реальный случай из жизни, про учёбы в ВУЗе уже и молчу, доставале отдельные преподы, явно не с харьковскими корнями) - это как раз то, из-за чего возникают конфликты! Безусловно политики так же подливают масла в огонь... Juristis (Киев) 18.10.07 22:55 Я тебе советую не во Львов ехать, а куда-нить по райцентрам Прикарпатья, хотя Галиция ещё тот регион :)
Ответить
0
0
negredo (Северодонецк)
karpaty (Львів) 18.10.07 23:13 Ти знаєш,ми з "Шуріком" мабуть одного покоління.У вчили нас однаково.Та мені завжди ще з дитинства муляло: а чому,коли западенці такі пагані,то в них не дві голови?Тоді підріс і став думати про їнше: а чому,якщо западенці у війну були таки пагані,то на батьківщині вони себе такими не вважають.А тоді у 17 рокі вперше потрапив на Западну Україну і спитав одного старого діда-а чого ви у війну були такі пагані??? А дід спітав у мене-а у вас хто був паганий.А він мені-а наші до вас приходили???Ми ж біля своїх хат воювали,проти тих,хто нам життя не давав.От тоді мені стало шось доходити... Та бач,не всі хочуть чути,а ще більше думати...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 23:18 действительно ((какие "фашисты"?, какие "провокаторы"?....)) я так само це запитання задаю. Так про що ми говоримо?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 23:11 де і в чому мовне питання проявляється?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 23:13 Ещё прочти, а то ты уже совсем не понял меня: Surik (Харьков) 18.10.07 22:33 какие "фашисты"?, какие "провокаторы"?....
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Juristis (Киев) 18.10.07 23:10 согласен. В России националистических организаций и разных скинхедов намного более чем в Украине.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Juristis (Киев) 18.10.07 23:10 Ты ещё китайцев приплети сюда... чтобы сравнить....)))
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 23:07 так. Я по-інакшому не можу назвати людина, яка з"являється на форумі і "з потолка" не в тему напише провокацію і підпишеться типу вболівальником Карпат. Ну а тобі це звичайно ж подобається. Це ж відповідає твоїм уявленням про Львів. Я не можу розвінчувати твої міфи. Тут потрібна скоріше зміна поколінь.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 23:04 Я про "фашистов" не писал... А вопрос "языковый" к сожалению есть... Но сейчас его обсуждать не будем...
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
karpaty (Львів) Та ладно, не обращай внимания. Скоро сами убедятся, что нет на Украине фашизма, тем более по сравнению с нашими северными "братьями".
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:58 "Мух" - провокатор?.... Конечно... Во Львове ж не могут думать как-то по-другому....
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 22:54 Слухай давай не будемо. Ти же ж сам починаєш мовну тему, а потім шукаєш "фашистів". Немає в державі Україна фашистів. Немає мовного питання. Треба просто деколи повертатися один до одного обличчям, а не іншим місцем. Хоча я згоден, що в нас є сили, які заробляють на всіх цих питаннях політичний капітал.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Juristis (Киев) 18.10.07 22:55 И нехорошие русские-шовинисты, которые изо всех сил хотят уничтожить независимость Украины... "...Уже достают эти западные мысли, навеянные ихними политиками...."
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 22:49 просто як на мене, "герой" твоїх постів є банальний провокатор. Є типи які на форум пишуть просто, щоб "насрати". Я про дурниці писати не маю бажання. ((если в Харькове говорят по-русски, то мы тут русские националисты.... ????)) я такого не писав. І я взагалі тут ні про кого не писав в радикальних тонах.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
P T ushkin (Харьков) 18.10.07 22:39 Привет земляку!...
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Juristis (Киев) 18.10.07 22:55 100%
Ответить
0
0
Juristis (Киев)
Всё как обычно. Нехорошие нацисты-западенцы обижают бедную русскоговорящую часть страны))) Я сам был во Львове недавно и не замечал, что бы там мучали неукраинцев и издевались над бедными евреями и т.д. Уже достают эти восточные мысли, навеянные ихними политиками.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:49 Наша "перепалка" началась и кончилась тем, что ты "посоветовал" мне не "трогать" украинский язык. Я внял твоим просьбам...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:41 При чем тут - поддерживаешь "муха". Я о толерантности львовян... Остальное в твоем посте - примитивизм... И тут нечего обсуждать... (если в Харькове говорят по-русски, то мы тут русские националисты.... ????)
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Surik (Харьков) 18.10.07 22:42 прохання не придиратись до технічних помилок при написанні. В нас не граматичний диктант. Тут не тільки букви, тут і слова ковтакються. Крім того, "граматєй", я прекрасно пам"ятаю, з чого починалась наша остання з тобою перепалка.Починалась вона з того, що я тобі запропонував перейти на українську. Ти намагався але тобі не вийшло. Так що давай не запускай все з початку.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:35 "не вдастся" - пишется с "ь", грамотей....
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Surik (Харьков) привет Харькову!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 18.10.07 22:30 Одни политики говорят: Украина должна говорить по-украински и "крапка"... Другие: можно и на других языках... Кто из них спекулирует?...
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
karpaty (Львів) 18.10.07 22:35 Привіт Львову!!!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
"....Львів .....надзвичайно як на мене толерантна держава..." karpaty (Львів) 18.10.07 22:19 ___ Видел я Вашу "толерантность" на этом сайте, когда наш земляк "мух" сказал, что русский язык имеет право на существование во Львове... Такого количества дерьма даже на меня не выливали львовские "братья"...
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Surik (Харьков) 18.10.07 22:28 Чому? На мій погляд сенс тут однаковий, незалежно від політичних поглядів тощо.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
"...Тому що політики частенько спекулюють на мовному питанні..." Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 18.10.07 22:23 ___ Правильно... я бы так же сказал бы... но смысл в наших с тобой словах разный...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
зелёный змей (Львов) 18.10.07 22:08 А покраснеть не боишься? )))
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Surik (Харьков) 18.10.07 22:21 Не міг чути фізично 20 років тому:))) А чому таке відбувається? Тому що політики частенько спекулюють на мовному питанні, а народ або "піпл хаває" як казав Андрій Окара:)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
"...На що водій йому відповів: " Надо было на человеческом языке попросить".... " Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 18.10.07 22:04 -__ А почему так происходит?... И слышал ли ты подобное лет двадцать назад?... Я не слышал.. в Харькове никогда...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
P T ushkin (Харьков) 18.10.07 20:37 нам у Львові спокійно. Краще за Харків розписуйся. В тому числі і про нацизм. Львів і Україна загалом надзвичайно як на мене толерантна держава. Інше діло, що в тебе і таких як ти все що розмовляє українською мовою становить маніакальну загрозу невідомо чому і невідомо кому, тому звичайно тобі найлегше говорити про "фашизм", "нацизм" і так далі. Я так само можу тебе назвати фашистом, не бачачи тебе і не чуючи. Це ж Інтернет. Тут це все так легко. Коротше я не психотерапевт і зарадити на даль тобі ні чим не можу.
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Surik (Харьков) 18.10.07 21:59 интересно услышать, какие это у меня "особенности"?
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Surik (Харьков) 18.10.07 21:59 Але ж живуть там етнічні євреї і щось я не чув масових репресій та пригнічення "львівських євреїв" у самому Львові. Один випадок дніпропетровський, за який мені просто соромно: іде україномовний мешканець нашого міста у маршрутці, попросив водія зупинити біля перехрестя. Той не зупинив. Він у водія спитав, мовляв чому не зупинились, я ж просив. На що водій йому відповів: " Надо было на человеческом языке попросить". Скажи це нормально взагалі? Але я ж не кажу після цього, що всі у Дніпропетровську такі і у всіх є такі "особенности". Знову ж таки у кожному регіоні, у кожному місті, у кожній країні є певна кількість ненормальних.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 18.10.07 21:38 ____ Конечно, говоришь всё правильно.... но всё-таки есть "особенности" у "мешканцев" этого региона....
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
P T ushkin (Харьков) 18.10.07 21:54 У вас що комплекс по єврейському питанню? А Святослав до Львова ніякого відношення не мав.
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Да Нащадок из Киева ,перепутал, но почему я так путаюсь? Фаната Дніпра я бы ни когда во Львов не записал , надо как нибудь зарегестрироваться на этом сайте как "Пророк Моисей "(Львов) посмотрим какой город мне припишут
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Surik (Харьков) 18.10.07 21:00 или в "наметы"...
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) я во Львове не был , мне на этом сайте хватает всяких Нащадков святославов что бы составить мнение о нравах львовского контингента , те кто не сводит любое своё измышление к слову "жид" или "москаль" не в счёт
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Турнир?... А я думал опять в напеты полезете...
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
P T ushkin (Харьков) 18.10.07 20:37 А ти що став жертвою нацизму у Львові???
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
karpaty (Львів) Какая разница расизм,нацизм.Смысл этой акции - Давайте жить дружно , а имено этого вам во Львове и не хватает
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
P T ushkin (Харьков) 18.10.07 16:45 Я підозрював, що росіяни - це інша раса, але ти підтвердив мої підозри. Ну що ж, ми проти расизму. :)
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Гарна ідея!!!
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
да, вырезают только так, особенно добрых, богатых харьковчан
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Ну чого вже обсирають? Респект Вам за акцию! Просто проблемы на рассовой почве у Вас нет, а вот на национальной... Был в разных городах и сёлах З.У., поэтому знаю не понаслышке.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Нормальна хороша акція, а харківяни вже тут як тут і обсирають... скажу вам вашою мовою: "Убейте себя ап стену"!
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
А против антисемитизма не думали провести? ;)
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
Да во Львове это нужное дело , эврейские дети друзья львовских детей , негры не обезьяны , а россияни братья
Ответить