Засідання Комітету з атестування: полку професіональних клубів України прибуло


У наступному сезоні у другій лізі будуть виступати "Бастіон" та "Дніпро-75"

Засідання Комітету з атестування: полку професіональних клубів України прибуло


У суботу, 5 липня, під головуванням першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка відбулося засідання Комітету з атестування футбольних клубів, на котрому розглядалися заявки команд на участь у першостях країни у першій та другій лігах. За підсумками засідання низці клубів було відмовлено у видачі відповідних ліцензій. Натомість полку професіональних клубів країни прибуло за рахунок двох новачків − «Бастіона» та «Дніпра-75».

Пріоритетність атестації

«Крім членів комітету на заході були присутні представники клубів, котрі доповідали про стан справ у своїх відомствах, − зауважив заступник директора Центру ліцензування Сергій Задіран. − Варто зазначити, що між учасниками засідання відбулася дійсно серйозна та важлива розмова, адже атестація футбольних клубів давно стала одним з пріоритетних напрямів роботи національної асоціації та УЄФА. Вимоги до клубів щороку посилюються, критерії стають жорсткішими, хоча ми все одно, як і раніше, намагаємося з розумінням ставитися до проблем клубів, допомагати їм у вирішенні тих чи інших питань».

Проблеми зі стадіонами

Ось і цього року низці клубів Комітет з атестування пішов назустріч і надав ліцензії, незважаючи на певні невідповідності системі критеріїв. Одначе зобов’язав проблемні клуби якомога оперативніше виправити існуючі недоліки. Так, команді «Комунальник», що представляє ФК «Заря-Луганськ», невдовзі необхідно пред’явити орендну угоду зі стадіоном, що відповідає вимогам першої ліги. Серйозно постало питання придатності домашніх арен для кременчуцького «Кременя» та краснопільського «Явора». Чимало зауважень у членів комітету також виникло на адресу криворізького «Гірника», свердловського «Шахтаря». Було вирішено передати ці претензії на розгляд відповідних органів футбольного правосуддя.

Дует дебютантів-професіоналів

У той же час кілька клубів не відповідають навіть мінімальним атестаційним вимогам, тому було вирішено відмовити їм у видачі ліцензії. Таким чином, когорта професіональних клубів України втратила «Миколаїв» (перша ліга), «Енергію» з Южноукраїнська, «Нафтовик» з Долини та харківський «Газовик» (усі − друга ліга). Місце «Миколаєва» у першій лізі отримало івано-франківське «Прикарпаття». Другу лігу ж поповнили вчорашні лідери аматорського футболу країни «Бастіон» з Іллічівська та «Дніпро-75» з Дніпропетровська. Зауважимо, що з більш ніж десяти претендентів отримати професіональний статус вдалося лише цим двох клубам.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Обценьки з Ti (Балаклава)
Профессионалы... хм, я бы воздержался.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 31
Обценьки з Ti (Балаклава)
Профессионалы... хм, я бы воздержался.
Ответить
0
0
ФрАнко (івано-франківськ)
Pavlja (TERNOPIL\\\) А чим Нива краща за Прикарпаття???
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Павел Булах 08.07.08 13:10 тут всё логично, но я бы заставил выйти на хороший уровень среди КФК (аматоров) - хотя бы стать призёром области, а потом и заявляться (к примеру, днепр-75 в этом сезоне с весны впервые заявился в первенство области, и после первого круга уже будет играть.... во второй лиге...) Но это всё и есть уровень нашего футбола, короче говоря, уровень многих команд второй лига почти ничем не отличается от уровня многих областных (Донецк, Днепропетровск, Харьков - это уж точно) любительских команд. Были бы деньги - и ты профессионал. А раньше, нужно было победить свою зону на первенство Украины среди любителей (попутно играя и в области), потом выиграть финальную группу - и только тогда ты профклуб. Вот и думайте теперь, почему многие клубы живут всего по 2-3 года.
Ответить
0
0
Павел Булах
Возможно, раньше либо у местных "олигархов" было больше денег, либо требования аттестации были попроще. В любом случае, вторую лигу надо как-то пополнять. И что делать в ситуации, когда выигравший по "любителям" клуб либо не готов материально, либо (что тоже бывает) даже не подает заявку "на повышение", заранее понимая, что не потянет и вынужден будет сниматься в середине сезона?
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Павел Булах 08.07.08 12:45 "А кто Вам сказал, что во вторую лигу берут по какому-то спортивному принципу?" - лучше и не скажешь )))) раньше такого не было...
Ответить
0
0
Павел Булах
2_МАГ (Дн-вск) А кто Вам сказал, что во вторую лигу берут по какому-то спортивному принципу? Были бы деньги выполнить требования аттестации... Вы - первый раз задумались над этим вопросом, а я уже несколько сезонов отслеживаю - нет там какой-то системы "выиграл то-то - получи место в рядах профи". Заявляется тот, у кого хотя бы какая-то копейка есть, чтобы в профессиональной лиге стартовать.
Ответить
0
0
Tavr (*-*) (Симферополь)
Зато "Черноморнефтегаз" собирался заявляться, правда финансово подкосили катастрофы с вертолётом и кораблём. Пока вопрос открыт.
Ответить
0
0
Tavr (*-*) (Симферополь)
А Химик из Красноперекопска, похоже, тю-тю. Не будет такого клуба во второй лиге.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Павел Булах 08.07.08 11:40 За какие заслуги? Они не были даже призёрами области...
Ответить
0
0
Demian (Лас-Вегас)
Alf (Saarland / ex Kr.Rog) В чемпионате Днепропетровкой области.
Ответить
0
0
ФрАнко (івано-франківськ)
Прикарпаття не винно у тому, що Миколаїв знявся, і повірте ми не радіємо з того, що вони знялися
Ответить
0
0
Павел Булах
2_МАГ (Дн-вск) Уже сейчас.
Ответить
0
0
Laban (Хмельницкий)
Кто больше денег заплатил тот и играет во второй лиге. Пример ФК Красилов лет 5 назад.
Ответить
0
0
aquarius (Одесса)
Класс. Будет за кого во второй лиге болеть. Удачи, Бастион! Одесса с тобой!
Ответить
0
0
Alf (Saarland / ex Kr.Rog)
Днепр, Днепр-2 (Кривбасс), Днепр-3 (Нефтянник), Днепр-75. А где остальные 71?
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
>>>>У той же час кілька клубів не відповідають навіть мінімальним атестаційним вимогам, тому було вирішено відмовити їм у видачі ліцензії. Таким чином, когорта професіональних клубів України втратила... «Нафтовик» з Долини ... Маячня якась. "Нафтовик" знявся через незадовільне фінансування ще після першого кола, а не через "атестаційні вимоги".
Ответить
0
0
as (Kryvy Rih)
В Николаеве большая буча по поводу выхода команды из ПФЛ. Заявлением президента клуба Дергунова, очевидно, займется и КРУ и прокуратура. МФК Николаев - клуб муниципальный, деньги из госбюджета тратились. И в мэрии на такое заявление никто не давал добро. Так что не исключено, что клуб может вернуть себе статус профессионального. Все николаевские газеты об этом пишут. Завтра фанаты устраивают демарш.
Ответить
0
0
SYPERFANK (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
NikF@N,сос це твоє друге я??? Ніхто вам невинен що ви знялись з ЧУ...Чи думаєш ми радієм що залишились саме через ваше зняття???
Ответить
0
0
NikF@N (Николаев)
акие блин франики посматри на таблицу как ві у николаева сос повезло вам та и все!!!
Ответить
0
0
prom (Черкассы)
А что, Днепру незаконно стыренные очки так и не вернули??? И ещё и ШД, пригрел, блин, этого кастрата-клоуна! О поповЕ, конечно.
Ответить
0
0
SYPERFANK (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
squirL,а де його будують?Бо клубний стадіон Бастіона я бачив на вул.Парковій...А чому б Бастіону не грати на центральному стадіоні міста???Як на мене центральний стадіон(який знаходиться у самому серці міста)в самий раз б підійшов команді.
Ответить
0
0
squirL (Одесса)
наконец-то вернулся профессиональный футбол в мой родной Ильичевск! SYPERFANK (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) 07.07.08 15:13 в Ильичевске - строят еще один стадион (вернее реконструируют). возможно - играть будут именно на нем.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Павел Булах по Бастиону понятно, чмпион аматоров прошлого сезона подал заявку во вторую лигу и теперь дождался. А вот по Днепру-75 как-то не ясно. Они уже сейчас будут играть во второй илив следующем (если чемпионами и призёрами станут)? SYPERFANK (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) спасибо.
Ответить
0
0
YM (Донецк)
Если учесть, что заявились два клуба, а тихо скончались четыре, то получается, что полку профессиональных клубов в Украине как раз не прибыло, а убыло.
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
Прикарпаттю - ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! Халявщикинатуральні!!!! Хто слабий - повинен вилітати!!!
Ответить
0
0
Павел Булах
2_МАГ (Дн-вск) 2007 год: http://www.aafu.com.ua/?page=championship&part=24&... 2008 год: http://main.ffu.org.ua/turntables/turntabl4-1-1.pd... "Бастион" - чемпион Украины среди любителей 2007 года. Сейчас - второе место в группе 5. "Днепр-75" - текущий лидер группы 4.
Ответить
0
0
SYPERFANK (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
МАГ,Бастіон грав і грає в чемпіонаті Одеської обл.йде там на перших позиціях,от і заявився в 2 лігу.Впринципі команда небідна але стадіон у них недуже вражає(((.Навіт трибун немає...Хоча думаю в другій лізі вони виступатимуть на міському стадіоні міста Іллічівськ(який симпотно виглядає).Нащот Дніпра нічого незнаю
Ответить
0
0
Vital... (Днепропетровск)
Даёшь матч века на КУ Днепр-Днепр-75. И где будет играть Днепр-75?
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
А скажите, где в прошлом сезоне играли Бастион и Днепр-75 и какие места они заняли?
Ответить
0
0
bogic (Iv-Frankivsk-Wroclaw)
А Івано-Франківськ - це супер халявщики. Вже третій раз вилітають до другої ліги, і завжди є привід залишитися в першій. БРАВО франики.
Ответить
0
0
Romantino (Kyiv)
@полку професіональних України прибуло@ - заголовок исправьте:-)
Ответить