У Львові побилися фани з Білорусії та України


З обох сторін зібралося майже по 150 осіб, які влаштували бійку

У Львові побилися фани з Білорусії та України


Як повідомило ЗІК джерело у правоохоронних органах, 6 вересня, близько 17.00 год. у Львові на вул. Стрийській біля автовокзалу відбулася сутичка футбольних фанів з Білорусії та України.

За повідомленням правоохоронців, з обох сторін зібралося майже по 150 осіб, які влаштували бійку.

Розбороняти українсько-білоруських фанів прибули представники спецпідрозділу „Беркут”. В результаті, учасників бійки з Білорусії було супроводжено на стадіон, а українським хлопцям довелося давати свої пояснення у райвідділах Львова.

Оцените этот материал:
Источник:
zik.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
vasismar (Мариуполь)
Вот подрались фаны с белоруссами. Я думал, наши только с русскими дерутся, мол они во всём виноваты... Так значит нашим хлопцям всё равно с кем драться. Ну, молодцы, ай да умницы. Вот хорошо. Хорошо-то как наши никого не боятся. Ура. Скоро жизнь станет светлей, когда всех побъём. Украина, вперед. Бей их ! Это всё из-за них ! Серж1 (Одесса) 08.09.08 13:29 На Евро к нам англичане приедут,так что тренироваться надо уже сейчас хотя бы на беларусах.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 33
vasismar (Мариуполь)
Вот подрались фаны с белоруссами. Я думал, наши только с русскими дерутся, мол они во всём виноваты... Так значит нашим хлопцям всё равно с кем драться. Ну, молодцы, ай да умницы. Вот хорошо. Хорошо-то как наши никого не боятся. Ура. Скоро жизнь станет светлей, когда всех побъём. Украина, вперед. Бей их ! Это всё из-за них ! Серж1 (Одесса) 08.09.08 13:29 На Евро к нам англичане приедут,так что тренироваться надо уже сейчас хотя бы на беларусах.
Ответить
0
0
Rom4yk (Ternopil)
Дрібних сутичок було безліч -провокували один одного тому і получали Нормальні білоруси з нашими спокійно спілкувались щодо інциденту при виконанні гімну України -ну знач така культура в цього народу низька - як кажуть в народі- хіба мама винувата ... но коли пройшовшись біля сектора білорусів після гри побачив таку картину- вони просто плакали -за що нам цей пеналь дали- просто пустота в їх очах була!!!! вони були вбиті морально цим пенальті- але була рука- був і пеналь!!!
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Підтверджую той факт, що білоруські фани демонстративно повернулися до поля, коли звучав український гімн. Це є ненормально, я вважаю. xaoc (Луганск) 08.09.08 21:50 Звідки такі дані?
Ответить
0
0
xaoc (Луганск)
Там была не одна заварушка. Во Львове 50 человек избили 3 беларусов. По вашему это нормально?
Ответить
0
0
Русь (АКА Хохол)
Постійно дописують з Одес та Донецьків про те що це некультурно. Вам тільки на українців погавкати - бються москалі (про Спартак Москва може чули?), поляки і не тільки. Так що не треба нас виставляти в негативному вигляді.
Ответить
0
0
FootballFan (Киев)
Не люблю этих замесов околофутбольных - но нашим оболдуям- крышерванцам - резпекд :)
Ответить
0
0
Devastator (Donbass capital)
ушлепки одним словом
Ответить
0
0
rom (Lwiw)
"80 білоруських футбольних бойовиків пустити крові українським товаришам не встигли: їх пов’язали під час маршу вандалів вулицею Зеленою" http://zik.com.ua/ua/news/2008/09/08/149187
Ответить
0
0
tiver (Львів)
Серж1 (Одесса) 08.09.08 13:29 не провокуй народ. був на автовозалі, був махач, білоруси наших спровокували, одежали п...лей. Можна було толерантніше з гостями, але самі напросились. беркут забрав тільки наших. Білоруси встигли на футбол, наші ні(:
Ответить
0
0
Malder (Kyiv)
Серж1 (Одесса) 08.09.08 13:29 Ты там был? Так чего кудахкаешь?
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
Чекушка (Липецк) 07.09.08 20:29 В тій бійці участі не брав. Але загалом на матчі був. Мав особисті конфлікти з білорусами. Не подобалась їм моя атрибутика, коли гуляв по місті.
Ответить
0
0
Saltov (Харьков)
Серж1 (Одесса) Ты , часом , не экс - Андрейко Хмельницкий ?
Ответить
0
0
Серж1 (Одесса)
Вот подрались фаны с белоруссами. Я думал, наши только с русскими дерутся, мол они во всём виноваты... Так значит нашим хлопцям всё равно с кем драться. Ну, молодцы, ай да умницы. Вот хорошо. Хорошо-то как наши никого не боятся. Ура. Скоро жизнь станет светлей, когда всех побъём. Украина, вперед. Бей их ! Это всё из-за них !
Ответить
0
0
Zilot (Донецк)
Був на матчі. Булорусів били які ходили з бацькоми зелено-біло-червоними прапорами і кричали образи на україну. Хто ходив з біло-червоними опозиційними прапорами тих не чіпали. Били ультрас які були без особливих ознай (футболок, шаорфів і т.д.) Я був з дружмною, в неї не саме герне враження склалось, але я її заспокоїв, сказажи що це ультрас і вони та кзабавляються і без цого елементу не уявляють собі футболу.
Ответить
0
0
Русь (АКА Хохол)
Я від білорусів не очікував такого нахабства, все ж таки прибули в гості до братськогї сусідньої держави! Отримали піццюлей правильно, наступного разу будуть обержними і уважними. Неадеквитним білорусам - Масковскіє падстілки!
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Durik (Симферополь) 07.09.08 17:37 А видео есть?)))) - По УТ-1 вчора частину махача показували... ------------ То Каурый (Москва) 07.09.08 18:45 И после матча также было... И - во время матча... В этой связи рекомендую вернутся на ветку http://www.ua-football.com/ukrainian/national/48c2... и почитать коменты нашего колеги и очевидца Smith (Lutsk) (Lutsk) от 07.09.08 11:32, 07.09.08 11:41, ... и еще... по-памяти - Лазика...
Ответить
0
0
Malder (Kyiv)
Ну если белорусы перед матчем выкрикивали тоже что и на трибунах, то вполне объяснимо и справедливо звиздюлей получили. При исполнении украинского гимна дружно развернулись спинами к полю, хотя за минуту до этого весь стадион стоя лицом к полю слушал белорусский гимн. Ну и неадекватные скиндирования вроде, : с.осали, с.осете и будете с.осать, что-то об Америке.
Ответить
0
0
J21 (-КиЇв-)
DEALER (Донецк) Что это такого страшного у вас было?
Ответить
0
0
DEALER (Донецк)
Scream78 (Donbass Legion) Та да, но это не значит, что надо у нас сборной играть. Как вспомню прошлый раз - моторошно стае
Ответить
0
0
Scream78 (Donbass Legion)
..перед Евро это не самый лучший поступок, не ожидал от культурной столицы такого.."а еще боремся за почетное звание.."..Донбасс тихонько покуривает в сторонке по стравнению с львовянами...
Ответить
0
0
Чекушка (Липецк)
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 07.09.08 18:58 сам там был? в морду, в печень бил?
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
Так і треба білорусам. До речі. Нащі перемогли.
Ответить
0
0
Нанто (Харьков)
В драке между фанами СБУ и СББ победили фаны Беркута :))
Ответить
0
0
Каурый (Москва)
Фу... азиаты :) Шутю. А чё это была разминка перед боем? Надо было после матча помахаться, тогда бульбаши бы вам наваляли :)))
Ответить
0
0
Rotmeister (Севастополь)
кто встретиться хотел-тот встретился. Интересно конечно,кто побеждал?)
Ответить
0
0
Обценьки з Ti (Балаклава)
Sith (Донецк) Значит знали, что будет капец)))))
Ответить
0
0
Sith (Донецк)
Обценьки з Ti (Балаклава) 07.09.08 17:50 А что обидно? Драка была ДО матча!
Ответить
0
0
Обценьки з Ti (Балаклава)
Та понятно, обидно, 95 минута... ))))
Ответить
0
0
TigerF (Donbass)
Хотя, это получается они их у автовокзала встречали, гостеприимные однако..
Ответить
0
0
TigerF (Donbass)
"В результаті, учасників бійки з Білорусії було супроводжено на стадіон, а українським хлопцям довелося давати свої пояснення у райвідділах Львова." ----------------------------------- Блин, несправедливо.
Ответить
0
0
Durik (Симферополь)
А видео есть?))))
Ответить
0
0
валерон (Сумы)
а кто победил? Надеюсь навешали бульбашам люлей
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь-Донецк)
О, гостеприимные...:-)))
Ответить