Ганьба – на їхні голови


Фанати "Карпат" несподівано напали на уболівальників "Львовa"

Ганьба – на їхні голови


Після завершення матчу ФК «Львів» – ФК «Іллічівець» (Маріуполь), у якому львівські футболісти здобули важливу перемогу, при виході на вулицю Зелену група звироднілих фанатів «Карпат» несподівано напала на уболівальників «синьо-золотої» команди. Сили виявились надто нерівні…

Ось як прокоментував цей випадок потерпілий Микола, уболівальник ФК «Львів»:

– Наші неприємності почалися ще на стадіоні, коли карпатівські фанати підійшли до нас із вимогою віддати їм наші банери та атрибутику. Ми, звичайно ж, відмовили і вважали, що інцидент на цьому вичерпано. Тож, ми, шестеро хлопців, сміливо поверталися до дому. Раптом у неосвітленому місці ці ж фанати наздогнали нас і почали вимагати атрибутику. Проте ніхто із нас не прагнув розставатися із улюбленими сувенірами і ми вдруге відмовили. Та у цю ж мить налетіла ще одна група. У загальній кількості їх було 15-20 осіб.

Відповідно не важко здогадатися на чиєму боці була перевага. До того ж ми ні чого погано не підозрювали. Сутичка тривала, мабуть, менше хвилини. Але мене кинули на землю і почали копати ногами. Свідченням цьому рвана рана на голові, яку медики скріпили чотирма швами. До речі, після усього цього неподобства двоє нас потрапило до лікарні швидкої допомоги. На щастя, обійшлося без жертв.

– У середовищі фанатів кожен кожного знає. Тобі відомі ці особи?

– Тільки візуально. Вони себе вважають фанатами «Карпат».

– Чи подали позов у міліцію?

– Наразі ні. Але розглядаємо такий варіант. Проте не зовсім знаємо і розуміємося на цій процедурі.

– Чи контактував із колегами і яке самопочуття?

– Дякувати Богу, все обійшлося, а самопочуття нормальне. Нас тішить, що маємо улюблену команду ФК «Львів» і вболіваємо за неї.

– Ціна підтримки могла бути надзвичайно дорогою…

– Так! Але нашої провини у цьому немає. Хочеться вірити, що клуб стане на наш бік і сприятиме нашій подальшій безпеці.

– Чогось конкретного вимагатимете від клубу?

– Радикальних дій, які у подальшому не допустять до подібних вибриків. Можливо, кордон із правохоронців, які не допускали б до таких інцидентів ні на трибунах, ні у пристадіонній території. Фанівський рух ФК «Львів» не надто розвинутий, але ми група ентузіастів намагатимемось триматись і продовжуватимемо підтримувати команду рідного міста. Принагідно зазначу, що карпатівські угрупування не надто товариські навіть по відношенні до своїх «біло-зелених» колег. Але це не дає нікому право на побиття будь-кого. Дуже віримо, що у міжсезоння дійдемо порозуміння і в подальшому до таких бандитських нападів не доходитиме.

– Чи можлива дружба між фанатами двох львівських клубів?

– Мені дуже цього хочеться. Однак до часу існування ворожо налаштованих до нас фанатів – беруть сумніви. Але ми таки будемо вболівати і підтримувати команду рідного міста.

Коментар:

Олег Солдатенко, президент громадської організації «Карпати»: «Наразі я не можу ані спростовувати, ані заперечувати факту нападу фанатами «Карпат» на групу уболівальників ФК «Львів». Телефонував у міліцію і директору ФК «Львів», але і від них не багато дізнався. На жаль, я не оперую фактами.»

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
AndreSem (Киев)
Да это была тупо розборка отмороженных гопников. Вот и всё!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 44
AndreSem (Киев)
Да это была тупо розборка отмороженных гопников. Вот и всё!
Ответить
0
0
Hools KK (Кривой Рог)
и не спорьте!!!
Ответить
0
0
Hools KK (Кривой Рог)
правильно,гасить их надо!!!львы умнички!!!фк львов х*йня и хулы ихние тоже!!!
Ответить
0
0
copoon (Львов)
ФК "Львів" назавжди, ФК "Львів" вперед ...
Ответить
0
0
SeveN7 (Львів)
Ніякий то не піар Карпат,як хтось тут каже. Не треба говорити зайвого,якщо не знаєш. Люди,які нападали є відомими карпатськими ультрас, тому тут без варіантів виправдання
Ответить
0
0
Вано (Lviv)
Фанати карпат (не всі !!!) агресивно налаштовані на фанів ФК Львів, це факт бо сам вболіваю за карпати, вони відчувають конкуренцію з боку ФК Львів відносно вболівальників.. І пішли морду бити однозначно самі тупі і агресивні болєли карпат.. будь моя воля, я б їх ніколи на сектор незапускав.. хай в тюрязі агресію показують..
Ответить
0
0
under21 (Львов)
copoon (Львов) 03.12.08 12:02 а то потім плачеш, що злі фанати "Карпат" зобижають бідних і нещасних фанів ФК Львова...
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
Да.....
Ответить
0
0
ZnG (Макеевка)
Leontiy (Армянск) Бить заведомо слабого соперника это аморально!,а тренироваться надо на груше! если для тебя, мой юный друг, это нормально- ты просто "Бык".
Ответить
0
0
Likar_intern (Луцьк)
Люблю Львів...І впевнений ,що красивішого міста в Укрвїні немає,але тирпіти не можу Львівян!!!Це і демонструє всю їх сутність...
Ответить
0
0
Серж2 (Куйбышев)
ДЫБИЛЫ сраные
Ответить
0
0
Серж1 (Одесса)
иуХ хреновы
Ответить
0
0
Bigjames (Ungvar)
А при сутичках між фанами Рома та Лаціо,і не такого бувало.А ЦСКА та Спартак.Львів велике місто.Якщо ти фан ультра і годиш з банером,то чо дивуєшсься.Якщо ти підеш до ACAB ти перестанеш бути ультра.Собере тусню і дай відсіч.Так зароджуються хулси.А якщо боїшся не носи з собою банер.Ти маєш гордитись що вистояв за свою команду
Ответить
0
0
copoon (Львов)
Там під львівським замком, Старий дуб стоїть, А під тим дубочком фан "Карпат" лежить. Він лежить не дише, Він неначе спить, Після будуняки Голова болить ...
Ответить
0
0
copoon (Львов)
ФК "Львів" назажди, ФК "Львів" вперед, Серця наші з вами, Ми віримо в злет, І ворогу відсіч, На полі дамо ФК "Львів" назавжди Вперед ми йдемо !!!
Ответить
0
0
copoon (Львов)
Ганьба... А чого можна чекати від пяних ( !!! ) хлопчаків, навіть не двадцятирічних ? Винні в усьому керівники фан-угрупувань "Карпат". Захоплює відданість своєму клубу прихильників ФК "Львів" ( пацанам 14-18 років), які практично формують підготовлену армію шанувальників місцевих ( "Львів"). За підтримки керівництва ФК "Львів" ця армія зможе дати ефективну відсіч "зеленим". ФК "ЛЬВІВ" НАЗАВЖДИ !!!
Ответить
0
0
FrodoDonbass (Горловка)
dn2003 (Донецк) ---------------- Приехать, повеселить чтоли? ;-) Шутка
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
Скучно им там что-ли?
Ответить
0
0
vasismar (Мариуполь)
Чем больше они будут бить друг другу морды,тем лучше.
Ответить
0
0
FrodoDonbass (Горловка)
Я чего та не понимаю. Бал матч с Мариуполем, а потом Львоване друг дружке морду набили. Кароч если мариупольские болелы там были, у них все впорядке значит :-)
Ответить
0
0
Carnage (Львів)
То тупо сцикливі уроди
Ответить
0
0
ЛАМ (Мариуполь)
Leontiy(Армянск) А за базаром то следить надо, фраерок.
Ответить
0
0
FrodoDonbass (Горловка)
ага. или после того что они сделали - жениться. однозначно Ариец_Донецк (Донецк) ----------------------- +1
Ответить
0
0
Ариец_Донецк (Донецк)
Хлопці повинні вибачитись. ага. или после того что они сделали - жениться. однозначно
Ответить
0
0
Ганс (Lviv)
Бор (Львів-Луцьк) 02.12.08 20:36 +1
Ответить
0
0
FrodoDonbass (Горловка)
я розумію якщо б кротів побили...але львівян... Leontiy (Армянск) -------------------- А не обос.етесь?
Ответить
0
0
FrodoDonbass (Горловка)
"Тож, ми, шестеро хлопців, сміливо поверталися до дому." ------------------------------ Гы, похоже на начало школьного сочинения. Вдумчиво читал. такое впечатление что афтар либо мент, либо школьник.
Ответить
0
0
Влодя (Львів)
"молодший брат" вчиться піарити... не вірю, що таке могли зробити болільники Карпат, або прості хулігани, або чистої води піар...
Ответить
0
0
Leontiy (Армянск)
Карпатівці хабі так можна??? я розумію якщо б кротів побили...але львівян...Ви ж не такі.Хлопці повинні вибачитись.
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
дегенерати - це діагноз, і виправляється тільки працетерепією, тоді мозок зайнятий іншим.
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харьков)
Ви леви, не треба лякатись, коли вовків більше. Один лев трьох вовків коштує.
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харьков)
ФК Львів! Харків за вами!!! Ганьба Карпатам!!! Боріться і словом і силою кулаків! Уникайте бійки, але не бійтесь її, коли вона прийде. Головне в бійци вирубити головного. Інші "вовки" самі порозбігаються без вожака.
Ответить
0
0
Alex_fan (Гребенка)
mu71 (Харьков) 02.12.08 20:41 Мне тоже фильм понравился.
Ответить
0
0
bora (Львів)
cкоти
Ответить
0
0
Глюк (Львів)
миллуол
Ответить
0
0
Глюк (Львів)
barbon (Харьков) Точно, загнався.
Ответить
0
0
mu71 (Харьков)
Над всем посмотреть фильм "Хулиганы с зелёных улиц"..советую,не пожалеете..
Ответить
0
0
Бор (Львів-Луцьк)
дурнота... нафіг воно треба? але поки гратимуть на одному стадіоні - таке може не раз повторитись.. "Львову" потрібен свій стадіон, де вони будуть більш безпечно себе почувати і розвивати свій рух.. невже виродки які так тупо вчинили не думають, що з часом і їм пики можуть натовкти?
Ответить
0
0
UAsousa (Львов-Минск)
идиоты
Ответить
0
0
barbon (Харьков)
Милуоки в америкосии,а Милуэл в Британии)))
Ответить
0
0
Глюк (Львів)
Djibouti (Djibouti) 02.12.08 19:49 Челсі і Міллуокі тоже в різних лігах, але це не заваджає їм товкти пики час від часу. Хоча по конкретно цій ситуації то переконаний деяким вболівальникам Карпат варто охолонути і перестати накручувати себе на "закляту ворожнечу між ФК і КЛ" тому що це ніякий не героїзм чи подвиг, а вандалізм.
Ответить
0
0
Totti93 (Киев)
Я верю ФК "Львову", чуваки бы себя не били, адеюсь такого больше не повторится, желаю удачи ребята, выздорвавливайте))) Карпаты извенитесь перед парнями
Ответить
0
0
Djibouti (Djibouti)
да надо одних в первую лигу
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Львів'яни, невже у Вас таке може бути? Сподіваюсь, що це лише одиничні випадки, які в майбутньому не матимуть продовження!
Ответить